Co dać na ich złote wesele: tradycja i nowoczesność

Zawartość:

Pół wieku rocznica rodzina – to powód do obowiązkowego obchodów tego wydarzenia. Żyć 50 lat u boku jednej osoby, aby przejść przez wszystkie trudności i trudności napotkanych na drodze każdej parze, zachowując miłość, szacunek, ciepłe i delikatne uczucia – wszystko warto świętować rocznicę ślubu w wielkim stylu. Niekoniecznie zaprosić wielu gości, aby wydać ogromne pieniądze na restaurację. Wystarczy, aby spełnić całą szczęśliwą rodzinę przy tym samym stole pogratulować tych, którym udało się utrzymać ze sobą długie życie, mieć dzieci i pozostać kilka zasługują być z niej dumni. Oczywiście, nikt takich uroczystości jest kompletna bez show. Przed mówimy o jakiego rodzaju prezenty na ich złote wesele przyjętym dać, ale z tego, co powinno być zaniechane, niech określić rozumieniu która jest uwzględniona w rocznicę artysty.

load...

Złoto ślub i jak go świętować

Pod nazwą rocznicy nie jest trudne do zrozumienia, że ​​jest to symbol złota. Ten kosztowny metalowy żółty ceniony przez cały czas. On jest bardzo twardy, plastyczny i „stałe”. Materiał ten specjaliści są obojętne substancje chemiczne, to znaczy tych, które nie ulegają utlenianiu. Dlatego rocznica nazwa brzmi jak „złoto”, symbolizujące siłę, wartość i trwałość małżeństwa i relacji między parami. Być może ktoś myśli co najmniej dziwne, że po szafirem i Ruby ślub 50-lecia został nazwany na cześć metalu. Po tym wszystkim, mimo swej hojności, jest to tańsze niż wyżej wymienionych kamieni. Należy jednak pamiętać, że w dawnych czasach (aktualny dzień, oczywiście, nie jest wyjątkiem) złoto jest bardzo cenione i bardzo zadowoleni z nich, podczas gdy inne klejnoty niewiele widzieliśmy, że jest trochę później weszli do codziennego życia bogatych rodzin zamożnych.

Tak więc, z historią o nazwie „złoty ślub” Zdecydowaliśmy, teraz porozmawiajmy o tym, jak można świętować. Sami żona bardzo rzadko inicjują świąteczną imprezę, więc jeśli rodzice nie mają zamiaru przeprowadzenia wakacje, zaoferować mu zorganizować samemu. To, co będzie głównym prezent na rocznicę ich ślubu, który ewentualnie może być łączona z innymi darem, ale będziemy rozmawiać o tym później.

Niekoniecznie rzucać ucztę dla całego świata – zaprosić krewnych. Miejscem imprezy może być mała przytulna kawiarnia lub restauracja. Jednak wstępnie czytać cen instytucji, menu, liczbę miejsc w salach i tak dalej. Aby stworzyć szczególną atmosferę, ozdobić pokój z rodzinnych zdjęć, obrazów pary, wykonanych w różnych momentach ich życia. Następnie zrób listę gości – zadzwoń krewnych i najbliższych przyjaciół rocznice. Z pewnością twoi rodzice będą bardzo zadowoleni, jeśli tego dnia obok nich są dzieci, wnuki i prawnuki. Po tym wszystkim, jest żywym świadectwem życia nie żył na próżno! Jak wiadomo, najbardziej przyjemny i wartościowy prezent dla każdego mężczyzny – miłości i opieki nad osobami mu drogie.

Informuj goście z wyprzedzeniem o miejscu festiwalu i jego czas rozpoczęcia – można to zrobić ustnie lub zamówić specjalne karty zaproszenie. Rodzice do niedawna nie zgłosić swój pomysł – niech to będzie niespodzianka. Wymyślić wymówkę „przynęty” je poza domem, na przykład, że nazywając je na obiad i strój powinien być wielki. Po wszyscy goście zbierają się, przynieść rocznice. Zostało uzgodnione na zaproszenie, że gdy obejmie lokale bohaterów dnia, wszystko będzie musiał przywitać im otuchy. Taki prezent dla rodziców na pewno nie zapomną!

load...

W ogóle, to postanowiliśmy uczcić złotą rocznicę wspaniale jak sam ślub. Dowodem na to jest tradycji i zwyczajów, które sprowadzają się do nas z przeszłości. Obejść 50-lecia nie warto, bo to rodzaj progu, po czym rozpoczyna się kolejny etap życia razem.

Najlepszy prezent dla swojej złotej ślub

Jeśli mówimy o tradycji, to nadal zwyczaj przedstawić na 50. Rocznicę życia małżeńskiego chusteczkę haftowaną złotymi nićmi w dawnej Rosji. W środku wakacji najstarsza córka lub syn pokryte swoje ramiona i głowę matki. Goście obsypany ten gatunek para, żółte liście, jak również pszenicy i innych zbóż, a więc chcąc materialnego dobrobytu, lojalności, ciepło i szczęście. Aby przeprowadzić ceremonię, wszyscy uczestnicy wypowiedział te słowa: „Jak pan podszedł złotym deszczem miłości, zrozumienia i dobrego samopoczucia 50 lat temu, a więc powinien być przelana przez kolejne pół wieku!”.

Bliscy krewni i dzieci dał nowych bohaterów pierścienia okazji ślubu, oczywiście, były złote. Para nosili biżuterię i nadal dają prawnuków lub wnuki „na szczęście”. Tak w dawnych czasach uważano, że z pierścieniami, mąż i żona zdał młody cierpliwości i mądrości, które przez te wszystkie lata, aby ich związek. Dziś wielu nie wiem i nie obserwować te tradycje, więc dzisiejsza młodzież wybiera prezenty kierować trendy w modzie i nawyków.

Jeśli 50-lecia życia razem powiedzieć rodzicom, a potem, jak już wspomniano powyżej, najlepszy prezent dla nich będzie doskonale zorganizowane wakacje z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Pamiętaj, aby przygotować ładne gratulacje, bo prawdopodobnie będzie musiał wygłosić mowę. Może być oprawione w poetyckiej formie. Przedstawił mu piękny bukiet kwiatów, w samym sprzętu domowego (takich jak telewizor, malakserze lub coś innego), wycieczka do uzdrowiska. Ogólnie rzecz biorąc, „aktywować” swoją wyobraźnię, bo kto nie lubi wiedzieć, co kochają i są uzależnieni od swoich rodziców. Prowadzony w ich wyboru do ich upodobań, zainteresowań, i, oczywiście, pod uwagę kwotę, którą są skłonni opuścić sklep.

Być może, jesteś zaproszony do udziału w radosnym wydarzeniu – 50 lat życia razem – przyjaciół, a teraz główne pytanie, które Cię dręczą – to dać im ślub złoty Rozpatrzmy bardziej szczegółowo wszystkie możliwe opcje ?.

Oczywiście, przede wszystkim decyduje o ilości, że jesteś gotów zobowiązać się do zakupu. Fakt, że 50-letnia rocznica jest tradycyjnie akceptowane dać złoto, dlaczego – nie trzeba wyjaśniać. Takie produkty są dość drogie, zwłaszcza od niedawna metal ten znacznie wzrósł w cenie. Dlatego też, jeśli nie jesteś w stanie kupić dobrej jakości rzeczy, nie trać czasu na tandetne produkty lub podrabianych. W tym przypadku, wyprowadziła ogromny bukiet kwiatów. Można, na przykład, aby ją zamówić w specjalnej kabinie. Jeśli masz jakieś szczególne talenty, na przykład wiedzieć, jak rysować, cięcia drewna, pisanie poezji lub komponowanie muzyki, bohaterem dnia prezentowane darem wykonane swego własnego malarstwa, rzemiosła i dedykowane do nich piosenkę.

Wykonane ze złota – biżuteria i akcesoria – zwykle prezentują swoje dzieci, wnuki i innych bliskich krewnych i przyjaciół, a inni goście mogą również ograniczyć oryginalne i ciekawe prezenty – produkty ze złotem. Dziś niemal każdy obiekt może być ozdobione grawerowania. Kup ścianie lub zegarek, figurkę, niezwykły wazon, naczynia, i odnoszą się do specjalisty, który spowoduje gratulacyjny napis.

Właściwe i wyłączne prezent zostanie również malowanie w wyśmienitej pozłacanej ramie. Można nawet wyciągnąć z niego sobie bohaterów tej okazji. W tym przypadku najważniejsze – do wyboru profesjonalnego artystę, który będzie wykonywać swoją pracę sprawnie i jak najbardziej realistyczne małżonków czerpalnych.

Nie wszyscy ludzie mają tendencję do wiązania symboliczne prezenty dla konkretnego kalendarza data ślubu. Ale to nie jest tak źle, bo każdy ma prawo robić, jakie uzna za siebie. Ponadto, dzięki bohaterów dnia wiele różnych prezentów. Jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu dawców i przedstawić oryginalny i niezapomniany prezent, niekoniecznie kupować drogich rzeczy, najważniejsze – to piękny design swoją moc. Nie wiem, jak to zrobić? pokażemy. Głównym celem jest „beat” świąteczny dzień, czyli 50 lat małżeńskiej jedności par:

  • Prawie każda kobieta kocha kwiaty, więc byłoby właściwe przedstawienie swojej żonie 50 pięknych czerwonych róż na długich łodygach;
  • Na organizację wakacji kontakt z agencją. Zwykle mają dodatkowe usługi w zakresie rejestracji pomieszczeń i prezenty i na pewno będzie w stanie zrobić oryginalny skład kulek z adnotacją o pamiętnej dacie;
  • Powiedzieć, że to piękny powitanie, a następnie oddać czekoladowy medal liczby lat przeżytych przez małżonków. Można również zastąpić je jednym wielkim z „50 lat razem” napisem. I już wtedy przedstawił swój główny obecne (malowanie, zegary ścienne, ozdoby, oryginalny album, książkę, która wprowadziła cały rodowód rodziny lub inne);
  • Cheer i proszę rocznice może również pary T-image lub z rysunku sentymentalną, poważny lub zabawny napis. Wszystko to sprawi, że uroczystość naprawdę niezapomniany.

Najbardziej nieoczekiwane i niezapomniany prezent na 50. Rocznicę – voucher dla dwóch osób w ośrodku, święto dom lub wyspecjalizowany ośrodek zdrowia. Jeśli to możliwe, należy zwrócić się do podróży para miejsc, gdzie się urodzili związek. Mogą mieć sen dożywotnią do odwiedzenia konkretnego miasta, więc zrobić wszystko, aby ich marzenia w rzeczywistość!

Ogólnie rzecz biorąc, można dać wszystko, co dusza zapragnie, jak długo obecny powstał z serca. Ponadto, najdroższym i cenny dar jubileuszowy przedstawiony już los – poznawanie siebie i wielka miłość długie 50 lat!

load...