Co jest potrzebne do leczenia zapalenia oskrzeli w domu?

Zawartość:

Oskrzeli zapalenie oskrzeli, co wpływa na błony śluzowe górnych dróg oddechowych. Istnieje wiele leków, które pozwalają wnieść osoba wraca do normy, ale kakieto z nich jako przydatne, a niektóre szkodliwe dla organizmu. Czy pod nadzorem ekspertów uważany za najbardziej realną opcją, która nie jest kwestionowana.

load...

Ale obecność dużego wykazu środków ludowej pozwoli odzyskać w domu.
Powrót do spisu treści

Odmiany oskrzeli

Leczenie będzie zależeć od typu choroby. Istnieją dwa typy choroby – ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli. Pierwszy rodzaj zapalenia śluzówki oskrzeli spowodowane spożyciem infekcji, która prowadzi do zapalenie górnych dróg oddechowych. Najlepsze warunki do rozprzestrzeniania się ostrego zapalenia oskrzeli – osłabione ciało lub hipotermia, w którym dana osoba jest łatwym celem dla bakterii. Poza oskrzeli może wystąpić ze względu na alergie, ponieważ wdychane powietrze zawierające alergeny, przechodząc przez drogi oddechowe, drażniące go.

Pierwsze objawy choroby – ciężka kaszel i katar, chrypka często występuje. Konieczne jest wyjaśnienie, że gdy kaszel nie jest konieczne, aby rzucić wszystkie swoje wysiłki na wyeliminowaniu, jak ten proces – reakcję ochronną, która umożliwia organizmowi pozbyć się szkodliwych elementów. W czasie przejścia choroby w cięższej postaci o bólu pleców, osłabienie, duszność i gorączka. Kaszel jest zazwyczaj suche, a kilka dni później zmiękną.

Przewlekłe zapalenie oskrzeli wyraża się powoli, trzymając przez długi czas. Występuje przy przedłużonej stymulacji czynnikami zewnętrznymi, takimi jak dym lub kurzu. W tego typu kaszel jest uwalniane przez wiele śluzu, który nie ma kolor, bez zapachu. W chorobach ostrych plwocina staje się żółty lub zielony odcień.

load...

W miarę rozwoju choroby jest zwężenie oskrzeli, dzięki czemu organizm otrzymuje mniej tlenu, co prowadzi do trudności w oddychaniu. Ten stopień jest nazywany na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, które, jeśli opóźnione obróbka może prowadzić do rozedmą. Krew dostaje mniej tlenu, co jest, dlaczego jest niewydolność oddechowa.


Powrót do spisu treści

Jak radzić sobie z tą chorobą?

W przypadku ostrego zapalenia oskrzeli powinny zużywać dużą ilość ciepłej cieczy. Najlepszym napój pacjenta będzie herbaty miodu lub malin jam, właściwości, które są znane dla każdego. Równie przydatna jest ciepłe mleko, w którym trzeba dodać zwykłą sodę, około pół łyżeczki.

Podczas choroby już osłabiony organizm potrzebuje, aby otrzymać witamin, a więc zasilanie z chorobą musi być kompletny i zawierać ciepłe potrawy i warzywa. Żywność – podstawą do odzyskania, więc jeśli pacjent nie chce go zaakceptować lub nie ma apetytu, należy zrobić to, w przeciwnym razie zwrot może być opóźnione.

Nie zapomnij tynków gorczycy, które są umieszczone na klatce piersiowej i na plecach. Tradycyjne banki nadają się także do terapii domowej. Procedury te powinny być wykonywane 2-3 razy dziennie, każda procedura trwa około 5 minut. Po upływie pięciu dni od zastosowania plastrów gorczycy puszki tej metody leczenia mogą zostać pominięte, ponieważ dalej nie jest zalecane dla ich wieku.

Chociaż przewlekłe zapalenie oskrzeli picia dużo płynów jest koniecznością. Herbatę należy dodać imbir, który pomoże złagodzić kaszel. Nie używać zwykłej wody z kranu, zastępując go z zakupem minerału. Jak z ostrym zapaleniem oskrzeli, jest użyteczne stosowanie mleka, korzystnie kozy, bogate w witaminy.

Dobre wykrztuśne są glistnika, tymianek i pole skrzyp, powinny być one brane kilka razy dziennie. Doskonałym środkiem przeciwwirusowym jest cebuli, który jest dostępny w kuchni każdej rodziny. Powinien on być dodawany do żywności przed podjęciem wskazane dać pacjentowi do wypicia łyżeczkę świeżo wyciśniętego soku z cebuli.

Nie zapomnij o pocieranie, to musi kupić olej rycynowy i terpentyny. Przed użyciem należy je mieszać, po czym mieszaninę stosuje się do tyłu i masażu klatki piersiowej. Po pocieranie pacjenta powinny być opakowane ciepłe szmatki, gdyż pomoże pozbyć się problemów z kaszlem. Można również użyć tłuszcz gęsi, wówczas pacjent powinien być ciepłe szmatki do ukrycia.


Powrót do spisu treści

Leczenie w domu

Dla pacjenta ważne jest dobrym pot. Będzie to wymagało mięty, szałwii, czarnego bzu i imbir z miodem. Zioła mają dobre działanie napotne. Są one dodawane do herbaty, z tylko dzień zaleca się pić 3-4 filiżanek infuzji. Ponadto, dobrze nadaje się olej migdałowy, który powinien być umieszczony na kawałku cukru i ssać.

Szybko podnieś nogi pacjenta do pomocy mieszaniny smalcu i jabłka. Do jego przygotowania potrzebne 6 jabłek i 300 gramów tłuszczu. Żywność należy wyciąć, a następnie umieścić na wolnym ogniu. Otrzymaną mieszaninę należy przepuścić przez maszynkę do mięsa, a następnie dodać go do wstępnie zmieszanych 12 kurzych żółtek, 300 g czekolady i 1 szklanki cukru. W rezultacie dobrze wymieszana i umieścić ją do ostygnięcia. Kleik rozmazuje się chlebem i popijając ciepły mleka koziego.

Szybko rozwiązać problem z kaszlem pomoże sok, czyli żywicy drzew iglastych. Aby stworzyć narzędzia potrzebne do podjęcia 50 g masła, 50 g miodu i 50 gramów żywicy. Składniki wymieszać i poinstruować cztery dni. Narzędzie należy pobrać trzy łyżeczki dziennie. Po pewnym czasie kaszel idzie.

Zapalenie oskrzeli będzie dręczyć tłuszczu, który jest zalecany do wielu poważnych chorób. Mimo jego zapach, ma korzystne właściwości i zawiera wiele witamin, niezbędną dla pacjenta. Weź powinno być dwa razy dziennie, rano i wieczorem, jedna łyżka. Należy pamiętać, że tłuszcz nie może pić wodę.

W domu, można traktować kwas chlebowy, którego receptura przyszedł do nas od czasów starożytnych. Warto pamiętać, że sklep nie pasuje do picia, trzeba traktować naturalną Kwas, gotowane w domu. Stosowany jest kilka razy dziennie, przy czym tylko gorąca. Po pewnym czasie, kaszel zniknie, a stan pacjenta poprawił się znacznie.

Tak więc, leczenie zapalenia oskrzeli nie spryazheno umieszczenia jakichkolwiek trudności . Dostępność niezbędnych środków umożliwia wyleczenie chorego, jak tylko jest to możliwe, bez powodowania szkód go jak w leczeniu różnych leków. Ponadto, leczenie w domu ma ogromny wpływ na chorą osobę, ponieważ lepiej jest zraniony w domu niż w oddziałach szpitalnych niewygodne.

load...