Co dać noworodka?

Posiadanie dziecka – jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej rodziny. Jest rzeczą oczywistą, że wszyscy krewni i przyjaciele starają się uczyć dzieciaka a – dar. A potem są setki pytań: co dać nowonarodzonego chłopca? Co dać noworodka dziewczynki?

load...

Szczególnie gorliwi krewni biegnie daleko i prawie posag jest przygotowany przez wybranie dar noworodka dziewczynki. Ale decydując który wybrać prezent dla nowonarodzonego chłopca, patrząc w kierunku, jeśli nie na maszynie, tak aby rower precyzyjnie. Ale nie zapominajcie, że tylko pipsqueak – tylko przyszedł do istnienia. I istnieje ogromna ilość darów przeznaczonych dla najmłodszych.

Jednak bardzo często, niestety, te dary dostarczyć ani dziecko ani matka każdy dobry i idź „martwy ciężar” na półce. Wybierz prezent, który będzie użyteczny i docenią – zadanie nie jest takie proste. Jednakże, jeśli znasz jakieś tajemnice, przyjdź do twórczego myślenia, a także inwestować w wyborze prezentu kawałka swojej duszy – to na pewno będzie w stanie znaleźć najlepszy prezent. Więc, co dać noworodka?

Oczywiście, można przejść do najbardziej prosty i sprawdzony sposób: poprosić młodych rodziców. Jednak bardzo często rodzice skromności i grzeczności nie odpowiedzieć na to pytanie, oferując Ci wybrać dla siebie. Aby wybrać prezent w takim przypadku, należy również dbać trochę – spójrz, co brakuje rodzinę. I informacje zawarte w tym artykule pomogą Ci w tym.

Niechciane prezenty

Istnieje szereg prezentów, które dają rodziny, w której doszło do noworodka, nie jest zalecane. Zgodnie z przyjętą tradycją w Polsce są prawie zawsze razem z obecnym młoda matka przedstawiła bukiet kwiatów. Jednak nadal nie warto – pyłek z dużym prawdopodobieństwem mogą powodować rozwój ataku alergii. Jednak, aby iść bez kwiatów nadal nie chce?

load...

Jest rozwiązanie – dać kilka kulek. On jest nie tylko całkowicie bezpieczne, ale nadal bardzo oryginalny prezent, że rodzice nie zapomnę bardzo, bardzo długo. Zazwyczaj te kulki – kwiaty są sprzedawane gotowe. Ale jeśli nagle nie można ich znaleźć, zwykłe balony o różnych rozmiarach i grubego drutu przyjdzie ci z pomocą.

Wybór prezentu dla okruchów, zwłaszcza zabawek, należy wziąć pod uwagę przetargu okruchy wiekowych. Nie jest konieczne, aby dać noworodka miękkie zabawki, samochody zabawki lub lalki, nawet najdroższe. Dzieci bawiące się z nich nie zacznie szybko, ale będą zbierać kurz w tym czasie bardzo dużo. Nie chcesz dodać młoda matka dodatkowej pracy? A więc ona ma coś do zajmowania swój wolny czas.

Jeśli zdecydujesz się podarować zabawki, wybierz te, które mogą zainteresować dziecko w najbliższej przyszłości. Zabawka może być duży jasny beanbag, zestaw gumowej zabawki do kąpieli lub, na przykład, rozwija matę. Nie należy również zapominać o taki dar, jak mobilności muzycznego na łóżku – zabawki te nigdy nie można mieć zbyt wiele. Przy wyborze zabawek sprawdzić, że zostały one poświadczone. Małe dzieci są prawie zawsze ciągnąć zabawkę w ustach – muszą być całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci.

Pieluchy są dość kontrowersyjny prezent. Oczywiście, pieluchy nie są zbędne. Jednak zanim je kupić jako prezent, należy zwrócić się do matki, co marka woli? Nie należy próbować samodzielnego określenia, to patrząc na już otwartym opakowaniu. Być może jest to marka pieluch kupionych ponieważ inni w tym czasie nie było, a może są one przedstawiane również.

Ostatnio stało się bardzo modne dać tzw ciasta z pieluch. Są one oferowane dla tych, którzy chcą wybrać niezwykłe prezenty dla noworodków. Reklama takiego daru widać wszędzie – z Internetu, a kończąc zapas towarów dla dzieci. Idea jest taka: każdy pielucha jest zwinięty w rurkę, a jeden ciasto tworzy się za pomocą pięknych wstążek. Nie ma wątpliwości – jak blask wygląda bardzo oryginalne i imponujące. Prezenty dla dzieci z ich rąk zawsze bardzo istotne.

Oryginalne prezenty dla dzieci są zawsze bardzo poszukiwane. Jednak lekarze – pediatrzy mają bardzo negatywny stosunek do takich prezentów. I nic dziwnego – Pieluchy są dokładnie takie same dla higieny osobistej, takich jak, na przykład, kobiece klocki. Po tym wszystkim, nikt nie pomyśli o usunięciu podkładki z opakowania, nie? I pieluszki powinny być czyste, nie wypaczone przez obcych wpływów nawzajem ręce i kurzem. W związku z tym, skoro i zdecydować się na taki oryginalny prezent, być przygotowany na to, że będzie to tylko pamiątka, jak i off-label użycie nigdy nie będzie.

Innym ulubionym, ale często bezużyteczne prezenty są sutki i butelki. Po pierwsze, wiele dzieci po prostu nie ssać smoczek, a oni nie potrzebują butelkę, ponieważ są one karmione mlekiem matki. Po drugie, nawet jeśli dziecko ssie smoczek i nie można odgadnąć z kształtem brodawki lub przez firmy – producenta, ze względu na co dziecko jest łatwe – po prostu odmawia je ssać.

Nie powinniśmy też kupić kojec. Jeszcze kilka lat temu był bardzo popularny arena dla wszystkich matek bez wyjątku. Ostatnio jednak coraz większa liczba młodych matek po prostu odmówić jej używać, wolą nosić dziecko w ramionach lub na temblaku, a nie umieszczać go na arenie. W każdym razie, jeśli zdecydujesz się dać okruchy arenę, wstępnie porozmawiać o problemie z rodzicami, a zwłaszcza matkę.

Wszystkie powyższe ma również zastosowanie w odniesieniu do takiego daru jak walker. Czy Twoje dziecko potrzebuje chodzika – zdecydował w każdym konkretnym przypadku konkretnie, w wieku około 5 – 6 miesięcy, nie wcześniej. Stosunek różnych rodziców Walkers sprzeczne – ktoś je chwali, a ktoś kategorycznie odrzuca.

Ponadto, w żadnym wypadku nie powinien dać okruchy takich produktów farmaceutycznych, jak herbatki ziołowe dla dziecka, rury gazowej, strzykawki, i więcej. Ich matka sama kupi w aptece, po prostu wiedząc, że jest to niezbędne do jego okruchy. I jako dar takie rzeczy będą wyglądać co najmniej niestosowne.

Czasami ludzie w celu zaoszczędzenia pieniędzy do siedmiu młodych, kupić jako prezent dla nowo narodzonego dziecka żywności dla niemowląt. Jednakże, nie jest konieczne, aby to zrobić – bo na pewno nie wiem jakiego rodzaju mieszaniny rodziców karmić swoje dziecko. Ale dowolną mieszaninę należy podawać dziecku aż zatwierdzony przez lekarza – pediatry.

Fakt, że książka – to najlepszy prezent wszyscy wiemy z naszego dzieciństwa nadal. Jednak w przypadku, gdy do wyboru prezent dla noworodka i jego matki, to zwykle nie działa. Książki o rodzicielstwa istnieje tak wiele – wiele różnych autorów, których poglądy są często w danej kwestii są diametralnie. Nie jest konieczne, aby załadować matce wszystkie te informacje – jeśli jest to wymagane, mama kupuje samą książkę.

Odzież jest również bardzo ulubionym prezentem dla wielu ludzi. Piękne i wygodne małe rzeczy mogą być wspaniałym prezentem. Bardzo szybko po pierwsze, dzieci rosną i może się zdarzyć, że zakupiona rzecz wzrostu, w sezonie nie będzie wielkość – ale nie kupić ubrania z miejsca na wzrost. I – drugi, moda dla dzieci i dorosłych – wartość nietrwałe i niestabilne. Jeśli zdecydujesz się kupić ubrania jako prezent, należy pamiętać, kilka prostych, ale bardzo ważnych zasad:

  • Ubrania powinny być uszyte z materiałów naturalnych.
  • Ubrania powinny być proste cięcie – zbyt niewygodne do noszenia frilly wzory.
  • Pamiętaj, aby zadbać o to, na szyi posiada przycisków lub przycisków – w przeciwnym razie proces dressing – rozbieranie będzie bardzo trudne.
  • Nie kupuj ubrań, które zdobią aplikacji trójwymiarowych z małych elementów – pipsqueak może ciągnąć je pociągnąć do ust i zadławić.

Jeśli wiesz, jak robić na drutach, można zrobić prezent dla noworodka ręce – związany z miłością i uczuciem bluzki lub kapelusz z pewnością zadowolić matkę i okruszki.

Najlepsze prezenty dla dziecka

Tak więc fakt, że nie jest konieczne, aby dać mniej lub bardziej wyraźne. To była kolej zdecydować się na te dary, które będą użyteczne i pożądane dla rodziny nowonarodzonych okruchów. Jak wspomniano powyżej, najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby mama i tata powiedział sobie, że oni potrzebują. Jeśli nie, zwrócić uwagę na następujące prezenty.

  • Pościel.

Pościel jest bardzo dobry i praktyczny prezent, ponieważ wiele z nich nie zdarzają się nigdy. Jeśli planujesz dać komplet pościeli na okruchy, rozsądne natychmiast zakupić koc – wybór koce jest bardzo, bardzo duże, więc wybrać czas, może być trudne. Położony w kołysce, która obejmuje zderzaki i daszek ochronny, a na pewno zadowoli okruchy i matkę. Warto też zwrócić uwagę na takie rzeczy jak dywany dla dzieci i ręczników kąpielowych duży – zawsze się przydać w każdym domu. Twój dar jest gwarancją popytu, a nie opierać się na dalekim szafie półki.

  • Akcesoria fotograficzne.

Pojawienie się dziecka urodzonego z rodzicami zawsze budzi respekt i sympatię. Są z dbałością o jej dziecko, obserwując jego najmniejsze sukcesy i, oczywiście, stara się uchwycić każdy kamień milowy w jej rozwoju. Dlatego produkty zdjęcia będą zawsze przyjść do sądu – kamery, różne oryginalnej ramki, album zdjęć dzieci. Na album fotograficzny dla dzieci powinny mówić trochę więcej. Zakup albumu fotograficznego, który pozwala, aby kronika życia dziecka, napisany w jego wczesnych sukcesów i okruchy. Te albumy są sprzedawane w dwóch wersjach konstrukcyjnych – zarówno dla chłopców i dziewcząt.

  • Wózek.

Trzeba wózek każde dziecko bez wyjątku. I, oczywiście, że to będzie dobry prezent. Ale nie zapominaj, że przy wyborze wózka – bardzo poważna sprawa. I będzie przechowywać dziecięcym na wózku na okruchy, zadzwoń od rodzica. Albo przynajmniej zadać swoje preferencje wyprzedzeniem.

  • Łóżeczko.

Łóżeczko dla dziecka może być również wspaniałym prezentem dla małego człowieka, chyba że rodzice nie nabył go z góry. Wybierz szopka jest znacznie łatwiejsze niż wózek, ale należy upewnić się, że jest certyfikowane i bezpieczne dla okruszków. Istnieje ogromna liczba różnych łóżkach przeróbki – oraz stół zmienia i komoda i łóżka – łóżeczka i transformatorów, które rosną razem z dzieckiem. Wybór zależy tylko od Twoich możliwości finansowych i preferencji smakowych. Być może nie jest to najbardziej oryginalny prezent dla noworodka, ale na pewno jest bardzo praktyczny.

  • Pralka – gun.

Wraz z pojawieniem się małego dziecka w rodzinie matki pojawia się czasami więcej prania. A jeśli młodzi rodzice nie mają pralkę na nowo poznanymi wzrostem obciążenia mama znacząco. I to, wierzyć, a więc jest to bardzo trudne. A pralka będzie wspaniały prezent i jak najbardziej mile widziane. I choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten dar noworodka okruchy nie przyniesie żadnej radości. W rzeczywistości nie jest to prawdą – dajesz dziecku najbardziej wartościową rzeczą, która może być tylko. Dajesz mu uwagę mojej matki, bo będzie mógł spędzić z dzieckiem podczas gdy byłby zabrany mycie rąk.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kilka punktów. W przypadku, gdy jesteś dając prezent dla krewnych, należy koordynować swoje działania z całą rodziną – co kupić jako prezent dla noworodka? Pomoże to uniknąć wielu nieporozumień i aby prezenty dla najlepszych i najbardziej użyteczne jako dziecko, i dla jego rodziców.

Po pierwsze, wszyscy krewni rady rodzinnego powinno zrobić listę tego, co chcesz dać bułkę i jego rodziców. Następnie każdy z nich należy wybrać to, co można dać noworodka. W ten sposób można uniknąć sytuacji kupowania dwa łóżka lub na wózkach inwalidzkich. Zgadzam się, że będzie umieścić rodziców w bardzo trudnym położeniu.

Po drugie, może warto pomyśleć o tym, jak zrobić prezent dla kilku osób. Uwierzcie mi – pralki lub wózku młodzi rodzice chętnie więcej niż pięć zestawów ubrań i grzechotki. Zgadzasz się, że w takiej sytuacji, wspólny prezent może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

I wreszcie najważniejszy sekret dobrego prezentu dla noworodków – jest miłość. Najprostszym i najtańszym darem, ale wybrany z miłości do swojego dziecka, to będzie dużo lepiej niż najdroższe, ale kupił tylko na pokaz. Po tym wszystkim, najlepszy prezent dla noworodka – jest miłość!

load...