Co należy jeść, aby schudnąć, jeśli pociąg?

Zawartość

Pytanie postawione w podtytule słupka, jest to pole do dyskusji kilku pokoleń trenerów i lekarzy. Ten ostatni, w przeważającej części w ramach „pociągu” oznacza pewne niejasne rodzaj aktywności, takie jak energiczny spacer do sklepu lub „wspina się na piątym piętrze bez windy.” W związku z tym zalecają, że młode dziewice jeść nie więcej niż 1600 kalorii, co najlepsze. W najgorszym – 1000-1200, z wyjątkiem wysokości, wieku i masy ciała. Pierwszy zakres, można powiedzieć, w zależności od poziomu erudycji i liczbę wizyt w warsztatach. Drodzy koledzy, są jednak bardzo różne. Niektórzy nawet posiedzieć parę tygodni na gryki zalecanych do utraty wagi. A blogerzy fitness ogólnie zasiać wątpliwości w umyśle. Nie, nie, tak i można natknąć się fotomenyu jakiś „utraty wagi w 2017-2500 kcal” czarujący. Ile masz konkretnie i postroynet, a nie psuć swoje zdrowie?

load...

[Powrót do spisu treści]

Trening siłowy i deficyt kalorii

Popularnym błędem w tej dziedzinie – I podnieść poprzeczkę, więc mam dużo, dużo, ponieważ w barze – to szybki metabolizm. Wyznawcy tej religii powinni dokładnie przyjrzeć się konkurencji w podnoszeniu ciężarów na każdym poziomie. Istnieje wiele stroynyashek lub tylko kobiety z ulgą i minimalnym tkanki tłuszczowej? To prawda, a oni podnieść, wierz mi, twój innych.

Lou Schuler pisze, że przeciętna kobieta „przyspieszyć” swój metabolizm średnio o 50-100 kcal dziennie, jeśli regularnie iz wystarczającym natężeniu jest zaangażowany w treningu siłowego. Dlatego wariant „jeść wszystko, tylko pociąg – nie jest to nasze możliwości.” A ciało ma potrzeby. Zauważyliśmy, że jeśli po klasa natychmiast udać się do sklepu, upewnij się stamtąd wydostać z czekoladą? Więc z treningów jest wszystko w porządku, są one na tyle silne, aby opróżnić zapasy glikogenu, a ty, wciąż ma szansę, aby schudnąć. Jeśli zostawisz czekoladę na półce i kupić paczkę twarożku lub piersi kurczaka do późniejszego pieczenia.

W tym samym czasie inny guru treningu siłowego – Lyle McDonald – zauważył ciekawe zjawisko. Jeśli pani jest jedzenie 1200 kalorii i waży 70 kg, trenuje z ciężarkami i robi cardio ponadto, że traci na wadze wolniej niż jej przyjaciela o tej samej wadze, ale to spożywa 1700/00 kcal. To nie jest tak, że inne pani shpaloukladchikom pracy, a pierwszy – kierownik biura. Tylko ciało ludzkie przystosowane do przetrwania i zaczyna aktywnie spowolnić metabolizm, jeśli uda się zjeść 500-1000 kalorii mniej dziennie niż wydane. Nowoczesne elektrownie teoretycy zalecane sportowcy nie „cut” dieta więcej niż 200-300 kcal całkowitego wymogu codziennego.

load...

Osobiście, jako lekarz i cynika, polecam cięcia 500, pod warunkiem, że można schudnąć po raz pierwszy, nie masz urojenia kontroli i równowagi kulinarnej. Udaje kalorii „w umyśle” i „oka”? Cofać się na 500, nadal będzie poruszać się niepostrzeżenie te same 200 kalorii dziennie, a to jest absolutnie normalne. Towarzysze z urojeniami i wagi kulinarnych zazwyczaj radzą, aby udać się do dietetyka sportowego. Co do zasady, taki stan umysłu pokazuje nikt, dziesięć, „otsizhennyh” diety, a zatem zalecamy, że dieta może być tylko na podstawie szczegółowej analizy tego, co sam zrobiłeś go własnym ciałem.

[Powrót do spisu treści]

Nieznane skutki sercowo

Ściśle rzecz biorąc, te efekty nie są znane tylko dla tych, którzy siedzą na piątym miejscu w przytulnym biurze, pisze artykuły dla magazynów kobiecych z refrenem „siedzieć przez tydzień w biegu, a strzałem w dziesiątkę w godzinach porannych.” Uwierz słowo, jeśli autor nie cierpi na anoreksję i urojenia kontroli, to może działać wyłącznie na 3 minuty dziennie na autobus, a do praktyki szkoleniowej nie ma znaczenia.

Efekty mogą być krótkie, ale trafnie nazwał: „Zdejmowanie tak źle Co przybite gwoździami dobrze – odgryzła i jeść.”. Cardio zwiększa apetyt, powiedzieć dziękuję do tych najbardziej adaptacyjnych mechanizmów. Aby nasi starożytni przodkowie nie umrzeć z głodu, musieli być w stanie przechowywać duże ilości energii. Run – jeść mocny kawałek mamuta i jego dobrego ciała, w międzyczasie, będzie przechowywać do biegania do następnego mamuta nie trwała w swoim życiu. I tu działa przeciwko nam prostą zasadę – im bardziej intensywne jest cardio, tym bardziej zauważalne będzie głodny.

Dlatego lekarze zalecają tłuszczowych i szybki walking w parku – zwiększa apetyt lekko i bawi i „wypełnia wrażenia” dobre. Bieganie, jazda na rowerze, skakanka, zajęcia aerobiku w klubie fitness, w celu poprawy nastroju, aby przezwyciężyć brak aktywności fizycznej, zwiększenie spożycia kalorii i wzmocnić apetyt ….

Ponadto, ostatnie prace ze zdwojoną siłą, jeśli twoja dieta jest zbyt dużo cukru, biały chleb, ciastka, czekoladki i cukierki. Miód i fruktoza, nawiasem mówiąc, jest również uważane. Dlatego „tlenowe” i nie są zalecane diety produktów skrobiowych, czy chcą, aby schudnąć i nie jest w stanie kontrolować władzę.

Twoim celem w przygotowaniu diety – „put” z powrotem tak dużo błonnika i białka, aby utrzymać pod kontrolą poziom cukru i energii. Tylko w ten sposób będziesz w stanie trzymać się zalecanych kalorii. A ile kalorii naprawdę zalecane? Szczerze mówiąc, z nami Zaawansowane fizjologów mówią nic na temat odchudzania z samego ćwiczenia aerobowe. W dzisiejszym świecie sprawności jest nonsens, zrobisz upewnij się, że moc i „cut” jesteś taka sama 200-300 kcal / dzień.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę bardziej „aerobikolyubivye” źródła z przeszłości, można odwołać się do prac prof Pshendin zalecanego w obecności dwóch aerobowego treningu na rodzaj kształtowania tygodniu jeść 30 kalorii na 1 kg masy ciała dziennie.

W rzeczywistości, jeśli wszystkie stare wyżej powodując depresję i odrzucenia, należy skonsultować się z dietetykiem w celu sporządzenia szczegółowego porcji na każdy dzień, albo zwrócić uwagę na alternatywne systemy ograniczenia dodatkowych kalorii, nie licząc ich – dieta „Piętnastka” Oleg Terna, na przykład.

load...