Co milczy instruktor fitness

Zawartość

Nawiasem mówiąc, idealne dziewczyny, pokazując kroki w lekcji grupa ma swoje tajemnice. Nie, to nie jest czekolada w nocy, liposukcja wykonane w 13 lat. Dzisiaj dam wam kilka sekretów zawodu, i powiedzieć, jak nie wpaść w wielu sztuczek współczesnej kondycji. To jak myślisz klubu sportowego – co to jest? Nie, to nie jest miejsce na „odpoczynek dla ciała i duszy”, a nie „kara za miłość do wspinaczki.” Każdy, nawet najmniejszy klub fitness – to jest biznes. A gdzie jest biznes, i dobrze rozwinięty marketing. Cóż, czy wolałbym powiedzieć, moja babcia, oszustwa konsumentów i rozwód do ceny w całej okazałości. To jest czas, aby usunąć szkielety z szafy!

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie można schudnąć

Pilnie odwiedzić klasami krok aerobik trzy razy w tygodniu. Ponadto, trzeba wyeliminować tłuszcz, słodkie i słone. Wygląda na to, że wkrótce zmieni wszystko tylko jadalne … Ale waga nie zmniejsza się, a czasem nawet rośnie. Oczywiście, instruktor będzie starał się powiedzieć, że utrata masy ciała zaczyna się po trzech miesiącach regularnych ćwiczeń. Ale wymaga termin mija, a nic się nie zaczyna. Tak, i jesteś zmęczony po specjalnym szkoleniu nie czują …

Cóż, gratulacje, jesteś w dobrej formie fizycznej. I schudnąć nie masz stopień, w siłowni, na indywidualnym planem. Rada? Myślę, że nie, bo nikt nie chce płacić więcej i na osobiste szkolenie. Połów jest to, że krok, Łacińska, lekcje grupowe zasilania są tylko dla początkujących, jak i ludzi, którzy są w formie „poniżej średniej” lub w połączeniu z przemyślany trening na indywidualny program w siłowni.

Dzięki formie, to znaczy nie swój ciężar cierpienia i wydajność zasilania, wytrzymałość i szybkość. Bardziej fizycznie utalentowani ludzie po prostu buduje wytrzymałość i wzmocnienie serca podczas lekcji tlenowej grupy. Dobrze, aby „dostać” tłuszczu, potrzebują treningu o wysokiej intensywności. Jednak nikt klub nie powie, że krok i łaciny – to nie jest twoje „lekcje do odchudzania”, i wyjaśnił, że przeszkolonych ludzi, z którymi pracują tylko w połączeniu ze ścisłym (1200-1400 kcal na początek) diety. Wręcz przeciwnie, użytkownik zostanie poproszony „jeść przed i eliminacji zagrożeń.” Ale z takim obdarzony przez naturę na pewno nie pomoże. Dlaczego nie od razu wysłać do siłowni, uzbrojeniu kilka treningów w stylu Tabata? Więc czekać jeszcze kilka miesięcy męki i oferuje szkolenia osobowych. A tam już i Tabata, i HIIT, a cała dusza (dla pieniędzy) życzenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Dobra robota!”

W większości klubów głównym zadaniem programów grupowych instruktor nie jest fakt, że schudła i dostosowane figurę. To jest jak starożytnej żaglowca, starając się wsunąć wymagania raf Club, preferencje klientów, aby utrzymać się na wietrze? i nie napełnione do boku własnych problemów fizycznych. Instruktor działa przez 3-4 godzin dziennie tylko grup. Nawet jeśli masz historię sportu zawodowego, to duże obciążenie.

Nie wszyscy członkowie naszego zawodu są „księżyca i zrelaksować się” niewidoczne dla klientów. Jak dla mnie, więc po prostu nie wymyślić coś lepszego niż motywacja „osobisty przykład”, więc biegnę około 12 km dziennie, robiąc skoki około 100 na wsporniku, dobrze, pompki i szarpanie pręt prostu nikt nie wierzy. Co o tym sądzisz, widzę, jak w szóstym rzędzie, ukryty za doświadczonych kolegów, przysiady klient-początkującego? Prawidłowo myślisz nie widzę. Chociaż czasami marzę, wiesz, być wszechobecna …

Jednocześnie, klub zabrania mi rozmawiać z klientem, że nie jest fizycznie gotowy do konkretnego treningu. Okazuje się, że połowa ludzi „przerosły” sesji grupowej, i chcą, aby skoczyć wyżej, podnosić więcej i nie działają Tabata kosztem i przy maksymalnej szybkości, zgodnie z oczekiwaniami. I drugi „pół” w zasadzie nie chcą niczego innego niż chodzenie z prędkością 6 km / h …

W niektórych klubach istnieją ścisłe zasady – zły kształt fizyczny zamienia się w środku, a potem w dobro, w specjalnych zajęciach dla początkujących. Ale większość nevarshavichek wiedzieć, że w typowym klubie „jest krokiem, jest łacińska lub zumba, posiada pompę, a jeśli nie masz czasu lub nie mogą przejść do Pilates.” Po prostu, jeśli ostatni ćwiczenia miały otrzymaniu w zakresie wychowania fizycznego w piątej klasie, szuka klubu, gdzie znajdują się zajęcia dla początkujących. Tam będzie naprawdę być w stanie „dostarczyć” technikę w grupie. Inna opcja – system gorącym żelazem, istnieje większa szansa, instruktor, aby zobaczyć co i jak robisz, struktura klasy.

[Powrót do spisu treści]

Bitwa o metalu

Jaki jest Twój plan treningowy? Założę się, że wsiadł do torebki, aby dostać kawałek papieru z komórką, w której zapisywane są wszystkie wnioski z klubu. W pierwszych miesiącach „euforia sportowej”, zwłaszcza jeżeli przypada na okres od marca do maja, będziemy chodzić na wszystkie dostępne lekcje. Będziesz oczywiście tłumaczyć, że trzeba umiejętnie wybrać zajęcia, odwiedzić „inny trening.”

A ty idź w poniedziałek, wtorek Pump w Kroku ABL, w środę o JOT, w czwartek nogami tylko, piątek o Crunch … W sobotę, nogi nie będzie „smukły i piękny” i zmęczony, zatrenirovannymi, obrzęk i, ogólnie, pacjenci. Nic więc dziwnego, że z takim planem, najpierw „zdobędzie” w piątek, a następnie w czwartek i tak dalej, to nie jest karta klubowa ruszy dalej rozdzielić swoją torebkę. Co robić?

Uświadom sobie, że wszystkie lekcje bodibarami „na obszarach problemowych kobiet” – to nie różni się szkolenie, a jedno i to samo. W tym przykładzie, codziennie robisz przysiady, rzuca się, prosty Curl, noga wycofania. Aby wyjść z takiej pracy mięśnie potrzebują co najmniej 48 godzin. Dlaczego ona instruktora spotyka cię szczęśliwym uśmiechu przez cały tydzień, a nie wysyła do domu, na bieżni, czy pilates? Jej wynagrodzenie zależy na zajęciach. A torebka jest zazwyczaj droższe niż nawet najbardziej świętych ludzi, a nie kogoś innego „zdobyć” nogi. Gdy znudzi, twoje miejsce przyjdzie nowy cisi … To takie smutne krąg osób w przyrodzie.

Nie, nie chcę powiedzieć, że wszyscy instruktorzy w wszystkich klubów pracują tak. Wystarczy wiedzieć, że policja ma uczestniczyć nie sesje grupowe więcej niż 3 razy w tygodniu, aby podnieść szkolenia na swoim poziomie sprawności i stale słuchać siebie, aby monitorować ich stan, umiejętnie balansując pomiędzy „nie sfinalizowane” i „upahalas”.

load...