Co jest naprawdę atrakcyjne kobiety?

W naszej kulturze dzisiaj, wiele uwagi poświęca się wyglądem, seksapilu i niekończącej się walce o młodzieńczym wyglądzie. Wiele osób – nawet ludzie, nie mówiąc już kobiety! – spędzić nadmierne ilości czasu i pieniędzy na różnego rodzaju sztuczki, aby poprawić wygląd. Mają zamiar uczynić wszelkie ofiary, aby wyglądać pięknie i modnie.

load...

Oczywiście, fizyczne przyciąganie w rzeczywistości może być bardzo przydatna w ochronie naszego gatunku – którzy twierdzą! Ale ewolucja człowieka przeszedł długą drogę i dziś dała nam o wiele więcej niż tylko wygląd, wzajemnego przyciągania. Na trwałe, znaczące relacje, musimy mieć znacznie więcej niż pierwotnie występujący pociąg fizyczny. Jaki jest więc sekret przyciągania – że niniejsze odwołanie, które nie znikają z czasem, ale wręcz przeciwnie, staje się coraz bardziej żywa?

Gdy dwie osoby nie mają inne cechy wspólne, z wyjątkiem udziałów w danych zewnętrznych do siebie, mają niewiele okazji do pracy na ich związku. Pomyśl o tym – jeśli zawsze można wyglądać dobrze? Być może jest to „jazda” po prostu na etapie okresu cukierek buketnogo. Czasami przygotowuje się do terminu kobieta zajmuje nawet dłużej niż na samej dacie. Cóż, możemy założyć, że pójście do kina czy restauracji znajdziemy możliwość zastosowania piękny makijaż, zrobić włosy i umieścić na wielką wspaniałej sukni. A jeśli Twój ulubiony zaproszony Camping noc w namiocie? A jeśli już żyć razem, a rano obudzić się w jednym łóżku? A jeśli są małżeństwem od wielu lat, i atrakcyjność kobiety młodym wieku masz dostępne?

I nawet jeśli twój wygląd jest bez zarzutu w każdej sytuacji, nie może służyć jako gwarancja stałego zainteresowania do was z mężczyzny, którego kochała. My, kobiety, też, bo w życiu zachowują się tak samo. Jak każdy z nas miał żadnego ulubionego piękne rzeczy! Kiedy kupujemy coś takiego, podziwiamy je całymi dniami, kładziemy w widocznym miejscu. Jednak z upływem czasu, nawet najpiękniejsza i kosztowna sprawa staje się nudne, a my już nie zwracasz na to uwagi. To samo dzieje się z naszymi mężczyznami, w tym w odniesieniu do piękności. Więc jest to takie dziwne, kiedy ich mężowie, nawet najpiękniejsze kobiety zaczynają rozglądać się w poszukiwaniu nowego hobby obiektu? Zwłaszcza jeśli piękna żona nie może zaoferować nic ciekawego żonę, z wyjątkiem wyglądu.

Ludzie muszą cieszyć się sobą przede wszystkim jako osoba; Tylko ta będzie okazją do rozwijania relacji między nimi. Jak wszyscy się starzejemy, fizyczne piękno ma tendencję do zanikania. Ale piękno naszej tożsamości nie zależy od wieku i może rosnąć wraz z naszym doświadczeniem życiowym. Nasz psychologiczny atrakcją czyni nas bardziej niezapomniany, a na pewno bardziej interesujące dla ludzi.

load...

Jak stać się atrakcyjną osobą?

Jeśli chcesz uzyskać naprawdę ciekawe i atrakcyjne, to trzeba próbować rozwijać swój wewnętrzny świat, pracować na ich osobistych cech – dużo więcej i niestrudzenie niż praca na ich atrakcyjność wizualną (który, nawiasem mówiąc, dla nas kobiet, też jest ważne). Masz ciekawą osobę – takie, kim jesteś dzisiaj. Masz własne doświadczenie życiowe, nie ważne jak długo lub krótko swoim życiu. W każdym razie doświadczenie jest wyjątkowy, i trzeba było wyodrębnić lekcje dla siebie, który może bardzo pomóc.

Ludzie nie rodzą się ciekawe – tak oni dostać ją w wyniku pracy nad sobą. Jak zrobić, aby ten proces był jak najbardziej skuteczny? Dlaczego wszystko powinno zacząć działać w tym kierunku? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w drodze:

  • Interesuje się świat wokół ciebie. Trzeba mieć świadomość, że wszystkie istotne dzieje się wokół ciebie, aby łatwo znaleźć temat rozmowy z kimkolwiek. Jakie są największe problemy naszych czasów? Że ludzie z twojego otoczenia nie spać w nocy? Co lokalny sport zespoły są najsilniejsze? Czytaj gazetę (przynajmniej, nawet jeśli wiadomości), oglądać ciekawe programy w telewizji, słuchanie radia, szczególnie lokalnym.
  • Zmień swoją strefę komfortu. Ta zmiana otwiera nowe perspektywy do widoku – to daje możliwość zdobycia nowej wiedzy i nowych, bardziej głębokie doświadczenie życiu. Życie rzuci Ci nową historię, że można dzielić się z innymi. Chcesz wiedzieć najprostszych sposobów, aby zmienić swoją strefę komfortu? Proszę! Zaczynają się z pracy do domu nową trasę, odwiedzić nieznane restauracja, idź na wycieczkę do najbliższego miasta, gdzie nigdy nie byłeś, poznaję nowych ludzi, odwiedzić zdarzenie, które wcześniej ignorowane.
  • Bądź dobrym słuchaczem. Pogovorku- wiesz, trzeba dać się dostać? Tak samo jest z uwagą i zainteresowaniem was ludzi. Swoją atrakcyjność zależy od tego, jak jesteś w stanie być zainteresowany innymi. Atrakcyjne osoby – nie tych, którzy potrafią recytować długie monologi. Są zainteresowani tym, co inni mają do powiedzenia, więc trzeba nauczyć się słuchać ludzi ostrożnie.

Zapytaj rozmówcę, co sądzi na temat konkretnego przypadku, być zainteresowany tym, co dzieje się w jego życiu. Zapytaj ludzi do dzielenia się swoimi historiami i słuchać ich z wielką uwagą iz uśmiechem w oczach – to pomoże Ci nawiązać pozytywną opinię. Podczas słuchania osoby tak, że dał mu nieopisaną przyjemność, i są znacznie rośnie w oczach. On na pewno zajmie Ci bardzo, bardzo atrakcyjne!

  • Zostań studentem całe życie – i skupić się na wszechstronny rozwój. Każdy powinien znać przynajmniej trochę o partii. Wszyscy muszą wiedzieć coś na temat klasyki – sztuk wizualnych, literatury, muzyki. Wszyscy musimy mieć wspólne rozumienie historii i polityce. Musimy zdawać sobie sprawę z bieżących wydarzeń (Mówiliśmy już o tym). Jeśli mamy zamiar poszerzyć naszą wiedzę, zwiększy głębię naszej osobowości.
  • Rozwijać nowe zainteresowania. Poszerzyć swoje horyzonty, starając się zrobić coś nowego. Nie należy zakładać, że nie spodoba się to, czego nigdy nie zrobił aż nie spróbujesz. Jak Amerykanie mówią, że to niemożliwe, aby poznać smak Blueberry Pie, nigdy go ugryźć. Spróbuj na przykład zapisać się do szkoły tańca – co, jeśli lubi to tak bardzo, że można stać się jednym z najlepszych w swoim mieście? Albo spróbuj narysować, nauczyć się robić na drutach. Czy uważasz, że będziesz w stanie nauczyć się śpiewać? Następnie wziąć lekcje śpiewu! Nowe hobby znacznie poszerzyć krąg swojej komunikacji i sprawi, że bardziej interesujące i atrakcyjne w oczach znajomych i krewnych.

Co jeszcze sprawia, że ​​ludzie interesujący i atrakcyjny?

Istnieją pewne cechy osobowości, które sprawiają, że atrakcyjne kobiety szczególnie barwny i niepowtarzalny. Oto cechy:

  • Możliwość być otwarte i mają swój punkt widzenia. Bardzo często kobiety grzech, który dostosuje się do opinii cudzego. Ale także do obrony swojego punktu widzenia musi być także prawo. Nie trzeba prosto i nieugiętość będzie drażnić tylko innym. Jeśli masz zadeklarować jego zdaniem, konieczne jest stres – czy jesteś gotów przyznać, że inny punkt widzenia jest interesujący i może być prawdą.
  • Umiejętność i odwagę być inna. Nie ważne jak irytujące okolicznych naprawdę ekscentrycznych ludzi, to jest niemożliwe, aby nie przyznać, że robią wszystko prawdziwe i autentyczne zainteresowanie. Nie zachęcamy cię do ekscentryczności; ale zdolność do utworzyć punkt niezgody pomogą Ci wyróżnić się wśród innych. Niepewność pobudza ciekawość, a ona jest naturalnym stymulatorem zainteresowania człowieka i uczestnictwo. Pewien dysonans występuje, gdy ludzie obserwować nieoczekiwane zachowanie. Wszyscy czekają na jednego z was, i nagle wydać zupełnie inna – i jesteś w centrum uwagi!
  • Pasja we wszystkim co robisz. Będzie pobudzać i inspirować ludzi, bo pasja jest znacznie różni się od smutku i obojętności, która jest wypełniona z życia codziennego.
  • Możliwość znalezienia urok w zwykłych rzeczy. Zbyt krytyczne podejście do życia jest melancholia i przygnębienie. Jednym z najpewniejszych sposobów, aby wzbogacić swoje życie – aby móc cieszyć się nawet najbardziej ulotne szczegół. Jeśli się tego nauczyć, można pobudzić swoją kreatywność. Do was nieustannie przychodzą coraz to nowe pomysły, a będziesz w stanie zbudować od ich wesołość bardzo solidnym fundamencie urok i odwołania.

Nie powinien starać się być jak jakiś danej próbki, w celu utrzymania zainteresowania danej osoby. Bądź sobą, bo jesteś wyjątkowy osobnik. Wystarczy opracować dane które zadatki charakter i funkcje działają na wszystkie aspekty jego osobowości – ciała, umysłu i ducha. Nie ma znaczenia, ile masz lat. Prace nad jego odwołania – zarówno fizyczne jak i psychiczne – nigdy nie jest zbyt wcześnie lub zbyt późno!

load...