Co jeśli Zakochałem się z mężczyzną

Zawartość:

Kocham – to podnieca ludzkość od wielu wieków. W naszym życiu, to jest chyba najważniejsze. Przez wieki ludzie się zakochują, cierpią, stają się szczęśliwi lub nieszczęśliwi, zawarta małżeństw i pozostawić … Miłość jest tak przechwytuje ludzi, tracą głowy i są gotowi porzucić wszystko dla niej. Z wielkiej miłości wydaje się zaczynają robić głupie rzeczy, złamać karierę, rzucając siedem, trwonienie pieniędzy, popełnić samobójstwo.

load...

Szczególnie niepokoi całą miłością młodości. Każda dziewczyna raz spotkała swojego księcia, utraty snu, sny, nadzieję i pragnienie. A kiedy „książę” nie zwracać uwagę na to, w desperacji, prosząc kogoś, „Co zrobić, jeśli się zakochać się z mężczyzną?” Ona skarcił, zniechęcony, coś doradzić. A ona nadal cierpi, myśląc, że jest to miłość mojego życia. Jak to może być, w rzeczywistości? Dobrze, jeśli wszystko idzie przez kilka miesięcy. A jeśli rzeczywiście bardzo poważnie, to co robić? Najpierw spróbujmy zrozumieć, co rzeczywiście jest to uczucie i to jest miłość i prawdziwa miłość.


Jak odróżnić miłości od miłości

Prawie każdy prędzej czy później zakochuje, przeżywa przedmiotem miłości romantycznej miękką w dotyku. Myślimy o niej dzień i noc, marząc o tym, jak się spotkać, jak dotykać … Wszyscy ludzie chcą być kochanym i kochać. Potrzeba ta jest wpisana w nas przez naturę. I podobnie jak miłość, a nawet jednego, a nie wszystko jest dobrze. Ale wtedy rozkosz komunikacji ze swoim partnerem nagle gdzieś wyparował. Wraz z nim jakoś nudzi, a co kiedyś wydawało się atrakcyjny mężczyzna teraz odstraszający i denerwujące. Co się stało? Tak, to całkiem proste. Faktem jest, że mylimy zauroczenie z miłością. I dobrze, jeśli nie udało się pobrać. Następnie oddzielenie będzie mniej bolesne. A jeśli masz czas i nawet dostaliśmy dzieci, a po mieszkają razem zamienił się w piekło, to kłopoty. Dlatego pożądane jest, aby nauczyć się rozróżniać pomiędzy zwykłą hobby prawdziwej miłości.

W rzeczywistości różnica między nimi jest postrzegana nie tak łatwo. I namiętność, pożądanie i miłość towarzyszy tak często, jak to możliwe, aby zobaczyć jego wybrano. I rzeczywiście, w innym przypadku, uważamy, że są stale zajęty i fantazje na temat rozwoju stosunków. I tylko w miłości i prawdziwej miłości śnie wzajemności. A ci i inni przeżyć powstanie i podniecenie w obecności przedmiotu jego zainteresowania. A ci, a inni nie wiedzą, co robić, gdy nie ma w pobliżu. Więc jak znaleźć miłość i odróżnienia go od powierzchni miłości lub zwykłego pociągu seksualnego? W celu zrozumienia czy wyprzedzony miłość, albo wystąpić jakieś inne uczucie mijania, trzeba trochę uspokoić emocje i ocenić sytuację trzeźwo. Będzie to wymagało odpowiedź uczciwy i rozsądny kilka pytań.

load...
 1. Co przyciąga najbardziej mężczyzną?

  Jeśli jest to przede wszystkim jego wygląd (piękna twarz i figura, postawa, i tak dalej), to jesteś po prostu zakochana jeszcze. Piękno nie jest wieczne. Ludzie chorują, starzeją się i ulegają zmianie. Jest to niemożliwe, aby komunikować się z kimś swoje życie tylko dlatego, że ma atrakcyjną sylwetkę. Prędzej czy później, nawet najbardziej doskonały wygląd staje się nawykiem. I dlatego stracił zainteresowanie.

  To może znacznie osłabić podstawę stosunków. Jeśli pragną nauczyć kogoś bliskiego jako osoby jako całości i jest w nim, mimo wad, coraz bardziej atrakcyjnych cech, nie jest już zdolny do mówić o prawdziwej miłości. Nie, w tym przypadku, oczywiście, przedstawi ocenę jego cech fizycznych. Ale to już stało się dodatkowym bodźcem do rozwoju zmysłów.

 2. Jakie są różne cechy są szczególnie przyciągane do facetów, a ilu z nich?

  Kiedy entuzjazm takich cech są zazwyczaj trochę. Powiedzmy, że fascynują jego uśmiech, jego głos, seksualność, gesty, sposób mówienia … I tylko. Ogólnie rzecz biorąc, na początku relacji wystarczy. Jednakże, jeśli w czasie, nie starają się ujawnić w swoim ulubionym jest jeszcze wiele wspaniałych stron, czując nadejdzie koniec.

  Prawdziwa miłość oznacza pragnienie poznania osoby i odkrywania nowych, bardzo sympatyczny cechy w nim. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma zarówno zalety, jak i wady. To jest, gdy przyjdziesz do młodego człowieka z miarą i przyjmuję je wszystkie jako całość, nie próbując zrobić coś fundamentalnie zmienić jej charakter, uczucia mogą być uznane za głęboko.

 3. Jako początkujący miłości?

  Mówimy dużo o miłości od pierwszego wejrzenia, że ​​tak szybko, jak widziała faceta i od razu wiedział, że – jej księciem. W rzeczywistości, prawdziwa miłość nie może wyrwać się natychmiast. Lampa błyskowa uczuć w kilku pierwszych sekundach spotkania zazwyczaj oznacza, że ​​facet po prostu zrobił duże wrażenie na dziewczynie. Czasami jest ona oparta na atrakcyjności seksualnej, czasem brzmi jak moment wyjaśnił, czasami – intuicyjny atrakcją. Ale zawsze to nie jest jeszcze miłość i pasja, które mogą przechodzić przez bardzo krótki czas. Jeśli uczucie trwa już od jakiegoś czasu, a pragnienie, aby być obok faceta tylko wzrosła, pomimo faktu, że jesteś już dobrze zaznajomieni z jego niedociągnięć – to jest miłość. Może ona jeszcze nie wyrósł na pełnej mocy. Ale już zmartwychwstał i zapowiada się wspaniałe stare drzewa.

 4. Jak uczuć na swojej pracy?

  Kiedy ludzie są nadal tylko w miłości, nie mogą kontrolować swoje działania, w którym zaczyna się choroba. W tym okresie, tylko kobieta przytłoczony emocjami. W tym stanie, to nic nie myślenia, ale obiekt miłości, a może zrobić wiele błędów. Kiedy prawdziwa miłość mężczyzna jest bardziej zorganizowane i stara się coraz lepiej. Ponieważ nie niszczą, i inspirujące.

 5. Jak idziesz przez długi okres, podczas którego nie będzie widać tego faceta?

  Jeśli po pewnym czasie po opuszczeniu pragnienie ujrzenia ich partner jest stopniowo zanika i jest zainteresowanie w kogoś innego – to było hobby. Kiedy prawdziwa miłość nieobecność wybrany obok każdego dnia wyostrza chęć spotkania się z nim jak najszybciej. Nikt z wyjątkiem człowieka, nie powoduje szczególnego zainteresowania, nikt nie może zająć jego miejsce. Ogólnie, test separacji – jeden z najpewniejszych wskaźników miłości autentyczności. Tak, boimy się tego, obawiając się, że wybrańcem będzie przedmiotem pasji. Tak, to jest bolesne i może wystąpić. Ale lepiej niech się dzieje, zanim jeszcze rozpocznie poważny związek, a nie po.

Muszę powiedzieć, że odpowiedź na te wszystkie pytania nie może dać pełnej oceny testu do zmysłów facetem. Często zaczyna rozwijać głębokie relacje z entuzjazmem, a następnie przekształcony w prawdziwej miłości. W naszym przypadku mówimy przede wszystkim o tym, że nie należy martwić się tak bardzo, gdyby nie pewność, że on – ten bez którego życie jest nie do pomyślenia dalej. Być może warto rozejrzeć się, jak najbliżej ciekawych ludzi! Na pewno ktoś z nich lubię. Warto taki przystojny uśmiech, a wszystkie cierpienia jako wyciąg ręki. Nie chcesz? No, a potem będziemy myśleć o tym, co robić dalej.


Co zrobić, jeśli zakochał się z mężczyzną

Jeśli zakochał się w facecie poważnie, ale nadal nie odwzajemnić, nie rozpaczaj i płakać, płacz tragiczna: „Ach, on nie kocha mnie!”. Nie jest konieczne, aby rzucić łzy w tym stanie, i coś zrobić. Jest prawdopodobne, młody człowiek po prostu nie jest skonfigurowane do jakichkolwiek uczuć, bo jesteś młodszy i trochę z nim zapoznać. A może dlatego, że zachowuje się, że myśli, że jesteś dziewczyną z innego okręgu. Czy on nie jest jeszcze gotowy, aby się zakochać. Wszystko to jest w zasadzie naprawienia, jeśli znalezienie odpowiedniego zachowania wariant i zdecydować, co zrobić i jak to zrobić.

Przed spojrzeć na niego, trzeba odświeżyć. Dziewczyny z bolesnym twarzy i smutnych oczach, prawie nikt nie lubi. Dlatego konieczne jest, aby powiedzieć sobie: „Jestem teraz ciężko, ale wyprzedza oczekiwania na radość!” i pewnie przejść do tej radości. Niech błysku oka, wyprostował się, że będzie to łatwy spacer. Dowiedz się uśmiechnąć, dowcip i porozmawiać z przyjazny i optymistyczny.

Nic nie jest bardziej jak chłopcy na dziewczyny jak dobrotliwego wesoła towarzyskości i wit. Panie z taką pozytywną energią przyciągają wielu fanów. A nasi młodzi ludzie też prawdopodobnie nie pójdzie do takiego musującego młodej damy obojętny. Ale trzeba być obecny w swoim najbliższym otoczeniu jak najwięcej. Tak powinno być jak najwięcej jego entuzjazm do nauki i próbują ich rozdzielić.

Kocha młodych ludzi sportu? Idziemy na zajęcia w tej samej siłowni. Ma psa? Otrzymujemy sobie pieska. Młodzieniec zawsze trzyma się w klubie przy basenie lub siłowni? Są zapisywane w tym samym basenie i klub. Krótko mówiąc, staramy się zrobić wszystko, aby spotkać się z nim często. A przy okazji możemy rozpocząć rozmowę o swoim ulubionym biznesu facetem, starając się go zrozumieć, że jesteśmy w tym też jest coś bez sensu. Po tym wszystkim, zupełnie mężczyzna i kobieta rozmawia, a między zavyazhutsya mieć jakiś związek. W przyszłości będzie tylko stale podgrzać swój ulubiony zainteresowanie.

Aby to zrobić, trzeba cały czas na poprawę, coś w sobie zmienić, nauczyć się czegoś, nie zapominając, aby mieć oko na własnym wyglądzie. Zadbana, niedbale ubrane dziewczęta mogą być przyjaciółmi, przyjaciel, ale nie kochał. Dlatego powinniśmy zawsze wyglądać schludnie i atrakcyjny i starają się być tak uroczy. Wtedy facet widzi w tobie kobietę, a nie bezpłciowy stworzeniem. Jeśli tak się stanie, to zacznie odczuwać sympatię. Będzie to pierwszy krok w kierunku powstania prawdziwych uczuć.

Dalej będzie tylko udawać, że nie wybrali, w których można się zakochać. Młody człowiek z pewnością zapalić pragnienie, aby być wybrany. Cel osiągnięty. Załóżmy teraz, że zastanawia się, co zrobić, aby uzyskać swoją miłość.

load...