Co dać kolegów w dniu 23 lutego?

Zawartość:

Nie jest konieczne, ponownie raz dużo mówić o tym, co święto obchodzone w dniu 23 lutego wraz z upadkiem Związku Radzieckiego już dawno stracił swoje pierwotne znaczenie. Każdy wie, że w okresie od 1949 do 1993 był nazywany Dzień Armii Radzieckiej i marynarce wojennej, a później został przemianowany na Dzień Obrońcy Ojczyzny. Pamiętaj roku szkolnym wszystkie dziewczęta pogratulował jej kolegów, chłopcy z męskiego wakacje, bo to oni musieli służyć w armii i chronić ojczyznę z bronią? W każdym razie, to jest podtekst próbowała dać dziś dzień nauczyciela, zapraszając weteranów wojennych w szkole opowieściami z przeszłości. Ale z czasem, 23 lutego jest postrzegany przez większość dzisiejszej młodzieży jako święto na cześć przedstawicieli silnej połowy ludzkości, bez względu na to, jaki rodzaj relacji musieli służyć w armii i są odpowiedzialni za służby wojskowej, jeżeli w ogóle. Ten rodzaj Dzień męska jak, na przykład, w dniu 8 marca dla kobiet. Jak ważny to podejście jest trudne do oceny. Jednak święto to święto, co oznacza, że ​​ignorowanie kogoś z krewnych lub znajomych mężczyzn na dzień jest po prostu nie do przyjęcia. Na tydzień przed szereg „X” wszystkich pracowników płci żeńskiej od spółek zaczynają omawiać ten problem: co miejscowo do zaprezentowania w dniu 23 lutego współpracowników. To nie wydaje się tak poważne datę, jednak i to również nie można ignorować: mężczyźni z tej relacji nie można wybaczyć. Dodatkowa trudność polega na tym, że wiek mężczyzn w grupie jest inny, i chcę, aby zadowolić każdego. A gratulacyjny budżet jest często niewielka. Który stanowi płci pięknej pokazać cudów pomysłowości i wyobraźni w darach kwestii wyboru. Zgadzam się, podobnie jak w bajce „Idź tam, nie wiem gdzie, doprowadzić go, nie wiem tego.” Jednak my, kobiety – uparty charakter, a jeśli chcą zrobić, to jego cel wykorzystane do osiągnięcia. Oraz w celu ułatwienia rozwiązanie tej skomplikowanej układanki, spróbuj podać przykłady tego, co może być prezenty dla kolegów w dniu 23 lutego.

load...

A wakacje w przyjaznym zespole

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby być częścią dużego zespołu, gdzie relacje wykraczają poza Strictly Business, wybory dla nietrywialne gratulacje kolegów, istnieje wielka różnorodność. Jednym z nich może być wieczór spędzony wszystkich pracowników biurowych w kręgielni. Jeśli zespół składa się z młodych ludzi, to można bezpiecznie przejść do jazdy na rolkach, a nawet lodowisko. Co może być lepszego niż zabawy z kolegami, którzy nagle tracą kontynuacja sztywność i dzieci czują? Alternatywnie, można razem grać w paintball, który jest zgodny z ogólnym tematem wypoczynku. Znajdź aprobatę wśród męskiej części zespołu i pomysłu na wynajem kawiarni na wieczór. Dla niepijących firmy mogą zrobić „imprezę dla dzieci”. Niech nie będzie alkoholu i ciężkich posiłków, a świąteczny stół dekoracja elegancki tort będzie wykonany w postaci zbiornika lub coś innego w celu podkreślenia główny temat wakacji. Jeśli nie możemy obejść się bez alkoholu, kwota nim powinna być taka, że ​​nikt nie straci twarz. Jest to święto na cześć 23 lutego, a nie tylko banalne święto. Ale wieczór wieczorem i rankiem wielki dzień, też musi być niezapomniany. Można to zrobić po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem kobiety przyjść do biura wcześnie i zrobić jej dekorację. Zorganizować kolorowe ściany i znaczące gazety, który jest wymagany do opisania godność każdego człowieka swojego zespołu, i można w żartobliwy sposób, będzie rozweselić. Również nie zaszkodzi pomyśleć nad wyglądem zewnętrznym kobiet w tym dniu. Na przykład, aby ubrać się w tym samym stylu, co byłoby nawet zdalnie przypominają armię. Interesujące może być samo gratulacje przychodzące mężczyźni. Na przykład, stać w kolejce i przyjąć ich do mody militarnej. Ten oryginalny początek dnia pracy stworzy dobry nastrój i pomoże zabić czas w oczekiwaniu na wieczorny program rozrywkowy. Jak wspomniano powyżej, wiek mężczyzn w grupie mogą być bardzo różne, a jednocześnie niektóre przyjmie z entuzjazmem pomysł na spędzenie wieczoru w towarzystwie pracowników, z drugiej strony, ze względów zdrowotnych lub innych, z wielką przyjemnością bym poszedł do domu. Następnie, jako dar dla wszystkich bonu będzie idealnie odpowiadał. To, to na pewno można odebrać osobiście do każdego człowieka: nabycie książek, telefon i akcesoria komputerowe, sprzęt wędkarski, artykuły sportowe, i tak dalej. Należy jednak pamiętać, że certyfikaty powinny być równoważne do nikogo nie urazić.

Symboliczne i osobiste prezenty

Dobrym wyborem na prezenty dla męskiego wakacje pozostaną symboliczne pamiątki. Mogą one być takie same dla wszystkich, tak różne, ale mniej więcej w tej samej cenie (mężczyźni nie są szczególnie uprzejmy, ale bardzo drażliwy). Może to być modele samolotów, samochodów, statków i jeszcze lżejsze w formie pistoletu lub granatu. Nieźle jak również uwzględniać aktywność firmy. Pracy w dziedzinie transportu? Fit charms w postaci małych maszyn. Budowa? Uczynić wszystko hełm mężczyzn z logo firmy. Handlowy? Można dostarczyć wysokiej jakości kalkulatorów. Wśród przydatnych rzeczy można wybrać ten sam kubek, a dla nich – pakowanie dobrą herbatę lub kawę, wielofunkcyjne scyzoryki, stół stoi pod telefonem, ramki z ciekawym wzorem, i tak dalej. Oczywiście, idea symbolicznych prezentów nie jest niczym nowym. Ale co zapobiega tu zastosować oryginalne podejście? Jeśli wszystkie prezenty są różne, mogą grać w świątecznej loterii. Organizacja nie będzie duża trudność. Wystarczy napisać liczbę nagród na kawałki kolorowego papieru, i niech ludzie wyciągnął jeden po drugim. Może posiadać wiecu w pracy, ale dla większej powagi lepiej wybrać salę konferencyjną lub salę konferencyjną. I po loterii, gdzie można również zorganizować mężczyzn i mały bufet. Zapewni to stary pomysł z pamiątkami i nowością będzie interesujące dla kolegów. I co dać do kolegi w dniu 23 lutego, jeśli twój związek z nim od dawna z biznesu właśnie zaprzyjaźnił? Wtedy ma to sens, aby dać mu coś z dala od reszty i wykracza poza czysto pamiątek biurowych. Na pewno doskonale wiedzą dobrze, co jest darem jest przyjemne. On nie musi być drogie i ekskluzywne, przyjazny ważne implikacje. Na przykład, dobra książka, wizytownik i jakości torebka do niego, parasol, nowa gra komputerowa. Wystarczy wybrać prezent w oparciu o preferencje smakowe od siebie – na bramkę.

Propozycja budżetu

Opcja ta jest idealna dla tych grup, gdzie wiele kobiet i mężczyzn są w mniejszości, a koledzy pogratulować im dość drogie. Chociaż oryginalny – coś całkiem niedrogie. Dlatego wielkie odkrycie może służyć jako popularne karty teraz wokalne i animowane. Rzeczywiście, piękny obraz ze szczerymi słowami wyrażone na początku dnia pracy, nie zostawiaj swoich kolegów obojętny. Ciekawym dodatkiem do tego gratulacyjny służyć również jako dzwonek do telefonu komórkowego. Poświęć czas na zamówienie dla każdego przedstawiciela silniejszej płci osobistej melodii według jego preferencji smakowych. Zgadzam się zrobić to nie jest trudne, trzeba tylko spojrzeć na pulpicie lub kolegami z góry przypadkowo poprosić o swoich preferencjach muzycznych. I w tym przypadku, aby pogratulować ludziom, których praca nie jest podłączony do komputera? Wybierz odpowiednią okazją do karty gotowe (sprzedawany wszędzie), a ciepłe i szczere słowa napisać sami, ponieważ jest to część z gratulacjami, a to najważniejsze. Taki dowód twoich ludzi będzie bardzo przyjemny. Jako uzupełnienie zorganizować całą żeńską część rodzaju zespołowego „słodkiego stołu”, a może nawet z ciasta i ciasteczka domowej roboty. Niech będzie, bez żadnych specjalnych kulinarnych, ale koledzy docenią Twoje wysiłki i daje im to czasu. Jest to możliwe, a tu proszę i uczyć każdego człowieka jako mały osobisty prezent herbaty lub filiżanki kawy. To tylko część z opcji tanich gratulacje. Reszta z was powie fantazji i gusta męskiej części biura.

Piśmiennicze, anty-stres i gry prezenty

Długopisy, terminarze, organizery i inne zwyczajowe dla każdego pracownika biurowego rzeczy nie są tak zupełnie zbędne, ale jest mało prawdopodobne, aby zaprezentować niespodziankę. A jeśli połączyć je z dodatkami anty-stres? Po czasie dla każdej firmy w żaden sposób związany z sytuacjach stresowych. Dlatego też elementy, które pomogą trochę na stres i przesunięcie uwagi z dala od monitora komputera do czegoś innego, dając odpocząć oczy może okazać się bardzo przydatna. Na przykład zwykłe zestawy długopisów, stoi na kołach i innych przedmiotów Urzędu strony z różnych relaxators ręką. Mogą one być albo gumy lub magnetyczne w postaci kulek, owale, lub cały zestaw kostek i innych figur dla twórczego nirwany. Nawet dzisiaj piśmiennych charakteryzuje oryginalność i nowość, niż jest w stanie obsługiwać główny temat wakacji. Na przykład, kalendarze biurkowe z podstawek broni tematyce lub zszywkami w postaci wozów bojowych z pewnością znajdzie godnego aplikację. Zamach na obecnych współpracowników w dniu 23 lutego może stać się nieco zapomniany częściowo, ale wciąż nie traci swoje gry Znaczenie planszowe. To może być interesujące łamigłówki, backgammon i szachy dla intelektualistów. Jest prawdopodobne, że przerwa obiadowa swój człowiek szczęśliwy, aby przejść do takiej gry, lub nawet zorganizować tygodniowy turniej w biurze pierwsze miejsce wśród miłośników. Dla energicznych współpracowników dobra gra prezent mogą być wszystkie takie same rzutki. A jeśli Twoja firma posiada pokój rekreacyjny z wystarczającą ilością miejsca, zorganizować zespół ogólny prezent wszystkich kobiet w postaci wszystkich atrybutów do mini tenisa stołowego. Nadaje się również i gimnastycznym. Niech koledzy aktywnie odpocząć i zredukować przerwy na lunch dymu ze świadczeń zdrowotnych. Nadal możliwe jest, aby dać wszystkim ludziom biurze małych samochodów sterowanych radiem i zorganizować prawdziwy wyścig ze specjalną nagrodę dla zwycięzcy. Jest to na pewno cieszyć, bo grać piękny dzieciństwo w każdym wieku. Ważne jest, aby pamiętać, że dar od 23 lutego – to nie tylko roczne zapotrzebowanie pogratulować mężczyzn. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć kolegom, że są one przede wszystkim przedstawiciele silniejszej płci, a nie tylko pracowników, a oni ci odpowiedzieć, i szacunek, i uwaga, a pomóc w tym wydarzeniu. W naszych czasach powszechnej równości i postępu granic między mężczyznami i kobietami w kontaktach biznesowych tak straciliśmy jasne ramy, które już nikogo nie powoduje wewnętrzny protest, jeśli młody człowiek całkowicie zapomina się otworzyć drzwi dla pani lub dać miejsce w kolejce do lunchu w kawiarni. Tak, realia życia są takie, ale dlaczego iść z prądem? Więc pokazać swoim kolegom, że są przede wszystkim mężczyźni. 08 marca jest tuż za rogiem, a może być odpowiedzią na swoim rodzaju wiadomości przedstawicieli silnej połowy ludzkości, też będą mogli zaskoczyć kobiety pracownikom miłą niespodziankę?

load...

load...