Co dać na trzydzieści rocznicę ślubu?

Zawartość:

30. Rocznica mieszkają razem to piękne imię – perła ślub.

load...

Perełki – symbol czystości i doskonałości. Tworzy się on powoli, ale systematycznie, rok po roku, a zamienia się w tworzeniu doskonałej natury. I małżeństwo: w ciągu roku robi się silniejsze, lepsze i osiąga ideał. 30 lat, oczywiście, specjalny dzień, a prezenty dla ślubu Perły mają swoje własne tradycje. W rocznicę krewnych mogą występować jako zaproszonych gości, dzieci, wnuki, i przyjaciół. Co przedstawiono na rocznicę?

Jak sama nazwa wskazuje ślub, prezenty muszą być odpowiednie do pereł, albo pamiętać o tym.  Może to być również wyrób z masy perłowej, wybór kolorów jest lepiej dać pierwszeństwo biały, różowy i czarny z odcieniami. Wybór prezentów jest miejsce dla wyobraźni: to jest możliwe przedstawienie biżuteria, broszki, pudełka z biżuterią. Dobrze, jeśli produkt wygląda drogie i eleganckie. Na przykład, wspaniały prezent może stać się antyczny zegar, malarstwo ścienne i podłogowe wazon.

Można dać portret rodziny – to jest oryginalny i wzruszający. Jeśli nagle para nie będzie się wspaniale świętować 30 latach małżeństwa i zaprosić przyjaciół i krewnych, dzieci mogą prezentować je jako dar zaproszenie na uroczystą kolację w restauracji, gdzie wstępnie zarezerwowany stolik, albo długo oczekiwaną podróż do odległych krain.


Powrót do spisu treści

Dary małżonków do siebie

Uważa się, że w dniu 30 rocznicy ślubu mąż musi dać jego żona naszyjnik złożony z 30 pereł. Symbolizują one liczbę lat mieszkali razem. Jego żona z kolei może dać jego żona spinki do mankietów lub spinki do krawatów, które są ozdobione perłami lub masy perłowej. Taka jest tradycja, ale nie będzie w tym nic złego, gdyby zamiast naszyjniki męża zaprezentuje ulubionego połowę prezentów znakomitych kolczyki lub pierścionek z pereł słodkowodnych. Wielki dar perłowego bransoletka lub wisiorek w postaci dużych pereł. Staje się popularna tradycja, aby ten dzień futro, haftowane perłami.

load...

Jeśli współmałżonek nie akceptuje biżuterii męskiej, konieczne jest, aby postępować w wyborze dar jego hobby i preferencji. Na przykład, może to być, jak matka perła przypadku papierosów lub zegarek kieszonkowy z nietypowej konstrukcji. Być może mąż będzie zadowolony, gdyby dano drogich akcesoriów samochodowych, nowy gadżet, przędzenia lub profesjonalnych kamer.

Zdarza się, że para woli kupić wspólnych prezentu. Na przykład, może to być nowoczesny sprzęt i nowe meble. Najważniejsze, że ten zakup przyniesie radość obu małżonków. Ale na dzień trzydziestego być nadal obecny ukochanej niespodziankę w uroczym bukiet kwiatów w pierwotnym projekcie lub niektórych słodkie drobiazgi. Zawsze dopasować do wnętrza mieszkania lub perłowym elegancki świecznik statuetki.

I nie zapomnij w tym uroczystym dniu rozmawiać ze sobą miły, łagodny rozmowę z deklaracjami miłości. Każda kobieta, nie pozostawia obojętnym wiersze napisane przez ukochanego, jak on to docenia, dzięki za szczęśliwie żyli razem lat i wspaniałych dzieci.


Powrót do spisu treści

Prezenty od przyjaciół i krewnych

Prezenty mogą być indywidualnie przez każdego przyjaciela, krewnego lub para. W tym przypadku, nie będzie dużo i będą zróżnicowane. Może być obecny i całkowity dar z krewnych lub przyjaciół. Taki prezent będzie droższe, solidne i niezapomniany. Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby dbać o jego dekoracji w tradycji perła ślub. Pakiety i ich przypadki muszą być hodowane i wiele perła perła. Miłym zaskoczeniem będzie dekoracja sali na obchody kwiatów, balonów, fotografii i plakatów komiksów życzeniami dla nowożeńców.

Poniżej znajduje się lista kilku możliwych prezentów:

  • Zdjęcie jest za bardzo odpowiedni prezent na rocznicę ślubu. To może być wielkie rodzinne zdjęcia w drogim pięknej ramie lub fotograficznych kolaży ze zdjęć z różnych lat. Bardzo wygodna rama elektroniczny, który pozwala pomieścić prawie cały archiwum rodzinnego, zebrano ponad trzydziestu lat. Można drukować zdjęcia na płótnie, pary lub nawet uczynić tapety z ich wizerunku. Pięknie zaprojektowany album fotograficzny ze zdjęciami z najbardziej pamiętnych wydarzeń także proszę rocznice. Impress i wideo, zmontowany z fragmentów archiwum wideo i fotografii rodzinnej i muzyki ze swoich ulubionych utworów.
  • Zawsze popularne prezenty, które są przydatne w domu lub przyczynić się do stworzenia komfortu w domu. Te nowoczesne urządzenia, takie jak do pieczenia chleba, multivarka, mikser, grill, kawa, jogurt nie tylko przyczynić się do dywersyfikacji pary moc, ale również ułatwić życie i bardziej interesujące. Wszystkie rodzaje wyposażenia wnętrz – obrazy, wazony, lampy, murale – będzie przez wiele lat, aby zadowolić rocznice i daje przyjemne wspomnienia.
  • Nie możemy ignorować wyrobów włókienniczych, które są prezentowane jako prezent na 30-lecie. Chic pościel wykonana z drogich tkanin, pikowana narzuta lub miękkiej wełny koc zawsze będzie przydatny w sypialni lub salonie, a piękny len obrus i serwetki z haftem będą ozdobą przytulną kuchnię.
  • Piękne gastronomicznych i herbaty zestawy i zestawy są odlewane pearl inlay – tak jakby zostały one zaprojektowane specjalnie na prezent dla rocznicę ślubu 30-letniej. Elegancki wygląd zostaną przekazane kieliszki wina i kieliszki do wina z perłowym wykończeniem.
  • Bardzo miło dostać prezenty dla małżonków, dzieci i wnuków wykonanych ręce. Może to być kartka urodzinowa z wersów własnej kompozycji, dziane łask, malowane lub ukształtował drzewa genealogicznego, kulinarnych arcydzieł.

Powrót do spisu treści

Złota zasada

Prezenty dla trzydziestu rocznicę ślubu może być bardzo różny: drogie, przydatne lub oryginalne. Ważne jest, że są one wybrane z sercem i symbolizują podziw dla małżeństwa, któremu udało się przemycić do wzajemnej miłości i szacunku w ostatnich latach życia razem.

load...