Co można dać od pięciu lat od daty ślubu?

Zawartość:

Rocznica ślubu – jest zawsze radosny i wyjątkowy event. W dzisiejszych czasach jest naprawdę luksusowy, kiedy dwa serca udaje się zachować swoją miłość przez wiele lat. Dlatego z każdym rokiem do dnia ślubu są czci i sentymentalny.

load...

Tak więc, w pierwszą rocznicę małżeństwa: 5 lat. Co może być lepiej? Złożoność gospodarstw domowych za wiele kwestie zostały rozwiązane, a docieranie z bohaterów przez długi czas miało miejsce. Prawdziwie złoty czas! Dlatego konieczne jest, aby przygotować się na tym pięknym dniu. Chodzi o to, w jaki sposób uczcić tę rocznicę, a także, że obecne na pierwszą rocznicę wspólnego życia. Sprawdź pomysły prezentów od kilku do siebie i prezentów od przyjaciół rodziny. Prezenty ślubne 5 lat?
Powrót do spisu treści

5 lat małżeństwa: tylko początek!

To wydarzenie jest bardzo wzruszający i romantyczny. Iw związku z tym konieczne jest, aby zrobić kilka lyrics w historii, w jaki sposób lepiej zrozumieć istotę tego święta.

Co ciekawe, każda rocznica ślubu ma swoją własną nazwę. Z reguły jest to materiał, który jest symbolem dzień.

Tak, pięć lat od daty zawarcia małżeństwa nazywany jest drewniany ślub.

Co jest powodem, taka nazwa? Dlaczego Wedding (mianowicie jego rocznica) został tak nazwany?

Chodzi o to, że w tym czasie, niektóre pary mają czas na zdobycie nowego domu, jego przytulne gniazdo. I tak jak w dawnych czasach w domu, co do zasady, są zbudowane z drewna, jest nazwany na cześć ślubu materiału do budowy domów i krajobrazu. Innym znaczeniem jest ze względu na fakt, że pięć lat po ślubie, mąż i żona mają czasu, aby mieć co najmniej jedno dziecko. Tak więc symbolizuje drzewa genealogicznego, prokreacji.

load...

Od czasów starożytnych, kiedy Wybierając prezent na ślub postanowił skupić się na tym, co nazwa jest to czy tamto rocznica. Ale to nie znaczy, że, na przykład, przez okres 5 lat od daty konieczności małżeństwa dać kawałek drewna. Nie powinny być brane zbyt dosłownie. Znacznie bardziej interesujące jest jego darem pokonać ten podlega dar para była przyjemna. Ponadto, dobrze byłoby dać coś które mogą być przechowywane w pamięci. Pięcioletni kamień milowy – jest to poważny data, która po prostu nie może być pozostawiona bez należytej uwagi.


Powrót do spisu treści

Rocznica ślubu: co dać małżonkom siebie?

Para, którzy żyli długo w małżeństwie, oczywiście, może sobie pozwolić, aby dać swoją ukochaną drugą połowę coś sensownego i bardziej wartościowego niż mogą zaprzyjaźnić. Tak, i drogie prezenty nie są akceptowane otrzymać od kogoś, nie za blisko.

Na przykład, małżonkowie dają sobie zegarki, które są wyposażone w drewniane bransoletki. Nie jest to zaskakujące, ponieważ istnieją również takie. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z trendów mody w akcesoria w ostatnich latach.

Tak więc, model zegarka kobiet może być bardzo elegancki. Niech to będzie elegancka bransoletka i nie mniej piękną twarz. Jeśli pozwalają na to zasoby, to może być inkrustowane klejnotami do małych lub nawet kryształami Swarovskiego.

Mężczyzna same godziny wykonań powinien być bardziej ostrożny, ale nie mniej stylowe. Bardzo Manly wygląd wykonania z wieloma tarczami.

Bardzo ciekawy prezent będzie drewniane pudełko na biżuterię. Ale to nie powinno być tylko pudełko. Niech będzie wyciąć coś specjalnego. Na przykład, słowa lub znaki, które mają ogromne znaczenie dla obu partnerów.

Żona, z kolei, również można zadowolić męża. Każdy wie, że większość ludzi marzy o własnym biurze. Więc dlaczego nie dać coś, co będzie podstawą tego ważnego elementu osobistego zespole człowiek? Solidna i elegancka stół mahoń – to jest coś, co z pewnością ucieszy się z żoną.

Chciałbym odejść od tematu drzewa? Następnie można bezpiecznie dać sobie biżuterię: bransoletki, pierścionki i tak dalej. Takie prezenty są zawsze istotne (niezależnie od daty i rozumu).

A jeśli chcesz zrobić coś naprawdę wieczne, możliwe jest, aby posadzić drzewo razem. Opcja ta jest idealna dla tych, którzy mają część swego kraju. Niech zasadzone drzewo symbolizuje miłość para, która z roku na rok staje się silniejszy, bardziej trwałe i bardziej piękny, podobnie jak sadzonkę.


Powrót do spisu treści

Jakie prezenty można przedstawić przyjaciół i krewnych z rodziny?

Przyjaciele rodziny może dać parę tańszych prezentów. Najważniejsze – to dbałość o istotnym i bardzo ważnym dla nich dniu.

Dobry i oryginalny prezent może być pamiątką z rzeźby w drewnie. Na taki dar byłoby miło reprezentować nazwiska męża i żony. Ale bardziej niesamowite zaskoczenie będzie portret pary, wykonane z drzewa.

Przedstawić możliwe, a samo drzewo, to po prostu nie jest to ulica, a pokój. Może to być dowolna cytrusowego: mandarynka, cytryna, lub obu. Bardziej ekstrawagancki i niezwykły wariant – drzewo bonsai bonsai, brzoza karłowata, jabłka i inne. Będzie ona przypominać o dacie i dawcą.

Jakiej opcji prezent można jeszcze wydarzy? Drzewo genealogiczne z mini-ramek do zdjęć wszystkich członków rodziny – to jest to, co będzie prowadzić znaczenie. Po tym wszystkim, co może być bardziej wartościowe niż rodzina? A zatem jest to możliwe i konieczne jest, aby dać drzewa genealogicznego. Z każdym rokiem będzie coraz bardziej i bardziej, zgodnie z nowymi zdjęciami.

Jeżeli małżonkowie są obdarzone poczuciem humoru, konieczne jest, aby przedstawić je jako dar dla mini-bar … w postaci drewnianej kuli ziemskiej. Aby uzyskać więcej wrażeń może wypełnić te napoje, które sami wybierają bohaterów tej okazji. Oto kula z tajemnicy! Wakacje dokładnie uda.

A jeśli mąż i żona – i intelektualiści jak cichych gier, dla nich ta radość będzie ustawiony do gry w szachy. Niech to będzie elegancki drewniany wariant, w którym każdy element jest wykonany przez ręce pana. Praca manualna została doceniona przez cały czas. Ponadto, nie jest osadzony kawałek duszy. To jest naprawdę darem w nadchodzących latach.

Książki i albumy jest również odpowiednie na prezent na ślub 5 lat. Jest to rodzaj materiału cząstek wcześniej wspomniano. Jednocześnie książka zawsze będzie wielkim darem dla wszystkich czasów. Kosztuje tylko z wyprzedzeniem, aby dowiedzieć się o tym, co gustów sprawców wakacji. Ponadto przy daje parę fotel. Co może być lepszego niż połączenie z krzeseł i książek? Pozostaje tylko dodać tutaj kominek.

Są prezenty dla 5 latach małżeństwa mogą być prezentowane jako znak miłości i uwagi. A to nie wszystkie pomysły. Co najważniejsze, dar odzwierciedla nie tylko istotę, którzy dają, lecz ten, kto daje. I niech to będzie ogrodzony kawałek duszy i miłości. W tym przypadku, wszystkie zostaną spełnione, a urlop będzie pamiętany przez długi czas.

load...