Co dać tacie za 60 lat?

Zawartość:

Co to znaczy być 60-letni mężczyzna? Co to jest – spojrzeć na świat z wysokości ostatnich latach? Że przedstawiciele silniejszej doświadczenia seksualnego w dzień życia „nieco ponad pięćdziesiąt” nagle krok w jego siódmej dekadzie? Oczywiście, jest to bardzo, bardzo trudne. I prawdopodobnie bolesna. Jednak nasze życie działa w ten sposób, a więc trzeba zaakceptować rzeczywistość jej godności. Pamiętaj, że jako jedna z bohaterek słynnego filmu śpiewali, że „Nie ma złej pogody”, a więc wszystko, co przypisany, trzeba przyjąć z wdzięcznością? Bardzo mądrze i poprawnie. Ale strasznie niesprawiedliwe.

load...

Nowoczesny 60-latek nie pasuje do wizerunku rodzaju emeryta w kapciach i szlafroku paski. On jest pełen siły i energii, często całkiem rozsądny powód do dumy osobistych osiągnięć i sukcesów, żyje zwykle przez następujące słowa Marka Twaina: „wiek – jest to, że istnieje w naszych myślach. Jeśli nie myśleć o tym – to nie jest „. I to jest prawidłowe podejście do życia, bo to jest najłatwiejsze do przekroczenia sześćdziesięcioletni kamień milowy.

A co jest złego w tym zaawansowanym wieku? Dzieci są bardzo wzrosła, żona nadal istnieje, w zawodzie ujarzmionego prawie cały top. I co teraz? To, co jest najtrudniejsze – jeśli nie wiem, gdzie iść i co do starań o więcej, bo osobiste pragnienia mapie nie ma wolnych miejsc.

Jeśli twój ojciec osiągnął limit wiekowy, spróbuj pomóc mu z godnością „wziąć wysokim ziemi” i iść do przodu. A najlepsze w tym czasie, aby odciągnąć go od ponurych myśli o zbliżającej się starości, to czas, którego zawsze brakowało, a teraz, z dostępem do zasłużony odpoczynek, będzie bardzo dużo. Znajdź papieżowi interesujący przypadek.

Można rozpocząć ofertę naprawy, do których wszyscy nie osiągnął ręce, czy układ domu wakacyjnego, czytać dobre detektywa na przestrzeni ostatnich kilku lat, lub spotkać się ze starymi przyjaciółmi. Oferujemy pracę w klubie fitness i jazdy konnej. Każde takie działanie byłoby odciągnąć od smutnych myśli o ojcu i introspekcji. I rocznica, który unosi się nad horyzontem, będzie doskonałą okazją, aby przynieść ze sobą członków rodziny i bliskich przyjaciół pogratulować swój ulubiony tata jego 60. Urodzin.

load...

Głośny uroczystość lub skromna uroczystość rodzinna?

Jednak przed wyjęciem salę bankietową lub kawiarni i zaprosić gości nadal powinien uczyć się od samego bohatera dnia, gdziekolwiek zdecydowali się oznaczyć tak ważną datę. Ponieważ często symbolizuje przejście na emeryturę, to jest ogólnie przyjęte, aby zorganizować wielką uroczystość z zaproszenie krewnych, przyjaciół i współpracowników. Często bohaterem dnia, a on oferuje nie tylko to.

Ale są przypadki, w których, ze względu na swój charakter lub nastrój, człowiek od 60 lat utrzymuje się na skromnym domu wieczorem, kiedy będzie wąskim rodzinnym gronie bliskich przyjaciół. A jak byś najbardziej ochotę zorganizować status ojca uroczystości, należy pamiętać, że chce i nie nalegać. Po tym wszystkim, komfortowy stan urodziny powinny być głównym celem.

Ale nie ma wyjścia, w tym przypadku – nie jest konieczne, aby spędzić urodziny w mieszkaniu. Obecnie istnieje wiele opcji, aby świętować na łonie natury. Nie, to nie jest banalna piknik z grillem. A raczej o nim, a także, ale w nieco innej interpretacji. Można umówić się na wizytę rodziny do dobrej rekreacyjnym w lesie lub nad rzeką. Wydać tatusiowie rocznica wąskiego kręgu rodziny, ale tylko w zupełnie nowej scenerii. Dobrze, jeśli centrum rekreacji będzie oferować możliwości połowów, który jest zainteresowany swoim ojcu. Łowić z nim – mówi powód do śmiechu i żartów obfitują tam. I nastrój to po prostu wspaniałe.

Kucharz mięso na grillu i świątecznych przekąsek (z których wszystkie mogą być również zamówić z wyprzedzeniem w dobrej restauracji), przykryć pięknym świątecznym stole, nie zapomnij o eleganckim ciasta. Pamiętaj, aby zapalić świece na nim 60 po każdym roku życia ojca. Myśleć z wyprzedzeniem o jakie słowo będzie wymawiane jako powitanie. Nie szukaj gotowych szablonów, które są zatłoczone do Internetu. Pamiętaj, aby wymyślić z nim sam. Nie bój się dotykać zwrotów, nie bój się przynieść łzy w oczach ojca. Opowiedz mi o tym, ile znaczy, że w swoim życiu i co mu zawdzięczamy.

Szczerość – to najważniejsze, że powinny brzmieć w każde słowo swojego przemówienia. Jedyną odpowiedzią jednego ojca będzie zrozumieć, jak to jest zadowolony ze swoimi gratulacjami. A kiedy robi się ciemno, można nawet zorganizować pokaz sztucznych ogni na cześć bohatera dnia. Niech ten dzień się skończy wspaniały i jasny. Wszakże symbolizuje początek nowej codzienności swojego ojca. Życie, w którym wszystko jest trochę inna, ale wciąż szczęśliwie.

Jeśli mamy do świętowania rocznicy restauracji ze wszystkimi atrybutami, opierając się w tym przypadku, tutaj są wszystkie możliwości manifestacji z was kreatywności i wyobraźni. Powierzyć dekorację sali, oczywiście, lepszych specjalistów. Jednak można sobie całkiem przygotować rodzaj kolażu lub gazety Wall, który pomieści tata zdjęcia od najmłodszych lat, a do dnia dzisiejszego. Pamiętaj, aby towarzyszyć im śmieszne (nie boli!) Komentarze.

Niech wszystkie etapy osiągnięć twojego ojca zostaną podane do wiadomości publicznej w obliczu przyjaciół, kolegów i krewnych, i będzie służyć jako dowód na to, że bohaterem dnia w jego życiu nie było na próżno mieszkał jeden rok. Dobry pretekst, aby urodziny dziecka w centrum uwagi nie tylko na świątecznym stole, ale również poza nim. Zaproś wiodącego specjalistę, który nie przegapić żadnej z obecnych i oddał głos gratulacje dla wszystkich.

Można pójść jeszcze dalej i zorganizować dla ojca tematyce wieczór poświęcony młodości. Aby to zrobić, będzie pytanie, jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe, w jaki sposób, aby ubierać się w tych latach, które były fryzury, które na posiłki i napoje były serwowane w święta. Spróbuj odtworzyć atmosferę tamtych lat w projektowaniu pokoju, stołem i ubrania zarówno dziecka, urodziny i gości, po ostrzegając ich o treści wakacji. Wybrać odpowiednią muzykę. Taki nietypowy wariant okazji urodzin Papieża i inspirować. On na pewno pomoże.

Pacjenci mogą być różne. Na przykład: osoby Hollywood, angielski powitanie jesieni piłka i tak dalej. I można to zrobić, a średnia święto, ponieważ w tym przypadku, jego centrum będzie gościem honorowym. Ważna uroczystość nastrój, jego atmosfera i znaczenie. Spójrz na mojego ojca. On uśmiecha? Oczy świecą? Wszystko w porządku, więc w rocznicę był sukcesem. Odpocząć i złapać oddech. Do 70 roku życia, wiele więcej.

Co dajesz, ulubiony tata?

Jeśli masz absolutnie żadnego pojęcia, co dać tacie na 60 lat, a następnie przejść przez nietrywialne. Ojciec dał mu przedłużenie rocznicy swoim rodzaju. Daj tata wnuka. Lub wnuczka. To najdroższy i oczekiwana niespodzianka dla twojego ojca. Stan dziadek – to nie jest status emeryta. Zwłaszcza, jeśli dziadek jest pełen siły, zdrowia i energii, najlepiej jest korzystać ze wszystkich tego bogactwa – jest, oczywiście, wnuki.

Wiadomości o uzupełnianie w rodzinnej zabawy będzie pokręcić depresji ojca. Nowe horyzonty i możliwości otwierają się przed nim. Poważnie, jeśli nie masz dzieci, myśleć o nich. Bo teraz masz kogoś do pomocy, nie tylko na spacer z wózkiem, ale także zabezpieczenia w przypadku pilnej potrzeby iść do pracy.

Porozmawiajmy o darach innego rodzaju, bardziej tradycyjne, które również zasługują ozdobić rocznicę swojego ojca. Aby zacząć psychicznie wyobrazić, jak Papież niedawno spędzają wolny czas. Jest jego entuzjazm zmieniło? Będzie nadal pracować i jeszcze udać się na wakacje? Być może wiesz, jakiego rodzaju rzeczy chciał w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie można było kupić, bo brakowało czasu, funduszy. Masz wielką szansę, aby spróbować swoich sił jako nowoczesnej bajki i spełniać pragnienia wam drodzy człowieka.

Tak, prezenty dla ojca można podzielić na kilka kategorii, takich jak:

  1. Obsługa: to jest, jak zwykle, zestaw własności i statusu biura, wysokiej jakości skóry, wygodne krzesło biurowe, massager na plecach i szyi, nawilżacza lub oczyszczacz powietrza, stylowe lampy stołowej i tak dalej. Każda z tych rzeczy jest w stanie z powodzeniem służyć jako ojca w biurze i przypomni wam.
  2. Dla domu i ogrodu: tutaj obejmują wszystkie urządzenia od telewizora plazmowego do klimatyzacji i antenę satelitarną, meble i wnętrza, narzędzia ogrodnicze, narzędzia zestawów energetycznych, kosiarki lub kosiarki, nadmuchiwany basen ze złożonym systemem filtracyjnym, duże huśtawki, mini-browar i Mini -koptilnyu i tak dalej. Wystarczy rozejrzeć się i uświadomić sobie, że może uczynić życie łatwiejszym i lepszych ojców.
  3. Hobby i rekreacja: obejmuje wszystkie elementy w taki czy inny sposób związane z hobby celebransa. Prezent rybak ponton, myśliwy będzie zadowolony nowy karabin i elegancki garnitur kamuflaż, entuzjastą samochodem docenią nawigatora lub nagrywania wideo. Kolektor będzie zadowolony uzupełnić swoje cenne kolekcje, miłośnicy sztuki będą mieli posiadanie dobrego obrazu, fotograf obecnej do profesjonalnego aparatu i tak dalej. Jeśli zdecydujesz się wybrać coś z listy, gratulacje, sukces będzie zależał od tego, jak dobrze jesteś wiedzę o swoim ojcu, jak bardzo nie czujesz o tym, że to obecne życie.
  4. Sport i zdrowie: Wybór prezentu dla sportowca, papież jest nieograniczona. Ten modny nowoczesny symulator, a pulsometr i rower dla aktywnych spacerów i monitor pracy serca i torby wykrawania (podłoga doskonała sercowo-load) i tak dalej.
  5. Dla samorozwoju: tutaj są rzeczy lub przedmioty, na rozwój której jego ojciec po prostu nie wystarczająco dużo czasu. Na przykład, można dać laptopa, jeśli twój ojciec nie miał jeszcze okazji do zajmowania się w Internecie i grać w nowoczesne gry komputerowe. Czy jest tam jeszcze coś takiego jak interaktywny projektanta, gdzie za pomocą ogromnej ilości szczegółów można tworzyć różnorodne formy architektoniczne. Garnitur i inne przedmioty związane z koniecznością myślenia i tworzenia. Jeśli tata jest doskonale zaznajomiony z komputera, a następnie dać mu program, który uczy, projektowanie stron internetowych i Photoshop. Równie dobrze może być to, że będzie ojcem z nieoczekiwanej strony.
  6. Niespodzianek i wrażeń – to chyba najbardziej interesująca kategoria. Wybór tych prezentów w naszych czasach jest ograniczona tylko przez wyobraźnię i wielkości torebki. Najprostszym sposobem, aby rozwiązać kwestię co dać tacie na 60 lat, jest przekazanie mu mama i bony na ładnym ośrodku. Tylko nie zapomnij, że gwałtowne wahania klimatyczne są niepożądane dla takich ludzi dojrzałych. Dlatego też, nie należy wybierać egzotycznych krajów – najlepsze z nich są zbliżone do naszej strefy klimatycznej. Albo dać Ojcu okazję zobaczyć Starego Świata: Francja, Anglia, Włochy czy Niemcy. Weekend prezent w jednym z tych krajów, z unikalną architekturą i magiczną atmosferą minionych wydarzeń.

Nie może sobie pozwolić na taki wyjazd? Nie martw się, bo zawsze jest jakieś wyjście. Rozważyć możliwość odpoczynku w dobrych ośrodkach krajowych lub jeśli ojciec kocha zbocza górskie, ośrodek narciarski. Nie ma możliwości, aby podróżować z powodu pracy? Następnie przedstawiony jako abonamentu dar do basenu lub klubu sportowego, zaświadczenie do nauki gry w golfa, czy curlingu, czy też możliwość poznania aerografu sztukę fotografii i tak dalej. Wystarczy pomyśleć, co należy do twojego ojca przyjmuję z przyjemnością.

A może twój tata od dawna chciał mieć zwierzaka? Spełnić swoje pragnienie, przechodząc do hodowli czystej szczeniaka lub kociaka. Psy były znane żądać rano i wieczorem spacery, byłoby dla wielu zdrowia. Mogą one również wielką firmę na polowanie lub rybołówstwo, które ma stać się ojcem dla oddanego przyjaciela. Koty różnią się tym, że mają one właściwości korzystny wpływ na ludzki układ nerwowy, wyeliminować negatywny, daj spokój, a nawet normalizacji nadciśnienia tętniczego. Pomyśl o takim niezwykłym darem, ale tylko wtedy, gdy masz pewność, że zostanie on przyjęty przez bohatera dnia z radością, a nie stać się ciężarem.

Należy zauważyć, że bez względu na gratulacje z okazji 60. Rocznicy jego ojca, w każdym przypadku, należy wyrazić troskę i uwagę. Po tym wszystkim, rodzice – jest najdroższym osoby w życiu każdego z nas. A często zdarza się, że dorosłe dzieci rzadko oddają je swoją obecnością, odnosząc się do wiecznego zatrudnienia i opieki. Jednak nie jest tak bezlitośnie i bezwzględnie, a więc nie raz zaniedbać najmniejszej okazji, aby powiedzieć mamie i tacie, jak bardzo je kocham. I w taki dzień ojca rocznicę, po prostu trzeba być obok niego, z obecnych lub nie, ale zawsze szczerych słów gratulacji i luksusowy bukiet kwiatów.

Żanna Moro – francuska aktorka i bardzo mądra kobieta – powiedział kiedyś: „Wiek nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed wiekiem.” Wspaniałe słowa, które w pełni wyartykułować to, co powinno być postawa nas, dzieci, dla rodziców, aby ci jak najdłużej blisko. To jest tak ważne, czasami nawet przez krótki moment, aby wrócić do beztroskiego dzieciństwa, usłyszał tata lub mama powie: „Witam, mam córkę!”.

load...