Co kobiety w ciąży z końcówkami okolicy: sposób sortowania przydatnych informacji

Jak tylko rodzinny znajomych o swojej interesującej pozycji, od razu spadają dużo porad. Każdy krewny lub znajomy weźmie swój obowiązek dać rady z własnego doświadczenia i doświadczenia swoich przyjaciół.

load...

I jak wiele informacji można znaleźć w internecie! Czasem jest tak sprzeczne, że za radą głowicy można obejść. Jak odróżnić niezbędnych informacji od bezużyteczne, a czasem szkodliwe?

Zawartość:

Jakie są wskazówki?

Przydatne porady specjalistów

Znalezienie w jednym czasie lub innego odchylenia w ciążę od razu uruchamia się o poradę do forum znajomego lub dominującej. Okazuje się czasem, że przyszła matka, ignorując porady lekarza, stosować się do zaleceń przyjaciół lub wirtualnych przyjaciół. W żadnym wypadku nie rób tego. Po tym wszystkim, każda ciąża jest wyjątkowy, a jeśli ktoś robi kawę z zatrucia, a następnie można przynieść mu szkodę. Lub porady na temat anemii. Nie każdy będzie dostarczać korekty, w niektórych przypadkach, nie mogą obejść się bez przyjmowania leków. Tylko lekarz może ocenić stan pacjenta i przepisać prawidłowego leczenia, jeśli jest to potrzebne.

load...

Wróżby ludowe i zwyczaje

Udział osób podpisać z ciąży jak moja babcia i matka. Ciężarne zniżki znaki na każdym kroku, jeśli nie w każdym oddechu. Dla większości rad powinny być traktowane jako przesąd, ale niektóre z nich nie są bezpodstawne. Szczegóły na temat oznaczeń my powiedzieliśmy w artykule „Obawy kobiet w ciąży”. Knitting, który rzekomo pomaga zapewnić, że kabel jest skręcony wokół szyi dziecka, uspokaja nerwy, a rzeczy, które kochającą matką opracowała swoje własne ręce, to jest bardzo przydatne dla dziecka. Wielu wierzy, że przed urodzeniem nie można kupić posag dla dzieci. W rzeczywistości, dziecko zakupy ciąży przynosi wiele pozytywnych emocji. Poza tym, to zrobić po porodzie będzie mieć tatę i babcię, ponieważ moja mama jest w szpitalu, to będzie tylko raz.

Scary przesądy i ich

Wpływ

Ta negatywna informacja na temat okropności porodu i ich konsekwencje, ciąże z zaburzeniami i narodzin wadliwych dzieci. Unikaj takich informacji. Nie, a następnie zerwać rozmówcę, co wskazuje, że nie są zainteresowani. Nie bierz się negatywności cudzego. Dlaczego wcześniej dostosować swoje ciało do tych problemów? Lepiej słuchać opowieści o szczęśliwej i radosnej macierzyństwo porodu. Jest to bardzo ważne dla psychicznego nastawienia korzystnego przebiegu porodu.

Jak odpowiedzieć na niechcianą radę?

Być może wskazówek, które daje wykwalifikowanej przyjaciel, matka i babcia, i coś pożytecznego, ale nie fakt, że są one odpowiednie dla Ciebie. Nie ufaj ślepo wszystko, co słyszysz, wybrać dla siebie to, co myślisz, że jest to uzasadnione i właściwe. W razie wątpliwości należy sprawdzić informacje lepiej, koncentrując się na wiarygodnych źródłach.

Ale co, jeśli nie chcą stosować się do zaleceń, ale nie można odmówić, tak aby nie skrzywdzić kogoś bliskiego? Bardzo proste. Posłuchaj i zrobić swój własny sposób. Uśmiechnij się i zgadzam się, ale nie muszą robić to, co ci doradzić.

Zdarza się również, że ciężarna kobieta pada ofiarą obcych, są na ulicy rozpocząć powiedzieć, co jest co. Ci ludzie przyjść i zadać pytania dotyczące płci dziecka, ciąży, związkach, rodzinie, a następnie zacząć udzielać porad. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, spokojnie powiedzieć, że trochę czasu i uciec od obsesyjnego osoby dala. Jeśli przez przypadek trzeba na jakiś czas się wokół (podróży w autobusie, na przykład), starają się skierować rozmowę do siebie rozmówcę: zacząć zadawać pytania do niego. On zostaje rozproszona i mówić o sobie. Może to tylko osoba, która nie ma komunikacji.

Odnosi się ona do przydatnych wskazówek

Oczywiście, że tak. Dobry rozmawiać z przyjaciółmi, którzy już odwiedzili szpital, w którym zamierzasz rodzić. Będą powiedzieć o zasadach tej instytucji, szybka, co zabrać ze sobą, zaocznie będzie zapoznać się z lekarzy i pielęgniarek. Jeśli ufasz jej przyjaciół, poprosić o swoich uczuciach po urodzeniu, mogą powiedzieć, jak radzić sobie z noworodka w szpitalu, aby polecić książek na temat opieki nad dziećmi, które zostały już odczytane.

Ciekawe jest również to, aby usłyszeć historię partnera urodzenia zdecydować trzeba, czy nie. Dowiedz się także o kursach przygotowania do porodu, mówić o malyshovom veshchichek. Są to produkty, które trzeba kupić w pierwszej kolejności, ale są tacy, że nie ma sensu kupować z wyprzedzeniem. Nie wiem, czy trzeba piechurem lub laktatora.

Pamiętaj, że każde doświadczenie, nawet ujemna – jest to okazja, aby się czegoś nauczyć. Wszystkie te informacje analizować i wyciągnąć własne wnioski. Cokolwiek dał ci porady lub dziewczynę, matkę i babcię, gestate, rodzenia i wychowywania ich dziecko będzie miało dla ciebie. Dlatego mądry zaufać swoje wewnętrzne uczucia.

Filmy z cennych zaleceń

Lekarzy.

Lena Kaspirkevich

load...