Co karmić kociaka: uzupełnić dietę młodego arystokraty

Zawartość:

Od narodzin kotka, Brytyjczyka, można powiedzieć, karmi najbardziej wyważone, ponieważ opiekuńczy matka pielęgniarki to z jej mlekiem. Jak wiadomo, ten naturalny produkt zawiera wszystkie najbardziej istotnych małe ciało witamin, białka i minerałów. Jest w trakcie spożywania mleka matki kotek jest procesem powstawania odporności, która będzie zależała od jego zdrowia.

load...

Bardzo popularne w ostatnich latach na wniosek sposobu żywienia dla mądrej matki kotów instynktu jest określone przez naturę, więc nigdy nie pozostawia potomstwo długi czas i zawsze w pośpiechu, aby nazwać swoje malutkie dzieci niewidomych. Dobrze karmione kociaki śpi spokojnie i nie przeszkadza żałosny pisk.

Zazwyczaj moja matka jest brytyjski karmić swoje dzieci od trzech do czterech miesięcy. Ale dwa miesiące życia, wielu hodowców starają się dołączyć dużą część rasowy potomstwa, tak jak mówią, aby zwabić kocięta mogą rozpocząć trzydzieści do czterdziestu dni po urodzeniu, ale powinno to być zrobione poprawnie.

Jako pierwszy posiłek najlepiej jest wybrać specjalną wysokiej jakości mokry konserwy, których struktura najlepiej dostosowaną do ciała-brytyjskie dzieci. Jeśli mówimy o domowym jedzeniem, hodowcy polecam dając gotowane mięso z kurczaka: trzeba przejść przez maszynkę i może być mieszany z wątrobą. W ciągu pierwszych kilku miesięcy od kociąt jeść często, około pięć lub sześć razy dziennie, a łączna ilość razy wyższe niż normalnie paszowych dorosłego zwierzęcia.

Z właściwego żywienia uzupełniającego do trzech miesięcy, brytyjskie dzieci nie potrzebują w mleku matki i są gotowe, aby znaleźć nowe domy. W tym wieku, a czasami, jak wspomniano powyżej, zanim będą mogli bez problemu dostosować się do nowych warunków życia. Teraz to do ciebie, szczęśliwych posiadaczy tych jeszcze trochę głupawy i przedstawiciele szlachetnej rasy, będzie zależeć od ich zdrowia i całego przyszłego życia.

load...

Odżywianie mało Brytyjczyk systemem mieszanym

Więc już przyniósł do domu zabawy teddy arystokratę i, oczywiście, jako uważny gospodyni musiała zapytać hodowcę co karmić kociaka? Które dziecko dieta stała się już przyzwyczaić? Brakowało nam ten ważny punkt w umyśle? Nie zniechęcaj się, zdrowe kocięta mają dobry apetyt, więc szybko uczyć się nowych bajerów. Najważniejsze, co trzeba im zapewnić – to wysokiej jakości pasz przemysłowych lub wysokiej jakości naturalnych i czystej wody pitnej.

Nie ulec pokusie, aby pić mleko dla niemowląt w pierwszej kolejności, to nie jest tak jak wszystkie zwierzęta z tej rodziny, a po drugie, istnieją pewne ogólne nietolerancja laktozy. Ogólnie rzecz biorąc, zdolność do trawienia kociąt mleka utrzymać na sześć miesięcy, a następnie zatrzymuje się wyjście specyficznego enzymu organizmu ułatwia ten proces. Stosowaniu takich popularnego produktu może spowodować zaburzenia żołądka i jelit. Dlatego lepiej jest oferować jogurt domowych i Rjażenka. Ale podstawy rysunku naturalnej diety zostaną omówione później, ale najpierw niech zajmują się, jak karmić małe brytyjskie karm przemysłowych.

Kocięta z tego i innych gatunków powinny być podawane zgodnie z zasadą trzech trzecich. Oznacza to, że dieta dziecka może składać się z jednej trzeciej do suszenia, z drugiej – z mokrym konserw, a ostatnia część – na domowy posiłek. Jak widać, hodowcy uprawiania mieszanie dwóch różnych rodzajów żywności – przemysłowych i naturalnych. Małe kocięta naprawdę potrzebują takiej opcji zasilania, ponieważ każdy rodzaj żywności zapewnia odbiór w organizmie niezbędnych składników odżywczych.

Tak, gotowane mięso – źródło białka i suchej żywności zawiera wiele witamin i suplementów mineralnych. W wieku ośmiu lub dziewięciu miesięcy, można wybrać dowolny jeden obwód i nakarmić kota czy tylko pasze przemysłowe, albo wyłącznie naturalne, ale używać specjalnych kompleksów mineralnych.

Bardzo ważnym elementem poprawności diety dla kociąt brytyjski jest stałą dostępność czystej wody w pobliżu żywności. Wybierz dla niej szkliwa porcelany, ceramiki lub szklanej misce, w plastikowej misce lepiej nie zostawiać, bo plastik jest w stanie przeznaczyć substancje dzieciaka zagrażające życiu. Zagotować wodę nie jest konieczne, ale filtr jest nie tylko możliwe, ale konieczne. Musisz to zmienić dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Sucha karma mokra i produkty w puszkach musi być ten sam producent i być oznaczone „dla kociąt.” Jest to jedzenie jest najlepszy bilans w organizmie, brytyjskiego malucha. Wolę pasz przemysłowych premii i super-klasę, nie kupuj w głośnej reklamy niskiej jakości żywności, z którego zwierzęta mogą chorują. Brytyjski rasa nie wybaczyć nonszalancki nastawienie, tak aby zaoszczędzić na żywności dla swoich członków – nie jest najlepszym wyjściem.

Ponadto, tanie jedzenie składa się z substancji uzależniającej do swoich kubków smakowych, więc w przyszłości kocięta odmówić korzystania z dowolnego innego wysokiej jakości konserwy lub suszone, wymagając tego konkretnego fast-food. Taka zależność jest zbliżona do pragnienia leku u ludzi. Więc lepiej jest wybrać wysokiej jakości żywności i nie ma problemów ze zdrowiem kotka.

Jeśli trzymać się zasady dozwolonego mieszanej paszy w okresie aktywnego wzrostu miauczy arystokratów, kocięta naturalna żywność powinna uzyskać to:

  • W wieku od dwóch do trzech miesięcy – pięć lub sześć razy dziennie;
  • W wieku od czterech do sześciu miesięcy – cztery do pięciu razy dziennie;
  • Od szóstego miesiąca życia i starszych – trzy lub cztery razy dziennie.

Gdy Brytyjczyk miał dziesięć miesięcy, może rozpocząć karmienie kota jako osoba dorosła, która jest dwa lub trzy razy. Co do suchej karmy, większość ekspertów domagać się swobodnego dostępu do niej przez cały dzień. Uważa się, że kocięta jeść tyle, ile trzeba, nie mają one tendencję do przejadania się. Ta sama zasada stosuje się do osób dorosłych i osób fizycznych, pod warunkiem dobrego zdrowia i brak skłonności do otyłości.

Jeśli planujesz wczesny wiek karmić tylko przemysłu spożywczego zwierzaka, a następnie wysuszeniu najpierw musi być nasączone wodą. Aby to zrobić musiałby dotrzeć dziecko wynosi trzy miesiące. Wilgotnej paszy początkowo trzeba i te kociaki, którzy są przyzwyczajeni do hodowli do naturalnego, a zatem bardziej miękkiego pokarmu.

Jeśli chcesz bezboleśnie tłumaczyć dziecku w potęgę przemysłową, to najlepiej najpierw namoczyć i suszenie i stopniowo wprowadzać go do dawnej diety. Wkrótce zwierzę zacznie apetyczny kryzysu stało niezmienione. Jeśli chodzi o stawki dziennej paszy przemysłowej kociąt, prawo do decydowania o nich pomoże Ci specjalną tabelę, która pokazuje przybliżoną ilość pokarmu w zależności od wieku dziecka.

Naturalny pokarm dla kociąt rasy brytyjskiej

Można od najmłodszych lat „put” kota na czysto naturalnej żywności, ale w tym przypadku nie może obyć się bez specjalnych kompleksów witaminowych, które zawierają pierwiastki śladowe niezbędne dla prawidłowej równowagi i harmonijnego rozwoju młodych zwierząt. Takie suplementy powie szczegółowo lub doświadczonego hodowcy lub lekarza weterynarii. Ale w każdym przypadku będzie musiał je kupić, jeśli chcesz się rozwijać zdrowe i silne kota.

Co trochę brytyjska można traktować jako naturalnej żywności? Po pierwsze, te potomkowie rasowych drapieżnikami chętnie jeść chude mięso gotowane. Dopuszczalna im do zaoferowania, a surowa wołowina, ale tylko po uprzednim zera. Jest to bardzo wygodne podzielić świeżo zmielonego mięsa w pojedynczych porcji (około trzydziestu gramów) i umieścić w zamrażalniku na okres trzech dni.

Godzinę przed podaniem jednego takiego piłka musi być usunięty, aby dać do rozmrożenia i osiągnięcia temperatury pokojowej. Kocięta nie powinny dostać gorące lub bardzo zimne jedzenie. Ale surowe mięso z kurczaka i indyka z diety jest lepiej wykluczyć tych arystokratów.

Eksperci zalecają dając niemowlęta-brytyjska nie mniej niż dwa razy w tygodniu twarożek z dodatkiem kropli niskotłuszczową śmietaną, jogurtem i Rjażenka. Można od czasu do czasu je nakarmić jaja przepiórki. Przydatne dla dzieci zbóż. Nawiasem mówiąc, kawałki trzech miesięcy należy semoliny, płatków owsianych i mleka ryżowego. Wielu hodowców nie sprzeciw wobec małej ilości ryb w diecie młodych kociąt i młodzieży. Jest to szkodliwe dla zwierząt i wykastrowanych sterylizacji ze względu na nadmiar fosforu. Ale trochę gotowanego łososia lub dorsza wyłącznie jako przysmak korzyść młodego organizmu. Ryby słodkowodne jest lepiej wykluczyć z diety ze względu na obfitość kości.

Każdy wie, że pedigreed kot odróżnia szczególną selektywność w żywności. Brytyjczycy nie są wyjątkiem i są w stanie wykazać, upór z pierwszych miesiącach karmienia domowe jedzenie. Na przykład, mogą one kategorycznie odmówić zbóż. W tym przypadku, nie spiesz się, aby stosować zasadę „głodny – jeść”. Po tym wszystkim, wszystkie dzieci, nawet kot, można przechytrzyć.

Wymieszać tak niekochana gryczana lub ryż z drobno mielonego hacked lub gotowanego mięsa i dodać witaminę C. W ten sposób kociaki z wielką przyjemnością, które sprawiają, krótkie prace proponowanego jedzenia, przed przedstawieniem ich niezadowolenia.

Ta sama technika może być stosowana w odniesieniu do gotowanych warzyw, że Brytyjczycy powinny być spożywane codziennie. Szpinak mrożony, kalarepa, marchew, kalafior – wszystko to jest bardzo przydatne dla rosnącego organizmu, ale jak dostać kota do jedzenia takich produktów? Znowu, połączenie ich z mięsem. Jako naturalne źródło białka od sześciu miesięcy zaczyna dać brytyjski krewetki z muszli. Wystarczy wyciąć owoce morza na kawałki, a uszy Twojego zwierzaka nie będzie przeciągać z miski.

Nie więcej niż raz lub dwa razy w tygodniu, oferują kotek-Brit pół kurczaka gotowane żółtko. Można go szlifować z jogurtem. Dobrym uzupełnieniem podstawowej diety są produkty mięsne. Wołowina wątroba, serce i płuca są odpowiednie do stosowania w postaci surowej, lecz dopiero po uprzednim zera. Ale te same wnętrzności, ale z kurczaka, tak aby dać tylko gotowane. Kocięta Brytyjskie podroby może dostać dwa lub trzy razy w tygodniu.

Cechy i tabu w naturalnej żywności dla kociąt brytyjskich

Moc tej rasy, a dzieci mają własne niuanse. Na przykład, marchew nie zaleca się karmić kota delikatny liliowy, że może to zepsuć. Owsiane lepiej nie do wrzenia i wlać wrzącej wody.

Surowe mięso należy podawać jako osobny paszy na codzień i może być mieszany z gotowanych zbóż z przewagą pierwszy dokładnie dwa razy i paszy takiej żywności w ciągu dnia. Niektóre rodzaje warzyw, spróbuj oferując bez leczenia wstępnego ogrzewania, takie jak kalafior. A reszta jest lepiej gotować, wymieszać z mięsem i gotowy na przemian ze zbóż.

Poprawa kocięta jelit może olej roślinny, kilka kropel, które powinny być dodawane do żywności w ciągu dnia. Kiełkujących ziaren pszenicy i owsa są również bardzo przydatne dla organizmu dzieci arystokratów. Dodaj je do menu trzy lub cztery razy dziennie. Tylko nie ze zwierzęciem trawę z ulicy – łatwo to możliwe w domu rozwijać swoją mini gazonchik na parapecie.

Kocięta są zadowoleni pogryzut zielonej użyteczności. Nie mniej cenne dla zdrowia niemowląt, drożdży dry piwnych, które są sprzan_1wane w aptece. Prawidłowo obliczyć ich ilość w zależności od wagi zwierzęcia i mieszane do jedzenia trzy lub cztery razy w tygodniu. Płaszcz Twój Brytyjczyk staje się gruba i nabyć charakterystyczną poświatę.

Pozostaje zwracają uwagi na tzw zakazanych pokarmów. Przede wszystkim, jest to kość. Ich kocięta mogą uszkodzić narządy wewnętrzne. Wieprzowiny, baraniny, drobiu, z wyjątkiem kurczaka, a urządzenia nie są właściwie składa dietę kociąt. Te pokarmy są tłuszczowych i dlatego słabo wchłaniane przez organizm, a nawet w swej surowej postaci jest źródłem zakażenia. Kiełbasy i wędliny może nawet nie być uważane za przysmak. Są one szkodliwe dla ludzi czymś, i zwierzęta, a nawet jeszcze bardziej.

Brytyjskie Kocięta nie powinny otrzymywać różne rodzaje słodyczy, ale ich głównym pożywieniem nie jest konieczne, aby dodać sól i przyprawy do smaku, to najlepiej, aby zachować jego świeżość. Produkty te mogą prowadzić do zaburzenia metaboliczne i powodować choroby zębów. Ziemniaki i fasola są również całkowicie wyeliminować z diety młodych arystokratów, bo nawet u dorosłych zwierząt przez organizm, nie są trawione i powodują fermentację.

Wziąć pod uwagę wszystkie te zalecenia, a następnie prawidłowo sformatowany zbilansowana dieta zwierzę zapewni jej przyszłego stanu zdrowia, aktywności i dobrej kondycji fizycznej, a będziesz miał nic do zarzucenia na siebie.

load...