Co musi być w swoim Portmonetka?

Torba kobieta nigdy nie jest pusty. Nie ma znaczenia, czy jest porządek i wszystko się układać, lub twórcze zamieszanie i znaleźć sobie prawo, to czasami nie jest łatwe – każdy z nas uważa, że ​​jest z nimi tylko najniezbędniejsze. Ale nawet w rondo pełne „Burden” nie może mieć wymagane minimum nowoczesnej kobiety. Więc, co jest z pewnością będzie fashionistka w torebce, mądry i po prostu piękne w tym roku?

load...

Telefon komórkowy w pokrowcu

Niezbędny gadżet, bez którego dzisiaj jako głośnomówiący, do prawdziwej mody to także stylowe akcesoria. Obfitość osłon i przypadków pozwoli zaoszczędzić nie tylko cenny element bezpieczeństwa, ale także sprawiają, że możliwe jest „ukryć” je w zależności od nastroju. Na wysokości mody jasnych wydruków geometrycznych.

Ten fantastyczny kształt smartfon jest w stanie szybko przyciągnąć uwagę innych.

Portfel lub torebkę

Trudno wyobrazić sobie bez torebki portfel do przechowywania pieniędzy. Tym bardziej, że przy odpowiednim podejściu będzie to jasne akcesoriów, które doskonale uzupełniają obraz myśli. Miłośników modele funkcjonalne wolą torebki z dużą ilością przegródek, które mogą pomieścić karty kredytowe, wizytówki, podróże i kartę przetargową. Idealny stylowy portfel składany w celu zaoszczędzenia miejsca.

Haft, cyrkonie, gad skóra – to wszystko jest nadal modne w tym roku.

Kosmetyczka z zawartością

Nasze obowiązkowe małe satelity – zestaw do manicure lub pilnik do paznokci, lustro, chusteczkę i kosmetyki – to najlepiej przechowywać w torebce. Jego wymiary są ograniczone jedynie wielkością worka i jest bezpośrednio treścią. Wśród najnowszych trendów – powrót do obfitości wnętrza: cyrkonie pakowacz, koralików i kamieni.

load...

Taki kosmetyk łatwo wymienić sprzęgło wieczór: to jest właściwe i w teatrze, jak iw restauracji.

Kompaktowy grzebień

Rozczochrany i splątane włosy mogą zrujnować nawet skorygowanej wizerunku. Kompaktowa grzebień pomoże utrzymać niesforne loki pod kontrolą. Tworzywo sztuczne, niewielkie rozmiary oraz pokrowiec ochronny – oto składniki idealnego grzebienie, że „przepisują” w bagażu przez długi czas.

Jasne kolory, ergonomiczny kształt – styl i wygoda w całym.

Okulary przeciwsłoneczne

„Must have” – w dowolnym mody leżą one zawsze w torebce. I nie każdy, ale należy do marki: okulary powinny podkreślać swój typ twarzy, uśmiechu, dopasowanie wielkości i piękny wygląd ze wszystkich stron. Ale co powinno być traktowane priorytetowo pośród wielu marek? Należy zwrócić uwagę na to, co popularne modele często są gwiazdy i osobistości. Można wybrać okulary Ray Ban i kupić legendarne okulary, które chronią oczy przed słońcem. Rock „n” Roll Wayfarer, Aviator klasyczny, wyraziste Clubmaster, Koty kotów i wiele innych modeli ikony – na pewno podnieść doskonale uzupełniają obraz efektowne pań.

Notatnik i długopis

Nowoczesne kobiety wolą przechowywać informacje w pamięci tabletu lub telefonu komórkowego, ale notebooki są nadal Residences naszych toreb. I może być coś bardziej romantycznego niż numer telefonu na serwetce tajemniczym nieznajomym? organizator papier, notatnik i pióro może być bardzo stylowy i twórcze wykorzystanie ich wyboru.

Kompaktowy rozmiar, trwałe i funkcjonalne wiązanie zakładka – jedna z najlepszych opcji „otoczki” notebooka.

Perfumeria

Upuścić swój ulubiony zapach – kobiece wykończenie obrazu. Aby nie Sprzęgło przeciążeniowe z butelek szklanych ciężki, powinien kupić mini-wersji wody toaletowej.

Pomoc może się i rozpylacz – specjalny zamkniętą butelkę, kolbę, do 20 ml.

Mini-kit lub pigułka

Torebki, trudno sobie wyobrazić bez osobistej opieki lub wilgotnych chusteczek. Zachować te rzeczy potrzebne najbardziej wiarygodne w specjalnej apteczce lub oddzielnej kieszeni. I aby szybko znaleźć się w głębi leków workowych wynalazł pigułki pudełka.

Ozdobny mała pigułka – pomocny i akcesoria mody damskiej.

Dokumenty tożsamości

Jeśli nadal fashionistka i mądry, to z pewnością nie wychodzić z domu bez paszportu, pass, podróży lub innych dokumentów. I aby utrzymać bezpieczne dane osobowe drukowane na kruchym papierze identyfikacji arkusze, poręcznym plastiku lub skórzanej oprawie.

0 Designer przykrywką dla paszportów będzie nieodzownym asystent, jeśli przedstawia obwód podziemny.

load...