Co dziewczęta jak na faceta, który: Dream pana Virgin?

Bardzo często ludzie są potknięcia siebie zadowolić tę czy inną uroczą dziewczynę. Coraz częściej do nich pozostaje zupełną tajemnicą, co jeszcze należy zrobić, aby zyskać uwagę i podziw. Mamy nadzieję, że ten artykuł będzie dostać się na oczy do największej możliwej liczby samców internautów. Będziemy w stanie, w imieniu wszystkich kobiet powiedzieć, co chcemy w facecie.

load...

W ogóle, to jest oczywiste, że różne dziewczyny korzystać z różnych mężczyzn. Odnosi się to również do zewnętrznych i psychologiczne aspekty zachowań. Nasze wybory wpływają na milion czynniki i inny trochę po. Często sami nie mogą dać jasnej i konkretnej odpowiedzi, co nas dotyczy, kiedy zidentyfikowali pan z tuzina innych punktach. Jednak są chwile, z powodu której jakiś facet jak dziewczyny bardziej niż reszta silniejszej płci.

Co przyciąga ludzi do kobiet bardzo różnych – i ze względu na wiek i wykształcenie, nie wspominając o różnice w nawykach religia, edukacja, i spożywczych. Ważne jest tylko, aby zrozumieć, że to nie jest jakaś jedna szczególna cecha. Zazwyczaj jest to zestaw cech, prawdziwy koktajl, ceniących że panienka wie, że przyszedł do jej potrzeb.

Jakie cechy męskie jak dziewczyny

Intryga jest to, że czasami cechy niezbędne do jak dziewczęta, są naprzeciwko siebie. Tak, to jest fakt. Nie powinniśmy bać się i zrobić zaskoczony twarz. Powinny one być, kropka. Wystarczy nauczyć się manewrowania i pokazać je w różnych sytuacjach. Lub ukryć. Oznacza to, że nie sądzę, że ta lista – jest to panaceum. Nikt nie daje ostatecznych instrukcji. Tylko lista i zalecenia dotyczące stosowania i instrukcje dotyczące używania go trzeba napisać swój własny. Aby to zrobić, trzeba pierwszej jakości, obecność których wszystkie panie mówią po prostu musi. Więc przejdźmy do listy:

load...
 • Mózg

Lub dokładniej – d. Ponieważ mózg – jest ciało fizyczne, są one obdarzone charakterem każdego ludzkiego ciała. Umysł – to cienka powłoka. Nie wszyscy, którzy mają mózgi, równo obdarzeni takim samym stopniu inteligencji. Opinia kobiet około mężczyzn o wysokich zdolnościach umysłowych jest: wydają się im atrakcyjne seksualnie. W ten sposób! Nie należy mylić zdolność do rozwiązywania sto lub krzyżówki w ciągu kilku godzin z możliwością myśleć, myśleć i go używać prawidłowo. Znajomość sposobów – to w porządku. Jedno nie przeszkadza i nie stoi w sprzeczności z drugiej strony. Ale umysł – to więcej niż tylko dużo informacji.

 • Poczucie humoru

Ważne jest, aby nie uczynić go przedmiotem samego zaklinacza, który chcesz zaczarować. To jest całkowicie dopuszczalne, aby zabawa ładny na nim – jest to miły dodatek do flirtu. Zegnij stick – jest obarczona. Należy również pamiętać, że żart, wyrażał wielokrotnie więcej niż pięć razy, śmieszne być już nie może. Obraz wiecznego klauna i Joker też nie wszystkie panie atrakcyjne i przyjemne. Chodzi o to, że zdolność do znalezienia humor w trudnych sytuacjach i wyśmiać wszystko, co widzisz – to rzeczy polarne. Możliwość żartować z siebie – to wspaniała cecha, że ​​wszyscy ludzie na wszystkich jak w sobie iw innych.

 • Bądź pierwszy

Wiodący. Co odróżnia lidera od reszty? Patrząc z punktu widzenia nauki, takich jak biologia, tam spotykamy określenie „samiec alfa”. Kto to jest? Co on robi? Zechce. Będąc w zespole, to działa tak, że bierze to, czego potrzebuje. On dokładnie wie, czego potrzebuje. Całkowicie pewny siebie i stanie wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny i wziąć za nie odpowiedzialność. Jest to niezależne od fizycznego przyciągania. Lub dobrego samopoczucia. Jest to całkowicie wewnętrzny stan, który lubi dziewczyny u chłopców.

 • Smak

Zdolność ubierać stylowo, aby zrozumieć technologii, sprzętu, wino, muzyka, sztuka, sport, nauka, a lista jest długa na pewno odróżnia cię z tłumu. Nie pale. Nie należy myśleć, że dziewczyny lubią komputerze w stylowym opakowaniu, a nie miły młody człowiek, ładnie ubrany i wiedzą dużo o samochodach. Wyglądać modnie ubrany – dość proste umiejętności. Jeśli chodzi o inne rzeczy, więc w parze potrójnie zrozumieć rzeczy doskonale, a inne dobrze – jest to obecnie możliwe. No, to – Miłość i dobrej jakości rzeczy bardziej niż normalnie. Wykazać na jego obecność nie jest najtrudniejszym zadaniem.

 • Edukacja

W kontynuacji poprzednich funkcji. Wraz z pozostałymi znakami, to powiedzieć o dziewczynie, że jesteś osobą, która chce się rozwijać. Nie trzeba mieć dwa lub trzy stopnie i tezy na szczycie. To nie jest złe, ale najważniejsze – nie daj się powiesił na swoich osiągnięć. Te same faceci, którzy nie mają różnorodne skorup, wydane przez instytucje edukacyjne, powinny rozwijać się za pomocą książek. Edukacja i kształcenie mogą się zmieniać, a nie być. Mimo to powinno działać.

 • Uwaga i troska

Ta dziewczyna zawsze i stale trzeba. Nie dlatego, że są bezradni inwalidów, a nie dlatego, że muszę mieć oko tak oko na nich. Kobieta łaskawie przyjmuje żetony i zadowoleniem dbając osobie tylko dlatego, że go potrzebuje. Możesz dać jej samochód, ale można – wyślij dziesiątki romantycznych listów. Można powiedzieć jej komplement, zalać herbatę, kiedy poczuła chłodny. Ją odebrać w pracy, zapytać jaki film chce obejrzeć. Istnieją setki sposobów, aby to zrobić dobrze, nie zawsze jest finansowo kosztowne. Być taka sama, bez dni wolnych i świąt, a będziesz wśród tych ludzi, którzy są atrakcyjne dla samic.

 • Energetyki

Amebic faceci, nieśmiałe i pasywne w niesławie, nie mógł zrobić kroku bez rzutu z tyłu, nie jest w stanie przyciągnąć panie. Jak trzeba uczestniczyć energię do zagotowania sił wewnętrznych i przechowywane przysłowiową wędkę. Tutaj dzięki niej będzie można oprzeć łagodnych oczach kobiet. To nie musi grać sztuczek przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, aby utworzyć prawidłowego widzenia samych kobiet. Ale emitować przepływ energii życiowej, po prostu musi. Oh faceci, emitując takie płyny, panie powiedzieć – on atakuje mnie i zaczyna. Wiesz, gdzie to zmierza w przyszłości, prawda?

 • Piraci i awanturnicy

Tak, „zły” w jakiś sposób chłopcy są wciąż fascynujący wpływ na dziewczęta. To prawda, że ​​„zły” – czasami w kontekście, który może podjąć ryzyko i otwarta na innych, nowych i nieoczekiwanych. Śpiewać serenady pod oknem pani swego serca z jej skok spadochronem, schodzić z górskiego strumienia, aby porwać naręcze kwiatów z cudzym podwórku. Poświęcić swoje życie. Taka przygoda jak każda dama, jednak jej postać będzie musiał wybrać jeden pojedynczy wszystkich. Stąd „rosną nogi” inna prawda – dziewczęta nie są atrakcyjne, którzy je uruchomić, oddając wszystkie swoje zachcianki sumiennie. Ale w tym samym czasie, kochają śmiałe i trwałe. Wybierz właściwą dawkę – i zawsze będziesz mile widziane dziewczyny.

 • Romantyzm

Oto jest sprzeczność. Brutality dziewczęta powinny być złożone w tym samym czasie romantycznej. Tak, rozumiem. Kto powiedział, że to nie zdarza i nie mogą być łączone męskość i tkliwość razem? Ci, którzy osiągnęli taki wynik będzie w stanie pokonać każdego przedstawiciela płci pięknej. Lubi, gdy uznaje się, że nie wyobrażam sobie życia bez niego i chce urodziła mu dzieci. Czy to nie romantyczne? I nie jest to odwaga? I jest to tak trudne do zrobienia, jeśli ona mieszka w twoim sercu?

 • Seksualność

Och, tak! A ty nie wiesz? Jeśli jesteś w łóżku, dziewczyna, nie sądzę, że praca jest wykonywana. Nie. Liczy wyposażenie stoiska. Dla wielu, to daje jeszcze większe znaczenie niż „wielkości”. Mimo, że nie jest na ostatnim miejscu, ale zdolność do sprawności seksualnej nie dobiegła końca tylko przez imponującą wielkością penisa. Wierz mi, sukces kobiet w tym aspekcie nie jest zawsze związane z parametrami fizycznymi. Czytamy Kamasutra i badać, jak i co kobiety jak w łóżku.

 • Lojalność

Że ta dziewczyna musi być pewny w stu procentach – zawsze iw każdej sytuacji! Państwo nie powinno prowadzić nie tylko do fizycznego niewierności. Oddanie moralna jest ważne, jak dużo. Nie zdradzi go nawet w małych rzeczach, nie daj się zwieść, nawet w błahych sprawach. To koncelebrować się w dobrej pozycji. Chwała oszustem i kobieciarzem nikt nie przyniósł nic dobrego. Panie wolą ominąć tych panów.

Tu, być może, i wszystko. Podstawowe cechy nazwaliśmy. Być może wielu z nich już masz; nawet kilka z nich byłoby na tyle, aby ta dziewczyna wyglądała na ciebie z zainteresowaniem. Ale bez limitu do perfekcji, zgadzasz się? Dlatego konieczne jest, aby pracować nad sobą i rozwijać się jeszcze bardziej niezwykłe cechy swojej osobowości. Wytyczne daliśmy wam, trzeba tylko się do nich – to może zmienić swoje życie na zawsze!

load...