Co jest winda piersi

Podniesienie piersi – dość popularna procedura wśród kobiet w każdym wieku. Każdy przedstawiciel płci pięknej chce mieć ładny kształt. Ale niestety, nie zawsze pokrywają się z pragnienia możliwości. Dlatego wiele kobiet patrząc na różne sposoby, aby podnieść swoją pierś. I dla dobra wymiaru sprawiedliwości należy stwierdzić, że oprócz operacji, istnieje kilka sposobów, które mogą pomóc, aby powrócić do swojej dawnej elastyczności piersi i spryt.

load...

Dlaczego piersi tracą kształt?

Istnieje stereotyp, że karmienie piersią ma negatywny wpływ na formach. Wynika to częściowo z powodu tego, co tak młode mamusie początkowo odmawia karmić piersią swoje okruszki mlecznych. Ale to nie jest prawidłowe, ponieważ dziecko nie jest uzyskanie odpowiedniej ilości nim przydatnych i niezbędnych substancji.

Ale jednak, głównym powodem nie jest. Po tym wszystkim, którzy mają dziewczyny jeszcze dzieci, nadal boryka się z problemem, jak zacisnąć klatce piersiowej, które opadły. Pominięcie gruczołów zwanych mastoptozom i powody tej sytuacji może być kilka:

 1. Duży biust.

Ta skrzynia ma wystarczającą masę grawitacyjną, a jednak siła grawitacji nie został odwołany. Punkt ten może wyjaśniać, dlaczego wiele matek karmiących z obfitego strumienia mleka po karmieniu piersi traci swoją elastyczność.

load...
 1. Zmiany masy ciała.

Jeśli kobieta przybiera na wadze szybko, a potem traci, może pojawić się negatywne i jego formy. Ponadto, to przyczyna jest bardzo blisko Echa pierwszego.

 1. Obchodzi.

Że piersi były jędrne i napięte, za to jest właściwie opieką. Jest to nie tylko ćwiczenia, ale również specjalny kremy do balsamów.

 1. Biustonosz.

Ta przyczyna jest bezpośrednio nawiązuje pierwszy moment, jak ten ciuch pomaga utrzymać piersi w odpowiedniej pozycji. Biustonosz powinien pasował (ale nie wyciskanie), aby utrzymać biust.

 1. Hormonów.

Gruczołu sutkowego wydziela hormony, które mogą je zmienić. Sytuacja ta wywołała nie tylko ciąży czy menopauzy, ale także leki hormonalne, a nawet nieregularne życie seksualne.

Chirurgia zmiany w kształcie piersi

Jak podnieść klatkę piersiową za pomocą operacji? Zainteresowany w tym numerze można przeczytać następujące rodzaje działalności:

 1. Operacja Benneli.

Interwencja ta jest najbardziej delikatne, więc na organizm kobiety będzie praktycznie żadnych blizn. Przed dokonaniem piersi napięta, kobieta produkuje dwa cut – wokół otoczki i brodawki na szczycie koła, aby chwycić skórę na niego. Wszystko tkanka położony pomiędzy nacięcia są usuwane, tak aby brodawka jest podniesiona, a kształt piersi staje się bardziej spłaszczony. Stosuje się ten rodzaj operacji, gdy stopień opadanie powieki 1 i psevdoptoza. Taka manipulacja może podnieść skrzynię o 3-4 cm, a specjalista ma możliwość, w razie potrzeby, dostosować do kształtu otoczki. Szwy rozpuszczają się po takim zabiegu, dlatego też żadne blizny pozostają.

 1. Nacięcie pionowe.

Jeśli porównamy pierwszy typ operacji, a to, w tym przypadku w klatce piersiowej może ciągnąć się nawet wyższe. Skaleczył będzie przypominać dziurka. Występował wokół brodawki w kierunku od góry do dołu, aż osiągnie się marszczyć pod piersią. Wszystkie „ekstra” tkanka jest usuwana, a nacięcie jest zamknięta. Zakłócenia te przeprowadza się w fazie 1 i 2 opadaniem. Pomimo faktu, że ta wspólna uleczy przez długi czas (do którego powinien być gotowy), estetyczny wygląd piersi w przyszłości będzie tylko proszę.

 1. Kształcie litery T nacięcia.

Operacja ta przeprowadzana jest na tyle często, ponieważ pozwala radzić sobie z cięższym opadanie powiek – 2 i 3 etapach. Jak sama nazwa wskazuje, nacięcie będzie przypominać literę „T”. Odbędzie się ona pod piersią wokół otoczki i koniec w pozycji pionowej w stosunku do niego. Natychmiast powinien być przygotowany na to, że z tego zabiegu, lekarz usunie dużo tkanki, dlatego ta interwencja jest uważany za dość traumatyczne. Jeśli blizny nie są całkowicie zniknąć, zmartwienie nie jest szczególnie konieczne, ponieważ są one łatwe do ukrycia pod ubraniem, ponieważ będą one w dolnej części klatki piersiowej.

Im więcej nacięcia wykonane w czasie operacji i więcej tkanki zostanie usunięty, tym dłuższy będzie okres rehabilitacji. Na pewno nie ostatni przebieranie i kwalifikacje chirurga, a znieczulenie stosowane. Ale, mimo wszystko, mamy do męki.

Dom wyciąg piersi

Ci, którzy boją się położyć na stole operacyjnym, należy szukać innych sposobów, aby rozwiązać ten problem. Dziewcząt, którzy są zainteresowani w tej kwestii, jak dokręcić skrzynię w domu, można zwrócić uwagę na następujące metody:

 1. Domowe balsam.

W aptekach i sklepach kosmetycznych takie fundusze warte dużo pieniędzy. Ale nie wolno było zrobić balsam dla samej windy piersi. Będzie to wymagało rdzeń świeżego ogórka, który jest wcierać w drobnej tarce. Uzyskaną zawiesinę dodaje się alkohol (20 g) i umieszcza się w pojemniku szklanym, przędzenie pokrywę. Po to znaczy czysty w ciemnym miejscu przez 7 dni. Po określonym czasie powstały balsam przesączono i rozcieńczono niewielką ilością oczyszczonej wody. Środek jest stosowany na klatce piersiowej wacikiem na 15-20 minut przed pójściem do prysznica.

 1. Domowy krem.

Dla tych receptur potrzebne płatkach (2 łyżki. L.) i szkła wrzącej wody. Po niniejszej środka, jest dobrze miesza i nakłada na piersi. Po 30 minutach skóra może być płukane, ale wskazane jest, aby nie używać mydła.

 1. Domowej roboty maskę.

Ci, którzy są zainteresowani jak zrobić piersi jędrne i napięte, powinny być zarezerwowane mleko i ser. Zmieszanie tych składników do uzyskania jednorodnej masy, dopuszcza do parzenia przez 10-15 minut, a następnie nakłada się na skórę sutka. Po 20-30 minutach, przemyć ciepłych pomocą wody bez użycia mydła.

 1. Aquamassage.

Podczas tej procedury, oczywiście, możliwe do zastosowania w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Ale to będzie kosztować drogo. W związku z tym, można to zrobić w domu sama. Ciśnienie wody musi wynosić średnio. Kolistymi ruchami masować piersi powinny być od dołu do góry. Jeśli używasz zbyt dużego nacisku, zamiast efektu pull-up może spowodować obrażenia. Więc nie powinno być bardzo ostrożny. Po masażu, nakłada się na skórę krem ​​odżywczy.

Nieliczne kobiety zwracają uwagę na to, co oni mają na sobie niewłaściwy biustonosz.

Sprzyja to powstawaniu rzeczy skrzyni szafa. Nosić ciasne lub zbyt luźne biustonosze niemożliwe. Jeśli kobieta jest odwiedzenie klubów sportowych i udział w aktywnym wykonywaniu, a następnie powinna się ubrać do szkoły specjalne sportowych biustonoszy, które są wykonane z elastycznej tkaniny.

Kilka porad

Wyciąg piersi nie daje widoczne rezultaty, gdyby nie biust właściwie opieką. Dlatego każda kobieta powinna zdawać sobie sprawę z następujących punktów:

 1. Wspominaliśmy już, że stanik powinien być prawidłowy.

Gwarantuje on, że normalne napięcie mięśni. Oczywiście, każda kobieta chce być piękna, by mogła wybrać i nosić model push-up. Ta bielizna może być używany od czasu do czasu, ale nie na stałe.

 1. Że piersi miał piękny kształt, należy zachować swoją postawę.

Na początku może to być dość trudne, więc można użyć specjalnego pasa lub gorset zachować zastanawiasz się, jak dokręcić skrzynię.

 1. Im większa waga, tym większe piersi.

Ale jeśli waga jest wybierany zbyt szybko, rozstępów skóry nie można uniknąć. Musisz wiedzieć, średni stosunek ich masy ciała, tak, że jest stale utrzymywana na tym samym poziomie. Aby kontrolować swoją wagę, możliwe jest, aby wykonać szereg ćwiczeń w domu lub zapisać się na siłownię.

 1. Masaż jest nie tylko korzystne dla pleców, ale również na piersi.

Nie koniecznie odwiedzić profesjonalnego masażysty, chwyta i 2-3 razy w tygodniu Aquamassage. A najlepsze jest to, aby połączyć z zimnym prysznicem.

 1. Skóra piersi są zbyt miękkie i cienkie struktury.

Dlatego też, w przeciwieństwie do twarzy i rąk, kosmetyki do biustu powinny być dobrane z wielką starannością. Konieczne jest, aby co noc smarujemy kremem nawilżającym piersi lub balsam. Należy uważać, że skóra w tym obszarze nie wysycha, więc jest zabronione opalać się topless.

Wszystkie te wskazówki są bardzo proste, a zatem przeprowadzenie ich nie mają większego wysiłku.

Ćwiczenia fizyczne na wyciągu piersi

Maksymalny efekt w windzie piersi zapewnia specjalny zestaw ćwiczeń.

 1. Pompek.

Jeśli nigdy nie zostały załamała się, a następnie trzeba zacząć trening z kolan, połóż dłonie na ramię szerokości od siebie. Ważne jest, aby zejść dopóki biust dotyka podłogi. Ideałem jest, aby zrobić 10 razy.

 1. Ćwiczenia „pas”, a nie tylko promuje windy piersi, ale inflacja prasy.

Aby to zrobić, stanąć na nogi i ręce, na podobieństwo pozycji wyjściowej do pompek. W tym miejscu należy pozostawić na 1 minutę. Tak szybko, jak mięśnie będą pompowane, ćwiczenia mogą skomplikować przemian unosząc jedną, a potem drugą rękę. Proces ten powtarza się z nogi. Takie ćwiczenia powinny wykonać 10 razy z przerwami.

 1. Hantle są również pomóc unieść mięśnie piersiowe.

Oto bardzo prosty kompleks. Hantle są podniesione od talii lub na ramieniu, a ręce na boki rozwodu.

Pożądane jest, aby kompleks wybranej indywidualnie, a do tego konieczne jest, aby poprosić o pomoc profesjonalnego trenera.

W przyszłości, gdy rozumie się mechanizm wykonania wszystkich ćwiczeń, można przenieść z siłowni do domu. A tam już w odprężającej atmosferze, aby doprowadzić swoje piersi w porządku.

load...