Co dać facetowi na Nowy Rok 2017: ciekawe rozwiązania dla dziewcząt z wyobraźnią

Prezent od kobiety Sylwester – jest nie tylko oznaką zainteresowania. Jest to sposób, aby określić głębię relacji z „odbiorcy”, a Nowy Rok – święto nie jest proste. Obecne pamiętać, musi spełniać zainteresowania, aspiracje, perspektywy młodego mężczyzny. Zobaczmy, co dać facetowi na Nowy Rok 2017 – co jest ważne dla tego, aby kierować się w wyborze. Nadchodzący święto nie powinno cię złapać przez zaskoczenie.

load...

Zawartość:

Wymagania ogólne

Kim byś poszła przygotowaliśmy niespodziankę – chłopca, młodego męża, siostrzeńca, przyjaciela lub kolegi – do chwili obecnej, to ręka Sylwestra, aby spełnić szereg wymagań.

  1. Zdrowia Psychicznego. Musimy pokazać, jak dobrze znasz osobę na opcji urlopu cła dla pozostałych przypadkach.
  2. Twierdzą oryginalności. Niech głównym noc w roku zostanie zapamiętany dla faceta a nie tylko kolejną parę skarpetek i jasny ciekawy prezent.
  3. Przyzwoitą cenę. Tak niska cena jest oczywiste, szczególnie silny w świetle mgnieniu girlandami i zimnych ogni – świadomie wybrać prezent. Jeśli nie ma funduszy na coś poważnego, wziąć oryginalności.
  4. Przydatność lli_1. Opcjonalny element. Ale jeśli nie chcesz się nudzić w odpowiedzi na uprzejmym uśmiechem, pamiętaj – człowiek nie chciwi gadżetów, powinno to być coś poszlaki zastosowanie, istotny.

Biorąc chodzić do sklepów i podjęcia decyzji co dać facetowi na Nowy Rok, pamiętam te zasady. Można wybrać niezapomniany prezent, który zadowoli Sylwester Man ciekawą rzecz, a Ty – młody człowiek szczerej wdzięczności.

load...

Wybierając prezent dla

Cukierki buketny Okres

Zasada pierwsza: wiesz, sen faceta. Napędzany przez romantyczną komponentu – Ręka, która przypominasz. Stylowy sweter, LIC pokaże swoje zaniepokojenie i wspomniał o pragnieniu, aby spędzić więcej czasu razem. Dodawanie certyfikatu na wyjazd na narty lub udać się jeździć w parku.
gadżety odpowiednie na każdym etapie relacji – przenośne głośniki, myszy i klawiatury bezprzewodowej, centrum muzyczny, tabletki – facet będzie zadowolony. Niezwykłe koncentrator USB, dysk flash USB w chłodnym rzeźby 100,500 GB – użyteczne, nowoczesne, niekonwencjonalnie.

Jest to bardzo ważne. Kosmetyki i prezenty domowego obligują – przekonaj się, czy to jest właściwe. Ale sparować zestaw filiżanek, podwójne rękawica do spacerów ustawi właściwy ton sylwestrową.

CANDY okres buketny fit koszule lub poszewki z Twoim zdjęciem i nazw lub napisów słodkie, słuchawki do wspólnych spotkań muzycznych. Nadaje się do stoiska notebook, walizka.

Nie bój się wyrażać siebie. Szczerość – najważniejsze w nauce o dawanie prezentów

Jeśli mieszkają razem

Człowiek z kim dzielić przestrzeń życiową, jest możliwe, aby oddać trzeba: ubrania, koszule i skarpetki. Dodaje karmienia nontriviality i opakowania – sprzedał całe torby upominkowe z roczną dostawę akcesoriów męskich wybrać.

Jeśli facet prowadzi samochód, kupić breloczek z metalu szlachetnego lub skrętów (są modele z scyzoryki, manometry do opon, inteligentne breloczki, możliwość rozmrażania zamków). Gadżet „Antison” piszczeć przy pochyleniu głowy lub ortopedycznej poduszce pod głowicą-liner pokaże, że dbasz o bezpieczeństwo ukochanej osoby.

Papierosy docenić figured popielniczkę z oświetleniem, wraz z odświeżaczem, neutralizujące zapach dymu.

Facet ogląda modę? – Zabierzcie go z okazji nowego roku spektakularne spinki do mankietów, krawat lub przypiąć go, pas, inkrustowane lżejsze, torebce lub papierośnicy, nowy garnitur lub markowych koszul.

Estetów i koneserzy sztuki przedstawił parę biletów na prywatny pokaz nowego bestsellera lub koncepcyjnego kino, premiera, prezentacja książki ulubionego pisarza.

Marzenia, spróbuj dowiedzieć się, dlaczego miałby taki facet jak

Lover

A co dać facetowi na Nowy Rok, gdy jako kochanka?

Jeśli wybrany jeden w domu czeka na inne kobiety, aby wybrać świąteczny prezent trzeba być bardzo ostrożnym. Taboo – odzież, akcesoria łazienkowe i kosmetyki. Wybierz coś, że człowiek może używać poza domem (w samochodzie, biurze lub w garażu). Organizer na długopisy i artykułów piśmiennych, projektant stanąć na kubek z podgrzewaną wodą, która nie daje mu herbatę, aby ochłodzić się podczas rozmowy telefonicznej. Zegary ścienne / table.

Dar, który nie wymaga zastrzeżenia – emocje. Certyfikat na masaż lub przebieg zabiegów relaksacyjnych w spa, abonament na kręgle lub klub sportowy, kolacja w drogiej restauracji. Elite alkoholu – bezpieczne pamiątkami. Co dać facetowi do Nowego Roku, jeśli nie jest za darmo, zależy od twojej wyobraźni, finansów i ducha przygody.

W roku eksperymentu Monkey – przygotować niezapomniany niespodzianka

Przyjaciela lub kolegi

Patrząc na to, co dać na prezent faceta noworocznym do powiedzenia zbyt wiele? Wybierz jakość, ani na niezobowiązującą rzeczy bez skutków osobowych. Oryginalny wizytownik, stylowy osobisty organizer na biurku lub w samochodzie, kosmetyków samochodowych, nawigator. Zapisz się do magazynu dla mężczyzn o samochodach firmy – dobrym wyborem. Spójrz, które interesują się znajome, i zapraszam do zakupu subskrypcji do publikacji, która pasuje do jego upodobań – nie stracić. Koledzy oceniano markowe pióra, projektant okładki do dokumentów. Bratanek, syn przyjaciół, twój przyjaciel będzie zadowolony nowości elektroniki – wybierz coś z technologii i gadżetów.

Niekonwencjonalne podejście

Na Nowy 2017, który odbędzie się pod auspicjami Monkey można wygłupiać trochę – uważa niezwykłej opcji uniwersalne prezenty, które byłyby odpowiednie dla bliskiej osoby, a do współpracowników i dobrego przyjaciela:

  1. Logiczna dla inteligentnych. Ćwicz przyjaciela inteligencję – kupić NeoKub, eklektyczny puzzle wykonane z drewna, metalu, drutu.
  2. Return to w dzieciństwie. Człowiek – duży dziecko, wiesz o tym. Traktować Man łodzi lub sterowanie radiowe helikopter, magnetyczna projektant „Lego”, nowej wersji gry komputerowej.
  3. Dodaj ekstremalnych. Gokarty, jazda na balonem, paralotnie, paintball, wyścigi ATV, upływ questów – ładunek dodatni. Wysoka . Jeśli trzeba nadać osobą kreatywną – ryzyko i spróbować odgadnąć, z prawej prezent. Gitara elektryczna lub zestaw smyczki, instrumenty muzyczne, stylowe skórzane etui dla nich klasa mistrz malarstwa, szkło wieje, dzieje się w dzień iw nocy ulubionego zespołu podziemnego lub współczesnej poetki – look.
  4. Na uboczu. Jeśli facet – hobby natury pasji, wszystko jest proste. Dał chłodne przędzenie, namiot turystyczny, karabin, kompas, nowy element do kolekcji ubiegłego wieku na płytach winylowych lub organizatora kolektora zbierania monet. Nawet jeśli kupisz co facet jest już tam, gest zostanie doceniona. Ale to lepiej badania wody z wyprzedzeniem.
  5. Talizmanów. Pieniądze drzewa, kamień, birthstone, bogactwo monety, pieniądze żaba, itp Skromne pamiątkami, pokazując swoją uwagę. Nadaje kolega lub „kiwając” znajomy.

0. Pomyśl o tym, jak skutecznie nauczyć obecny

Chcesz walczyć swój ulubiony nietrywialne podejście? – Kup mu niezwykłą bieliznę (lateks, śmieszne wydruki, skóra, rajstopy retro, stringi, eksperyment i ręcznie bieliznę jadalnych). Jeśli facet jest zupełnie wyzwolony, lubi go.

O pikantne. Trochę erotyki nie boli, a Sylwester – dawać facetom na Nowy Rok, że zostanie zapamiętany w 100%: master-klasa męskich usuwania, wyjście do klubu ze striptizem, masaż łaźni parowej lub erotyczne – tutaj zobaczyć na własne oczy, co jest dopuszczalne w para – przejście z boku z właściwego żywienia zostaną docenione.

Jak wielu ludzi, tak wiele odpowiedzi na pytanie, co obecny na faceta noworocznym. Pamiętaj, że dar jest nie tylko ważne, pasza ma takie samo znaczenie. Pomyśl o tym, jak pokonać zakupionego przedmiotu. Załóżmy, że w 2017 roku marzenie spełni się – eksperyment, raduyte swoich przyjaciół i bliskich, być nieprzewidywalne.

load...