Co powinno być na noworocznym stole 2015: namawianie kochanki roku Kozła

Kozy

Nowy Rok w pierwszej kolejności – jest, oczywiście, smaczne i obfite uczty! Ale to, co kocha menu Koza – gospodyni th 2017? Jak uspokoić Dereza, które powinny być na stole Noworocznym, i to było całkiem zadowolony każdy, w tym pani w nadchodzącym roku? Od niektórych potraw lepiej powstrzymać się, aby nie zakłócić kozę?

load...

Zawartość:

Stół noworoczny – ogólne zasady

Lady 2017 – Goat Lady, choć i to dobry pani, miękkie, pozytywny, kochający, ale jasne i niezwykłe. Nie pozbawione smaku, ale docenić naturalność. Niebieskie kozy – aktywne i modne piękno, uwielbiając różnorodności, różnorodność. Lubi być w centrum uwagi, aby błyszczeć. Banalności jej nie interesuje. Jeśli święto jest magiczne, kiedy noc jest niezwykła!

Teraz, gdy są zaznajomieni z usposobienia, pani, można zacząć mówić o zasadach święto Nowego Roku. Jak można zrozumieć, przede wszystkim powinien być zadowolony gość, który puka do drzwi o północy.

load...

Porcja

Koza kocha wszystkie naturalne, ale jasne, smaczne, pięknie urządzone, niezapomniany.

Zaczynamy obrus. Tabela pożądane jasne pokrywy tkaniny, na przykład, zielony, tworząc złudzenie trawnik, który jest ulubionym miejscem dla Kozła dla „Cocktail” i „ucztę”. Można wybrać i niebieską tkaninę, ponieważ jest to kolor gospodyni th 2017 roku. Serwetki kupić jasne, przyciągające wzrok, takie jak czerwony lub żółty, a nawet lepiej – Kwitnące z elementów roślinnych, ponieważ kozy – AN roślinożercy zwierząt. Można jednak wybrać i biały obrus i serwetki – zielony.

Nie zapomnij kupić kilka dzbanki gliniane, a niektóre drewniane naczynia. Zbiorniki wypełnić kompot, galaretki lub koktajle mleczne, ale na drewnianych płytach, to chleb, bułki i świeże zioła.

Co to jest instrument, astrolodzy powinni dać pierwszeństwo białych płytkach, jak również zestaw, ozdobione wzorem, pełen elementów roślinnych.

Muzyka

Koza – bycie gejem, kocham ćwiczenia rytmiczne, oczywiście, jeśli nie jest ona zajęta posiłek. Co to znaczy? To proste: zaspokoić potrzebę 2017 th dla obfitego stołu z smacznych dań, nie zapominając o „program kulturalny” – tańce, konkursy, konkursy, gry i inne składniki aktywne wakacje. Jeśli Nowy Rok jest nudne, banalne, przypominający zwykłego obiadu, koza będzie obrażony i powodzenia cały rok ominie swoją House Party.

Program minimum – taniec w zegarku. Przeważa w „repertuaru” być szybka, rytmiczna an_2, która sprawi, że każdy gość tańczyć. Nawiasem mówiąc, nie ignoruj ​​kaprysy Kozła, aktywny uroczystości pomoże Ci uniknąć zastoju w pracy układu pokarmowego i chroni przed niespodziewanym zatrucia. Okazuje się, rodzaj ubezpieczenia żadnych kłopotów, więc słucham panią roku i od tego momentu nie tylko zabawa, ale także zdrowe.

Wszystko o noworocznym

Menu

Główną zasadą jest menu-2015 – i mnóstwo produktów naturalnych. Smażone – przynajmniej, zioła, warzywa – maksymalna. Owoce są również na korzyść. Nie stawiać na stole noworocznym wszelkiego rodzaju półproduktów, fast food, wędliny, kiełbasy, ciasta tłuszczowych i innych „radości”, szkodliwe dla żołądka. W skrajnym przypadku, korzystają z tego 1 stycznia, gdy koza jest już przyzwyczajony do swojego domu.

Sałatki i przekąski

Na świąteczny stół sałatki powinny być „punktem programu”. Ponadto ważne jest, aby skupić się na świeżych warzywach, ponieważ koza lubi żuć trawy. Przyjmujemy różnego rodzaju napełniania, jednocześnie prawnie dozwolone wypełnić wszystkie majonez, jednak lepiej do domu, wykonany na bazie mleka. Nie żałuję zioła jako przyprawy i świeże. Niech każdy z sałatkami będzie trochę zieleni. Nie lubisz te sałatki? Przygotowanie tych najbliżej ciebie, ale nie zapomnij udekorować danie z gałązką pietruszki lub koperkiem.

Od tradycyjnych ulubionych sałatek, też nie powinien zrezygnować, po prostu doprowadzić do tabeli zalecanych sposób szczególny. Uwielbia słynny „Dressed śledź”? Nie zaprzecza się jednak przygotować go jak miłość Kozła. Po pierwsze, upewnij się posiłkiem w części – w postaci rolek z śledzia. Po drugie, zwinąć w zieleni, a nie w jajach. I można odkryć nowy smak w długim znanych potraw i Koza będzie zadowolony kulinarnych eksperymentów na jej cześć. Tradycyjny „Russian salad” można również modyfikować. Zamiast stosowania kiełbasa kałamarnicy. Zobaczysz, będziesz zaskoczony, delikatny smak nowych potraw i radujcie damie 2017 roku. Sałatki z serem, przekąski z serem i ziołami – wszystko to jest również uwielbia Dereza. Można zrobić „grzyby”, gdzie kikut – mieszanka ser z czosnkiem i końcówki – pomidor lub papryka.

Co do postaci sałatek, niektórzy astrologowie poleca używać jako tradycyjne noworoczne – zegarki, świece, bałwanki, choinki, a zwłaszcza „koza”. To jest rzeczywisty kształt sałatki – to rzeczywiście „chmury” z nóg, rogów i ogona, jednak dość łatwe zadanie, nawet jeśli jesteś początkujący kucharz?

Dania główne

Dania główne muszą także brać pod uwagę charakter złośliwy kóz. „Punktem kulminacyjnym programu” astrologowie menu sylwestrowe zaleca się wykonanie gołąbki – wszystkie nasze ulubione danie. Kocha ją i budyń Mistress 2017, to robi wrażenie, oczywiście, kapustę. W odniesieniu do niektórych funkcji w przygotowaniu, możliwe jest, aby ugasić gołąbki w śmietanie, Kose ta kulinarna „improwizacja” będzie z pewnością cieszyć.

Aby dodawać chrzan aspic pewno, ale także nie zapomnij przygotować galarecie ryby, owoce morza powiedzieć Dereza kocha. Wychodząc z tego uzależnienia Kozy mogą być przygotowane i innych dań rybnych, choć hamburgery, kebaby chociaż. Najważniejsze – bogato udekorować potrawy z ziołami i sosem Staramy się przygotować na bazie produktów mlecznych.

Jeśli twoja rodzina ma zagorzałych mięsożerców, skupić się na diecie rodzajów mięsa, takie jak indyk, królik. Piec na całej tuszy lub w rękawie foliowym, ale można na grillu, którzy mają. Podawaj dania mięsne, oczywiście, powinny być warzywa. Na świąteczny stół musi dominować kapustę, błogosławieństwem mają teraz w ofercie cały ekstrawagancję swoich gatunków. Kalafior w „płaszcz” ciasta, gotowane na parze brokuły, kapusta gulasz zwykle – wybrać to, co jest przyjemne i nadaje się jako dodatek.

Marchew Koza również nadać szczególnie ostry, ziołowy, tak tapas do potraw mięsnych oferują gościom marchew w koreańskim.

Grecki moussaka – kolejny pudding stanie zadowolić Mistress 2017, nie skąpić na warzywa do przygotowania tej pysznej potrawy i udekorować natką pietruszki.

Aby umieścić będzie kebab, zwłaszcza jagnięciny, podawane z bukietem kolendry, kopru i cebuli i mięsa – ze względu na chwastów, dobrze strawione, a koza będzie zadowolony.

Jeśli uwielbiają risotto, aby nacisk na warzywa. Zamiast tradycyjnego mięsa, dodać zielony groszek, kukurydzę i papryki słodkiej w postaci pierścieni. Uzyskaj niesamowite „Kompozycja”, zobaczysz, wszyscy domownicy poprosi dodatku.

Słodki tabeli

Deser – końcowe zdjęcie z baru, więc ważne jest, aby była ona apetyczny, smaczny, ale nie bardzo trudne, ponieważ żołądka w sylwestra spadnie jakże trudnych czasach tak ciężko pracownik faktycznie pracuje w systemie trzyzmianowym. Dlatego też „highlight” słodkiego stołu powinien być kształt i wygląd deserów, a skład należy preferować łatwe wyrobów cukierniczych – na bazie twarogu, mleka, owoców. Fantastic „fit” w menu noworocznym we wszystkich kolorach tęczy galaretki i marmolady, ponieważ Koza uwielbia jasne kolory. Jeśli wolisz ciasto, zrobić sernik z jagodami. Nie zapomnij udekorować gałązką mięty smakołyki.

Jeśli lubisz pieczenia, a następnie skupić się na ciasta i rogaliki nadziewane serem. Uwielbia kozę i ciasteczka, szczególnie płatki owsiane, ser, ciasta.

Od czekolady wolą śliwek lub suszonych moreli w czekolady z orzechami, wiśniowego likieru. Oznacza to, że w deserach z pewnością będzie obecna lub owoce lub produkty mleczne, lub nakrętki – wtedy Dereza być szczęśliwym i przynieść szczęście do domu.

Napoje świąteczne

Oczywiście, na świątecznym stole powinno być butelka szampana, można odkryć bicie zegara. Jeśli chodzi o konkretne preferencje Kozy w kategoriach napojów, ona preferuje wina, zwłaszcza białe.

Drugie miejsce w przebojów Ladies 2017 trwa brandy. Tymczasem, jesteś wolny wybór napoju, który ma swój gust, najważniejsze, że alkohol był wysokiej jakości, które nie cierpią na bóle głowy rano.

Catering pomysły na nowy rok

Więc, wiesz, co musi być na stole na posiedzeniu 2017 i więcej – eksperyment, tworzyć i cieszyć się wakacjami!

load...