Co dać koledze: walka ze stereotypami

Co podać do kolegi? Odpowiedź na to pytanie jest w stanie nikogo zawieść. Nie tylko jest lista prezentów jest ściśle ograniczona do kultury korporacyjnej, więc nadal brak informacji o hobby i upodobań swojego współpracownika można umieścić w niewygodnej sytuacji. Jeszcze prezenty zaprojektowany, aby przynieść radość. I jaką radość może istnieć, jeżeli zatwierdzone przez kultury korporacyjnej jest wyraźnie obecny „trąci” formalizm? Inną mysz komputerowa, zegarek, pióro, choć drogie, bez smaku, czy obraz, który jest w stanie ozdobić ścianę w domu na wsi?

load...

Co zrobić, aby otrzymać prezent dla kolegów spojrzał formalnością i nie zamieni się w innym niepotrzebnym znakiem uwagi z twojej strony? Wiele z nich zaleca się wybrać na prezent, jeśli robisz to dla siebie. Ale czy to prawda? Pomimo faktu, że pracujesz w zespole, wszystkie smaki są zupełnie odmienne. Podobnie jak hobby, a rzeczy może przynieść radość. Pierwszym z nich jest patrzeć na kolegów.

Życie biurowe szpiegiem …

Pry źle. Że uczono nas w szkole, ale teraz nie idzie o szpiegostwo, ale o zwykłej obserwacji. Spójrz na jego współpracowników. Każdy z nich coś jest nie tyle do „pełni szczęścia”. Ktoś ociera się plecami ze względu na stały posiedzeniu w niewygodnych krzesłach biurowych. Ktoś udziały w rozmowie wieloletnie pragnienie, aby pójść na koncert pewnej grupy. Ktoś „vital” potrzebuje wizytę w salonie piękności lub subskrypcji magazynu. Wszelkie maleństwo może pomóc Ci znaleźć prezent, który ucieszy nie tylko beneficjenta, ale również pokazać jej, że nie jesteś obojętny na jej potrzeby i pragnienia. Nawiasem mówiąc, ta obserwacja działa jak wybór poszczególnych prezenty, a przy wyborze prezentu dla ogólnych wakacji.

Najlepszym przyjacielem dziewczyny – bony

Najtrudniejszym do odpowiedzialności za tych, którzy pracują w zespole czysto kobiecym. Smakuje współpracownika w zespole kobiecym, można dowiedzieć się sporo. Ale z tym wszystkim i nie decydować o sobie pytanie, co można dać do kolegów? Raczej obfitość informacji może pogorszyć sytuację niemal do absurdu. Powiedzmy, że Twój kolega preferuje makijażu firmy. Ale podarowane kosmetyki czy perfumy mogą zranić jako dar może być traktowane jako aluzję do faktu, że wygląda źle.

Wydaje się, nie ma ucieczki, a po raz kolejny musiał zrobić pudełko czekoladek i słoik z kawą? Na pewno nie! Doskonała wydajność w tej sytuacji będzie talon do dużego sklepu z perfum i kosmetyków. A nawet jeśli kwota nie jest tak wielka, ale można mieć pewność, że kwota ta jest współpracownik wybierze kosmetyki, że będzie ona podejściu, co oznacza, że ​​prezent z pewnością ją zadowolić.

load...

Bonu może być stosowany nie tylko do wędrówki w dziale kosmetycznym, ale również w centrum SPA i salon piękności. Jednak taki prezent warto przedstawić z najwyższą ostrożnością. Nie jest konieczne, aby wybrać procedurę, do której idziesz, aby wysłać swoją koleżankę. Odnoszą się do wybranego obszaru i postarać się o odpowiednią kwotę na kuponie będzie pokrycie kosztów kilku równoważnych procedur. A następnie prezent nie będzie wyglądać wskazaniem rzekome wady, najważniejsze – aby zapewnić im swobodę wyboru.

Człowiek nie pocieszać siebie, jeśli tylko …

Jeżeli współpracownik prezenty dla wszystkich mniej lub bardziej jasne, darem dla bliźnich może przynieść pewne zamieszanie. Najtrudniej jest do tych, w których łączna mężczyzn na stanowiskach kierowniczych. Co można dać szefa, który wydaje się mieć wszystko, a możliwość obserwowania go z zminimalizowany? Idź do sekretarki. Miała na pewno zobaczyć swojego szefa i często można powiedzieć o entuzjazmie głowy; ale nie może się obejść bez indywidualnego podejścia.

Spróbuj odtworzyć charakterystykę wszystkich ludzi miłości spektaklu. Dodajmy do tego jego osobiste upodobania i hobby – to ty i oryginalny prezent. Jeśli twój szef jest zainteresowany maczety, podczas japońskiej katany na pewno nie może sobie na to pozwolić, dostać ekskluzywne wydanie z ilustracjami zimnej stali. Wydanie książki dar może być na różne tematy. Na przykład, książki i różne encyklopedie, albumy lub artystów podróżować z reprodukcjami dzieł najlepszych fotografów z całego świata. Najważniejsze jest to, że książka odpowiada hobby, którym dajesz go.

Wiadomo, że instynkt myśliwego dostał nasi ludzie odziedziczyli po przodkach. I wybierając prezent, można grać na niezaspokojonym pragnieniu mężczyzn, aby strzelać i polować. Je kupić abonament na paintball. W takim obecnych mężczyzn dostać i aktywne, a emocje w jednej fiolce. I będziesz cieszyć się razem z nimi, wiedząc, że pracował wspaniale, pokazując pomysłowości i twórczego myślenia.

Lecz jeśli się obawiacie, że taki prezent nie jest tak jak twoi koledzy, masz zawsze możliwość zakupu zestawu rocznika win i koniaków francuskich. A także obraz wybitnego artysty, którego wystawy odbywają się regularnie w swoim mieście. Lub pudełko tych cygar, jeśli twój szef jest uzależniony od tego szkodliwego nałogu.

Pyszne historia

Prezent dla kolegów może stać się nie tylko coś obiektywne, ale niektóre zdarzenia. Na przykład, idąc do restauracji. Jednak, podobnie uporządkowane w tabeli restauracja jest mało prawdopodobne, aby zmieścić. Jeśli chcesz obiad został zapamiętany nie tylko jako lista dań w menu, ale również jako niezapomniany, książki dla kolegów show cooking w restauracji. Usługa ta jest szczególnie popularna w dobrych restauracji japońskich i włoskich.

Bezpośrednio przed sprawcą uroczystości kucharz prawdziwą bajkę zostaną ustawione. Każde danie będzie, jak mówią, aby przygotować oczy. Z elementami show i sosem na zamówienie. Co można zadowolić kobietę więcej niż rodzaj profesjonalnej rzucającego na człowieka w kuchni? Zwłaszcza, ponieważ może on zajrzeć niektóre z tych tajemnic.

Kolejny ekskluzywny prezent może być tort. Tak, ale nie zdziw się. Ciasto. Ale nie jest proste, ale ze zdjęciem winowajców lub śpiew fajerwerki na górnej kondygnacji. Nie ma ograniczeń co do perfekcji. Jeśli kolega preferuje specjalnych odmian ciasto czekoladowe, można zamówić za jej słodki bukiet kwiatów lub czekolady czekoladowe rzeźby. Najważniejszą rzeczą jest to, że ten dar będzie dokładnie zrozumieć, co wybrali go z duszą i myślami o osobie, dla której dar jest przeznaczony.

Jak widać, rozwiązać problem, co dać swoją koleżankę, wystarczy. Daliśmy wam nie jest to pełna lista możliwych prezentów, które może przerwać cykl długopisy i zegarki, które stały się stereotypem Prezent kolega. Sprawa pozostaje niewielka. Wybierz prezent przeznaczony tylko dla swoich kolegów, w stanie przynieść radość i wywołała podziw wdzięcznym uśmiechem.

load...