Co należy pamiętać, patrząc na historię przemian

Zawartość

Transformacja inspirować. Zazwyczaj jest to typowa jest historia. I przybierania na wadze po urodzeniu, albo nosił go od dzieciństwa, lub nabyte ich jak trudno zrobić karierę i studiował, a także o jakiejkolwiek utraty wagi, a nawet nie myśleć. A potem nagle zdecydowała się pozbyć, ale szybko udało. I zaczął wiele miesięcy, a gdy szli … oto przed i po, a sześć posiłków dziennie z dużą ilością białka trzęsie się w zestawie. Oczywiście, są inspirowane i spróbuj ponownie. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazuje się, że nasze własne historie tak się nie stało. Dlaczego? Autorzy opowiadań kłamać? Albo my czegoś nie rozumiesz?

load...

[Powrót do spisu treści]

Nawet jeden i ten sam program może być realizowany w różny sposób

Na przykład, oto trening pleców, standard dla amatorskiej kulturystyki:

Ciągnięcie 5 / maksymalną

. Thrust pręt do pasa w połaci od 4 do 12

Rozwijanego ćwiczenia szeroki chwyt 4 8-10

Jednostka linku siedzi na swoim koncie 4 do 10

Link do Hummer 4 do 12

Urządzenie T trakcji na stoku 4 na 12

Wydaje się, że istnieje coś niejasne? Ale to ćwiczenie może być niskiej intensywności, a także z transcendentnym, szokującym obciążeniem. Przede wszystkim, można nadrobić zaległości w gravitrone, stawiając wypłaty w całości i bez żadnego wysiłku, niż tych, którzy udają się do mieszania łopatki i „gumką”, a tam już trzeba nacisnąć i wykorzystania, i klatki piersiowej zniesione. I można nadrobić zaległości i „bez niczego”, a następnie nawet „żałosny trzy” będzie wart więcej niż 15 gravitrone. Potem idziemy – można zginać jako „podręcznika szkoleniowego do zalecanego kąta zgięcia w biodrze”, a trochę. Pull – jak plecy, a za pomocą rąk i ramion korby przez szarpnięć i trapez. I tak dalej, i tak dalej. I można w ciągu 5 minut pomiędzy zestawami gapić się przez okno i telefon naprzemiennie, że ogólna zabije wszystkich intensywności na winorośli.

load...

Bo jeśli się kogoś innego programu, wstępnie zakupiony, a nie osiągnął żadnych wyników, ale program został oceniony jako dobrych i harmonijnych ekspertów, myśleć o tym, jak ćwiczyć i co osobiście podczas obciążenia.

[Powrót do spisu treści]

Dieta nie może być taka sama

Nawet jeśli naprawdę lubisz czyjąś historię transformacji „Bodispeysa”, to nie jest konieczne, aby powtórzyć dietę tej dziewczyny. Nawet jeśli to ma dużo bananów i barów białka, i wydaje się smaczne. Przede wszystkim, trzeba jeszcze do obliczenia składników odżywczych dla siebie. Ponadto, jeśli kupisz 3 porcji słodkich ziemniaków dziennie, bez których żaden Zachodnia transformacji jest kompletny? Co więcej, masz pieniędzy na normalne odżywianie sportowego bez oczyszczenia tam ciało? Potrzeba go używać? A może nawet stwierdzić, że wzrost twojej „wybranego modelu” coś około 160 cm i waży 60 kilogramów ona pierwotnie I uczciwym 170, a może większą wagę będzie. To jest na diecie „od kogoś” będziesz głodny. Należy wziąć to pod uwagę.

[Powrót do spisu treści]

Okoliczności życiowe decydują ….

Nawet jeśli porównać, powiedzmy, dwóch osobistych trenerów (pozornie lepszy zawód musi, aby być i pozostać w formie?) Sposób życia może być bardzo różna. Niech trener Jechaliśmy samochodem i jest bardziej zajęcia aerobowe. Wymaga to jeden zasilacz i konkretny wakacje. Jest szansa, że ​​jakiś rodzaj niskiej intensywności spacerów na świeżym powietrzu. Ponieważ większość życia naszych podań bohatera lub zimnej klimatyzowanej sali aerobiku, czy w samochodzie skórzanym fotelu. Trener B jakie jeździ po mieście na rowerze, ale nie prowadzi żadnych aerobiku. Zamiast tego spędza dużo naszego treningu siłowego z klientów indywidualnych, z których każdy pokazuje tylko. A on tymczasem przygotowuje się do konkurowania na … I tu już widzimy zupełnie inny potrzebuje odpoczynku. Obciążenie działające na centralny układ nerwowy drugiego Companion jest wyższa. Dlatego, być może lepiej jest po prostu usiąść na ławce w pobliżu wody w jej produkcji, a nie starać się fizycznie aktivnichat. Tak samo jest z przejście. Ktoś ma troje dzieci służyć jako „codziennej cardio”, jako kogoś zupełnie niczym innym poza pokoju. Najlepiej, wzorce muszą być wybrany co najmniej podobnych warunków życia.

[Powrót do spisu treści]

Zdjęcia nie mogą odzwierciedlać …

Ostatnio rozmawiałem o życiodajnej roli prawidłowej postawy i filtrów, ale nadal. Jeżeli dana osoba wykonuje swoją transformację „przed i po”, to zwykle całkowicie gotowy, dobrze, przepraszam, barwione, czesane, zadbana, opalona i gotowe. Photoshop nie został odwołany. Tak młode matki często nie mają te dodatkowe znaki skóry i rozciągnąć i po utracie wagi do 10 rozmiarów jest dość piersiowej sprężystego dziewczynki. Ponieważ skolioza zniknąć z właściwego oświetlenia w połączeniu z ugięcia i usuniętymi żebrami wystającymi … W ogóle, należy pamiętać, że zdjęcie – to nie jest życie. A twoja osobista transformacja może też się stało, a ty po prostu nie mógł strzelać poprawnie.

[Powrót do spisu treści]

Każdy leży wreszcie

Prawdziwość nadawania ma wątpliwości, tylko w jednym przypadku – Widziałeś na własne oczy, będąc z mężczyzną w tej samej rodziny, a 100% uczestniczących w jego życiu. Wszystkie inne opcje pozostają wystarczająco szerokie pole do manipulacji. Tak nagle postroynevshie gwiazdy przydałby spalaczy tłuszczu nie mniej ciekawe i magiczne strzały. I to nie jest rozpoznawany. Nagle cieńsze odpowiednik w rzeczywistości może orać w siłowni 2 razy dziennie, a do ukrywania ilość czasu spędzanego w pokoju. Bo to działa, a ty myślał, że tam jest w sądzie i podatku trafia codziennie do 12.00?

I ktoś do „sterowania fotografowanie” nie pić wody przez dwa dni i „mieszane” przez wszystkich reguł klasycznej kulturystyce. Dzięki opcjonalnemu natryskowego-tan aw końcowym kilku omdlenia. I tu mamy tu oczywiście bardzo lubią masaże melioracyjnych … Środki oszukać człowieka we współczesnym świecie milion. I, najprawdopodobniej, jeśli coś wydaje się nierealne (schudnąć 10 kg w ciągu miesiąca) – tak to jest. Zwłaszcza zwiększa prawdopodobieństwo Jakakolwiek próba tej nierealnej rzeczywistości, że coś sprzedać. Na przykład, cieńszy 10 kg człowiek z nas – także autorem „techniki”.

load...