Co do poznania nowych 2017: kolory i preferencji akcesoria

Wybór sukni na sylwestra – nie jest łatwym zadaniem. Jest to konieczne nie tylko stworzyć doskonały obraz, który będzie akcentowa wszystkim z godnością, ale również brać pod uwagę preferencje charakterem roku, co ma przyjść na własną rękę. I niech nie wszyscy bezwarunkowo wierzy w kluczowym chińskim kalendarzu, nie zaszkodzi, jeśli to jest bezpieczne ponownie. Co znajduje się z okazji Nowego Roku pod patronatem Straży Monkey aby uczynić go bardziej sprzyjającego was i jest to korzystne zaprezentowanie się.

load...

Zawartość:

Proszę Monkey

Tylko w przyszłej kochanki, akcesoria do elementu ognia może intuicyjnie domyślać, jakie kolory będą korzystne. Wszystkie kolory, które przelewa spalania płomienia, zapraszamy do ubioru: czerwony, żółty, pomarańczowy i wszystkich ich odcieniach. Ale lider, oczywiście, jest właśnie kolor czerwony.

Kolor czerwony w favor

Jeśli należysz do tych kobiet, które mają kolor nie wychodzi, to pojawia się w całkowicie błędne. Są kobiety, które nie mieszczą się na czerwono, są tylko ci, którzy słusznie podniósł się jego ton. Eksperyment, wyboru i zawsze znajdzie się sygnał, przeciwko któremu będzie kwiat. Idealne narzędzie selekcji jest szminka. Jeśli odcień nie jest wybrana osoba natychmiast osunetsya, posereet się zauważalnie starszych. Właściwy wybór dadzą człowiekowi świeżość, dodać subtelny rumieniec, a dosłownie odmłodzić go.

load...

Wiedząc tsvetotip, można łatwo wybrać odpowiedni odcień tego programu. Należy jednak pamiętać, że pierwszeństwo należy przyznać najbardziej nasyconych odcieniach, nie jasne.

Oczywiście, istnieją ludzie, którzy są psychologicznie niewygodne być ubrany tak jasne. Ale nikt nie zmusza ich do tego, bo najważniejsze jest to, że czujesz się komfortowo i czujesz się komfortowo. Wystarczy dodać do kilku czerwonymi elementami stroju. To może być coś bardziej znaczące, jak bluzki lub spódnicy, albo coś bardzo małego, jak pas lub buty.

Może się wydawać, że wprowadzenie wizerunku ognistych kolorach – najlepsze rozwiązanie, ponieważ taki soczysty kombinacji kolorów małpy po prostu nie można przegapić. W rzeczywistości, w inteligentny sposób połączone tak blisko siebie na palecie barw jest bardzo trudne. Małpa i choć uwielbia popisywać się przed lustrem, ale zły smak nie będzie tolerować. Dobry efekt można uzyskać poprzez połączenie czerwony i żółty, ale nie ich najbardziej trujące odcieni. Wskazane jest, aby wybrać opcje, takie jak kanarek-żółty i cegły. Ogólnie rzecz biorąc, podczas mieszania czerwony, żółty lub pomarańczowy powinny przestrzegać tej reguły: jaśniejszy i bardziej nasycony kolor, tym bardziej wyciszony musi być sekund.

Uważa się, że różne kolory ubrań na festiwalu może wpływać na różne aspekty naszego życia. Więc seledynowy wpływy małżeńskiego szczęścia, czarny – kariera, żółty – bogactwo.

Materiały i styl odzieży

Monkey różni przedsiębiorczy i zwinność, ale jego ciężko pracują nie można dokładnie przypisać. Więc nie wybrać ubrania w biurze lub w jakiś inny zbyt proste. Również nigdy nie będzie zaniedbywać swój wygląd ze względu na nadmierną życzliwość. Na tej podstawie można stwierdzić, że nawet na obchody Nowego Roku w wąskim kręgu rodziny najlepszym przyjść w stroju bardziej elegancki niż w dżinsy i bluzę.

Koktajl Długość sukni tuż powyżej lub do kolan – idealnym rozwiązaniem. Są ubrani, i nie ogranicza ruchów.

Małpa, jak również wszystkie inne symbole chińskiego kalendarza, z preferencją dla naturalności. Jednak, aby zdecydować się na naturalnych tkanin niż materiały syntetyczne nie wystarczy dla dobra przyszłości, patrona, ale także z poczucia własnej miłości.

Bierzemy pod uwagę trendy w modzie

Odkryliśmy, że małpa – wciąż fashionistka, ale to jest natura każdej kobiety. Dlatego nasz szafa jest aktualizowana rocznie, pomimo faktu, że „stare konie nie zostały jeszcze przekazane.” Każde święto Chcę kupić coś nowego i na pewno bardzo modne. Przerzucać czasopism dużo, widziałem kilka różnych miejsc, wybrano najbardziej udanych stroje, a my niech wiatry, w nadziei znalezienia dokładnie taką samą sukienkę, spódnicę, bluzkę czy buty.

I to jest pierwszy błąd popełniony tutaj. Strój oceniany wyłącznie na to, co widzą na fotografowanym obrazie, bez montażu teoretycznej. Dziewczyny na zdjęciu są smukłe i bardzo szczęśliwi stanowiska, pod kątem prostym, światło jest idealne, więc nawet worek koloru bagna patrzy na nich jako dzieło sztuki. A co z tymi, którzy nie mają idealnej figurze, kto wchodzi do pokoju z oświetleniem fluorescencyjnym, a ci, którzy są zmuszeni do poruszania się, i nie mogą być zamrożone przez cały wieczór, jak kamienny posąg? Sprzedam odzież, biorąc pod uwagę ich właściwości fizjologiczne i wskazówki zdrowego rozsądku.

0. Jeśli teoretyczna odzież dopasowanie nie jest możliwe, ze względu na słabą wyobraźnię, można korzystać z usług online, przez które mogą być postrzegane jako coś nacinania będzie siedzieć na ciebie.

Każdego dnia patrzymy w lustro i wyrzucić większość tego krytycznego spojrzenia, tak jak wszyscy wiemy, nasze mocne i słabe strony. Wiedza ta powinna odgrywać na naszą korzyść, gdy zdecydujemy co się ubrać na Nowy Rok 2017. Jeśli dziewczyna pełne biodra, modne spódnice mini lub krótkie sukienki z wydłużonym pociągu jej przeciwwskazane. Jeśli jej talii nie jest dokładne, a następnie wybór sukni z wycięciami na bokach lub spódnice w połączeniu z krótkim topom – to kompletna porażka.

Założenie, że wszystkie niedociągnięcia na rysunku jest to konieczne, aby ukryć pod dużym wielowarstwowej bluzy całkowicie błędne. Spieszyć z jednej skrajności nierozsądne. Niewyraźne kontury strojach skórę, co czyni nas atrakcyjnym wyglądzie – formę żeńską. Nie bój się eksperymentować, bo doskonale podkreślają godność eclipse drobnych wad, ale tylko pod warunkiem, że będą faktycznie subtelnie podkreślona, ​​a nie ostentacyjnie wystających na wyświetlaczu.

5. Zarys dane powinny być regulowane za pomocą odzieży.

Jabłko ubiera się w bujnej sukienki, gruszka – w węższym górze i rozszerzony z biodra, prostokąta – w języku greckim stroju, klepsydry – w żadnym lubiany.

A ile by nie chciał być na bieżąco z modą, musimy zrozumieć, że okresowo oferuje zupełnie nieodpowiednie dla naszych liczbach rzeczy. W tym przypadku, to lepiej, aby nie gonić popularny styl i cięte, odeprzeć grupę modów i wybrać coś klasycznego.

Uzupełnienie sposób

Starannie dobrane ubranie – to tylko połowa sukcesu. Więc zaczął grać w pełni sił, należy uzupełnić te dane, które są często pomijane przez wielu. Elementy takie jak szyfon szalik, pasek i sprzęgło radykalnie zmienić obraz, dodać mu romans i lekkości, w celu uzyskania większej dyscypliny lub uczynić go bardziej luksusowe i drogie.

Wybierz Ozdoby

Oddzielnie, należy wziąć pod uwagę dodatki, które są dopasowane do obrazu. Istnieje kilka zasad, zgodnie z którymi można znacząco poprawić obraz. Po pierwsze, bardziej skomplikowane szycie ubrań, akcesoriów powinno być łatwiejsze. Na przykład, bluzki z dużą ilością falbanek nie może odebrać masywny naszyjnik, tutaj najlepiej cienki łańcuch z prostych wisiorki. Po drugie, prostsze kolory sukni, tym jaśniejszy kolor akcesorium. Na przykład, biały garnitur lub strój powinien być dodawany do zegara z jasnym paskiem lub bransoleta jasnych kolorach. Po trzecie, bardziej bezpośrednie i wyraźne linie cięcia, tym większa powinna być dokładność geometryczną w akcesoriach. Na przykład ołówek sukienka z dekoltem w szpic lepiej uzupełniają szeroką bransoletkę metalu niż naszyjnik z kompleksem motywem kwiatowym.

1. Aby wtopić powinny brać przykład z natury, wie w tym sensie biznesowym. Równowaga i równowaga – Twoje główne punkty orientacyjne w kreowaniu wizerunku.

Smarten rękami

Ważnym dodatkiem jest manicure. Płci pięknej, którzy wierzą, że długość i złożoność architektonicznych Tipsy są głównymi wskaźnikami ich piękno, mają cię rozczarować. Vosmisantimetrovym dzieła sztuki z dużą ilością cekinów i skomplikowanych wzorów występuje tylko przy projektowaniu konkursy paznokci. W codziennym życiu, to nie ma miejsca. Dlatego też, jeśli nie jesteś przedstawicielem bohemy metropolitalnych i błysnęła na ekranach telewizyjnych, paznokcie powinny być czyste, dopuszczalna długość i bez nadmiaru dekoracji. Lakiery żelowe, który zastąpił zdolności akrylowy, potwierdzają fakt, że trend nie jest sztuczne paznokcie. Lakiery

8. żelowe pozwalają nam zrobić manicure sylwestrową, na długo przed wakacjami bez konieczności wycisnąć do małej wolnej luki w napiętym harmonogramie mistrza.

Przypochlebiać wybredny małpę i wyglądać świetnie w tym samym czasie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze – być zarówno uprzejmy i bardzo wymagający wobec samego siebie. Jesteśmy pilnie przygotowują się do każdego spotkania Nowego Roku, często zapominamy, że najciekawsze rzeczy, które nas czeka. Każda postać, dobrze usposobiony do tych, którzy są odpowiedzialni, a nie w stanie spoczynku, dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć swój cel, który jest miły i taktowny najbliższymi.

load...