Co do utraty wagi żywności w smaku

Zawartość

Co tam jest do jedzenia, dobrze, więcej wiesz sam. Z natury jestem bardzo ciekawy. I wiele produktów pozycjonowanych „odchudzające” próbował z czysto zainteresowania badawczego. W tym poście nie będę mówić o utracie wagi w przypadku korzystania superfudov czy nie, oraz o tym, co ich smak, kolor i wygląd.

load...

[Powrót do spisu treści]

Shirataki

Co: legendarne food „0 kalorii”. Kluski mączne wykonane z roślin Konnyaku. Składa się ona z nie przyswajalnego tłuszczu, kalorii zawiera od 0 do 2 kcal na 100 gramów części

Gdzie wzięli: kupiony w znanym sklepie odżywiania sportowego dla kulturystów prawie 3 $ pakiet. Online, oczywiście.

Jak smakuje: Chłopaki, szczerze nie rozumiem autorów opinii o „guma” i „brakiem smaku”. Domowy makaron szklane, lubisz? Paleta i różnorodność smaków? Nie, jeśli jest to tylko do wrzenia, to jest całkiem bez smaku, jak Shirataki. A swoją drogą, ale nic z energii węglowodanów, w szczególności, nie jest pomocne. Ale Shirataki – dla tych, którzy po prostu nie potrzebują żadnej energii.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, smak przypomina makaronem szkła Shirataki koreańskich restauracji. Jakość Gourmet są silnie uzależnione od sposobu przygotowania. Dzieło jest pralka Fray z olejem sezamowym i wszelkie warzywa. Moim ulubionym rozwiązaniem – z pikantnym sojowym szparagów. Ale, przepraszam, ja nie dodają kalorii, jeśli gotowanie prania-Fray? Oczywiście, dodaje. Dlatego, jeśli chcesz przeżyć paletę smaków z Shirataki musiał pogodzić się z pewnej ilości kalorii i konieczność ich rozważenia.

A tak przy okazji, to jest to dość drogie. Notorious 3 dolarów – jest to pakiet, w którym 230 gramów makaronu, nie wiem jak wy, ale ja mam kilka warzyw, nasiona sezamu i szparagi to wystarczyło na jeden posiłek na obiad dla 3 nie jest bardzo głodny człowiek. Jeśli wziąć zwykłe kluski, można uzyskać znacznie tańsze.

Schudnąć, jeżeli od tych ludzi: autorzy opinii powiedzieć, że z Shirataki jest dość łatwo zrezygnować z kolacji. Przeżywszy nie jest zbyt poważny, ale wciąż zaburzenia jedzenia, postanowiłem nie dać się na kolacji. Jak również od śniadania i lunchu. Prawidłowe kolację niezbyt wpływa na ciało, jak wiesz. I w jakiś sposób, to rozgrzewa duszę, albo coś. Więc Shirataki zmieścić myśliwce ideologicznych przeciw otyłości, jak również specjalistów, którzy korzystają niskowęglowodanowej diety w okresie jego przygotowania do zawodów. Para znanych budowniczych, nawiasem mówiąc, mówi o produkcie jak szczęście tylko niektóre. I tak, to jest interesujące dla niej, „nie wypełnia”.

[Powrót do spisu treści]

Nasiona

Lnu. Co: Legendarny „Apetyt killer” i użytecznym źródłem omega-trzech kwasów tłuszczowych w 2 1

Jeżeli weźmie lecz na rynku. Mamy rynku żywności, a tam – tacę z różnego rodzaju diety i cukrzycę. Tam byliśmy, i proszek stewii i herbatki dla laktacji, a sekcja Fucus i siemienia lnianego. Do kredytu sprzedawców, przechowywać w lodówce i wszelkiego rodzaju produkty są zgodne z zasadami transportu i magazynowania, bogate w kwasy omega-trzy

Jak smakuje: Szczerze mówiąc, miałem wrażenie, że żucia czy żelu koloidalnego, które pozwalają ludziom gastroskopii lub słodki duch Lizunov. Nasiona, drenched instrukcje Vodicka szybko przekształcić masy slimy.

Lubisz oślizgłe mas? Ja – nie. Ale mój przyjaciel, wielki znawca owsianka lepkiego ryżu białego, może to nawet dokończyć jedzenia. Nasiona mówiąc, ja miele w młynku do kawy i dostosowane mąkę zamiast rano płatki. Jeśli dodać więcej wiśnia, bardzo smaczne.

Czy ludzie schudnąć na ten temat: Ci, którzy mogą, co do zasady, do gryzienia powyższą kompozycję zamiast śniadania lub kolacji – tak, przez zmniejszenie na przybycie kalorii. Ci, którzy starają się pić przed posiłkiem – wybiórczo, znowu zależy od leku zmniejsza apetyt osobiście. Ale to jest nieszkodliwe! I nawet czasami warto! Ale straszne slimy wymówka.

[Powrót do spisu treści]

Ciecz stewiozyd z naturalnym waniliowym

Co: butelki żyłach stevidozidom „NOW Foods”

Gdzie Brada: w tym samym sklepie dla kulturystów, wszystko może się domyślić, w którym

Jak smakuje: Boska. Nie, ja nie żartuję. To prawda najlepszy słodzik, który nie jest syrop z agawy, co zjadłam. I „boskość” produktu nie wpływa na jego właściwości słodzące. Wciąż pozostaje stewii, nie tak nasycone jak zwykłego cukru lub fruktozy, lub nieco gorchaschey. To wszystko jest w smaku wanilii. Doświadczalnie stwierdzono, że dzięki niej mogę jeść, co chcesz stevia

Produkt jest mocno zakorzeniona w zapiekanek serowych, a nawet matka nie potrafi odróżnić, co z cukrem i wanilią, a co za zboczeńców, czyli ze stewii i wanilii. Nawiasem mówiąc, drugi był niski twaróg tłuszczu i białka jaj.

Produkt poprawia i zwykłej czarnej kawy i zwykłej czarnej herbaty i niezwykłe. W ogóle, moim zdaniem, wielka rzecz. I tak, 0 kalorii.

Czy ludzie schudnąć w tej sprawie: Tak i nie. Wśród osób znam osobiście konsumentów cieczy stewiozyd głównie konkurujące sportowców i profesjonalnych trenerów. Nie chodzi o utratę wagi, ale wyjście do szczytowej formie, to jest nieco inna. Produkt Fat pewnością nie pali, ale to bardzo pomaga zróżnicować dietę, nawet jeśli jesteś na nizkouglevodke. Ogólnie rzecz biorąc, polecam wszystkim męczennikom za lodami. Ser w zamrażarce, a nadzieję na szczupłą sylwetkę.

[Powrót do spisu treści]

Sok Noni

Co: jeśli wierzyć artykuły internetowe, jeden z najlepszych źródeł przeciwutleniacze i witaminy

Gdzie wziął: nałożyła zniżki w aptece gdzie mogę kupić wszystkie soczewki kontaktowe

Jak smakuje: Jako dziecko, moja babcia gotowała mi kompot z czarnej porzeczki z malinami. I cukier. Sok przypomnieć, że produkt. I rzeczywiście dowolny popularny napój z czarnej porzeczki i cukru. W ogóle nie zawiodła mnie, jak również soku acai. Może on naprawdę jest bardzo przydatna, ale cena (prawie 20 $ za butelkę, że rozmawiałem z 3 posiedzenia, coś około 700 ml tam) nie pozwala mi polecić go wszystkim jako elementu codziennej żywności. Więc, zatrzymajcie się i czuć się w środku brazylijskiej nie nadchodzącej wiosny i „plastikowy” Greek klubnichin.

Schudnąć, czy ludzie z tego: Sądząc po opiniach w internecie, niektóre z samego soku schudnąć i zniechęca apetyt. Chciałbym jednak, to nie powiedział, ale ludzki apetyt do 2 -mya treningi dziennie – jest taka sprawa, że ​​nie tłumić, nie zabijaj

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie rodzaje różnych produktów spożywczych „dieta” doskonała pomoc w wielkim dziele rozwiać nudę żywności. Cóż, trochę pieniędzy do wydania, w domu w celu wsparcia gospodarki, ale bez tego?

load...