Co jeśli szkolimy do utraty wagi i zwiększenie masy ciała

Zawartość

Zło część ludzkości już wskazuje na kok, który jest odroczony. Jesteś w odpowiedzi pokazać zdjęcia dziewczyn, radzi sobie z jego KBZHU, a czasem – z bułki. Trener zakłopotany, ponownie nawiązując do kok i cukier w herbacie. Wiesz co? Zmniejszyć intensywność emocji, spróbuj zrozumieć trenera. I słuchać tego, co mówisz. W końcu, może to nie jest kok. I coś jeszcze.

load...

[Powrót do spisu treści]

Opowieść o Badami

Pamiętam garści dziewczyna evshaya z miostatyny i przesiewaczy kreatyny i miażdży na niektórych rozmycia własnej ulgi. Kto nie zna dwa dodatki do zatrzymywania wody, dzięki czemu nie ma węglowodanów, wraz z wędzonego śledzia nigdy nie marzył. Mam nadzieję, że to nie jest przypadek, ponieważ pokazuje kompletny brak zrozumienia tego, co suplementy są podejmowane.

Często kilka inny przypadek. Zaczyna się schudnąć na diecie, dieta wydaje się jej nieznośnie głodna, ona dodaje pierwszy nieszkodliwe domowe koktajle z jogurtu i imbir, a następnie – trochę mniej nieszkodliwe suplementy z apteki.

W pewnym momencie w głowicy zatrzaskami nasza bohaterka, ona zdaje sobie sprawę, że pieniądze przypisane do apteki, będą wystarczające do miernej siłowni. Faktycznie, karta musi zostać zakupiony i zaczyna fitness. I suplementy diety są wyrzucane, nie pasuje do budżetu i zdrowego stylu życia targów.

load...

Tymczasem niemal każda apteka pigułki diety zawiera: diuretyki

  • Różne mocne (tak samo kopru włoskiego, ekstrakt z kopru, kofeina i ekstrakt z zielonej herbaty); przeczyszczające
  • (Senna, ekstrakt z owoców śliwy, psyllium skorupa);
  • Pobudzających aktywność tarczycy;
  • Pobudzające OUN

Być może wzrost masy nie jest związany z fitnessem i spowodowały odwołanie tych leków. Niemal każdy, kto lubił przeczyszczających, diuretyków, wiedzą, że ich efekt – po „zniknięciu” około 2 kg. W związku z tym, jak zostanie on wpisany, jeśli drastycznie wyeliminowania narkotyków. I tak, tłuszcz tu wszystko domyślił się wszystkiego.

[Powrót do spisu treści]

Pasja kefir, zup i innych podobnych dietach

Kefir, Bonn zupa „ulubionym” i wszystkie warianty bezsolnej diety nie jest gorszy niż cokolwiek przeczyszczające i moczopędne efekt na organizm. Dokładniej, jeszcze lepiej. Kto siedzi, wie, że żywność, zwłaszcza w przewodzie pokarmowym nie utrzymywał się na tym, co opiera się na imponujący efekt tych diet. W wyniku utraty wagi osoby traci wodę i zawartości jelita. Należy zacząć jeść normalnie, straty te są szybko przywrócone.

A jeśli jesz teraz jest nie tylko normalne, ale z dużą ilością białka, być może niektórzy, że tak powiem, spowalnia trawienie. Co mówi prawo rządzone jeszcze jeden wzrost półce.

Co robić? Odstawić panikę i spędzić co najmniej miesiąc, trzymać się zdrowej diety i planu treningowego. Na pewno „odpuścić”, a waga będzie spadać.

[Powrót do spisu treści]

Niewłaściwe obciążenie rachunku kalkulator kalorii

Jeśli siedzisz na deficyt kalorii przez długi czas, a nie jeden miesiąc, i powiedzieć, dwa lub trzy, a masa stopniowo wzrasta, najprawdopodobniej, nie jest deficytowych i nadwyżkowych. Czasami jeden wyjątek – zestaw masy mięśniowej w początkującego, ale to jest bardziej powszechne u mężczyzn, ale nie u kobiet. Nie, nie sądzę, będziemy również budować mięśnie, ale znacznie wolniej. Nie w takim tempie „plus 5 funtów miesięcznie.” I o tych wynikach zwykle powodują falę skarg niewykwalifikowanego trenera fitness.

Jeśli problem jest wam znane, nie szczędził pieniędzy na każdej aktywności fizycznej trackera. On będzie Ci więcej niż jakikolwiek dietetykiem. Pod warunkiem, że system hormonalny funkcjonuje normalnie i nie długoterminowa adaptacja do diety nie wystąpiły. Zobaczysz, ile energii zużywa się w ciągu dnia. A może ty, należy wybrać numery dla „przeciętnego poziomu aktywności fizycznej,” zamiast „ćwiczenia o wysokiej intensywności”, jeśli ćwiczysz w sali 3 razy w tygodniu.

Metoda „włócznią naukowej” i „uniwersalnym” kalorii nie jest zalecane, choć, bo uzyskane za pomocą najbardziej niezrównoważonych diet na świecie.

[Powrót do spisu treści]

Przeczytaj informacje na etykiecie swojej sportpita

Wielu początkujących zacząć jeść sportpit znacznie wcześniej niż ich obciążenia w pokoju wychodzi poza poziom małe i osiągnąć przynajmniej średnie wartości. To nie jest dobre, nie jest zły, jeśli dana osoba jest zdrowa, proszek białka i aminokwasy dopasować do swojego życia lepiej niż 6 tac z jajkami i kurczakiem w gryki i warzyw. Ale może to powodować zatrzymanie płynów, jeśli białko lub kompleks energetyczny tam przed treningiem:

  • Maltitol lub maltodekstryna. Delikatnie retencji wody;
  • Kreatyny w jakiejkolwiek formie. Prowadzi przez zjawiska osmotyczne, dzięki czemu woda docierane niego pochodzi prawie wszyscy;
  • Wielu smaków i substancje wzmacniające smak;
  • Każda osoba alergenów takich jak cynamon naturalnego gruntu, kakao i wanilii, a nawet lecytyna sojowa

Dość rzadko, ale występuje w kompleksie fitness przedawkowania przed treningiem. Zwykle nakłada się na normalnej kofeiny w nadmiarze życia. Wraz prowokują obrzęk, przekrwienie i tym CAS. Obrzęk będzie większa, tym większa częstość akcji serca podczas wysiłku fizycznego.

Ponieważ w „Typ grupy” pojawiają się zwykle miłośników picia predtrenika przed jakimś zajęciu boksu lub przed wykonywaniem takich jak ABS. Generalnie predtrenik dla amatora, delikatnie mówiąc, nie jest to najbardziej niezbędne rzeczy. Albo raczej – nawet dodatkowy jar. I można zastąpić go dłuższy czas rozgrzewania jest nie tylko funkcjonalne, ale także elementy plyometric. Są one również doskonałym „fabryką” OUN.

Jeśli tak myślisz, że predtrenik prostu potrzebował trochę wysiłku, aby znaleźć dawki dla kobiet, ale nie dla odbiorców tej mocy – 100 kg młodych mężczyzn. Jeszcze lepiej, kup sobie specjalistyczny kompleks, dawkowane właśnie dla kobiet. W przeciwnym razie, można łatwo stracić snu, aby uzyskać obrzęk, i nie można „dostać się do kategorii wagowej.”

Cóż, w końcu o tym, jak prowadzimy dziennik żywności. Najlepiej, prowadzimy. Ale w rzeczywistości nie są wspaniałe repliki typu: „jak ja wciąż ważą?”. Nie chcesz być ważone, kupić miarki. Albo ważą swoje zbóż, warzyw z góry wiedzieć, ile waga typowy szkła dekoracji. A jeśli nie chcesz używać wszelkiego rodzaju alternatywnych Płyty diety zasadzie większość z nich nie są aspirujących do 6 kostek prasie, to byłoby wystarczające. Na ogół szukać przyczyny, a nie wpadać w panikę, a będzie Ci osiągnąć wszystko, co chcesz.

load...