Co dać rodzicom srebrne wesele

Zawartość:

Bardzo miło patrzeć na pary, które już są małżeństwem od dwudziestu pięciu lat i nadal kochają siebie nawzajem. Ale gdy taki urlop z rodziną, że każdy ma coś do rozważenia. Co dać rodzicom srebrne wesele? Jeśli zadać im pytanie, mama i tata pewnie twierdzą, że te lata prowadził jeden dzień, nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na drogie prezenty nietypowe, a to nie jest tak ważne jak sukces i zdrowia własnych dzieci i wnuków. Oczywiście, wszystko to jest tak.

load...

Ale nadal, być może, w głębi taki ważny dzień rodzice czekają na cud, coś nowego i niezwykłego. Na przykład, każdy symbol, który oznacza początek nowego etapu w ich życiu razem.

Wybór prezentu – to generalnie dość trudne zadanie, choć ciekawe, ale co dać na srebrnym weselu dla tych, którzy mają już prawie wszystko? W tym czasie rodzice zgromadzili wiele rzeczy z ich pracy, co jest teraz, aby ich zadowolić? Odpowiedź leży tuż przy powierzchni, a nawet określone w samej treści pytania: oczywiście, srebro! Ale w jakiej formie to – warto osobiście, że każdy, w zależności od kwoty można przeznaczyć na zaskoczeniu, jak również biorąc pod uwagę ulubione zajęcia z rodzicami.

Nie zamierzamy dyskutować z faktem, że odpowiedzi na pytania, które do wyboru prezentów dla rodziców srebrnym weselu lub dać przy tej okazji przyjaciela lub kolegi, będzie zupełnie inna. Krewnych, ponieważ można przeznaczyć kwota jest bardziej poważna, a reszta, aby podnieść coś bardziej skromne. Jednak, podobnie jak to, czy nie, głównego rzeczywistości – jest wyrazem troski i uwagi, niż zawartość lub wartość daru.

Więc, niech nam teraz zbadać bardziej szczegółowo kilka opcji, co może zaskoczyć swoich bliskich w rocznicę dwudziestego piątego dnia ich ślubu.


Prezenty ze srebra

 1. Stary zwyczaj, że małżonkowie muszą dać na siebie pierścienie srebra w tym dniu. Umieszczono je na palcu prawej dłoni, obok obrączki. Należy pamiętać, że może to dać prezent i gości, ale konieczne jest wcześniej omówić to ze „srebrnymi Nowożeńcy”, aby zobaczyć rozmiar swoich palców. Zwykle prezenty wręczane są najbliższe osoby, na przykład, przyjaciół rodziny i dzieci.
 2. Wspaniały prezent byłby srebrny łańcuch. Jest to jedyna w swoim rodzaju, ponieważ może dać zarówno rodziców i męża lub żonę, rodzinę lub przyjaciół. Dla kobiet, podnieść trochę piękny wisiorek lub zawiesiny. Wisiorki nawet mieć sens, jeśli jest w postaci kropelek, to bez względu na to, ile razy małżonek nie żyje z mężem, to jest bardzo mała w porównaniu do tego, jak dużo chcesz je chcą. Po dekoracji w formie serca, to lepiej jeśli mama i tata dał je do siebie (lub nawet prezent dla męża może być przedstawiony w postaci klucza serca srebro FOB).

   Można podnieść zawieszenie w postaci znaków zodiaku, przyniesie ich właściciele szczęśliwe, spokojne życie. Można również znaleźć niezwykły wisiorek maskotkę, ale najpierw trzeba zapytać Mamo, tato, co ochrona chcieliby otrzymać.

  load...
 3. Przez długi czas uważano, że bransoletka jest symbolem miłości, przywiązania i nienaruszalności krawat małżeństwa. Dlatego taki dar do dwudziestu pięciu latach małżeństwa wykazać i podkreślają swoje podejście do tej pary. Zazwyczaj taki prezent, który zawsze dawał do bliskich przyjaciół, „srebrny” suite, ale może dać dzieciom i bohaterów tej okazji.
 4. Niewątpliwie bardzo użyteczny prezent byłby szpilka wykonana ze srebra. To może być w różnych formach iz różnych przeznaczenia: Wariant A klip związać więzy rodzinne symbol szacunku i silny; dekoracja na poduszki remis oznacza radość dla pary; Klasyczny angielski model jest przekazany jako znak ciepłem i miłością do ich rodziców.
 5. Ciekawe i wspaniały prezent od dzieci – to jest puchar srebrny lub taca. Te rzeczy stanowią pragnienie dobrobytu, szacunku i miłości. Jak mówią – niech twój dom będzie pełna miska!
 6. W dzisiejszych czasach wszystko jest dość niepewne i niestabilne, więc każda para małżeńska, która żyła przez dwadzieścia pięć lat życia małżeńskiego, zasługuje na medal dla zrozumienia, miłości, czułości, miłości i dobroci. Znowu coś takiego może być wykonana ze srebra. Ten dar jest również uniwersalny, ponieważ może dawać i dzieci oraz przyjaciół, a nawet kolegów. Jeśli dla ciebie to jest drogie, to można łączyć z innymi gośćmi i przedstawić wspólny show. I uzupełnić to wszystko jest dobre, miłe i oryginalne życzenia.
 7. W tym czasie para zarabiają bardzo wielu rzeczy, ale nie każdy ma tabelę urządzeń w rodzinie srebrnym magazynie. Więc można zrobić piękny i użyteczny prezent. Nawet teraz, zestawy srebro nie są tak tanie, jak chcielibyśmy, więc możemy przedstawić go od kilku osób.

Twórcze podejście do prezentów na srebrnym weselu

Co dać na srebrnym weselu jako znak, że mąż i żona mieszkali razem przez długi czas? Dobrym rozwiązaniem – zegar ścienny i ustnej pragnienie żyć razem tyle samo lat, dni i godziny we wzajemnej miłości. Ludzie podpisania stany że zegarek do separacji, dlatego jeśli małżonkowie przesądny, mogą dać jakiś drobiazg lub kilka monet dla nich tych, którzy są dawcy. Jeśli chcesz dać oryginalność tego daru, można wybrać zegar w kształcie serca lub dwóch pierścieni, lub zamówić w pracowni jakiegoś niezwykłego tle, na przykład zdjęcie ślubne.

Najczęściej, w momencie gdy para świętuje swoją dwudziestą piątą rocznicę ślubu, mają już nie tylko dzieci, ale także wnuków. Oczywiście, z biegiem lat, ludzie rzadko są fotografowane, oprócz drukowania jest teraz już z mody, w zasadzie wszystkie cyfrowe i przechowywane na komputerze lub na nośnikach elektronicznych. Dlatego to świetny i zabawny prezent może być album fotograficzny, począwszy od dnia ich ślubu i do najnowszych osiągnięć.

Idealny i oryginalny prezent można uznać za portret rodzinny. A ponieważ w naszych czasach, można narysować portret ze zdjęcia, to dużo czasu i wysiłku, aby nikogo z rodziny nie będą musiały wydać. Po pierwsze, taki dar jest jedność całej rodziny, więc dostanie się taki cud, rodzice poczują się bardziej doceniać i kochać ich rodzinom. Po drugie, ten dar jest uważany za najbardziej nieoczekiwane. Nie każdy jest w domu można zobaczyć portret rodziny w olejach lub akwarele! Więc pamiętaj, obraz jest z pewnością zadowolą swoich bliskich.

Nie mniej przyjemny i nieoczekiwany prezent będzie pokaz slajdów lub klip wideo z zdjęcia „nowożeńcy” srebra, ozdobione przyjemnej muzyki. Dobry prezent może być srebrne okulary lub statuetka. Jeśli nie odebrać każdy z powyższych elementów można kupić piękną pościel, obrus lub usługi.

Jeśli przyjeżdża się do tego wydarzenia z twórczym boku, możliwe jest, aby napisać swój własny wiersz poświęcony jego rodziców, a to uroczystość. Ciekawą opcją może być wydrukowany okolicznościową gazetę, która opowiada o najważniejszych wydarzeń w rodzinie. Uzupełniają artykuły mogą być zdjęcia lub dowcipy, gratulacje. Ten dar może być bardzo cenne, tak, że w przyszłości pojawią się wnuki.

Najlepszy prezent dla rodziców na ich dwudziestu pięciu latach życia razem zawsze będzie wasze wsparcie, miłość, miłe słowa, które pochodzą z serca. Po tym wszystkim, to twoi najbliżsi ludzie, i lepiej niż Ty, nikt nie może powiedzieć im, jak wiele znaczą w życiu. Szkoda, że ​​nadal utrzymują harmonię rodzinną i wieczną miłość, która była ich wiernymi towarzyszami tutaj przez tyle lat. Pamiętaj, że wszelkie niespodzianki zależy wyłącznie od twojego nastawienia do nich i do swojej wyobraźni, aby zbierać, pamiętam wszystkie preferencje i interesy swoich bliskich i dać im najlepszy prezent!

load...