Co dać teściowa? Znaleźć klucz do jej serca!

Córka-in-law związek – to z pewnością podatny grunt dla działalności psychologów. Dowiedz się, teoria systemu, pisać rozprawy i publikuje książki z przydatnych wskazówek – oni na pewno będą popularne wśród konsumentów. Wszakże każdy córka leży na sercu marzy naprawić relacje ze swoją drugą matkę, jakby nie odmawia go innym. I wiele teściowie nie są tak groźny, jak się wydaje z zewnątrz.

load...

Pomyśl o relacjach w rodzinie. Być może nie wszystko jest tak źle, jak myślisz. A jeśli teściowa, jakoś nie próbuje skontaktować się z Tobą zaprzyjaźnić, ale nie obchodzi mnie, jak to odnosi się do ciebie, a na pytanie, co do przedstawienia teściowa na rocznicę zacząć myśleć miesiąc wcześniej przy okazji – masz szansę na poprawę relacji z ” nie do zdobycia „matką męża.

Kto gospodyni?

Niestety, w ostatnich latach, ukochana matka twojego męża zapomniał, co to znaczy być młodym, że ich własne błędy szybciej nauczyć się radzić sobie z trudnościami życiowymi. I tak stara się uczyć jego „do niczego” córka wszystko co wie.

Jeśli masz szczęście, te dwie kobiety znaleźć wspólny język porozumiewania się spokojnie, nawet chętnie odwiedza siebie. Ale często jest sytuacja, i vice versa, zwłaszcza jeśli młody żyją pod jednym dachem z rodzicami męża. Wtedy teściowa jest nie tylko wysyłany do gości, i słusznie, idzie do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Może nawet zacząć sprzątanie w pokoju młodej pary lub doradzić, jak gotować, prać i wychowywać dzieci. I w przeważającej części nie jest to zrobione na złość lub złośliwości, lecz z czystego serca i chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami. Oczywiście, istnieją wyjątki, ale miejmy nadzieję, że są w mniejszości.

Najważniejsze, że nie zapomnisz – teściowa jest również kobietą, a kobiety nie są obce jej słabości. I co kobiety lubią? Oczywiście prezenty! A jeśli dar jest „prawo”, każdy, nawet najbardziej rygorystyczne teściowa ustąpi i przestać patrzeć na ciebie jak głupiemu dziecku. Tyle o zawieszeniu broni, teraz najważniejsze jest, aby utrzymać rozejm umiejętnie, tak że w końcu przyszedł prawdziwy spokój w rodzinie!

load...

Niektóre subtelności w ramach przygotowań do święta

Było to w czasie wakacji, można wzmocnić przyjaźń i matka-in-law, lub skorygować chwiejny pokój, czy ich związek jest napięte. Ale jeden fałszywy krok, jeden prezent losowo maja, a wręcz przeciwnie, aby zbudować mur między kobietami, które będą zazdrościć nawet przez Chińczyków.

Zanim więc myśleć o tym, co dać teściowa, przypomnieć wszystkim, że wiesz o tym. W tym przypadku będzie to ważne, każdy szczegół, każda rozmowa. Aha, i pamiętaj, aby porozmawiać z mężem – kto, jeśli on nie wie, że on woli matkę.

Zacznijmy od najbardziej ambitny i najtrudniejszy z powodu święta – rocznicy. Więc, co jest obecne w tym ważnym dniu dla każdej kobiety?

To już się stało, że kobiety nie lubią świętować swoje urodziny, a jesteśmy starsi, tym mniej ta miłość. Więc starają się otoczyć teściowej uwagi, ale dyskretnie, więc to nie było tak szkoda.

Oczywiście, musimy mieć pewność, aby zaoferować pomoc w przygotowaniu świątecznego posiłku. Rocznice obchodzone zazwyczaj szeroko, więc dodatkowe ręce zbędne po prostu nie będzie. Cóż, podczas gdy dwa krążyły wokół kuchni, można szansa, aby zobaczyć, jak świeże wygląda jak poradzić sobie z wdziękiem pracach domowych i kuchni. Chwalcie recepty i serwowania. Krótko mówiąc, należy zwrócić uwagę na małe rzeczy, bo nikt ich nie zauważy, ale wszyscy wiemy, jak wiele one znaczą i jak miło, że ktoś widział i docenione nasze wysiłki.

Bądź uprzejmy dla wszystkich małych rzeczy

Teściowa prezent na tej pomyślny festiwalu z pewnością kilka miesięcy będzie głównym tematem swojej refleksji. I w końcu będzie nadal uważasz, że dokonał złego wyboru „a może mieliśmy coś zupełnie innego?” – Ten pomysł nie opuszczę cię, dopóki nie zobaczysz reakcję winowajców uroczystości.

Pytanie, co dać in-law, przede wszystkim, nie zależy nawet na związek z nią, ale relacja między nią i jej syna, który jest twoim mężem. Jeżeli związek jest napięte, to najprawdopodobniej, to teściowa nie jest również w koleżankami, więc z jednej strony, łatwiej – dar nie jest konieczne, aby umieścić swoje serce. W rezultacie, i nerwy będą tselee.

Ale jeśli relacja matki z synem ogrzać, masz więcej miejsca dla wyobraźni, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz możesz poprosić swojego męża. Po tym wszystkim, matka może narzekać na złamaną żelaza, aby marzyć o nowym telewizorze. Można powiedzieć, że w takim a takim forum potrącone na pięknej wellness pensjonacie i zawsze chciałem tam iść.

A może są razem raz wszedł do sklepów i pamiętać, że jeden dzień to po prostu podbił kolczyki, że tak będzie idealny dla swojego nowego stroju, ale to nie było możliwe, by wydawać pieniądze, to jakoś nie ma już znaczenia było. Ponownie, wszystkie z tego samego materiału, ale ile mogą one pomóc, jeśli je zauważy.

Końcowy akcent dar-in-law nie powinno być nawet kwiaty, ale są one obowiązkowe dla każdej wakacje, a karta. Tak, dziś rzadko z nich korzystać, ale nawet jeśli jesteś pewien, że jest to relikt przeszłości, szczególnie na te wakacje zrobić wyjątek i wybierz teściowa jest szczególnie piękne karty. Wpisz słowo zawsze są piękne, ale nie są one na tyle. Jego ręka dołączyć kilka ciepłe i serdeczne życzenia, nie zawsze będzie to przyjemność ponownie przeczytać.

Nie zapomnij o zainteresowaniach i hobby

Prezenty dla teściowej oparte, na przykład, z jej hobby. Może była fanatycznym fanem teatru lub opery? A może to nie jest widoczne na balkonie nieba ze względu na rośliny doniczkowe? Lub w domu ma swoje własne, chociaż nie bardzo duży, ale biblioteki?

Hobby znacznie upraszcza wybór prezentu, ale nie wyklucza, aby zostać uwięziony. Na przykład, jeśli teściowa uwielbia występy teatru klasycznego, nie należy próbować dołączyć go do sztuki współczesnej, to może być interpretowane jako nakładające osobistych upodobań.

Houseplant i wybierać mądrze. Teraz można znaleźć bardzo piękne egzotyczne kwiaty, ale niestety, nie próbować, nie przetrwa w naszych miejskich mieszkań, a nawet w naszym klimacie. Zrujnowanego roślinę-in-law prostu zdenerwowany.

Każda biblioteka jest na podstawie osobistych preferencji, tak że tutaj też istnieje niebezpieczeństwo, nie sądzę. Najważniejsze to nie jest do opuszczenia wybór prezentu w ostatnim dniu, to będziesz mieć możliwość wyjaśnienia pierwsze preferencje teściową, a potem drugi, i podróżować po pół miasta, ale aby znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz.

Tak, prezenty opisane powyżej są bardzo proste i nie są drogie. Jednak w przypadku rodzimych ludzi, pieniądze nie mają żadnych wartości. Nawet mała rzecz, prezentując czystego serca, przyniesie więcej radości niż naszyjnik diamentowy, pospiesznie wybrany w sklepie.

Prezenty, które są użyteczne dla ciała i duszy

Jeśli żaden wyraźny interes w teściowa nie robi, to, jej hobby – ona jest. Absolutnie normalne dla kobiety w każdym wieku, aby kochać siebie, pielęgnować, dbać o siebie. Taka kobieta może dać na przykład abonament do spa. Lub certyfikat w dobrym salonie kosmetycznym. Lub ponownie certyfikat w sklepie kosmetycznym lub biżuterii.

Certyfikaty zaletę, że matka sama w sobie może wybrać odpowiedni dla siebie produkt lub konieczne procedury. Ale antycellulitowy krem ​​lub szampon na wypadanie włosów może łatwo zranić, bez względu na to, ile one kosztują, jak też wyraźnie wskazują na pojawienie się niedoskonałości. Zgadzam się, to nie jest miłe każda kobieta.

Jeśli teściowa spędza więcej czasu w kuchni niż w lustrze, aby zdobyć jej kolorową książkę kucharską lub przeszukać książkę do pisania recept, najlepiej grubsze, nie zapomnij, teściowa – kobietę doświadczeń, receptury ona na pewno wie dużo. Nie są zbędne patelnie, garnki i inne naczynia kuchenne.

Nie zapominaj, że istnieją inne święta wyjątkiem rocznicę ..

Prezenty dla teściowej na inne święta, chociaż mniej ambitne, ale nie mniej odpowiedzialne pod względem doboru prezentu? Dzień Matki, urodziny swojego męża i syna. Nawiasem mówiąc, jeśli naprawdę chce poprawić stosunki z matką-in, należy dowiedzieć się, kiedy jej urodzin. Oh, ona coś wie, proszę mi wierzyć .. I jeśli nie zapomnę powitanie – będzie to dla niej miłym zaskoczeniem.

W tych festiwalach czasami dość bukiet jej ulubionych kwiatów, miłe słowa, i, oczywiście, uwaga. Jeśli nie można zaprosić do odwiedzenia lub przyjść osobiście, spróbuj trochę dłużej, aby rozmawiać przez telefon, poproś jej wiadomość, problemy, doświadczenia, stan zdrowia, ale również mieć pewność, aby dzielić się swoimi radościami i smutkami, wtedy czuła, że ​​jej opinia jest dla Ciebie ważne, że nie jest obcy. I to będzie najlepszy prezent dla każdej teściowej!

Pod koniec tego wszystkiego chcę dodać, że do serca każdego człowieka można znaleźć, jeśli nie jest droga, ale dokładnie ścieżka. I nie ma znaczenia, jak drogie i nie dobry był twój dar, to straci swoją wartość, jeśli nie towarzyszy mu ciepłych słów i dobrej postawy.

load...