Co kobiety jak mężczyźni są bardziej skłonni

Zawartość:

Mężczyźni nie potrafią kochać kobiety. To wszyscy wiemy. Ale wiemy na pewno, co kobiety jak mężczyźni i co nasi faceci lubią o targach najbardziej seksu? Oczywiście, ta idea wszystkich pań są różne, więc zdecydowaliśmy się mówić o tym tutaj i dołącz do naszego artykułu odmiennego informacji.

load...

Tak, mężczyźni kochają kobiety. Wszystko. Ale istnieją pewne panie, które dosłownie walczą rozpoznać każdego człowieka, a wszyscy faceci są gotowi zakochać się w nich na uszach. Czy kiedykolwiek widziałeś reklamy w telewizji, gdzie dziewczyna idzie ulicą i wszystkich facetów patrząc po jej i pingi są wyrażając zachwyt? Czy chcesz stać się tak samo?

Jeśli przyjrzysz się uważnie, ty, z całej różnorodności pozornej, wszystkie są popularne wśród mężczyzn panienka nie jest tak naprawdę bardzo się od siebie różnią. I to naprawdę nie jest trudne – aby stać się kobietą, po czym mężczyźni zawrócić i zakochać się będzie do utraty pulsie! Tylko wtedy, gdy jesteś gotowy do tego większej uwagi? Jeśli tak, to niech dowiedzieć się, co trzeba mieć, aby zadowolić mężczyznę.

Co mężczyzn jak u kobiet

Hobby, które wydaje się na pierwszy rzut oka, oczywiście, bardzo różni się od obecnych głębokich uczuć. I na pewno te chłopka tak, o których mowa w opowieści, że żyli i byli bardzo zadowoleni, ledwo blisko siebie drużba tylko kosztem dawnego entuzjazmu dla tak wielu lat utrzymane. Ale głębokie uczucia pojawiają się, gdy mężczyzna i kobieta wzajemnie poznać lepiej. Pierwszy impuls do zbliżenia i miłości staje się wszystkie te same hobby. Co przyciąga człowiek?

Lekkość i wesołość

Śmiech czy zalotne chichoty i radosne rodzaj kobiety może stopić nawet najbardziej poważne serca mężczyzny. Szczęśliwy, wesoły, towarzyski ludzie dosłownie blask z radości, jakby smutek nie ma w ich życiu. I każdy wydaje się być tak blisko do takich ludzi, a oni uśmiechają więcej szczęścia i radości. Dlatego, wesoła, zawsze uśmiechnięta kobieta w których oczy zapalają się często podstępny iskry, szybko przyciąga uwagę innych mężczyzn.

load...

Sposób, w jaki kobieta wygląda i sukienki

Zawsze dużo łatwiej przyciągnąć uwagę mężczyzny, jeśli dołożyć starań, aby wyglądać dobrze i ładnie ubrać. Nie jest to zaskakujące. Jasny czerwony parasol w deszczowy dzień jest zawsze widoczna w tłumie ludzi trzymając parasole matowe kolory, prawda?

I to nie znaczy, że trzeba stale starają się wyróżniać jasne ubrania i jaskrawy makijaż. Wystarczy ubrać się tak, że ubrania ukryć ewentualne braki i podkreślić wszystkie swoje godności. W tych ubrań można przechowywać dużo bardziej pewny siebie. Aha, i nie zapomnij również o duchów – jeśli będzie sięgnąć po lekkim pióropusz czystej kompozycji zapachowej, ludzie stracą swój temperament, kiedy przejść obok nich!

An_7y gesty

Och, ludzie naprawdę lubią an_7uje! Ci gryzą wargi lub trzymać je palcem, gdy próbuje dowiedzieć się, jak rozwiązać problem? Ci lekko mruży, patrząc na młodego człowieka, lub podnieść krawędź gdy dziwnego? Dobrze, jeśli dać swoją twarz takie lub nawet miliony innych wyrażeń, jesteś już na dobrej drodze, aby zapewnić siłę młodych męskie serca biją szybciej!

Niestety, zbyt często uciekają się do kokieterii. Absolutnie zapomnieć te wszystkie kobiece rzeczy, które tak umiejętnie stosowane przez nasze babcie i prababcie. I na próżno! Tu, spróbuj ćwiczyć trochę czasu przed lustrem, wymyślanie własnych zalotne gesty. Możecie początkowo wydawać, że śmieszne, ale kiedy spróbujesz zastosować umiejętności pracował w towarzystwie mężczyzn, tak po prostu przestać się śmiać! Bo widzisz, faceci od razu prowadzić do swoich sztuczek.

Tylko trochę skóry, oczy otwarte, i …

Chcesz spojrzeć na ciebie raz, facet chciał patrzeć na ciebie, a w drugim, a po raz trzeci? Następnie pokazać mu kawałek gołej skóry. Nie nagi pępek, hojne kawałki i głęboki dekolt – nie! To jest twój widok będzie dosłownie krzyczeć o niezbyt dobrego smaku, a będziesz wyglądać tak, jakby z wielkim trudem stara się przyciągnąć uwagę i proszę ludzi patrzy na ciebie. I myśl, że w tym przypadku pojawi się w głowach, a nie tych, które są teraz mówimy.

Zachować bardziej subtelną grę, która w rezultacie jest o wiele lepiej. Na przykład, odzież bluzki lub koszulkę, która kończy się poniżej punktu, w którym pas jest obrzeże lub dżinsy. I tylko od czasu do czasu podczas jazdy trzeba będzie drugi denude wąski pas gołej skóry. Lub bluzka z szeroką szyjką, ale z wysokim kołnierzem – kiedy trzeba się schylić, męski wzrok na chwilę, aby otworzyć część zagłębieniach na klatce piersiowej (No, oczywiście, przez przypadek!).

Och, jak on chce, aby po raz kolejny pochylił! On nie chce, aby oderwać wzroku. Są to wskazówki gołej skóry jest najlepszym wzbudzić ciekawość ludzi i rozbudzić ich wyobraźnię i chcą patrzeć na nas ponownie i ponownie. A my jesteśmy tylko, że powinno być!

Uwodzicielski głos

Jeśli jest coś, co sprawia, że ​​człowiek czuje dreszcz emocji, bo to słodki i seksowny głos żeński. Naucz się mówić tak – jest atrakcyjna dla mężczyzn i seks – jest całkiem realne, wystarczy mieć oko na siebie i trochę praktyki.

Kiedy rozmawiasz z człowiekiem rozmawiać cicho i uniknąć wysokim tonie, gdy głos staje się jak zbicie szyby piskiem szkła. To, nawiasem mówiąc, jest najczęstszą ton głosu, który jest używany przez kobiety, gdy są one zaskoczony lub wywyższony radości. A jeśli kobieta denerwuje i krzyki tonu głosu … Nic dziwnego, że jest wyrazem „cut man”, bo taki głos jest naprawdę bardzo przypomina odgłos biegu łańcuchową!

Niski, miękki głos jest bardziej atrakcyjna. Dlatego najlepiej jest rozmawiać z mężczyzną w niskim, miękkim głosem, a to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Staraj się mówić w takim miękkim głosem następnym razem mówisz do faceta w telefonie. I nie zdziw się, jeśli Twój partner zaczyna an_7ować z wami!

Kobieta, która prosi o pomoc

Jest to marzenie każdego człowieka. No, w każdym razie, o ile nie jest on związany z was silnych wiązań. Mężczyźni uwielbiają czuć atmosferę i wartościową kobietę. Większość kobiet uważa, że ​​mężczyźni – wystarczy slobs którzy nienawidzą do pracy lub biegać na posyłki; ale raczej to jest, kiedy są one w relacji długoterminowych, a kobieta nie wiem jak zapytać o coś, a następnie człowieka, aby mu podziękować. A jeśli kobieta podchodzi do niego i cichym głosem, z uśmiechem, ona prosi o pomoc, od razu biec do wykonania wniosku.

Mężczyźni są bardzo popularne wśród kobiet, które ich potrzebują. To sprawia, że ​​czują się bardziej męski i zapewnia świetny pretekst do rozmowy z piękną kobietą. Budzą się ewolucyjną pragnienie bycia żywiciela i opiekuna. A kiedy jesteś z zalotna uśmiechem podziękować mu za pomoc, to jest bardzo prawdopodobne, że będzie on przezwyciężyć wstyd i poprosi Cię o podanie numeru telefonu.

Zdolność kobiety an_7ować

Czy kiedykolwiek an_7ował z mężczyzną, nawet jeśli jest to tylko dla zabawy? Niestety, wiele kobiet czuje niezgrabny, zakłopotany, a nawet zagrożenie dla siebie, kiedy to przyjazny facet zaczyna grać z nimi w świetle an_7u.

Jeśli wejdzie w tej grze, to nie znaczy, że robisz to niemoralne, tym pamiętać! A w oczach faceta nie zamierzamy patrzeć rozwiązły dziewice. Jeśli chcesz zrobić wrażenie człowieka, pokazać mu, że masz przyjemność z nim rozmawiać. Jeśli nadal łączyć się tej grze kilka jej najlepszych zalotne gesty, możesz być pewny, że facet poważnie chcą cię poznać bliżej. I będzie trzeba tylko zdecydować, czy chcesz, czy nie.

Zdolność kobiety angażują się w kontakcie z oczami

Wyobraźmy sobie sytuację: można dojść do klubu na relaks, przyjść do baru. I tam! .. Ten facet, że masz tyle dech! Ty uśmiechnęła się do niego, a on spojrzał na ciebie z pogardą i odwrócił się. Będziesz mile? Będziemy chcieli, aby zatopić przez podłogę, jak również?

Mężczyźni też mają serce, wiesz. Jeśli facet stara się zwrócić na siebie uwagę, a przynajmniej podzielić się z wami poglądy, nikt nie domaga się stale reagować na niego w zamian. Ale można również naprawić swój wzrok na nim przez co najmniej kilka sekund, zwłaszcza gdy zachowuje się całkiem dobrze. Po prostu uznać fakt, że to zauważył, a może utrzymać go w dobrym nastroju, zwłaszcza jeśli – niesamowitą kobietę z tymi wszystkimi urokami, które omówiliśmy powyżej. Można oglądać tylko raz, ale ciepło iz uśmiechem, a to było o nim zapomnieć, a on będzie ci wdzięczny za to, czego nie zaszczycili swoją pogardę.

Ale spójrz na niego surowo, a nawet z wrogością jest całkiem możliwe, jeśli jest on zbyt niecierpliwy i nachalne i będą domagać się jego pragnienie się spotkać na swojej zgody.

Teraz, gdy wiesz, co mężczyźni lubią u kobiet, korzystać z tych wskazówek, a zobaczysz, jak łatwo jest zdobyć uwagę i podziw ludzi wokół was. Tylko nie zapomnij bardzo ważną zasadę – nikt nie musi zgadywać, co robicie żadnych szczególnych starań, aby im zaimponować! Wszystko powinno wyglądać na łatwe i neprinuzhdenno.Tolko wtedy będziesz odwołanie królowej.

load...