Co mężczyźni lubią seks lub korby go, panie

Zawartość:

Wiele kobiet wierzy, że seks – to jest to, co jest interesujące dla mężczyzn bardziej niż cokolwiek innego. „Jedną z rzeczy, mają na myśli tylko!” – Powtarzają z wyrzutem, jakby nie zważając na fakt, że działalność ta może być przyjemne dla obu partnerów. Jest oczywiste, że kobieta idzie do pięćdziesięciu procent przyjemności. Tak, więc wrodzona natura, że ​​dla kobiety seks jest deser, a dla mężczyzn jest to danie główne w menu. Więc dlaczego nie po prostu wziąć go za podstawę, aby móc wnieść radość do swojego partnera i siebie? Dlaczego jest zrozumienie, że seks – niemal podstawowy instynkt męskiej części populacji na świecie sprawia, że ​​jego żeńska połowa zakruchinitsya?

load...

Po dobry seks, który przyniósł wiele radości zarówno dla amatorów jest dla mężczyzn dosłownie kwestia dumy. Jeśli sesja przyjemności seksualnej nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, incydent może nawet spowodować znaczne szkody dla męskiej samooceny. Jest to logiczne założenie, że powinniśmy wiedzieć więcej o tym, co mężczyźni lubią w łóżku, aby móc wydobyć w tym momencie wiele korzyści dla siebie i swojego partnera. Pierwsze szalone zabawy otintimnoy intymność się, aby zapewnić te same odczucia i stać się człowiekiem w oczach bogini seksa- Czy taka perspektywa jest złe?

Co przyciąga ludzi w seksie

Aby rozpocząć cicho postrzegają informacje, które, w przeciwieństwie do nas, dla nich seks nie może być konsekwencją i kontynuacją miłości. Nie trzeba się denerwować o tym, and roll oczy ze złością. Mężczyźni są ułożone inaczej, inaczej niż my. Dla nich zajęciem jest całkiem porównywalne z innych potrzeb ciała. Chciał, aby zaspokoić swój głód – jedzenia. Żywność pasuje do tego celu i miłości, i po prostu zwyczajne. W relacjach z kobietami w priorytecie komunikacji, wspólnego języka ze swoim ulubionym duchowej bliskości. U mężczyzn to – bliskość fizyczna, a potem wszystko inne. A w celu znalezienia wspólnej płaszczyzny, musimy nauczyć się mówić językiem partnera.

load...

Przyjrzyjmy się, co jest tak bardzo zainteresowany naszych namiętnych mężczyzn, powodując ich do nas na rozkaz podłodze. Po tym wszystkim, gdy jesteśmy w łóżku z mężczyzną, do którego mamy zamiar doświadczyć uczucia, to będzie jeszcze bardziej zadowoleni, aby go w tym bardzo złoża niezapomniane wrażenia. Co ludzie chcą od nikogo, tak samo na każdej kobiety, z którymi chcieliby intymność? A jeśli kobieta umiłowani, jakiej płci sobie wyobrazić w tym przypadku, ideału? Czytaj dalej, aby wiedzieć wszystko!

  • Cieszy się, aby widzieć (dosłownie)

Dlatego, jego serce zaczyna walić jak oszalałe, jeśli zdarzy ci się spełnić przed nim namiętny striptiz. Rozbierz piękny taniec może nie tylko sam. Pięknie wyzwolić człowieka od jego ubrania do ciebie też nikt nie zabrania. Wcześniej, oczywiście, będzie musiał pracować w czasie jego nieobecności, by czuć się pewnie w swoich ruchach i nie bój się spojrzeć śmieszne lub nienaturalne. Ale nawet bez muzyki powyższe stwierdzenie z pewnością będzie wielkim sukcesem na widza. Ten biały taniec cavalier pamiętam.

Mężczyźni kochają kobiety w czarnej koronkowej bieliźnie. A w kolorze czerwonym. I bieli. Z thingies. Wszystko jest jasne z nich lubią dziewczynę w pięknej bieliźnie. Noś go dość dobrze, chciał zgrać go od ciebie w przypływie nagłej pasji! Nie zapomnij o pończochy. Zobacz błysnął losowo (IF) podwiązkę dokładnie Wyślij mężczyzn myślał tylko w jednym kierunku. I nawet najzwyklejszy seks będzie czymś niezwykłym dla niego. Wybierz czas, aby kupić sobie więcej koronkowy blask i przywodzą na myśl piękno swojego człowieka na własnym ciele.

Taniec jest wykonywany, bielizna rozdarta, ale buty na wysokich obcasach może odejść. Mężczyźni mają kobiety w obcasach butów. To szokuje cię? Zatrzymaj, to nie czas, aby myśleć o niczym innym poza szalonego seksu. Więcej zaufanie – niech człowiek będzie przyjemny szok swoim luzy. Wielu z nich marzy, aby być w łóżku z porno-stare, a więc teraz może spełnić marzenie o własnym zakresie.

Nie wyłączaj światło. Jeśli nadal chce dać z sytuacją trochę więcej intymności, można go wyciszyć. Ale przestać angażować się w miłosnych rozkoszy w zupełnej ciemności, chowając się pod kołdrą, jeśli są jakieś przestępcy lub partyzanci. Niech korzystają z procesu również wizualnie. Zobaczmy, jak Twoja skóra jest pokryta kropelkami potu, patrząc, jak rozwija emocje swoich uczniów. Tak będzie jeszcze łatwiej skupić się na swojej reakcji na jego działania. Podziwiam to, co się dzieje i baw się w tym samym czasie.

  • Gramy o wysoką stawkę

Czy ty zaczynasz się domyślać, co zostanie omówione dzisiaj, prawda? To prawda, że ​​zabawki dla dorosłych. Nie tylko oni. Na gry też. Mężczyźni nie mają wstręt do odtwarzania scen w łóżku miłości, nie są już działających prezent, są szczęśliwi, nie zdaje sobie sprawy na scenie, jak iw sypialni. Przestępcy i policji. Slave i Master. Pielęgniarka i pacjenta. Lady i jej pokornym sługą. Klasyka gatunku – hydraulik i gospodynią domową. Taka różnorodność przedstawień pełni zaspokoić jego pasją nie tylko ciało, ale także pragnienie uznania jego zdolności twórczych.

W odniesieniu do zabawek erotycznych, opinie mężczyzn stopniowo rozbieżne w różnych kierunkach. Większość zatwierdzenia powodować śmieszne futrzane kajdanki, które można delikatnie łańcuchu go do swojego łóżka w dosłownym tego słowa znaczeniu. Niech nie licz na litość – teraz jest on w swojej pełnej mocy! Albo dać się łańcuchem do niego, poddając się jego dobrej woli. Niech z tobą zrobić, co chce – bo nie masz nic przeciwko, prawda?

Jeśli nie przeciwko takiej gry, należy stworzyć swój gorący mężczyzna, symulując rezystancję. Udawaj, drażliwy, natryskiwanie swoją pasję tym bardziej, że w jednej chwili poddania się i rozpływają się w jego ramionach. Prawdopodobnie był uszczęśliwiony, że łóżko przyniósł go do tej niezwykłej kobiety. W jej pasja, otwartość, inicjatywy, inwencji i seksualności obedinyayutsyatak wirtuoza, że ​​po prostu nie ma słów. Nawet jeśli są rozchylone (co, oczywiście, nie będzie), proszę mi wierzyć, można zapomnieć, że po prostu nie mogę.

  • Klasyka gatunku, albo dać różne

Sama, seks – to tylko najbardziej podstawowe naczynia. Jest to, oczywiście, piękne. Ale są też seks oralny. A nawet więcej: nie boi się tego słowa, seks analny. Tutaj każda kobieta wybiera dla siebie, czy jest on gotowy do zaskoczyć swoją ulubioną technikę oral gardła lub jakiś inny. Albo kupić smar o owocowym smaku, że podoba mu kochać się „tylnymi drzwiami”. Gdy chce poznać swój stosunek do najnowszej wersji fizycznej bliskości, należy sprawdzić ze swoim kochankiem, co tak naprawdę chce. Może on ma gatunków nie na piękny tyłek i oferuje aby mu masaż prostaty. Wielu mężczyzn odkryli niesamowite uczucie powodu.

Specjalny słowo należy powiedzieć, że dla większości mężczyzn nieprofesjonalny jest również smaczne danie. Nie zaprzeczaj siebie i kochał, aby w pełni cieszyć się posiłkiem! Tylko nie zapomnij zadbać, aby sprowadzić do wpisu strefy bikini. Widząc dolną część brzucha nietypowej fryzury lub tatuaż, on na pewno mile zaskoczony swoją kreatywność. Ale od dziewiczej ziemi dziewiczej może wyzdrowieć estetyczny szok.

  • Żywności. Naprawdę – tylko jedzenie

Weź posiłek w łóżku. Światło może być spożywany w czasie procesu: owoce, czekolada, lody. Wino lub szampana zbyt miły dołączy do firmy. Jeśli masz długi seks maraton, a następnie przygotować się dokładnie. Aby oderwać się od bliskiej osoby przez długi czas, umieścić obok przyczółka soku miłości, paczki herbatników, niektóre przekąsek. Po jednej sesji może być na przekąskę do kopii zapasowej energii i zacząć od nowa.

  • Szybkie lub wolne

Chodzi o to, jak szybko rozpocząć rytuał religijny i jak zachowywać się podczas niego. Tutaj nie można odgadnąć. Jest to konieczne, aby użyć obu. Przeciwnie, jego zastępca. Mężczyźni nie są takie same, jak na pomysł, aby zrobić szybki seks, nawet bez zdejmowania ubrania i mieć orgazm szybko. Wystarczy je szalony długo, piercing zmysłową grę wstępną, a następnie na przełomie stoiska ze wspaniałymi zwolnionym tempie, w czasie którego można zabrać ze sobą partnera do orgazmu dziesiątego rzędu.

  • Dziewczyna, źle się czujesz?

Nie rób Man bolesne myśleć, czy to, co się dzieje, czy nie. Move, uśmiechu, aby dźwięki. Daj mu do zrozumienia, że ​​jesteś aktywny i cieszyć się częścią procesu w taki sam sposób jak on. Nie trzeba zmieniać postawy co dwa lub trzy sekundy i dać rolady diva operowa, ale leżała jeszcze z prostą lub kamienną twarzą na pewno każda facet może mylić. Podjąć inicjatywę, dobrze zmienić rytm, artykułować, jak ty-your Knight, przekonany, że wszystko, co dzieje się chcesz, zostaną rozplanowane nawet więcej.

  • Lokalizacja <

Liczy się nie tylko, jak uprawiać seks, ale również gdzie można dokonać aktu miłości – też. Jeśli jest to sypialnia, staramy się kochać przed lustrem. Zobacz własne ciało ogrzewane, splecione w namiętnym uścisku, to sprawia, niezatarte wrażenie. Pościel: leczyć z wynalazku do jego wyboru. Kolorowanka Bestia, japońskie znaki, czarny. Tekstura jest również ważna. Uprawiać seks na jedwabiu arkuszy zamiast zwykłej perkalu. Wyjdź z sypialni do kąpieli. Z mieszkania do samochodu. Pozostawić na charakter budynku. Kochać na dachu swojego domu, w jego windy – nawet na długo analizowanym obszarze istnieje tak wiele zakamarków do prywatności! Od czasu do czasu zmienić zwichnięcia, poruszając się w przestrzeni lub zmianę wnętrza.

  • Czytanie rozwija nasze horyzonty

Zrozumiałe jest, że jest to konieczne w celu zapoznania się z główną książkę wszech czasów poświęconego fizycznej miłości między mężczyzną i kobietą. Niezrównana Kamasutra zawiera wiele cennych informacji na temat pozycji, co wybrać dla kochania. Więc czytaj, zapamiętać i stosować. Poprawę metod i technik. Możliwe jest, że nie wszystkie drogi będą wydają się interesujące lub wykonalne, ale dlatego, że wśród przewidzianych alternatyw, aby zawsze mieć coś do wyboru.

  • Kto zaczął?

Mężczyźni lubią, gdy inicjatywa zawsze pochodzi od niego. Ale nie wszystko jest tak ścisły. Zastosuj pierwszy znak, kusząc go i flirty, że ma ochotę na seks. Jeśli pojawi się pierwszy orgazm, będzie to również bardzo zadowolony. Jednocześnie uzyskany przyjemności docenią go zbyt dużo. Więc nie powstrzymywać, jeśli nagle wziął ją na głowie, aby zainicjować intymności. On będzie cię wspierać i zrozumieć.

  • Po tym wszystkim, że jest z nami

Po burzliwym pasją przerwano, chcę się wykąpać do ostygnięcia. Nie rób tego zbyt szybko, skacząc lub po prostu wychodzi z jego partnerem. Zabiegi wodne w każdym przypadku można podjąć, może nawet razem, ale położyć obok co najmniej kilka minut. W tym czasie, zaleca się, aby poinformować o tym Casanova o tym, co masz, aby cieszyć. Nawet najbardziej brutalni mężczyźni lubią leżeć w łóżku zrelaksowany, czując ciepło ciała obok kobiety, którą właśnie przyniósł do szału. Więc dać im to uczucie.

Teraz wiemy, że wszystko o nim

Sex – praktyczna rzecz. Najlepszy ze wszystkich, pracujemy na te działania, w których stale ćwiczyć. Więc nie trać czasu i zaczynają odkrywać, co będzie napędzać Twój partner szalony empirycznie. Najważniejsze, że jest absolutnie kocham wszystkich ludzi do seksu – jest sam seks. Więc nie wahaj się zbyt wiele, nie zwlekaj sprawę w nieskończoność, zachować jego pasji pana we wnękach i rozpocząć sesję praktycznych seksuologii. Jeśli kobieta kocha mężczyznę, robi z miłością, robi się znacznie więcej emocji i zabawy niż tylko seks ze szkoły. Jeśli nie jesteśmy gotowi nam wierzyć – zapytaj ukochaną osobą, to na pewno będzie potwierdzić.

load...