Co należy wiedzieć o kobiecie, choroby przenoszone drogą płciową

Zawartość:

W relacji między mężczyznami i kobietami seks odgrywa ważną rolę. To przyjemne zajęcie nie tylko zdradził w miłości. Często ze względu na kilka minut rozkoszy w łóżku wczoraj nie są zaznajomieni ze sobą ludzi. Wiele z nich nie myśleć o środkach bezpieczeństwa, zapominając, jakie konsekwencje może spowodować przypadkowe ogniwo w przypływie namiętności.

load...

Ze względu lekkomyślnie spędzony razem miłośnicy nocne życie może mieć wiele problemów związanych ze zdrowiem – chorób przenoszonych drogą płciową (choroby przenoszone drogą płciową). Choroby przenoszone drogą płciową są przedmiotem obu płci, ale częściej są one zakażone jest jeszcze kobieta. Jakie choroby nazywane są przenoszone drogą płciową, co jest ich niebezpieczeństwo, jakie są objawy u kobiet i jak pozbyć się tych wrzodów?
Powrót do spisu treści

Intryga infekcje narządów płciowych

Najbardziej niebezpieczne są choroby przenoszone drogą płciową rzeżączka (lub rzeżączka), rzęsistkowica, Chlamydia, układu moczowo-płciowego, kiła, kandydoza lub pleśniawki i opryszczka narządów płciowych.

Gdy choroba nie jest wyleczona przez zjadanie ludzi zarażonych wewnątrz nich. W drugiej połowie 20 wieku. Było cudowne leki, dzięki którym pacjenci mogą całkowicie pozbyć z nich uderzył rany w wyniku kontaktu seksualnego.

Im bardziej niebezpieczna choroba weneryczna u kobiet? Przede wszystkim uderzą bardzo ważne dla układu moczowo-płciowego żeńskiego ciała. Choroby przenoszone drogą płciową są podstępne, że zarazić osoba nie od razu dowiedzieć się o przydarzyło mu kłopotów, ponieważ choroby te mają długi okres inkubacji, a dopiero potem, są objawy zakażenia, co jest typowe dla ostrej postaci choroby. Jednakże, bardzo często miało miejsce po okresie inkubacji objawów może być trudny do wykrycia – oznacza to, że infekcje mogą wystąpić w postaci zamazane. W efekcie, kobieta nie jest nawet świadoma obecności jej choroby i może zarażać nowe kontakty seksualne z innymi partnerami.

load...

Drugi niebezpieczeństwo chorób przenoszonych drogą płciową, jest ich zdolność do rozprzestrzeniania w organizmie od jednego organizmu do innego i przejmują przewlekłych. Jego konsekwencje – powstawanie zapalnych lub gorszych procesów nowotworowych w żeńskich narządów rozrodczych. W konsekwencji, może rozwijać niepłodność, która jest nieuleczalna. Jeśli kobieta jest w czasie zakażenia w ciąży, płód może powstać poważne patologie.

Trzeci perfidia chorób przenoszonych drogą płciową jest to, że często przyciągają się nawzajem. Czyli kto był zakażony rzeżączką kobiety można kupić łatwiej i kandydozy. A jeśli indywidualnie, aby pozbyć się tych chorób dość łatwo, to bukiet mogą komplikować leczenie i doprowadzić do powyższych problemów.


Powrót do spisu treści

Niebezpieczeństwa seksu oralnego i analnego

Większość ludzi uważa, że ​​ze względu na niechronionych gatunków płciowych są uważane za najbezpieczniejsze seks oralny i analny. W rzeczywistości jest to zły stereotyp. Jamy ustnej ludzkie pokryte błoną śluzową, która jest bardzo delikatna i łatwa do uszkodzenia. Rany przez małą szczelinę lub chorób wenerycznych (rzeżączki, syfilis i rzęsistkowicy), łatwo przenika do ciała tworzy wewnątrz, prawa zakażeń narządów płciowych.

Jak dla niezabezpieczonego seksu analnego, w większości przypadków jest ona skuteczna tylko w celu zapobiegania niechcianej ciąży. Reszta tej płci nawet szkodliwe dla kobiet. Ze względu na częste penetracji prącia do odbytu tego ostatniego, jak i odbytnicę, może zostać uszkodzona. Wynikające z tego krwawienia promowanie penetracji ciała przez krew infekcji narządów płciowych. Nieuleczalna infekcja wirusowa również łatwo dostają się do organizmu w ten sposób. Innym kłopot niezabezpieczony anal może być E. Coli, który wnikając do dróg moczowo-płciowych, może spowodować zapalenie cewki moczowej trudno leczyć. Zatem stosowanie prezerwatyw jest wysoce pożądane podczas seksu niekonwencjonalny – to gwarancja ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową z.
Powrót do spisu treści

Ta wspólna rzeżączka …

Jest komiks wyrażenie, które mówi, że rzeżączka przynajmniej raz w życiu miał obowiązek każdego szanującego się człowieka. W istocie wyrażenie to dalekie od prawdy, bo rzeżączka jest jednym z pierwszych miejsc w rankingu chorobami przenoszonymi drogą płciową. Wśród kobiet choroba jest zbyt rozpowszechniona. Ale w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy kilka dni po zakażeniu już wiem, co stało się z kobietami był mniej szczęśliwy z nimi. Rzeżączki dotyczy rodzaju chorób, które pojawiają się niemal bezobjawowo, a może również nabyć chroniczne, prowadzące do bezpłodności.

Ta choroba może dostać się do organizmu kobiety nie tylko podczas seksu tradycyjnego lub nietradycyjnych, ale także podczas normalnej pieszczoty. Jeśli kobieta jest w czasie infekcji jest w ciąży, dziecko może dostać od niego chorobę przy urodzeniu, przechodząc przez kanał rodny. Określenie okresu inkubacji choroby u kobiet z tygodni do 3 tygodni. Najbardziej znaczące objawy, które jednak przedstawicielem płci pięknej nie mogą dać wartości są lekkie pieczenie podczas oddawania moczu lub świąd pochwy i grubą, białą rozładowania.

Jeśli kobieta nie jest tylko skierowana do ginekologa, choroba przenosi się do nowego etapu. Gonokoków wnikają jajowodów, powodując kobiety cyklu miesiączkowego wypadkach może się zdarzyć bólu brzucha, temperaturę ciała wzrośnie. Gdy choroba przerodzi się w postać przewlekłą, jej objawy znikają, usypiające czujność chorej. Jeśli choroba jest bardzo uruchomieniu porażka może być narażone nie tylko narządów moczowych, ale także serca, wątroby, mózgu i skóry ze stawów.

Jeśli pacjent rzeżączka mężczyzn wytrysk nastąpił w twarz kobiety, zwłaszcza w okolicach oczu, objawy rzeżączki ona będzie następujący: zapalenie spojówek, obrzęk lub obrzęk powiek, ropne wypisie ze kącikach oczu, światłowstręt. Po stosunku doustnego mogą rozwijać gardła, zapalenie migdałków, węzłów chłonnych wzrost. Konsekwencje seksu analnego z pacjentem z rzeżączką – bolesnym krześle i pęknięć w odbyt. Są to wyraźne oznaki – Bezpośrednim powodem do wizyty u lekarza. Po tym wszystkim, tym szybciej wykryta choroba, tym łatwiej jest się go pozbyć.


Powrót do spisu treści

Kilka słów o pleśniawki

Spowodowane przez drożdże Candida jest chorobą o nazwie naukowo kandydozy. Choroba grzybica nazwany ze względu na jego podstawowej charakterystyki – kiepskie grube wydzieliny z pochwy. Ponadto drożdże towarzyszy silny świąd narządów płciowych, ból podczas stosunku i podczas oddawania moczu. Kandydoza nie jest poważną chorobą, ale w postaci zaniedbania mogą prowadzić do stanu zapalnego. Choroba ta jest uważana za typowo żeńskie, choć niektóre objawy występują u mężczyzn, którzy są nosicielami i pleśniawki. Uważa się, że kandydoza czas w jego życiu był chory 70% kobiet na naszej planecie. 50% z nich ponownie źle pleśniawki.
Powrót do spisu treści

Jakie są rzęsistkowica i Chlamydia

Z tą chorobą Znam zarówno mężczyzn jak i kobiet. Charakterystyczną cechą rzęsistkowica są pieniste moczu kanał lub pochwy, pieczenie w tych częściach i odbytu. Jeśli czas nie traktuje rzęsistkowica u kobiet mogą mieć wpływ ich jajników i jajowodów. W niektórych przypadkach objawy wyczyszczone, co utrudnia identyfikację.

Chlamydia u kobiet jest chorobą najbardziej skryty. Tylko 20% wszystkich pacjentów w stanie zrozumieć, że coś jest zainfekowany, uczucie mrowienia lub dyskomfort w pochwie lub odbytu. Choroba może powodować erozję szyjki macicy. W infekcji jamy ustnej może wystąpić ból gardła.

W 80% przypadków zakażenia chlamydią podstępnego pozbawionego jakichkolwiek objawów i jest wykrywany przez lekarza lub specjalistę metod laboratoryjnych. Choroba może żyć bezkarnie w organizmie kobiety do kilku lat, powodując u niego nieodwracalne szkody. Chlamydia zdolne do prowokowania przewlekła choroba miednicy, prowadzi do niepłodności może powodować poronienia u kobiet w ciąży. Do wyleczenia tej choroby jest bardzo trudne.

Powrót do spisu treści

Jak niebezpieczne jest kiła

Jednym z najbardziej przerażających chorób przenoszonych drogą płciową jest kiła. Poza współżycia jest często przekazywana przez ręcznik sposób domowych, myjki, grzebień, szczoteczka do zębów i naczyń. To straszne, że chora może przypadkowo w ten sposób zarazić innych członków rodziny, w tym dzieci.

Okres inkubacji kiły trwa miesiąc. Wtedy nie jest jego pierwszy film fabularny – chancre. Jest to mały, bezbolesne owrzodzenie z genialnym jasnoczerwony dołu. Znajduje się na ścianie macicy lub pochwy, może pozostać niezauważone kobietę. Kilka dni po pojawieniu się chancre z Infect znacznie zwiększona pachwinowych lub szyjnych węzłów chłonnych. Leczy chancre w ciągu kilku dni, ale choroba nie przechodzi, i wchodzi w nową fazę.

W tym czasie, blado Treponema, który jest czynnikiem sprawczym syfilis i rozmnażają się przez limfę krwi i rozprzestrzenia się do ciała kobiety. W drugim okresie choroby w organizmie człowieka istnieją różowe plamy i ciemnoczerwony guzki o błyszczącej powierzchni. Guzki mogą rozwijać się w wielkości i są połączone ze sobą, powodując dyskomfort, kobieta, zwłaszcza gdy są umieszczone w mezhyagodichnoy zgięcia. Pojawiające się w jamie ustnej, na języku i strun głosowych, one przeszkadzać w rozmowie. Jednak nie może być przerzedzone włosy i wypadanie włosów. Małe białe plamy – leucoderma – pojawiają się na szyi kobiety i zniknie. Zatem ogniska tej choroby, po raz uspokojenie i pojawiające się z nową energią.

W trzeciorzędowej okresie infekcji w tkankę kostną, układ nerwowy i narządy wewnętrzne. W tej chwili istnieją gummas – zapalenie kuliste, które niszczą ciało, które zostały utworzone. W ubiegłym wieku, najbardziej uderzającym wynikiem Główną cechą i gummas kiły, rozliczanie był nos (siodło nos). Ostatni okres choroby towarzyszy nietrzymanie kału i moczu, silny ból w kręgosłupie. Rozwijać paraliż, ślepotę, otępienie, istnieją zaburzenia mowy i pamięci. Obecnie choroby można wykryć na wczesnym etapie, ułatwiając jego leczenia.

Powrót do spisu treści

Kłopoty z opryszczką

Ta stosunkowo nowa weneryczną zakażenie udało się oświadczyć się. W ostatnich latach wzrosła liczba ofiar opryszczki narządów płciowych. Objawy – bolesne pęcherze na zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych, które następnie stają się stopniowo owrzodzenia goją. W czasie choroby kobieta czuje się źle. Opryszczka i gorączka towarzyszą migreny, niekorzystnie wpływa na kobiety w ciąży prowadzi do patologii płodu lub poronienia, prowokuje rozwój chorób poporodowych.
Powrót do spisu treści

Jak pozbyć się chorób przenoszonych drogą płciową

Przed przystąpieniem do leczenia STD, trzeba dokładnie wiedzieć, co dokładnie jest zainfekowany dziewczynę. Brak objawów – niebezpieczna rzecz, ale jeśli kobieta prowadzi gorączkowym życiu lub miał stosunek seksualny z nieznajomym, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem i zrobić test.  Wiele kobiet jest zakłopotany, aby przejść do kliniki z takimi problemami, ale teraz nie ma zakład jeden zabieg, gdzie można to zrobić anonimowo. Wstyd pacjentów zaczynają być traktowane niezależnie od siebie, antybiotykami przypadkowo i osłabiania ich organizmy z nimi.

Tylko profesjonalny leczenie chorób przenoszonych drogą płciową jest w stanie ich pokonać. To wstępne leczenie antybiotykiem, który niszczy patogenów, leczenie miejscowe (wykorzystanie pochwowych lub analnych czopki), a następnie redukcji z organizmu stymulatorami immunologicznymi witaminy i ziołowych. A najlepszym profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową jest posiadanie stałego partnera i wierne przywiązanie do własnego.

load...