Co gdybym zerwała z facetem jak

Zawartość:

„Zerwałam z facetem i nie wiem co robić” – te słowa często wypowiadane dziewczynę, która straciła miłość. W ich dusze panowania tęsknocie i samotności, nie mogą pogodzić się z faktem, że ukochanego, rodzime ludzie dali się relacje. Strata ta sprawia, że ​​doświadczenie, ani nieporównywalny ból, który jest bardzo trudny do stłumić. I niech wszyscy mówią, że czas leczy rany, to będzie miesiąc, rok, a wszystko zostanie zapomniane jak zły sen. Ale żyć trzeba tu i teraz, i to właśnie w tych trudnych dniach musiał znaleźć w sobie siłę do przezwyciężenia kryzysu wewnętrznego.

load...

Co jeśli zerwałam z jednego kochała? Przede wszystkim zauważmy, że musimy działać w przypadku, że spotkał się przedmiotem jego miłości przez chwilę. A jeśli wszystko, co było – jedna noc miłości, po czym zniknął w nieznanym kierunku, każda próba jej wrócić i dostać się kochać siebie nie ma sensu. A jeśli Twój związek był na tyle poważny, ale trzeba było wyjechać z jakiegoś powodu, to trzeba działać. Państwo doskonale znają swoją sytuację i muszą zrozumieć, że istnieją dwie możliwości: pierwsza – postarać się ją z powrotem, drugi – aby zmusić się o nim zapomnieć i dalej żyć. Dokładnie, co robić w takiej sytuacji zdecydować, ale przyjrzymy się obu opcji.

Jak zwrócić faceta po rozstaniu

Przed podjęciem jakichkolwiek działań w sprawie zwrotu Man, poważnie myśleć o tym: czy warto, aby to zrobić? Czy naprawdę kocham go tak bardzo, że są gotowi do walki o swoim związku? Czasami zdarza się, że dziewczyna po zerwaniu z mężczyzną w ogóle cierpi z tego co wyszedł, ale z faktu, że został rzucony. Zraniona duma nie daje jej spokoju, a łzy nie wycieków z nudów i żalu i rozpaczy. Jeśli tak jest, to nie jest konieczne, aby walczyć z miłości do człowieka z przeszłości. Po prostu, to nie był twój książę na białym koniu, a wkrótce będzie znaleźć inną, bardziej szczęśliwą miłość. Ale jeśli twoje serce boli ból straty i nie masz pojęcia, jak żyć bez tej osoby, należy starać się powrócić swoją ukochaną Man.

Bardzo często, uwielbiam dziewczęta, którzy chcą przywrócić młody człowiek popełnić tych samych błędów. Chcą, bez względu na to, co było udowodnić swoją miłość i wyjaśnić młodym człowiekiem, jak wiele stracił. I tu właśnie zaczyna się koszmar: dziewczęta wylać gorzkie łzy przed facetem, prosząc, aby powrócić, przysięgają wieczną miłość. Nawet jeśli twoje uczucia są, to nie rób tego – dlaczego schylać się do człowieka? Wierz mi, chłopaki, jak dziewczyny z samooceną, a nie muszą płaszczyć się przed nimi. Jeśli czuje żal ciebie, to nie są gotowi do podjęcia tego uczucia zamiast miłości?

load...

A co możemy powiedzieć o obietnice popełnić samobójstwo? mężczyzn uruchomić bez spojrzenia wstecz z takich kobiet. Kto potrzebuje osobę niezrównoważoną psychicznie, szantażuje Man strasznych obietnic i działań? Tak, i nie doda Ci cześć takiego zachowania. Jeśli odważy się upokorzyć lub szantaż, a potem pewnego dnia będziesz bardzo wstydził się swoich czynów wysypka, a chłopcy nigdy nie wrócił, i zabłądził.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, po zerwaniu z facetem – wypłakać, ale tak, że osoba, kocham te łzy nie są widoczne. Daj sobie przerwę, trzeba czasu „lizać swoje rany”. Można udać się na wizytę do innego miasta – im większa odległość, tym łatwiej jest przetrwać szok separacji. Jak najszybciej przyjść trochę do siebie, poważnie myśleć o tym: dlaczego młodzi ludzie cię zostawić? Ludzie nie zostawić ot tak, nie musi być dobry powód do zerwania stosunków.

Jeśli zbuntował się i powiedzieć, dobrze, zrobiłem anioła i nie ma absolutnie nic winni, to prawdopodobnie odgrywały przebiegły podstęp. Relacje budowane są przez dwie osoby i popełniamy błędy, co do zasady, dwa, zbyt. Ktoś bardziej niektóre mniej, ale uważają się całkowicie niewinny zerwania stosunków jest prawie niemożliwe. Popełnianie błędów – zupełnie naturalnie, trzeba tylko zrozumieć, co zrobiłeś źle.

Być może dało się flirtować z innymi mężczyznami, lub pogardliwy stosunek do jego hobby. Jest prawdopodobne, że nie przywiązują dużą wagę do czynów, ale twój facet mogłyby one mieć fatalne znaczenie. Pomyśl także o tym, czego nie lubią swoje nastawienie do młodzieńca. Napisz na kartce papieru wszystkie wady i zalety ukochanej osoby – to pomoże zrealizować obraz swojej relacji jaśniej. Jest możliwe, że będzie w ogóle rozczarowany moim facetem i zdecydować, że gra nie jest warta świeczki. Ale jeśli jeszcze raz upewnić się, że dziecko – prawie idealny, nie powinniśmy się poddawać.

Jeśli naprawdę chcesz faceta z powrotem, spróbuj pozbyć zastrzeżeniach bazowych. Po kilku dni lub tygodni po zerwaniu mężczyźni zapominają obelgi i uświadomić sobie, że rozstanie stracił więcej niż zyskał. Ale co wtedy zapobiega ich z powrotem? I to jest strach przed zapoznaniu się z roszczeń, ponieważ jest pewny, że będzie zabrać ją z powrotem dopiero po tysiąc przeprosiny i śluby twierdzi, że on zmieni się radykalnie. I duma, że ​​ich mężczyzna nie może pozwolić. Że trud dwóch nieszczęśliwych kochanków do siebie osobiście, i nie może się połączyć z powodu absurdalnych powodów.

Nikt nie mówi, że wszyscy jego złych czynów i złych cech charakteru trzeba przymknąć oko. Zmień go, być może, i nigdy nie będzie, ale nieco poprawne zachowanie po jesteś już razem – łatwo. Tylko cały czas, i myślenie o tym, jak wrócić do faceta, nie awansować zrobić listę wymagań, które przestraszyć go na śmierć. Choć mamy zupełnie inny cel.

Spróbuj ponownie stać się dziewczynę, która była kiedyś zakochana w swoim chłopaku. Co przyciągnęło go do ciebie najbardziej? Radość, poczucie humoru, zdolność do komunikowania się? Wyrzucić jego melancholię i zacząć komunikować się ze swoimi przyjaciółmi, być wesoły i szczęśliwy. Może twój chłopak nie może się doczekać, aby zobaczyć piętno smutku i rozpaczy na twarzy – tak starają się go zaskoczyć! Niech zastanawiać, dlaczego po opuszczeniu nagle wyrósł jak maja wzrosła. Widząc, że inni ludzie są wystawione na ciebie i że jesteś w centrum swoich przyjaciół, chcąc nie chcąc będzie chciał ponownie zbliży się do was.

Należy zwrócić szczególną uwagę na swój wygląd, uderzył swoją ulubioną postać w sercu! Można spróbować nazwać to zazdrość, ale aby to zrobić zawsze nie można. Jeśli facet nawet nie myśleć, aby zwrócić uwagę na ciebie, obecność jego przeciwnik nie może dotknąć w ogóle. Wręcz przeciwnie, uważał, że twoje serce jest zajęte przez kogoś innego, może on przestać próbować dostać swoją lokalizację. A jeśli rozstał ze względu na fakt, że flirtowała z innymi mężczyznami, a następnie eksperymentować z zazdrości nie jest tego warta. Ale jeśli czujesz, że serce żywe okruchy młodego mężczyzny były miłosne, to możemy podjąć ryzyko i nazywają to poczucie rywalizacji.

Jeśli w swoim sercu do młodego mężczyzny nadal obojętny, to masz szansę, aby ją odzyskać i wznowienia stosunków. Staraj się nie nadepnąć na tej samej prowizji ponownie, ponieważ aby utrzymać miłość jest znacznie lżejszy niż jego powrotu. Ale jeśli próby były nieudane, i zdajesz sobie sprawę, że nie jest już cię kocha, to trzeba znaleźć w sobie siłę, aby przetrwać tę stratę.

Jak przetrwać rozłąkę z ulubionym facetem

Tak, Twój rozstanie ze swoim ulubionym facetem – ostateczne i nieodwołalne. Można go zrozumieć, jak tylko było, albo po kilku daremnych próbach ożywienia relacji. Nie jest łatwo przetrwać oddzielenie od osoby, którą kochasz. Na myśl, że nie muszą już czekać na niego zadzwonić, on nie przyjdzie do was w godzinach wieczornych i nie został zaproszony na spotkanie, serce kurczy się od nieznośnego bólu, a ty po prostu nie wiedzą, jak żyć.

Teraz trudno w to uwierzyć, ale po pewnym czasie poczujesz ulgę, a myśli o utraconej miłości nie będzie cię dręczyć. Jednak aby sprostać ten błogosławiony czas, trzeba pracować trochę na siebie. Wystarczająco Naplakal i nagany do najbliższych ludzi, starają się uspokoić i wziąć życie w swoje ręce.

Wspominając o szczęśliwych chwilach spędzonych razem, aby myśleć o tym: Kochasz go w tych wspomnieniach, czy też – wspólna tęsknota za uczuciem szczęścia? Mimo wszystko, jeśli były dobre, a teraz – to jest złe. Ale czy to znaczy, że Twój mężczyzna – jedyny człowiek na świecie, który może dać Ci radość? Być może nie cierpią z jego powodu, ale ze względu na fakt, że w czasie, romantyzmu, czułości i szczęścia? Wszyscy chcą latać na skrzydłach miłości i poczuć emocje spotkanie z ukochanym, ale nie zawsze jesteśmy w stanie trzeźwo ocenić zasadność jego partnera: Czy to książę na białym koniu, o którym marzył przez całe życie?

W każdym razie, musimy zrobić wszystko tak, że serce przestało boleć z tęsknoty i samotności. Pozbyć się rzeczy, które przypominają o ulubionym facetem. Na pierwszy rzut oka pomysł, że trzeba wyrzucić wszystkie swoje dary, wydaje się bluźnierstwem. Ale konieczne jest, aby to niewidzialny obraz nie prowadzi cię wszędzie. Pozbyć cenionych rzeczy, które dał ci zwrócić go do zapomnianych rzeczy, przestać słuchać muzyki, którą kochał. W tym momencie wszystko, co jest z nią związane, daje poczucie jego obecności, jak gdyby nie było rozdzielenie. Ale im dłużej pielęgnować swój ból, tym gorzej będzie powrót do rzeczywistości – miejsce, w którym już nie jest z wami.

Nie spędzać czas samotnie, teraz jak powietrze potrzebne do komunikowania się z ludźmi i nowe doświadczenia. Chodzić na spacery, do kina, spotkać się z przyjaciółmi. Postawił sobie za cel, aby osiągnąć w najbliższej przyszłości: nowa książka do czytania, nauczyć się robić na drutach, aby rozpocząć naukę języka obcego. Wszystko nowe i ekscytujące, że wejdzie w życie, nie tylko pomoże zapomnieć, ale również podnieść swój osobisty samoocenę, bo w końcu to, co opóźnione na tak długo.

Wiele przyczyni się do zwiększenia poczucia własnej wartości i zaktualizowaną wygląd: Precz z zapłakaną oczami i szarą cerę! Teraz już jest w pełnym wymiarze czasu dla siebie, poświęcić swoją opiekę dla siebie. Zrobić nową fryzurę, dostać się w ręce parę technik makijażu, coś kupić modne i seksowne ubrania. A gdy zdarzy ci się spotkać ze swoim ex, pojawi się przed nim nie płakać, heartbroken dziewczynę i kwitnący urody, który ma wszystko w życiu jest dobre.

I kolejna rada: nie uruchomi się w nowym romansach, aż do bólu zerwanie z chłopakiem nie ustępują. Nie będzie w stanie odpowiednio reagować na nowe zalotów i uczuć młodego człowieka, w rzeczywistości będą myśleć o swoim ex na sercu. Nie rób błędów, raniąc żadnego niewinnego faceta i czy nie będą zadowoleni z własnych uczuć. Nowa miłość – to jest w porządku, ale tylko wtedy, gdy stare uczucia biegnie i pozwól spadek serca w miłości ponownie.

Dziewczynka, która znalazła siłę, by zapomnieć o minionej miłości, godny szacunku. Bo teraz jej serce jest wolne i gotowe do spełnienia nową miłość. Być może fakt, że twój chłopak opuścił cię – dobre, a nie smutek. Po tym, otworzył przed Tobą drogę do prawdziwego szczęścia – człowieka, który pokocha Cię z całego serca, jak na to zasługujesz.

load...