Co do noszenia na nowy 2017 Królik (Cat)

Rok Królika biały metal (CAT) – romantycy rok

Następny na wschodnim kalendarza, 2017-ty rok będzie rokiem królika białego metalu lub kota – który jest jednocześnie bardziej komfortowy. Jednak podstawowym „totem” będzie królik w jego obyczaje i nawyki należy zwrócić uwagę, przyciągając powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i uczynkiem. Przede wszystkim jakość, która jest charakterystyczna dla tego zwierzęcia – skromność, to docenia uprzejmość, dobroć i gościnność. W związku z tym w nadchodzącym roku, należy zwrócić szczególną uwagę na komunikację z krewnych, przyjaciół, często zamierzasz odwiedzić, zorganizować wycieczki terenowe i przyjaznych stron. Królik uwielbia ciepłą duszą firmy. Następnie, dyplomacja – to kolejna jakość Królik, bo dla zarozumiałych ludzi i karierowiczów w tym roku nie będzie bardzo udany, wszystkie trudności i problemy powinny być adresowane starannie i dokładnie, bez zamieszania i szybkość.

load...

Oczywiście, kot i królik, są związane z dużym i niespokojnego pasją romansach. Ponieważ będzie to rok w sumie romansu i miłości. Nawiasem mówiąc, małżeństwa zawartego w 2017 roku, będzie bardzo silny, para nie stracą delikatne, romantyczne uczucia do siebie przez wiele lat. Jeśli w tym roku w planie rodzinnej do ukończenia, mieć pewność, że dziecko królik upoważniają talenty z zainteresowaniem. Dobrze, przejdźmy do głównego pytania: w co się ubrać na nowy rok królika.

Co jest zaspokojenie 2017 królika (CAT)?

W co się ubrać i jak zabawa świętować Nowy Rok – być może problem zostanie całkowicie odpowiednie dla wszystkich pań, bo przede wszystkim chcą nie tylko dobrze wyglądać, ale także wygląd i dotyk Królik w uroczystej Sylwestra, symbol roku zbliża. Tym razem będzie to łatwe, tak się złożyło, że w cudowny sposób zebrali aspekty współczesnej mody i preferencji królika.

Zacznijmy od koloru sukni. Jaki powinien być strój na nowy rok 2017 rok królika, jeśli jest to metal?

Pytanie retoryczne – oczywiście, wszystko co się świeci: cyrkonie, cekiny, opalizujący tkaniny, cekiny, metalowa biżuteria – to wszystko będzie pozycji, którą zwierzęciu. Jeśli mówimy o palecie, spróbuj trzymać się jasnych kolorach pastelowych odcieniach: najbardziej istotne będą białe i żółte kolory ubrań.
Punktem kulminacyjnym sezonu jest złoto, bogaty, jasny kolor, nie tylko w modzie, ale również może przekształcić damę do uroczy królowej Christmas piłkę. Nie zniechęcaj się, jeśli wolisz inne kolory.

load...

Ten mały Fuzzy jak również niebieskim i czerwonym zakresie, aby takie same i w różnych palet: Bardo, czerwony, turkusowy lub niebieskie – to wszystko zależy od gustu! Nawiasem mówiąc, koty i króliki stroje mile widziane we wszystkich formach. Nawet jeśli nie jest to kompletna seksowny kostium kot czy królik, nękają, lub po prostu zużyte dziarski kucyk lub puszyste uszy. Małe zwierzęta kochasz.

Dress 2017 Rabbit

Porozmawiajmy o ukształtowanego – w co się ubrać na nowy rok królika (cat) dla młodych kobiet mody? Masz szczęście, dziewczyny, lato tendencja pozostaje najbardziej popularnym i istotne, tak szybko sięgnąć po stroje klubu latem, a oni od razu, prosto na imprezie sylwestrowej.

Krótkie sukienki są nadal wysoko cenione, mogą przejść w dowolnym miejscu. Tak, w każdej chwili odpowiedniej opcji Koktajl: nie będzie wytrzymałych i nocne kluby, w restauracji iw domu uczty. Królik nie znoszę patosu, bo inspirujące suknie wieczorowe z dużymi pętle, głęboki dekolt i plisowana, niestety, pozostaje bez pracy. Wraz z długością poniżej kolana nie są zalecane nawet dla pań w wieku.

Cóż, długie sukienki, zdecydowaliśmy, przejść do szczegółów. Koronki, falbany, frędzle – to nie tylko bardzo uroczo, ale także modne. Atrakcyjne detale sprawiają, że każda dziewczyna jeszcze bardziej wzruszające, słodki i kobiecy.
Wystarczy ukryć drobne wady figury nie może przyciągnąć uwagę plisami, co jest bardzo wygodne dla bujnej pań i dla pięknej hudyshek: bogaty grzywka daje objętość.

Draperia również pozostaje aktualne. Dzięki niej, by stworzyć niepowtarzalny kształt, a rozgrywka kolorów tkanin, konwertuje prostą sukienkę w luksusowym sposób. Egzotyczny kwiat lub greckiej bogini – kogo chcesz pojawić się na uroczystości sylwestrowej?

Zaleca się również rozkazy niestandardowe części, na przykład, oryginalny cięciu armhole jedno ramię, asymetryczne wycięcia lub wyciąć ukośnie hem, połączenie różnej jakości i koloru tkaniny. Z grubsza rzecz biorąc, niczego, które pomogą Ci wybrać z wielobarwnego tłumu Noworocznym, należy przyjąć z zadowoleniem.

Akcesoria do Nowego Roku

Jeśli chodzi o to, co jest królik świętować 2017 mówimy nie tylko o ubrania, ale również pełne uroczysty sposób. W nadchodzącym roku, należy zwrócić szczególną uwagę na akcesoria. Ponieważ jest to rok królika białego metalu (CAT), biżuteria ze wszystkich metali jest bardzo rozkoszą zwierząt rocznie. Oczywiście faworytem będzie złota, ale będzie to stosowne, i inne metale. Nie zapominaj, że królik nie śmiał, a nie bardzo lubi falbanki, ponieważ pamiątki rodzinne w postaci rodziny lub klejnotów rodzinnych z wielkim diamentem w czasie, aby wydostać się z pól nie jest konieczne. Keep it simple!

W tym samym stroju na nadchodzący nowy rok na nogach? W tym roku buty trochę odsunął, otrzymując swoje miejsce na buty. Najlepiej jest wybrać model zamszu, w zależności od modelu skóry nie zawsze będzie wyglądać świąteczny. Jeśli martwisz się o to, co jest zbyt gorąco, projektanci tego buta przewidziane z góry. Po wybraniu przypadek modelu dla partii noworocznego z otwartymi plecami, nosem lub kostki – bez wątpienia, to wszystko zależy od tego, gdzie idziesz z okazji Nowego Roku 2017 w trakcie takich butach zaspy nie jest niczym, ale za świąteczny wieczór, ona będzie niezastąpiony.

I wreszcie – worek. Cóż, tym razem wyjątkowo – małe sprzęgła i nic poza nimi, a oni będą doskonałym dodatkiem w postaci koktajlu, lub wieczorowej sukni, albo, powiedzmy, strojów sylwestrowych.
Oczywiście, najlepiej jest wybrać model z jakichkolwiek błyszczące akcesoria, ozdobione kryształami, sztucznych kamieni lub części metalowych.

load...