Co należy zrobić, jeśli nie mogę schudnąć z videotrenirovkami

Zawartość

W naszych czasach nieco niewygodne do skarżą się, że nie można wyjść i praktyką. Istnieją również samouczki wideo! Na każdym forum Mamsko roześmiał się naraz, jeśli nawiązuje do braku przydatności w życiu tylko dlatego, że w następnym kachalochke żadnego przedszkola. Ale co, jeśli ćwiczysz, to podciągnąć pół godziny dziennie, utrata masy ciała i nie jest w ruchu. A w ogóle, a trening poczuła dziwny obcy element w swoim napiętym grafiku i tak. Dlaczego tak się dzieje i jak z nim walczyć?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ścieżka radykalna i złożone

Zgodnie ze słowami Alberta Einsteina (prawie) trudno zrobić to samo działanie, a nadzieję na inny wynik. Załóżmy, że jesz prawo, treningu po prostu z jakiegoś powodu nie pasują do Twojego poziomu szkolenia. Wyrafinowane są one albo zbyt proste lub po prostu strata czasu – to nie ma znaczenia.

Każdy ze świata fitness, najpierw pomyśleć pomysł, że trzeba zrezygnować z ich środowisku domowym. Tak, wiemy, gdzie umieścić swoje dziecko, a nie ma możliwości i pieniądze. Poniżej znajdują się wskazówki, jak zwykle w celu znalezienia tych możliwości. I żelazo teza o tym, że dana osoba nie jest umieścić wszystkie swoje techniki, samozatrudnienie równą skutecznością chodzenia.

Ale swoją drogą, to trudna droga wtedy nie gwarantują sukcesu. Zanim zastanowimy się nad tematem dziecięcych pokojów, nowych klubów i wycieczek wzdłuż regionu, uczciwie odpowiedzieć na następujące pytania:

load...
 • Wiem jak trenować? Rozumiem, co ćwiczenia pracują na nogach, a co – z tyłu, i jak je połączyć w jednej sesji?
 • Co czuję, gdy mam zrobić? Praca mięśni lub tylko winy, że przestał służyć w domu poród i starają się je zrobić?
 • Używam monitora serca podczas aerobiku? Co to pokazuje?
 • Jak często tęsknię klasę, a ile chcą mnie?

Zacznijmy od końca. Jeśli zauważysz, a nie lubisz wykonywać, w zasadzie, robisz to, powiedzmy, jak pójście do dentysty, co nie jest pożądane, ale wręcz konieczne – i jesteś w klubie z trenerem będzie cierpieć, koszenie i spróbować wykręcić ćwiczeń. Wtedy po prostu nie ma sensu, aby przejść do klubu. Aktualnie tylko stworzyć więcej problemów. Twoim głównym celem – aby znaleźć co najmniej obrzydliwe dla siebie rodzaj aktywności fizycznej, a po raz pierwszy do czynienia z nim sama. W przeciwnym wypadku, po prostu nie działają.

Teraz o aerobiku i monitor. Większość ćwiczeń aerobiku domu – dokładnie to, co będzie tam 2 kg hantle, nie oferują do podjęcia. Jeżeli impuls nie mamy co najmniej 65% maksymalnej częstości akcji serca, po prostu tracić czas na nepoymi tym. A potem nie pocą stopy. Możesz być gorąca i można zacząć od potu i niski puls. Albo po prostu pić dużo wody i dużo potu. Albo … W ogóle, monitor nie jest obiektywnie ocenić intensywność treningu nie może nikt.

Uczucie, że cokolwiek się mówi o podstawy gwiazda kulturystyki są ważne. Jeśli nie czujesz stres, skurcze mięśni i relaks, nie ma sensu tracić czasu na samo-szkolenia. Tak, zdarza się czasem, ludzie tacy jak powtarza ruch, ale aby zrozumieć, co działa, nie mogę. Chociaż nie ma komunikacji „mind-Ruch” ćwiczenia raczej traumatyczne i ryzykowne w przyrodzie.

I wreszcie, pierwsze pytanie. Nie ma zrozumienia, że ​​są tu wszyscy drżenie? Najprawdopodobniej nic wstrząsnąć. Ponieważ zob. Odpowiedź na pytanie numer dwa. A konkluzja jest, jak sądzę, jest jasne.

[Powrót do spisu treści]

Bez wychodzenia z domu Środowisko

Załóżmy, że nic nie zostało. I szkolimy, czujemy, mamy do strefy i na ogół dobrze zrobione. Gdzie, przepraszam, to wynik w postaci zużytych kg, patrz utracone i zapomniane jak zły sen flabbiness?

Spróbuj pomyśleć nad następuje:

 • Niestety, ale ja znowu o nią poprosić te kalorie i to jest twój poziom aktywności. W uzupełnieniu do ich szkolenia, co jeszcze robisz? Spróbuj obliczyć, ile możesz chodzić w ciągu dnia. Krokomierz pomóc. Jeśli chodzić mniej niż 5000 kroków, wszystkie swoje problemy – po prostu z nieodpowiednich kalorii. Translate – zbyt dużo jeść trenirovochek domu iw kasie ty, najprawdopodobniej coś w koszty „intensywny trening”. Zazwyczaj są to odpowiednie miejsce gry umysłu. Kiedy wykonać prace domowe, takie jak gotowanie i sprzątanie, czujemy, że robimy dużo pracy fizycznej. W rzeczywistości, te ruchy są małe, neamplitudnye i nie droższe niż drukowanie w blogu, na przykład. Ale jak my, wydaje nam się, że wiele pracy zostało zrobione. Tak, i to jest monotonna, więc nasza świadomość jest „wyczerpujące” przed ciałem. Stąd też otrzymane „ciężkie ładunki” pełnego zatrudnienia w 4 ścianach;
 • Ponownie, przepraszam, ale trzeba tam jakieś ciężarki o masie do władzy? I wiem, że twoja moc – nie jest aerobik? Jeśli robimy coś treningów Jillian Michaels, gdzie masz jedną minutę, aby zrobić pewne ćwiczenia aerobowe jest, niestety lub na szczęście. I „jeść” dodatkowe 200-300 kcal fitnesistkami wymagana moc charakteru, nadal nie trzeba;
  I o obciążania raz z drugiej strony, lecz. Nie można „zacisnąć mięśnie” pracuje bez oporów. Jeżeli ostatni 2-3 powtórzenia towarzyszy lekkie pieczenie lub nawet „nie” uczucia, trzeba kupić nowy cięższe hantle;
 • Jak jesteś z czynnikami krajowymi? Krótko mówiąc, nie mam, czy trenować, gdy ludzie śpią? Zazwyczaj jest to główną przyczyną aerobik o niskiej intensywności i bezpieczeństwa niedbale. Tak, tak, mamy dbać o rodzinę i nie starają się jeździć na podłodze;
 • I teraz pytanie dla najbardziej aktywnych. Ile trzeba ćwiczyć dziennie? Jeśli coś jest nie więcej niż dwóch 20-30 minutowych sesji, najprawdopodobniej, to jest tutaj, to dlatego, że nie osiągnął wynik. Jesteś tak wyczerpany fizycznie, że nie można ćwiczyć prawidłowo. I liczba klas nie płynie w jakość.

[Powrót do spisu treści]

Proste sposoby, aby zwiększyć efektywność treningów domowych

A teraz dygresja z filmu i zobaczyć, co możemy zrobić w domu:

 • Poprawy rentowności zmieni sprzętu. Tak, wiem, ale tak długo, jak nie mieć normalne hantle wagi, choć robisz najlepsze ćwiczenia aerobowe, co gorsza – to strata czasu. Zabieraj ciężarów łącznie, co najmniej, do 40 kg. I po kilku sesjach będzie zrozumieć, dlaczego twoje pośladki są nadal nie stać runda rumuńskiego ciągu 5 kg;
 • Poprawy wyników możliwe, gdy ćwiczeń w domu w hali. Nie, nie w filmie, oraz w planie treningowym. Jesteś wolny, aby napisać go samodzielnie, w oparciu o jakiekolwiek ćwiczenia dla początkujących „w samolocie”. Tak, pierwszy dzień – przysadzisty, bar, push-up lub ławki, jeśli istnieje, to nacisnąć i pociągnąć pasek lub do tyłu ciągnie, drugi – oporowe, utopił się nożyczkami, ława lub stojących naprzeciwko push w szafie, a pull-up prosta z kompensacją za pomocą gumy (w miejscu, które nie mogą być wywoływane z Chin i tej cennej rzeczy już sprzedany do dolara, to jest naprawdę bardzo wysoką cenę czegoś), a także skręt w imadle na pasku przeciwnej, a to wszystko nauką. Bądź podejść i powtórzeń w mocy (8-12 powtórzeń 3-4 zestawów o masie operacyjnej, odpocząć i pół minuty), a zmiany nie potrwa długo;
  do poprzedniego protokołu, dodać cardio, ale nie zwykły poskakushki Format tlenowych i odstępy. Znajdź stadion i zacząć działać na 400 metrów (to połowa standard „szkoła” Circle) i iść 800 metrów, powtarzając to 4-5 razy. Albo skakanka przez 30 sekund i chodzić przez 30 sekund. Lub „odkręcić” swój rower na maksa i zrobić 20 sekund sprint, odpoczynek 10 do 8 cykli.

Ogólnie rzecz biorąc, nie mieszkają na wideo Zumbe i chodzenie bez stresu, a można przenieść ciężar do przodu.

Elena Selivanova

load...