Co dać noworodka i jego rodziców: pomysł przydatnych prezentów

W każdej rodzinie wraz z pojawieniem się dziecka rozpoczyna nową erę w życiu, które ma zupełnie inne znaczenie. Oczywiście, wielu krewnych, przyjaciół, kolegów i po prostu dobrymi przyjaciółmi czują potrzebę coś dać okruchy. To rodzi wiele pytań: co dać noworodka, jeśli jest – chłopca? A jeśli to jest – dziewczynka? Najbardziej „zaawansowany” wszystkim starać się wyprzedzić i zebrać dla nowo urodzonego dziewczyny prawie gotowy posag. Aby odebrać chłopca nie więcej, nie mniej – pojazd, samochód na pedały lub rowerów z skuterów. Czuję się tak, jakby powiedzieć: „Ludzie po dziecko urodziło się kilka dni temu Dlaczego nie zwrócić ich uwagę na wspaniałych nazwisk prezenty dla dzieci !?”

load...

Przedstawia „przyszłość”, „na pamiątkę”, często pozostawione leżą nieużywane w szafie, a następnie przenieść się do „śmieciowego” koszu. Być może wszystko jest jasne: trzeba wybrać odpowiedni prezent, przydatny i zdolne do dostarczania przyjemności i matkę i dziecko. To, jak to zrobić dobrze i dać noworodka najlepszy?

Zawartość:

Wideo-tip z listą niezbędnych zakupów

Co to jest ładne jest, aby matki i dziecka

Jeśli już stać się szczęśliwymi rodzicami i chcemy pogratulować krewnych lub znajomych z niezwykłym wydarzeniu – narodziny dziecka, a następnie przypomnieć, co przedmiot własnych tych dniach, jak otrzymać w darze najbardziej? Pamięć ta pomoże Ci wybrać coś, co z kolei młodzi rodzice będą cię pamiętać przez długi czas z dobrymi słowami.

load...

A jeśli nie są kierowane do potrzeb i aspiracji młodych rodziców, starają się bezpośrednio zapytać ich: „Co darem wolisz otrzymywać po urodzeniu dziecka” Jeśli otrzymasz konkretną odpowiedź, dobrze – teraz można spokojnie iść na zakupy i wybrać dokładnie to, co zamówił. Ale jeśli młodzi rodzice – bardzo nieśmiałe i odparł: „Tak, tak naprawdę nie wiem … Na swojej opcji, będziemy szczęśliwi wokół ..” Sytuacja jest bardzo trudna. Z czasem po lewej stronie, można porassprashivat nowo dziadków – czego brakuje w młodym wieku, a można je kupić. A jeśli spojrzeć dokładniej nasze rady, trzeba kupić prezent nie będzie trudne!

Niechciane uruchomiliśmy noworodka

1. Kwiaty – w luksusowym bukiet, pięknie urządzone, oczywiście, że świetnie wygląda. Ale nie zapominaj, że wielu z nich – silny alergen, a „zarobić” na alergię, właśnie nadchodzi ze szpitala, jest mało prawdopodobne, ktoś chciałby. Ponadto, wiele kwiaty mają ostry i odurzający zapach (lilie, goździki, niektóre odmiany róż), a w najlepszym razie będą losy na wywóz śmieci, jak tylko goście rozchodzić. Mimo to, chcę pogratulować młodym mama kwiaty?

Jest to wspaniała alternatywa – Pęczek balonów. Można je zakupić gotowe lub dzwoniąc na płucach i gospodarstw domowych, napompować pięknym kolorowych kulek na własną rękę. Nasza rada: należy zwrócić uwagę na bukiety wykonane z długich, wąskich kulek. Zażycie kolorowe kulki, z których można „oszukiwać” Fun and świąteczne kolory i można je naprawić na łodygi z liśćmi, jeśli wziąć zielone kulki.

2. Na liście niechcianych prezentów i noworodka były „tylko dla dorosłych” zabawki – lalki o różnej wielkości, samochodów i, oczywiście, miękkie zabawki wszelkiego rodzaju. Wiele czasu minie, zanim dziecko zacznie się z nimi naprawdę grać, ale są one prawdziwym magnesem pyłu! Młoda matka, wierz mi, i mają coś do zrobienia bez dodatkowego oczyszczenia.

Jeżeli, jednak postanowił dać

Zabawki

„Ale co z dzieckiem bez zabawek?” – Twierdzą innych wymagających czytelnika. Zgadza się – nic, zabawki dziecko potrzebuje od urodzenia, ale co?

 • Dzięki grzechotka produkcji krajowej i zawsze sprawdzić, czy towar posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzieci w wieku niemowlęcym wszystkie zabawki spróbować spróbować „na ząb” i musimy mieć absolutną pewność, że kupiłeś grzechotkę jest całkowicie bezpieczne, nie uszkodzony i nie zerwać z uchwytu.
 • Innym wspaniałym darem jest zestaw zabawek z gumy do pływania – dzieci uczą się bardzo wcześnie, aby postępować zgodnie z jasnych obiektów, i bawić się w wannie, a nie kapryśna.
 • Przydatna dla dziecka i dla mamy być „Niania musical” – obrotowa karuzela z kolorowych zabawek z ładnym, delikatnym melodii. Zafascynowany obserwacji powolne „odchodzenia” Młody, dziecko będzie zajęty przez długi czas w kontemplacji tego fascynującego spektaklu (i młodej matki może gotować przez odkrytą tata coś smacznego).

3. Pieluchy, o dziwo, są również w liście niechcianych prezentów. Ale – tu trzeba zrobić zastrzeżenie: tylko te, które są kupowane w pośpiechu, bez brania pod uwagę cechy tego dziecka. Oczywiście, pieluchy – bardzo niezbędne rzeczy, które nigdy nie boli, więc jeśli zdecydujesz się go kupić pytają z wyprzedzeniem w Momma, jakiego rodzaju pieluch kupuje w sklepie. Być może będzie to specjalnie pieluch „dla chłopców” lub „dziewczyny”, a waga dziecka musi być również brane pod uwagę – musi spełniać etykietowania.

Oddzielnie trzeba powiedzieć o tak zwanych „pieluchy ciasto„. Dziś jest bardzo modne, a co ukryć, oryginalny i piękny widok z prezentami dla niemowląt. To po prostu chcemy, aby po raz kolejny przypomnieć – Pamiętam, że pieluchy z tej samej kwestii higieny osobistej, takich jak kobiece klocków. Czy młoda mama chce używać pieluch z ich przeznaczeniem dla jego okruchy, jeśli zostały już złożone, pofałdowane, skręcone wie czyje ręce? Wiele młodych matek przyznaje, że pozostawił te „placki” na pamiątkę. „Jaka szkoda!” – Oni przyznają – „Po tym wszystkim, do produkcji pieluch jest tak dużo, że może dobrze służyć!”

4. Najczęściej są niepotrzebne i wiele smoczki i butelki do pomyślenia różne konfiguracje. Kupując taki prezent, pomyśl o tym – może dziecko, które jest przeznaczone dla daru, nie ssać smoczek (nowoczesne pediatrzy jest bardzo mile widziane), a do butelki z przegotowaną owsianki nie wzrosła, ponieważ naturalnie karmione – mleko z piersi.

5. Arena i spacerowiczów. Urządzenia te, które jeszcze kilka lat temu były bardzo popularne, dziś nie mają tak szeroki popyt wśród młodych matek. W każdym przypadku – takie prezenty wymagają ich zapotrzebowanie zostało potwierdzone przez samego matki.

6. Towary dla niemowląt, kupione w aptece, a nie – to bardzo miły prezent dla mamy ( „To tylko na wszelki wypadek, wszystkie dzieci chorują!”). Klizmochki, rura, strzykawki, opłaty medyczne i herbat – proszę mi wierzyć, jeśli trzeba być młodą matką ona będzie je kupić, a ci, którzy zalecają pediatrą. Nie trzeba dodawać, bardzo nieodpowiednie prezent!

7. Żywność dla dzieci – zwłaszcza indywidualnego przypadku. Noworodek nie może tolerować na wszystkich elementów, które są obecne w zakupionych drogich pakietów. Dla rodziców dziecka wraz z pediatrą wybrane władzy u osobnika, który bierze pod uwagę wszystkie cechy dziecka, w porządku.

8. Książki o rodzicielstwie – być użyteczne, ale wiele młodych matek traktować takich prezentów jako aluzja do jego niedoskonałości jako rodzic. Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, takie prezenty należy unikać – jeśli mama zdaje sobie sprawę, że jej wiedza o opiece i wychowaniu dziecka Wystarczająco, by kupiła samą literaturę niezbędną.

9. Odzież dla dzieci jest bardzo kochany przez wielu dziadków dar, rzeczywiście, może być świetnym prezentem. Piękne i wygodne rzeczy dla dziecka i przyjemność otrzymać młoda matka – ona będzie w stanie ubrać się okruchy na spacer lub wizyta.

Jeśli chcesz dać odezhku

Jednakże, istnieje kilka cech, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie ubrania dla dzieci jako prezent.

 • Nie kupić ubrania dla dziecka „pokoju na rzecz wzrostu”, wszystkie dzieci dorastają w różny sposób iw czasie, gdy zdobyłem kurtka zmieści, okno może być gorące lato.
 • Wybierz ubrania dla dzieci, które były wykorzystywane do produkcji wyłącznie naturalnych materiałów.
 • Prostych modeli powinny być preferowane dziwne i nietypowe – takie ekstrawaganckie rzeczy są często trudne do usunięcia i przyodziać. Upewnij się, że masz szyję lub miał przyciski przycisk – będzie to znacznie ułatwić proces zmiany.
 • Unikaj ubrań z dekoracyjnymi małych Szczegóły – paciorki, koraliki i pompony, że dziecko może ciągnąć i przeciągnij w ustach.

Prezenty dla noworodków i ich rodziców

 1. Pościelą – poszewka, prześcieradło, kołdrę (można od razu zakupić i koc od rozmiaru). Również uradowana mama i akcesoria dla noworodka szopka – kołnierzem ochronnym i baldachim. Koc dla dzieci, duży ręcznik do kąpieli – bardzo przydatne rzeczy, które są gwarantowane do użycia i nie zalezhatsya na długich półkach.
 2. Prezenty dla długiej pamięci – wszystko, czego potrzeba, aby ją, matkę dziecka, swój własny rekord stworzyć. Od pierwszych dni swojego życia, rodzice naprawić wszystko, co dzieje się z ich dzieckiem, a do tego potrzebują wiele narzędzi – kamera, zabawne ramki, albumy dziecięce z serii „Urodziłam”, „Jestem jednym roku”, i tak dalej. Te albumy są w formie pamiętnika, gdzie rodzice zapisują wszystkie osiągnięcia dziecka, są one sprzedawane w „dziewczęcy” wzór z serca i róże, i „męskiej”, w samochodach i pociągach.
 3. Wózek – idealny prezent (choć nie tanie). Idąc do sklepu w tak ważnym i bardzo pasuje do każdego dziecka prezent, wprowadzają młodego rodzica lub, w skrajnych przypadkach, zwrócić dokładnie jaki model wózki dla swoich okruchów woleliby.
 4. Łóżeczku lub materac dla noworodka – jeśli rodzice nie kupują je jeszcze przed narodzinami dziecka (jak zresztą i wózek), jest bardzo popularny i praktyczny prezent. Decydując się na zakup noworodka szopka, nie skąpy i kupić nowoczesny model z wbudowanym w komodzie, w pudełkach, które są bardzo wygodne do przechowywania ubrań dla dzieci. A jeśli łóżko zostaną przekształcone – rośnie wraz z dzieckiem, to będzie bardzo fajne!
 5. Pralka. Być może młode rodziny, jest już tam, i to ma sens zapytać, czy ubranie ich funkcji modelu Mycie dzieci? Jeśli nie, to krewni mogą mieć pojedynczy wspólny prezent i kupić nowoczesne pralki, a tym samym znacznie poprawić życie młodej matki i (dba o opiece nad dziećmi znacznie zmniejszone), a dla dziecka (mama może spędzać więcej czasu z nim).

Kupując „poważne” dar jak pralki lub na wózku inwalidzkim (który, nawiasem mówiąc, cena jest znacznie wyższa niż pralki!), Należy skontaktować się z wszystkich krewnych. Decydując co dać noworodka, powinny rada rodzina – w ten sposób można uniknąć „podwójnego” prezentów i kłopotliwych sytuacji.

Pamiętaj najważniejsze – prezent, kupiony z miłością, o wiele bardziej pożądane i drogie jak pamięć, a dla rodziców i dla dziecka niż ten, który jest kupowany w pośpiechu, „na pokaz”. Kocham rodzinę i opiekuńczy rodziny – najlepszy prezent dla dziecka!

load...