Co jest cellulit na nogach i na kapłana stadium choroby i diagnozowania

Większość kobiet marzy, aby ich ciało było piękne. Wraz z pojawieniem się sprężyny wszystkie wady byłby pożądany, gdy tylko możliwe jest wyeliminowanie na rysunku, a zwłaszcza cellulitu. To słowo jest ciągle w uchu. Często są one określone przejawy kompletności, ale nie zawsze jest prawdziwe. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, wygląd cellulitu i jak ją zdiagnozować.

load...

Zawartość:

Lekarz na formach i stadiach cellulitu

Działając w lusterko

Tak więc, w celu ustalenia, czy masz cellulit, trzeba się rozebrać do bielizny i stanąć przed lustrem. To musi być na tyle duża, aby zobaczyć się w pełnym świetle. Sprawdzić się ze wszystkich stron. Czy masz pewne obszary ciała mylić? Być może myślisz o kilku tłuszczu bit lub obrzęk?

load...

Typowe obszary problemowe obejmują:

 • Pośladki i wewnętrzne ud;
 • Miejsca

 • Się nad gumką tchórzy;
 • Ramiona tuż powyżej łokcia;
 • Ziemi z powrotem pod łopatkami,
 • Oraz (tajemniczo) kolan.

Dlaczego są problematyczne te miejsca? Oni są genetycznie zaprogramowane do gromadzenia rezerw energetycznych.

Należy zwrócić uwagę! Pre-ostrzec, że obecność na ciele skoncentrowanego tłuszczu może być nawet u kobiet, które absolutnie nie są skłonni do tuszy.

Znaki różnych etapach choroby

Po wizualnego określenia ewentualnego problemu, trzeba podjąć działania.

Wczesne stadium

Gdzie widzisz brzydkie obrzęki, trzeba wyciągnąć skórę okrężnymi ruchami, a sonda palcami. Posiadanie zdrowej tkanki tłuszczowej nie objawiać. Poczujesz tylko elastyczność skóry gładkiej. Ale jeśli tkanki tłuszczowej stała zbita, wtedy poczujesz pod palcami i wiotkość skóry luz. Gdzie występuje kompresja, nie będzie małe dołeczki, które pokazują choroby zagrażającej.

Pośrednie objawy we wczesnym stadium cellulitu są również:

 • Siniaki, które występują w dotkniętych obszarach, nawet z niewielkimi urazami;
 • Jednocześnie ściskając prostowaniu skóry pojawia się powoli, jakby hamował;
 • Ciała

 • W tych miejscach jest złe opala.

Rozpoczęcie procesu postępującej

Jeżeli sposób wprowadzony do stopniowego etapie można określić wizualnie, bez pomocy palców. Na przykład, wygląda na to, cellulit na papieża? Jest on podobny w wyglądzie do ziarnistego sera lub skórki pomarańczowej. Im więcej wgłębienia są oczywiste na skórze, tym gorzej, co robisz.

Sygnały ciężka lęk

Gdy nie ma wątpliwości, że rozwinął tę chorobę, to byłoby miło wiedzieć, jak to jest „zakorzeniona” w organizmie. Fakt, że jest to na później i najtrudniejszym etapie mogą wskazywać następujące:

 • Po pierwsze, jeśli jesteś na chłodnej skóry wykrywa obecność gorących punktów, co powinno cię ostrzec.
 • Po drugie, jeżeli obszary, które są problematyczne, zaczęła pękać naczynia krwionośne, które jest powodem do niepokoju i zdecydowanych działań.
 • Po trzecie, konieczne jest bój wyglądzie steatytu. Tak duże powierzchnie skóry, który, jak to zostało plecionego włókna.

Jeżeli takie objawy nie powinny być traktowane jako kosmetyczka, jako lekarz, który można umieścić ostateczną diagnozę w oparciu o diagnostyce medycznej.

Instalacja ostateczne rozpoznanie

Oczywiście, można zobaczyć, jak to wygląda cellulit na nogach i innych częściach ciała. Jednak oględziny może nie wystarczyć. Wskazane jest, aby uzupełnić go o profesjonalnej diagnozy. Procedura ta nazywana jest „termografia” (z greckiego „ustalania ciepła”). Jest ona oparta na analizie układu krążenia krwi. Jeśli jest to trudne, to niedobór składników odżywczych w komórkach tłuszczowych. W wyniku tego, że ma postać skórki pomarańczowej.

Za pomocą tomografii wykrywa wczesny cellulitu oraz stopień rozwoju późnej choroby. Pozwoli to czas, aby rozpocząć leczenie oraz do ustanowienia prawa do limfy i przepływ krwi i zmniejszają obrzęk dotkniętych obszarach.

Oczywiście, cellulit – to nieprzyjemne zjawisko i każdy chce zmierzyć się z nim później, jak to możliwe. Ale nie traktują go jako coś zbyt niebezpieczne i ważne w naszym życiu. Po tym wszystkim, kochamy się nawzajem, a nie na piękno ciała i dla duszy jakości! Życzę szczęścia i zdrowia!

load...