Co jeśli facet nie zadzwonić i nie pisz

Zawartość:

Ile razy w życiu można się spodziewać w awe dzwon ulubionego faceta, ale telefon milczał jak zaczarowany? Kiedy dawno komunikować się z ukochaną osobą, chce mi się wierzyć, że ten związek nie jest przerwany i będzie zawsze być razem. Ale wtedy facet po prostu znika z pola widzenia i przestaje rozumieć, co się dzieje. Duma mówi nam, że po prostu stracił zainteresowanie, a ty nie powinien cierpieć na marne, ale trochę szepcze głos nadziei, że może być dobrym powodem tej ciszy. Co zrobić dziewczyna, jeśli faceci nie dzwonić, nie pisać – aby spróbować przywrócić związek, albo zapomnieć o nieudanym romansie?

load...

Przede wszystkim należy stwierdzić, że przyczyny takiego zachowania ze strony człowieka może być inna. Może byłby szczęśliwy, aby zadzwonić, ale okoliczności nie pozwalają się z Tobą skontaktować i poprosić o spotkanie. Ale może to być prawdą, że facet naprawdę nie chce komunikować się ze sobą, bo coś i zatrzymał wykonywania połączeń telefonicznych i pisania sms. Aby zrozumieć, jak postępować w takiej sytuacji, trzeba dowiedzieć się dwie rzeczy:

 •   Jaki jest prawdziwy powód, dla ciszy, młody człowiek;
 •  Nie trzeba tego faceta i czy masz zamiar walczyć o moich uczuciach.

Jeśli ostatni element odpowiesz twierdząco, to trzeba szybko znaleźć przyczynę jego nagłego zniknięcia ze swojego życia. Mamy zwrócić uwagę niektóre z najczęstszych powodów, dla których faceci nie dzwonić i nie pisać swoje koleżanki.

Główne powody, dla których ludzie nie mów i nie pisać

 1. Facet ma poważne problemy

  Jest to wersja dość pocieszające, który jest w stanie uratować dziewczynki samoocenę. Rzeczywiście, może się zdarzyć wszystko: mógł zachorować, przejdź do pilnej podróży służbowej, przejdź do pogrzebu cioteczna babka, w końcu. Nie wszyscy ludzie niepokój w celu ostrzeżenia o jego nagłym zniknięciem dziewczyny, zwłaszcza jeśli nie za dużo w miłości. Mogą i nie można myśleć o idei, że ktoś przeżywa i czekając na wezwanie. Ale jeśli człowiek kocha, niezależnie od znaczenia powodów znajdzie kilka minut na połączenia ze swoją dziewczyną i ostrzec, że nie mógł skontaktować się przez kilka dni.

  load...
 2. Facet stracił swój numer telefonu

  Zdarza się, zwłaszcza na początku związku. Jeśli nie mają wspólny krąg znajomych, w którym można ponownie nawiązać kontakt ze sobą, taki powód jest bardzo realne. Facet może zostać przypadkowo usunięte w telefonie książki adresowej, aby stracić lub złamać sam telefon. Ale jeśli on jest poważnie zainteresowany w was, na pewno znajdziesz sposób komunikowania się.

 3. Man – amorist

  Jest możliwe, że twój chłopak spotkał się z Państwem w celu dodania do listy swoich podbojów seksualnych. Może być zabawne i interesujące dla siebie, mógł „pokazać” swoje uczucia i wykazują szczere zainteresowanie. Ale to wszystko zostało zrobione w celu przekonania do intymności.

  Bez względu na to, czego nie spotkałem wiele razy – Zwykle „osiem razy”, po którym może ona decydują się na seks, nie został odwołany. Co jeśli te osiem wizyt zakończyła, a ty nie przekroczył linię? Wtedy facet może zdecydować, że „złapać” z was nie miał nic, a iść w dalszym poszukiwaniu swoich „ofiar”. W tym przypadku trzeba szczerze podziękować mu za to, że on zatrzymany powołanie i pisanie.

 4. Człowiek nie odbywa się pasją i uprzejmości

  Czasami zdarza się, że chłopcy z obawy obrazić kobietę, nadal się z nią spotkać, ale nie czują się dużym zainteresowaniem. Można spędzić swój wolny czas razem, zrelaksować się z przyjaciółmi i chodzić do kina, ale to nie może oznaczać nic do niego. W takich sytuacjach, faceci są młode kobiety czysto w przyjaznej i nie czują się odpowiedzialni za swoje uczucia.

 5. Facet boli i nie chce pokazać oznaki uwagi

  Chociaż, szczerze mówiąc, słowo „przestępstwo” nie jest dobrze nadaje się do określania stanu wewnętrznego człowieka. Tutaj jest to poprawne powiedzieć „zły”, ponieważ ten sposób faceci reagują na ważne wydarzenia w ich życiu. Wina może być własne zachowanie, jego zazdrość, czy czyjeś negatywne słowa o tobie. W każdym razie, on pouts i ukarania Cię swoim milczeniem. Co mogę powiedzieć? Jeśli jego uczucia są silne, zawsze zwraca do kropki cały ja.

 6. Facet po prostu stracił zainteresowanie w tobie

  Niestety, jest najczęstszą przyczyną nagłej ciszy młodych ludzi. Być może na początku był z wami ciekawy i miał zamiar zbudować poważny związek, ale potem coś poszło nie tak. Jeżeli nie udało się „złapać” go za prawdziwe, to może być nudny związek. Guys – ludzie określone, można łatwo zmienić ich umysły, aby spotkać się bez poważnego powodu. Ze względu na brak chęci zobaczenia codziennie – jest głównym powodem tego rozdzielenia.

 7. Facet nie było innego dziewczyna

  Jest prawdopodobne, że masz rywal, że facet jest gotowy poświęcić cały swój wolny czas. I podczas gdy czekasz na ponury spojrzenie na telefon komórkowy, raduje społeczeństwo zupełnie inną dziewczynę, całkowicie zapominając o sobie i swoich uczuciach. Nie jest to najbardziej przyjemny, ale powodem do wykluczenia go nie warto: tak czy żonaci mężczyźni mają tendencję do „lewy”, młodych chłopców i nie czuć się zobowiązani do wierności. Zwłaszcza jeśli nie podoba ci się dziewczyna całe ciało i duszę.

Powody, dla których ludzie nie mów i nie pisać, może być znacznie więcej. Ale wszystkie z nich w taki czy inny sposób można podzielić na dwie kategorie: gdy nadzieja na odbudowę stosunków jest, a kiedy nie. Można spędzić godziny zastanawiając się, co się stało z twoim facetem i można poprosić go o to wprost. Jednak w tym przypadku, trzeba najpierw dać mu wezwanie, ale to nie zawsze działa na korzyść kobiet. Więc co zrobić, jeśli facet nagle zniknął ze swojego życia, usiąść i czekać na wezwanie, aby kontynuować lub rozpocząć działania w celu wyjaśnienia sytuacji?

Co jeśli facet zniknął z pola widzenia

Jeśli facet nie skontaktuje się z Tobą tylko kilka dni, dać sobie czas, aby po prostu poczekać. W tak krótkim czasie nie można się martwić o to, co jego uczucia są uschnięte, albo że znalazł sobie inną dziewczynę. Należy się martwić, jeśli nie zadzwoni na tydzień, ale dzień wcześniej, i nie mógł żyć bez komunikowania się ze sobą. Teraz trzeba znaleźć przyczynę, dlaczego nagle cichy, ale do tego nie jest łatwe. Tak, jak można zrobić dziewczyna w takiej sytuacji?

 • Najprostsze rozwiązanie – aby znaleźć przyczynę tego osobiście

  Choć proste, tylko ta metoda wygląda część. Nie wszyscy mile widziane kobiety, którzy sami podejmują inicjatywę w związku. Jesteś szczęśliwy, jeśli powodem jego milczenia w niektórych przypadkach działania siły wyższej, jeśli on jest szczęśliwy, aby zaakceptować decyzję, aby zadzwonić lub napisać do niego pierwszy. Ale jeśli on przestał cię kochać, mogę znaleźć inną dziewczynę czy myślałeś niegodne ich społeczeństwa, a następnie rozmowa zamieni się w prawdziwy tortur.

  Po jednej stronie skali – poczuciem zażenowania i wstydu, z drugiej – okazja, aby położyć kres niepewności i wyjaśnienia relacji do końca. A jeśli czekać na wieści od niego jest nie do zniesienia, to lepiej, aby odrzucić fałszywą wstyd i nazywają go jako pierwszy.

 • Można uczyć się od wspólnych znajomych, które miały tam ze swoim chłopakiem nieszczęść

  Kiedy przyjaciele zobaczyć go w dobrym zdrowiu, przyczyną choroby wypadku lub poważnego zmieciona automatycznie. Kolejna okazja, aby dowiedzieć się, czy coś strasznego się stało z twoim chłopakiem – prześledzić jego wygląd w sieciach społecznych. Czasem status fotografii można powiedzieć o tym, aby szanować więcej niż tysiąc słów. „W poszukiwaniu wolnego”, „Patrząc na nową miłość” – to jedno, „zajęty pracą”, „będzie wkrótce z powrotem w mieście” – to coś zupełnie innego.

 • Jeśli mimo wszystko, aby znaleźć przyczynę za jego milczenie nie było to możliwe, że nie jest konieczne, aby wysłać mu zły sms-ki i obraźliwych słów przez e-mail

  Jeśli tego powodu, że nie zadzwoni, szacunku, a następnie zbudować dalsze relacje zaufania będzie znacznie trudniej (jeśli nie niemożliwe). Jeśli on naprawdę przestał cię kochać albo coś w tym stylu, wiadomości nerwowe i nie zrobi Ci cześć. On po prostu stwierdza, że ​​podjął właściwą decyzję, aby opuścić, a wyrzuty sumienia, że ​​jest mało prawdopodobne, aby odwiedzić.

 • To bardzo dobry sposób, aby nawiązać kontakt – wyślij mu swoją krótką wiadomość: „Nie mów przez długi czas, martwię się o ciebie”

  Interpretować te słowa mogą być cokolwiek chcesz – od manifestacji silnych uczuć, do zwykłego przyjazny współczucia. W każdym razie, facet będzie dotknięty uwagę i mieć pewność, aby odpowiedzieć na sms.

 • Nie przygotować się do kłótni, czekając na wezwanie chłopakiem

  Jak, po prostu zadzwoń do mnie, będę zorganizować cichy! Może nic złego w swoim związku nie dzieje, a być agresywny w ogóle do niczego.

Nie zapominaj, że mężczyźni są psychologicznie zbudowany trochę inaczej niż my, kobiety. Czasami nie dzwonić i nie pisać przez kilka dni ma absolutnie żadnego powodu w ogóle. Do nich mogą być całkiem normalne, jeśli nieobecny kilka dni w mieście, nie zostaną one zgłoszone ulubionym. Zgodnie z ich logiką, jeśli poszedł w podróży służbowej i zachowywać się przyzwoicie jednocześnie nie zmieniając swoją drugą połowę, a potem mówić o jego odejściu nie ma sensu. Dlaczego, mimo wszystko, a więc normalne? I tylko my, biedna kobieta nie znaleźć miejsce na doświadczeniach powoduje pre-myślenie „o nadchodzącym rozstaniem.”

Znaleźć siłę, by spokojnie reagować na jakiś czas, kiedy człowiek jeszcze przyjść do komunikowania się. Nie zaczynaj rozmowy z krzykami i oskarżeniami, lepiej słuchać powodem jego dłuższym milczeniu. Jeśli jesteś zadowolony z jego wyjaśnieniem, starają się przekazać mu prosty pomysł: dla kobiety nieznane – jest brak celów zbrojeniowych. Jak każdy człowiek był pewien swoich uczuć, to należy rozumieć, że w trosce o integralność związku we krwi każdej kobiety. Więc, co cierpieli i doświadczył podczas jego nieobecności w swoim życiu, że nie powinno się powtórzyć.

Jeśli facet postanowił zerwać z tobą, a potem po prostu zwolnić go do świata. Wiesz, los – to bardzo trudna sprawa, to bardzo dokładnie przydziela role różnych ludzi w naszym życiu. A fakt, że młody człowiek poszedł z wami – być może po prostu dar losu. Ponieważ daje szansę znaleźć swoje prawdziwe szczęście i prawdziwą miłość.

load...