Co mężczyźni jak kobiety

Zawartość:

Przez wieki, silny połowa ludzkości straszyć przemywa się o tym, co kobiety chcą. Logika naszego tajemnicza kobieta nie jest tylko rozbić logiczny łańcuch rozumowania mężczyzn. Dlaczego istnieją mężczyźni, sami czasami nie w pełni zrozumieć, co chcemy z tego życia. Szczególnie tajemnicze i niesamowite kobiety w wyborze towarzysza życia. Dlaczego wszystkie boki pozytywny dziecko patrzy na ciebie adorując wzrok, nie powoduje żadnych wzajemnych uczuć, ale tyran z sąsiedztwa sprawia, że ​​serce bije szybciej? Co mężczyźni jak kobiety, a co my oprzeć swój wybór?

load...

Co kobiet jak u mężczyzn

Będąc bardzo młode dziewczęta, pierwszym priorytetem przy wyborze chłopaka, uważamy jej wygląd. On powinien być wysoki, przystojny, seksowny, pożądane i dobrze umięśnione. Staje się trochę starszy, zmieniamy naszą opinię na temat tego, co powinno być idealnym człowiekiem. Wizualny odwołanie wraz z plastyką ciała stają się miłym dodatkiem do sposobu, w jaki możemy wyciągnąć w jego głowie. Teraz ważną rzeczą przy wyborze mężczyznę swoich marzeń – to jego osobiste cechy, które muszą być zgodne z naszymi ideę idealnego męża. Teraz chcemy nie tylko jego urok i charyzma (choć jest to nadal ważne), ale też coś ważniejszego. Więc, co cenimy w silniejszej płci w pierwszej kolejności?

Rzetelność i uczciwość

Są to cechy, najczęściej umieszczone na pierwszym stopniu podium każdą kobietę chcąc zaspokoić mężczyznę. Człowiek, który nigdy nie pozwalają oszukiwać i zdradzać, wesprze w trudnej sytuacji – kto z nas nie marzy o takim partnera życiowego? Nawet jeśli kilka dodatkowych razy szczerze powiedzieć, że nadszedł czas, aby schudnąć lub które nie chodzą do tych sandałach, masz to łatwe, ponieważ we wszystkich innych sprawach, będzie on bardzo uczciwy. Oznacza to, że związek nie będzie kłamstwa i zdrady. Co lubimy o uczciwych i porządnych ludzi? Tak, że nie są one warte czekania na uderzenia po kryjomu, i można bezpiecznie korzystać z normalną, szczerą postawę.

load...

Ten ochraniacz

We wszystkich czasach kobiety szukają w obliczu męskich obrońców, a dziś ta przesłanka nie została zmieniona. Chcemy mieć pewność, że w razie niebezpieczeństwa, człowiek nie wahać się i będzie w stanie chronić nas przed wszystkimi wrogami. W wieku emancypacji, kiedy kobiety stają się mocniejsze i odważniejsi mężczyźni chcą oprzeć się na ramieniu prawdziwie mocarza, i mieć pewność w tym, że w odpowiednim czasie będzie można zaoszczędzić, ochrony, pomocy. I nie jest to mężczyźni w sile fizycznej, a raczej nie tylko tam. Jest bardzo ważne, aby życie satelity była silna duchem, i nie bał się narazić się na niebezpieczeństwo w imię kobiety, którą kochał.

Wstać i iść

Kochamy go, gdy ludzie nie zatrzymują się na osiągane wyniki i iść dalej, stale ewoluuje. Bez względu na to, co – w budowaniu kariery w osiąganiu sukcesów sportowych lub twórczego rozwoju – tak długo, jak jest on nie stoi w miejscu. Nie ma nic smutniejszy obraz, gdy znudzony mąż spędza codziennie oglądając telewizję z tej samej butelki piwa w ręku, nie szukając czegoś nowego i konstruktywnego. My, kobiety przestać doceniać ludzi jako jednostki w momencie, gdy stają się znudzeni Slackers, którzy nie chcą, aby podnieść tyłek z kanapy i zacząć działać.

Wiara w naszą siłą

Dla każdego z nas ważne jest, że człowiek wierzy w naszą siłę i wsparcie we wszystkich przedsięwzięciach. Czy chcemy całkowitą zmianę kierunku w karierze, aby otworzyć nowy biznes lub po prostu nauczyć się gotować zupę w języku ukraińskim – to nie ma znaczenia, tak długo, jak on wsparła nas moralnie i fizycznie. Nie ma nic gorszego niż człowiek, śmiać się z jego pragnieniem rozwijania kobietę, aby pozostawić na uboczu i stworzyć coś nowego, nietypowego dla Ciebie. Wsparcie i wiara pozwala uwierzyć w siebie i przejść do nowego etapu w rozwoju ich własnych cech.

Życzliwość

Człowiek o dobrym sercu nie zaszkodzi albo zdradzi. On będzie kochać swoje dzieci, opiekować się zwierzętami i pomoc rodziny i przyjaciół. W naszym wieku agresywny jesteśmy często otoczony zły, żółci ludzi, którzy stłumionych ich negatywną energię. A więc chcesz resztę wyspy, zaufania i szczęścia w swoim własnym domu! Dlatego szukamy ludzi o dobrym sercu, który stanie się niezawodnym towarzyszem w życiu, które zawsze można polegać.

Poczucie humoru

Niespodziewanie, dla wielu z nas poczucie humoru – Być może najważniejszym jakości w człowieku. Człowiek, który sprawia, że ​​uśmiech i iść przez życie łatwe i przyjemne, nigdy nie pozostają niezauważone. No, powiedz, do kogo patrzeć w dużej firmie: facet, który ciągle żartuje i otaczający walcowanie na podłodze ze śmiechu, czy też człowieka, który jest zawsze absolutnie poważna i nie jest w stanie się uśmiechnąć, nawet najbardziej udany żart? „Kocham go, bo potrafi mnie rozśmieszyć” – czyli jak wiele dziewcząt mówić o ich faceci mają pozazdroszczenia poczucie humoru.

Co mężczyźni nie lubią kobiet

Teraz pomówmy o męskich cech, które kobiety w ukryciu. Czasami jest to miły facet może spowodować trwałą wrogość kobiety tylko ze względu na jego niesamowitą nieporządku lub niemożności zachowywać się w społeczeństwie. Ale jeśli te „zło”, jeśli chcesz, możesz walczyć, to nie są cechy, które odrzuciły możliwość kobiety patrząc na człowieka jako ewentualnego partnera.

Zwątpienia

Chroniczny brak zaufania – to właśnie sprawia, że ​​kobiety odwracają się od ludzi z podobną cechą. Czekamy na ich towarzyszy z wielkich osiągnięć, wyczynów, wsparcia i ochrony. Czego można oczekiwać od człowieka, który jest tak nie wierzy we własne siły, że nie jest w stanie zapewnić, że nie jest jego kobieta godnego życia, lecz, przeciwnie, wszystko zależy od opinii innych i nie można rozwiązać nawet najbardziej błahe problemu samodzielnie. Nie podoba nam się słabeuszy, a to jest to!

Chciwość

Niektórzy mężczyźni mogą oskarżyć nas komercji, ale pozostaje faktem, że nie możemy tolerować chciwych ludzi. Kto lubi, gdy ludzie mówią nam, ile pieniędzy przeznacza się na bieżąco, gdy zamiast prezenty urodzinowe prezentowane tylko „ulubiony”, gdy złe każdego z odpadami i obliczyć, ile pieniędzy jest „marnowana”. I to nie w komercji – i jesteśmy gotowi wydać pieniądze i obdarzyć ukochanej – ale tylko wtedy, gdy czujesz, że to pragnienie jest wzajemna. Wieprz mężczyźni starają się obejść.

Tyrania

Może Dwieście lat temu, brak szacunku kobieta nigdy by pomyślał narzekać męża, który zachowuje się jak ostatni tyrana. Człowiek z nadęty ego, które nie daje kobietom prawo do własnej opinii, która prowadzi jej każde działanie, każdy oddech. Czasy się zmieniły i teraz współczesne kobiety nie tolerują totalitarną kontrolę nad swoimi myślami i uczuciami. Oczywiście, nam się to podoba, gdy mężczyzna ma silny charakter i wie czego chce od życia, ale jak tylko zaczyna się obracać w tyrana, zmuszając kobiety do życia według jego rozkazu, ona ucieka, nie patrząc wstecz.

Egoizm

Każda kobieta wie, że życie człowieka, samolubny – to tortura. Pochodzi ta pani z pracy – zmęczony, wyczerpany – i zacząć przynieść dom w porządku. Samolubny człowiek cały czas jest położyć się na kanapie, a on nigdy nie zrobi czegoś, aby pomóc, ponieważ nie odnoszą się do problemów innych ludzi. On nie dba o stan zdrowia żony, czy nie ma pieniędzy na produkty i rodzinnego czy wziąć dzieci na potrzeby szkoły. Główną racją bytu takiego człowieka – do własnych potrzeb, nawet ze szkodą dla jakości życia innych.

Rozmawialiśmy o dobrych i złych cech naszych mężczyzn. Ale jeśli przeglądu wszystkich wyżej wymienionych, zdajesz sobie sprawę, co brakuje najważniejszą rzeczą najważniejszą jakość dla człowieka. Jest to zdolność do miłości. Bądź łagodny, kochający, lojalny, wierny, i musimy być gotowi, aby zobaczyć obok niego w każdej chwili, w każdej sekundzie. Chcę mieć dzieci razem, aby być razem w smutku iw radości i umiera w ciągu jednego dnia. Bez tych pragnień wszystko inne jest bez znaczenia. Jeśli ludzie są nadal drapania głowy nad tym, co kobiety chcą z nich, a następnie będziemy wreszcie odsłonić kurtynę „tajemnice” i szczerze mówiąc: chcemy, żeby kochać. To, w jaki sposób kobieta, że ​​nie jest to konieczność – kochać i być kochanym, przez wzgląd na tych uczuć może ona przejść do ogromnych starań, w tym stu wybaczyć niedociągnięcia jego wybrano.

load...