Co lubisz ludzi, ujawni tajemnice mężczyzn

Zawartość:

Na co kobiety mężczyźni zwrócić uwagę? Co pozwoli im serce bije szybciej, a wręcz przeciwnie, odepchnąć? Być może takie pytania zadawane obecnie każdy z nas. W zasadzie, sen dziewczynki może być absolutnie każdy, bez względu na to, że budowa ciała i co oczy i włosy.

load...

Mężczyźni głównie przyciągnąć uśmiechnięty, ładny i przyjazny młoda dama, która nie widzi w facecie tylko obiektem uwodzenia lub, co gorsza, potencjalnego wroga. Są dziewczyny, które zawsze wspierają i będą wspierać. Jest z nimi każdy człowiek czuje się pewnie w ich zdolności i chce nadal iść do przodu, ale z jego wybranych. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co ludzie jak u dziewcząt. Od czego zacząć?

Co każda dziewczyna musi się nauczyć

Należy zauważyć, że powyższe cechy kobiece, które są tak popularne wśród mężczyzn, same nie pojawiają się – wszystko to długi proces pracy nad sobą. Po urodzeniu, wszystkie dziewczyny są zasadniczo różne – ktoś bardziej łagodny charakter, a kim jest, niestety, dość trudne. I nie każdy jest w stanie znaleźć wspólny język z człowiekiem. Aby lepiej nauczyć się rozumieć ludzi, przede wszystkim trzeba zacząć komunikować się z nimi, a im częściej tym lepiej. To może być nie tylko twoi młodzi ludzie – komunikować się z jego własny brat, przyjaciele, faceci, a nawet papież.

Teraz do odwołania. Przed człowiekiem jak trzeba zadowolić siebie. Wierz mi, jak długo rozwodzić się nad swoimi postrzeganych niedociągnięć, facet nie będzie w stanie dostrzec w tobie swoją godność – nie zauważysz je w domu i nieświadomie ukryć przed innymi. Zrozumieć – jak swój wygląd i postać ma swoje charakterystyczne cechy, które nikt inny nie – bezpiecznie, użyj go! Jedyną ważną rzeczą jest coraz lepsza. Ponadto, zarówno fizycznie, jak i duchowo – trenować swój charakter, staje się bardziej pewny siebie człowiek, i bardzo szybko można zauważyć, jak szybko rośnie uwagę ludzi do siebie.

load...

Nie wystarczy, aby porozmawiać z chłopakami. Do czynienia właściwie z nimi. Ale co to znaczy? Ważne w komunikacji – być tak proste, jak to możliwe, aby pokazać szacunek dla drugiej strony w obliczu miły młody człowiek do ciebie. Bardzo często, dziewczęta powtórzył ten sam błąd – ze względu na niezdolność do posiadania lub z powodu nadmiernego stresu zaczynają „znieść”, a oni zaczynają udawać czegoś, co w rzeczywistości nie jest – Too miłej dziewczyny pokuszenie w miłości kwestie.

Pamiętaj, że cokolwiek jest to zachowanie nie akceptuje człowieka, jak chcesz, i to jest możliwe, że zacznie aktywnie dąży do natychmiastowego seksu „odrzucając” ręce. Że w ogóle, to jest zrozumiałe – po tym wszystkim, wykazały się tak. Więc nie zapomnij – jesteś dobry to było, co jest tu i zatrzymać się zawsze naturalne.

Co lubisz mężczyzn

Teraz porozmawiajmy o tym, co jest możliwe, aby przyciągnąć męską uwagę. Więc gdzie mogę zacząć uczyć się sztuki kobiecej przyciągania? Po pierwsze, należy zadać sobie pytanie: Czy ja się podobać? Wierzyć w ich własny niepowtarzalności i oryginalności. To nie znaczy, że musisz być pewny siebie i arogancki – starają się kochać siebie, nigdy nie przestając kochać i ludzie wokół ciebie.

Co trzeba mieć, aby być atrakcyjnym w oczach mężczyzn? Nie tak ważną postacią i patrzy, jak ważna jest umiejętność zastosowania siebie, zdolność do właściwie zachowywać. Mężczyźni doceniają dobre poczucie humoru – uznają za atrakcyjne. Nie trzeba być zawsze chichotać głupie lub clown – Bądź dowcip, dzielić się kilka zabawnych historii, można żartować z siebie, tylko ostrożnie – dozowany autoironii zawsze wygrywa. Wszyscy faceci to zachowanie spodoba.

Wspólnota interesów – to jeden trop. Dobrze, jeśli dwaj z was interesują się muzyką i sztuką – znajdziesz mnóstwo tematów do rozmów lub do udziału koncerty, wystawy i salony – wszystko, co może być interesujące dla ciebie i dla niego. Nawiasem mówiąc, ludzie doceniają to, gdy dziewczyna ma swoje własne interesy – nie lubią tych, których uwaga koncentruje się na budowaniu relacji.

Jeśli wspólnych interesów nie masz, a następnie zapytać, co lubi. Na przykład, jeżeli jest on zaangażowany w tenisowym lub wspinaczki, poprosić go o pomoc w opanowaniu podstaw – facet jest zainteresowany. I dzielić się swoimi hobby, opowiadając o tym, jak spędzać czas czy też wydać. W końcu, nawet rozmowy na temat natury i pogody może stać się interesujący.

Wygląd – to podstawa, na której ludzie mają zdanie o Tobie. I twarz, a twój makijaż odgrywa ważną rolę w tworzeniu korzystnego wrażenia. Więc zapomnij o wulgarnym i nadmiernej jasności. Można wyglądać seksownie i uwodzicielsko bez grama i jasnym makijażu na twarzy. Użyj naturalnych odcieniach, właściwie łączyć odcienie szminek, pudry i cienia, aby wyglądać stylowo i zadbane dziewczyny, a nie malowane matryoshka. Naturalność, bez wyjątku, jak wszyscy faceci.

A jeśli mówimy o ubraniach – jak używać ubrania do człowieka, którego podziwiał? Przede wszystkim być kobiece. Oczywiście, wszyscy faceci niczym innym stylu, ale co do zasady, w dziewczyny widzą szczególnie delikatne stworzenie, które będą widoczne i zewnętrznie. Jest mało prawdopodobne, że będzie można podbić młody mężczyzna, ubrany w stare dżinsy z grubymi podeszwami butów z grubymi. Nikt nie twierdzi, że seksualność może przejawiać się w jego oczach i gestach, ale to nie wystarczy, jeśli spojrzeć na zewnątrz bardzo nonsexual.

Oczywiście, jeśli Twój styl – casual, jeśli wolisz bardziej wygodne, sportowe ubrania, nie trzeba stać na pyatnadtsatisantimetrovy pięcie i umieścić w mini sukience. Get stylowe buty z małym obcasem, który sprawi, że nogi smuklejsze i parę wygodne, ale stylowe sukienki. Upiec dwie pieczenie na raz – Twoja figura stanie się bardziej atrakcyjny, a dbałość o człowieku zostanie przejęta. Zgadzam się, w butach i zmieniając strój chodu i gesty stają się gładsze i bardziej kobiece – jeden przed tobą nie wytrzyma!

Wyrzucić szafie ubrania, które nigdy nie nosisz, lub taki, który zniekształca sylwetkę. Zapomnij o tych wszystkich strasznych spódnice długie workowate swetry z surowca lub gardła, który nie jest wyraźnie dostosowany do młodych dziewcząt – zostawić je w przypadku szczególnie mroźnej zimy. Lepiej zamiast kupić spódnicę ołówek, korzystnie podkreślają krągłość bioder i gładkiej zakrętu w pasie, i kilka bluzek, biznesu i romantyczny. Nie zapominaj, że wygląda bardzo ściśle odzwierciedla stopień zaufania. Zaufanie zawsze nosi plakietkę seksualności.

Oglądaj swoje gesty – nawet jeśli są łaskawy, nieskory i gładka. Nie wszystkie posiadają tę umiejętność, ale każdy może je opanować. Nie ma potrzeby denerwować i martwić – nie zgubić się obok człowieka, starając się zdobyć jego wzajemność. Dziewczęta, które nie wątpię siebie, zawsze spokojny i spójne, co objawia się w gestach.

Istnieją pewne gesty, które są dokładnie takie facet będzie zwracać uwagę. Win-win – przechylając włosów plecami. Szczególnie imponująco wygląda w obecności długiego luksusowym włosów. Spojrzenie ukradkiem, szybko uruchomiony. To przyciąga młodych mężczyzn i kobiet specjalny zwyczaj krzyżowania nóg. Jeśli jesteś w tym przypadku będzie zginanie buta, to z pewnością nie pozostanie bez uwagi. Lista jest długa: trzymać ręce na gardle, na wiatr kosmyk włosów na palec, śmiejąc się, rzucić z powrotem głowę … W skrócie, można zrobić wszystkie rzeczy, które podkreślają swoją kobiecość, luki, atrakcyjność – słowem, sexy.

Są te gesty, które popychają ludzi – skrzyżowanie rąk, zwłaszcza w klatce piersiowej lub brzucha. Mówi, że są zamknięte i nie są skonfigurowane do dialogu. Ludzie postrzegają takie gesty na poziomie podświadomości, a nie starać się kontynuować rozmowę dalej, widząc brak zainteresowania rozmówcą. Być może po prostu się wahać. Ale facet nie wie! Więc starają się kontrolować swoje gesty.

Przed rozpoczęciem aktywny dialog z was zainteresować młodego człowieka, spróbuj dowiedzieć się czegoś o nim. Może on nie lubi nadmiernego seksualności i zabawy – tak, są ludzie. Są one z reguły są w poszukiwaniu nienawistnego uncomplaining Demure. Mężczyźni tego typu raczej docenić skromność i spokój. I bardzo często muszą dochodzić do siebie kosztem jego pani. Spójrzmy prawdzie w oczy, większość z nich nie jest najlepszym rozwiązaniem. Tacy ludzie są zazwyczaj słaby charakter i nie może pogodzić się z faktem, że inni ludzie mogą zwrócić uwagę na dziewczyny. A jeśli jesteś przeciwnie, lubię być w centrum uwagi wszystkich, to wiesz, co trudne historia stosunków może być czeka na ciebie z facetem.

Dążąc do uzyskania ktoś jest idealny, nie zapomnij o jego osobowości – nie jest konieczne, aby przerobić pod siebie niczyich gustów lub norm. Twoja postać i wygląd, unikalne cechy charakteru, nie zapomnij o tym. W przeciwnym razie spróbuje przerobić się będzie przypominać raczej hipokryzji. A nikt nie lubi.

Że popycha mężczyzn

Z tego, co może zaciekawić i przyciągnąć ludzi, wydaje się, że zrozumiał. Teraz omówmy to, czego nie może się spodoba. Mężczyźni odpycha przygotowanych wygląd i niesportowe figurę. Oczywiście, charakter genów, a w każdym razie zrobić własną rękę, ale nikt nie uchyla konieczność dbania o siebie. Wypracowanie, przejdź do aerobiku i tańca, jeździć na rowerze, pływać w basenie – wybór jest wielki! I bardzo szybko można zauważyć zmianę swojego wyglądu na lepsze.

Co jeszcze może powodować pożądanie mężczyzny, aby utrzymać dziewczynę tak daleko, jak to możliwe? Przede wszystkim, jest to „kwaśny” wypowiedzi. Nikt nie lubi pisać na urodziwą kobiecej twarzy poczucie obojętności, gniew lub smutek. To samo odnosi się do stałej skomlenie – raz zaczniesz narzekać na niekończące się problemy, będąc ledwie zna człowieka, a on natychmiast traci zainteresowanie dla ciebie.

Ponadto wszelkie i wszyscy ludzie nie lubią, gdy stara się udowodnić, że jest silniejszy, lepszy, mądrzejszy od niego. Być może jest to trochę prawda, ale jest na tyle inteligentny i na tyle mądry, aby to ukryć – wierz mi, całą swoją godność człowieka, i zobaczyć, a na pewno docenią. Ale jeszcze bardziej doceni twój takt, który będzie prawdziwym uosobieniem swojej kobiecości. I nie zapominaj, że siła tej kobiety w jej kruchość i słabość.

Chcesz zachować obok mężczyzny – zapomina o krytykę swoich działań. Nikt nie lubi być obwiniany a następnie – co z tego pożytek? Jeśli masz coś nie pasuje do młodego człowieka, delikatnie spróbować omówić tę kwestię, nie obrażać osoby. Wtedy twoje wysiłki nie pójdą na marne.

I, oczywiście, odwieczny problem – to bezpodstawne zazdrość i kontroli, lub, co gorsza, szpiegostwo na faceta. Takie zachowanie nie będzie tolerowane, ponieważ mówi o otwartej nieufności ze strony partnera. Zapomnij o takie bzdury! Zamiast wymyślanie innego problemu, pomyśl o tym, co można zrobić. Zacząć lepiej zrozumieć siebie.

Jest to kategoria kobiet, które w zasadzie jest brak szacunku dla całej płci męskiej jako całości. Dlaczego zatem dążyć do budowania relacji z kimś silnym, długoterminowym, będąc przekonany z góry, że wszyscy ludzie oszukują, oszukują i zdradzają?

Omów temat tego, co faceci lubią u dziewcząt, może być nieskończenie długa. Wszyscy ludzie są różni, ktoś taki jak jedno, a ktoś inny bliżej. Fakt, że przepis na sekundę dla jednej osoby – jest niedopuszczalne. Odnosi się to także do relacji. Pamiętaj, że w dążeniu do ideału nie należy zapominać o sobie, swojej osobowości i pewności siebie. Jeśli podoba ci się, to na pewno cieszyć się i inni! A jednak, aby zadowolić wszystkich i niekoniecznie – najważniejsze, że zadowoleni z was był jeden człowiek!

load...