Co nie możemy mówić do człowieka, pod żadnym pozorem?

Wszyscy kochamy naszych ludzi, pielęgnować je. Staramy się, niezwykłych receptur, dzianiny skarpetki, dzielić jego radości i smutki. Ale są chwile, kiedy zburzyć nasze własne szczęście, po rzucanie nieostrożne słowo. Mężczyźni, choć silniejszej płci, czasami bardzo wrażliwe na niektóre rzeczy, które mówimy do nich.

load...

Więc, czego nie można powiedzieć, że człowiek nigdy w żadnych okolicznościach?

1. Zatrzymaj marudzenie, być mężczyzną!

Nawet najsilniejsze i najbardziej pewny siebie człowiek po tych słowach czuć obrzydliwe. Jego duma, godność ludzka jest deptana w błoto. Powiedz mu to – to jak nazwać szmatką i henpecked w jednym.

Kiedykolwiek od czasów starożytnych, lider z mężczyzn był tym, który był pierwszym zabić największego mamuta będzie przeciągnąć do jaskini i leżał u stóp swoich kobiet. Nazywając go Whiner, to wyrządzić wielkie szkody na jego „ego”, twierdząc, że nie może sobie pozwolić na prawdziwy cel dla mężczyzn.

Pomyśl, jak byś się czuł, gdyby nie nazywają Cię kobieta, a „stary głupi butów”. Na pewno efekt będzie taki sam.

2. Ach, ty! Ale mój ex …

To jest dokładnie to, czego nie można mówić do człowieka. Nie porównuj go z jego byłych mężczyzn, zwłaszcza na ich korzyść. Nie tylko przyjemny uświadomić sobie, że jesteś nie tylko pierwsza miłość, ale, co gorsza, którzy byli przed wami. Tymi słowami, po prostu obudzić ducha męskiej rywalizacji, choć ma więcej do stracenia niż korzyści.

load...

Każdy człowiek chce mieć pewność, że jest on tylko najlepsze i unikalne dla Ciebie. Zadowoleni byli fani i upokarzanie jego godności, to własnoręcznie rozdarcie nić łączącą relacji.

A jeśli również i zazdrosny – to problemy nie do końca uniknąć. Takie mężowie nie toleruje konkurencji, nawet urojonej. Narażasz się na ryzyko bycia przedmiotem ciągłego monitorowania i podejrzliwości.

3. Tak, masz swoje ręce nie z tego miejsca rosną!

Być może twój mąż i nie zaakceptuje klub „Umiejętne ręce”, ale to nie powód, żeby go obrazić. Wszyscy ludzie są różni, jeden wielki na naprawę dźwigu, a drugi pisał wspaniałe historie. Nie zawsze te dwa aspekty przecinają.

Dobrą wiadomością jest to, że twój mąż podjął coś zrobić z rękami. Nawet jeśli to nie działa bardzo dużo, to jest konieczne, aby go chwalić i być zadowolony z sukcesu. Mężczyźni są jak dzieci – czekają na naszego uwielbienia dla każdego działania, a milczenie jest traktowane jako krytykę.

Jeśli są postrzępione w zarodku wszelkie próby zarządzania przez jakiś czas w domu, przygotuj: wkrótce wszyscy będziecie musieli dokonać najbardziej!

4. Do kogo dzwonisz?

To właśnie te słowa wywołują w człowieku bardzo irytujące. Wydaje się, że jest on zobowiązany zgłosić każdy szczegół – kto kogo mówił itp nazwie Nieważne jak zazdrosny człowiek sam, totalitarna kontrola nad sobą, że nie będzie tolerować.

Takie zachowanie z samica ręka trzyma ludzi w poważnym stresem, jak gdyby były one ciągle czeka niechlujny. Ponadto niezasłużona. Przed żądamy odpowiedzi o rozmowy wyobrazić sobie odwrotną sytuację. Mąż codziennie pytają: kto nazywa, gdzie była, z którymi chodził, dlaczego, co, ile, itd. Itd. Teraz rozumiesz?

5. Twoja matka got me!

Matka – jest najświętszą i najcenniejszą rzeczą jaką człowiek może mieć. Jeśli masz pecha teściowa, to nie znaczy, że jest złą matką syna. Natura jest tak skonstruowane, że człowiek psychicznie powiązany z matkami do końca życia. Jeśli nawet w ogniu gniewu męża powie coś złego o niej, godzina pożałujesz, i żal.

Nawet jeśli uda się skonfigurować mąż wbrew jej teściową, potem oskarżyć cię o tym. Czy potrzebujesz dodatkowej tragedii i nie łatwiej zaprzyjaźnić się ze swoją matką.

Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do swojej matki, to znaczy dla matki, mąż skopiuje swoje zachowanie. Być może pewnego dnia usłyszysz: „Twoja matka got me!”

6. Tak, jestem zawsze z tobą w łóżku udając!

Touchet. Kurtyna. Kula w łeb.

Bez względu na to, kim jest twój człowiek – gdyby właściciel rafinerii ropy naftowej, władca wszechświata, albo zwykłym śmiertelnikiem, po prostu całkowicie podeptane jego dumę. Pluć one w duszy.

Im silniejsze seks jest bardzo dobry dla jego męskości. Zwłaszcza w części, w której to objawia się fizycznie. Powiedzieć mu, że nie za to nie mieści się w łóżku – jest jak bezpłciowe winy. Co człowiek nie marzy, aby być najbardziej namiętny, najbardziej niespożytą i wynalazczy kochanka? Chwała Don Juan nie daje im odpocząć psychicznie chcą prześcignąć go w zdolności do wstrząsnąć kobiecie swoją sztukę miłosną.

Własnymi słowami, nie tylko pochodzi w nim, ale także zniechęcić chęć dzielić łóżko z wami. Pomyśl, jak dobrze będzie to mieć wpływ na życie rodzinne?

7. Powiedz mi, czy ty mnie kochasz?

Nie ma nic dziwnego w tym, że kobiety są ciągle wymagane do potwierdzenia partnera miłości. Po tym wszystkim, kochamy uszy i szkoda ciągle słuchać o uczuciach wybranych. A jeśli on milczy o nich, często to pytanie o siebie. Więc nezhnenko, dotykając głos.

Wierz mi, te słowa są strasznie denerwują ludzi. Zwłaszcza jeśli chodzi o nich pięć razy dziennie. Ich zdaniem, fakt, że żyją z nami – jest dowodem miłości, i mówić o tym nie ma nic. Wiesz, jako żart:

– Kochanie, czy ty mnie kochasz?

– Co ja jestem, Twoim zdaniem, zrobić?

8. Dlaczego muszę tego daru?

O czymkolwiek marzysz dniu 8 marca lub prezent urodzinowy, trzymaj język po otrzymaniu prezentu. Nie negatywności, gniew i obojętny widoki – starają się autentycznie cieszyć się show.

Nawet jeśli nie otrzyma co chcieli uszanować wybór męża. Musiał długo cierpiał kwestia tego, co dajesz, i ogarnęła wiele sklepów. Pamiętaj ostatni prezent na 23 lutego, i zastanowić się, co reakcja oczekiwać od męża na prezent? Starają się dopasować swoje wymagania, i dziękuję za uwagę.

Wiesz, niektóre kobiety nie dają prezentów. Nie chcesz być wśród nich?

9. Jestem gruba?

Och, to wygląda liczby bodźców siódmej, ale pomnożona przez kilkaset razy! Mężczyźni po prostu zabić te codzienne głupie pytania, na które nie ma odpowiedzi. Jeśli mówi „tak”, jesteś śmiertelnie obrażony i izvedet jego krytykę. Jeśli mówi „nie”, to nadal nie wierzę, to i to pytanie setki razy.

Oczywiście, jej postać jest konieczne do oglądania, ale ponure słowa „moja droga, nie jesteś gruby,” nie spowalniać jednego kilograma.

To pytanie służy jako okazję do żartów o logice damskiej. Dlaczego więc wpaść w kategorii glupyshek i drażnić Twój ulubiony?

Wszystkie dziewięć punktów – wyrażenie, które nigdy nie można powiedzieć, aby każdego człowieka. Tak samo jak nie byliśmy pewni Jego miłości – nie rób mu cierpieć i nerwowy. Słowo ma wielką moc, że jest w stanie zniszczyć większość drżący związek.

load...