Co jest najlepsze przedłużanie włosów? Wybrać i zmienić na lepsze!

Zawartość:

Kobiety mają długie włosy zaczęły rosnąć – na początku było tylko człowiekiem wykonane zamki i loki, a teraz branża stała się bardziej autentyczne i naturalne. Obecnie istnieje wiele różnych opcji są rozszerzane, a czasem trudno zdecydować, który z nich jest najbezpieczniejsza, które byłoby właściwe w tym konkretnym przypadku.

load...

Pojemność afrykański

Nawiasem mówiąc, rodzaj budynku, w którym stosowane sztuczne warkocze – to najstarsza metoda ozdoby do włosów. Tylko na szczycie zwiększenie małe warkocze – może być barwiony, a to jest możliwe, aby przedstawić i dredy. Włosy wykorzystywane do tego sztuczny, a główną wadą jest to, że w ciągu miesiąca będzie musiał zmienić i zdolność do przeprowadzenia procedury ponownie.

Hot technologia

Ostatnio powszechne włoska technologia przedłużanie włosów – metoda gorąco. Ten rodzaj całkowicie bezpieczny i bardzo wysokiej jakości. Używamy tylko naturalne włosy kapsułkach keratynowych stosowane. Wszystkie włosy, w efekcie końcowym wygląda po prostu luksusowe. Lepiej poprosić o takiej procedury w salonie piękności, gdzie doświadczeni rzemieślnicy, fryzjerzy może zrobić wszystko na najwyższym poziomie. Rozszerzenia tego typu odbywa się w następujący sposób:

load...
 • Podzielane przez wszystkie włosy na cienkie nici;
 • Stosowania dodatkowych nici są rozmieszczone na całej głowie, a do tego konieczne jest równomiernie;
 • Teraz podjęte keratynowych kapsułek i korzystania z nich są spięte i narosłe naturalne kosmyki włosów;
 • Mocowanie rozszerzenia pasma występuje utjuzhkom – kapsułka po prostu rozpływa się i kleje włosy.

Ten typ przedłużanie włosów zapewnia silne wiązanie, moc skóry głowy (podczas ogrzewania kapsułka zacznie oddzielać keratynę) i raczej stabilny wynik. Te nici mogą być noszone przez okres do 4 miesięcy bez korekcji.

Pojemność pas

Typ pasa przedłużanie włosów od dawna z powodzeniem stosowane przez fryzjerów i stylistów. W procesie tym występują następujące problemy: pasma włosów są przymocowane na korzenie, a okazuje się, że coś takiego jak „sandwich”: zwiększenie zamki – jeden – zasypywane. Lepiej jest wykonać procedurę z pomocą dobrego pana. Faktycznie, self-build włosy w ten sposób jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Zalety pojemności taśmy:

 • Można zrobić trwałą;
 • Ten sposób budowania pozwala malować włosy i stosować różne balsamy i płyny;
 • Widok ten pozwala wykorzystać prostownicę i lokówki;

Oczywiście, jakiego rodzaju przedłużenie włosów jest lepsze lub gorsze niż wybrać tylko dla Ciebie, ale należy pamiętać, że hot moda – bezpośrednia droga do drogiej i modnej włosów, które jest niemożliwe do malowania i curling. Ale pojemność taśmy nie może niepokoić – nie wolno praktycznie wszystko. Istnieją pewne zasady opieki dla włosów rozszerzeniach:

 • Zawsze myj włosy stojąc w prawym prysznicem – przechylić go w dół nie może być;
 • Czesanie włosów powinien drewniane szczotki do masażu, a co najmniej 3 razy na dobę;
 • Przed pójściem spać koniecznie suche włosy;
 • Można użyć i suszarkę do włosów i lokówki do włosów, ale niezależnie od sposobu układania wybrać, wiedzą, że codziennie od „tortury” nie mogą być włosy;
 • Nie można używać środków do pielęgnacji włosów, które zawierają alkohol;
 • Raz w miesiącu powinien być stosowany w celu wzmocnienia i regenerujący maska ​​do włosów.

Jak określić rodzaj budynku

Konieczne jest, aby wybrać rodzaj budynku, w którym wszystkie włosy będą wyglądać naturalnie. Odnoszą się do specjalisty, a on będzie mógł wybrać idealny kolor statkowania pryadok – wtedy różnica nie będzie dokładnie. Czasami ta metoda zostanie wybrana, w którym po prostu trzeba wykonać wstępne cięcie.

Najlepiej jest zapoznać się z Master-zawodowej, na przykład, na podstawie opinii i zaleceń przyjaciół lub krewnych. Nie można ufać moje włosy fryzjer nowicjusza: to nie tylko popełniają błędy podczas budowy, ale również uszkodzić istniejące włosy. Jeśli wkrótce triumf, a potem myśleć po włosach wcześniej – udać się do konsultacji z mistrzem „przymierzyć” na sobie długie włosy (na przykład, praca z apletów komputerowych lub dopasować perukę).

Rozszerzenie – to świetny sposób, aby radykalnie zmienić. Spróbuj wyobrazić sobie fryzurę, patrzeć, który z nich wygląda dobrze, privlekatelney.Sposob muszą być dobrane bardzo starannie, jest mało prawdopodobne, chcesz stracić swoje własne włosy i wyglądają naprawdę bardzo wyraziste. Ale profesjonaliści mogą spełnić każde swoje pragnienie i oferują następujące opcje:

 • Wybuchy pojemność i części czasowe, ewentualnie częściowa zdolność do obwodu głowy;
 • Zwiększenie objętości włosów na całej długości, procedura ta jest niezależna od długości początkowej włosów;
 • Cyrkonie pojemność, plecionki i piór – Tak, dziwne i nietypowe, ale bardzo ekstrawaganckie;
 • Wydłużanie włosów 70 cm – już po prostu nie.

Nawiasem mówiąc, przedłużanie włosów mogą być barwione i dźwięk – są całkowicie zrelaksowany wytrzymać tę procedurę. Aby zbudować proces to nie ma znaczenia, co własne włosy – krótkie, długie lub średnie, barwione lub w paski, kręcone lub prostą. W ogóle, żadna z wartości nie robi tego wszystkiego – profesjonalny mogą tworzyć piękno z dowolnego materiału źródłowego. Tylko nie próbuj budować zbyt wiele nici w tym samym czasie – w wyniku wszystkich „towary” będzie na własnych włosów i, w rezultacie, staje się krucha i cienka.

Wygląda to wspaniałe kolorowe farbowanie nici mogą być wykonane i perm – kreativte, fantazjować i improwizować swoje zdrowie! Dbać o siebie, aby najbardziej niesamowite włosy i uderzyć tych wokół niej wspaniały widok. Uwierz mi komplementy i podziwu spojrzenia są spędzić 4-5 godzin na przedłużanie włosów.

Proszę pamiętać tylko jedno: każdy rodzaj włosów rozszerzeniach ma przeciwwskazań. Powinni wiedzieć z wyprzedzeniem, tak aby nie zranić się:

 • Naczyniowego dystonia;
 • Choroby serca (na przykład, udar i zawał serca);
 • Reakcje alergiczne na różne bodźce;
 • Choroby skóry lub wysypka krostkowa.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że każdy rodzaj przedłużenia włosów jest bezpieczne i skuteczne – z kilkoma wyjątkami. Konieczne jest jedynie, aby znaleźć mistrza najwyższej klasy i całkowicie mu zaufać – uczyni z włosów luksusowym grzywę! Wystarczy uważnie przeczytać zasady dbałości o przedłużanie włosów i ściśle przestrzegać ograniczeń.

load...