Co dać człowiekowi, który ma wszystko: myśli razem

Zawartość:

Jeśli przyjaciel lub kolega poprosił cię na moje urodziny, oczywiście, pierwsze pytanie na porządku dziennym, to co dać. W rzeczywistości, istnieje wiele opcji, począwszy od klasyków gatunku takich jak niezwykłych obrazów, rzeźb, pieniędzy, a kończąc pokazowych występów, zapraszając śpiewaków i artystów. Tutaj jest to wszystko zależy od twojej wyobraźni i kwotę, którą jesteś skłonny wydać na prezent. Jeżeli dana osoba nie jest bliskim przyjacielem oczywiście zdecydować się na konkretny przedmiot będzie dość trudne, bo wiesz, ani interesy urodzin lub jego hobby. W tym przypadku, wiele osób wybiera najprostszy sposób – dać kopertę z pieniędzmi. Ale oto, co zrobić, jeśli wybierasz się na wakacje do przyjaciela lub bliskiej osoby? „Cóż, dać człowiekowi, który ma wszystko?” – Pamiętaj, aby poprosić. Proponujemy, aby myśleć o tym pytaniu razem.

load...

Tabu na prezenty

Zanim pójdziesz na zakupy, decyzję w sprawie kwoty jaką są skłonni przeznaczyć urodziny bliskiej osoby, przyjaciela, kolegi, – na ogół osoby, która Cię zaprosiła. Po tym wszystkim, wyobraźnia może być nieograniczona, ale wydawać więcej niż można sobie pozwolić, to nie jest konieczne. Należy również wziąć pod uwagę charakter swojej relacji z urodzin: najbliższymi może dać osobiste prezenty, nie boi się ich zranić, ale kolega czy szef jest lepiej zaprezentować coś bardziej formalne, takie jak malowanie, zegary ścienne, wizytowniki, długopisy itp. Innym czynnikiem, który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze prezentu – to bohater wiek na dzień. Dorosły człowiek, zwłaszcza jeśli ma on lecie zaleca się, aby dać solidną rzecz Status: projektant biżuterii pulpicie, krawat szpilki i spinki do mankietów, oryginalny stojak na długopisy. Znowu wielkie znaczenie ma fakt, jak blisko jesteś z tą osobą.

Dziś w sklepach sprzedawane niczego, więc przyszły zakup nie powinien mieć problemu. Ponadto, wiele firm, które specjalizują się w organizacji imprez, może pomóc w podejmowaniu oryginalny i niezapomniany prezent: pokaż ogień, fajerwerki, rzeźby lodowe. Wystarczy skontaktować się z nimi.

Przy tak szerokim wyborze, łatwo popełnić błąd i zamiast zaskoczyć osobę, w dniu swoich urodzin, aby uzyskać odwrotny efekt. Aby uniknąć takich incydentów, myśląc o ewentualnym prezent, przestrzegać kilku prostych zasad:

load...
  • Jeśli urodziny ze swoim ukochanym, a następnie przedstawić go kosztowny luksus alkohol nie jest zalecane. Wyjątkiem mogą być wykonane tylko w przypadku, gdy jest on zapalonym kolekcjonerem. Alkohol jest akceptowana dać kolegów lub przełożonych.
  • Naturalnie, na urodziny chłopca, który ma prawie wszystko kupić zestaw do golenia, sweter, pantofle i chusty nie powinno być – jest to zbyt banalne i nieciekawe. Dar powinien być wybrany, koncentrując się na pasji i zainteresowań ludzi. Tak, miłośników połowów na pewno będzie zadowolony nowy box do przędzenia koła, namioty i tym podobne. Palenie jest możliwe przedstawienie zestawu drogich cygar lub inkrustowane kamieniami Swarovskiego popielniczki. Zbiera coś mężczyzna najlepszy prezent, który uzupełnia swoją kolekcję: broń, nóż grawerowane oryginalne, rzadkie monety, drukowane wydanie. Wszystko to, oczywiście, zależy od bohatera hobby na dzień.
  • Ten facet ma urodziny, można zamówić zespół muzyczny, clown, Roma – tak uważają niektórzy przyjaciele urodziny. Jednak to jest fałszywe, ponieważ, po pierwsze, osoba może po prostu nie rozumieją tego daru i obrażać, a po drugie, goście obecni na festiwalu, mogą być w szoku. Takie niespodzianki są dobre, nawet tylko w wyłącznie męskim towarzystwie, aw kręgu bardzo bliskich przyjaciół, gdy jesteś pewien, że twój podstęp zostaną podjęte w celu „wesoła”. W przeciwnym razie, z podobnego przedsięwzięcia powinno być zaniechane.
  • Do kategorii „zakazanych” prezenty są również kobieta skoki z tortem. Jeśli wybierzesz ten sposób, aby jej niespodziankę Błogosławiony, pojawił się w środku partii słodkiego deseru w bieliźnie, bądź przygotowany, że reakcja bliskiej osoby jest niejednoznaczna. Jest mało prawdopodobne, by chciał taką niespodziankę, ponieważ mężczyźni są głównie właściciele i nie lubią, gdy ich dziewczyny (zwłaszcza w postaci tak szczerze) wyglądają obcy. Takie niespodzianki są odpowiednie tylko w jego wybrana intymnej atmosfery.

Mężczyźni niespodzianka, którzy mają wszystko jest trudne, ale jest to możliwe. Najważniejsze – aby zbliżyć się do wyboru prezentu z inteligencją i udziału fantazji, koncentrując się na jego gust, hobby, wieku i zawodu.

Jak zaskoczyć ukochaną osobę: wybrać prezent

Teraz, gdy wiesz co, aby uniknąć błędów przy wyborze prezentu na urodziny męskich przyjaciół lub współpracowników. Ale jak zdecydować, i czego uczyć? Przedstawiciele silny połowa ludzkości nie jest zbyt sentymentalny, i nie lubią dzielić się swoimi marzeniami, tak, że zakup był udany i użyteczne na urodziny, konieczne jest, aby przeprowadzić własne śledztwo.

Naturalnie, jeśli wakacje ze swoim chłopakiem lub mężem, trudności pojawią się – pewnie dobrze poznać jego upodobania, pragnienia i pasje. Myślę, że on już dawno odłożyć zakup nowego telefonu, marząc o netbooku lub e-book. Dlaczego więc nie dziwi jej Błogosławionego?

Dla miłośników sportu i aktywnego stylu życia nie ma nic lepszego niż skrajności, tak człowiek z takimi interesami może dać płatną wycieczkę na quady, wspinaczka lub ekstremalne lekcje jazdy, skok ze spadochronem.

Z wyborem prezentu dla kolegi, szefa lub przyjaciela nie jest zbyt blisko, aby być nieco bardziej skomplikowana. Po pierwsze, nie wiem, co ma, a czego nie, a po drugie, nie ma najmniejszego pojęcia o swoich pragnieniach. Dlatego ustawa będzie miała przypadkowe. Solidna człowiek, który przywiązuje dużą wagę do komfortu i stylu, to lepiej kupić branding rzecz – może to być organizator, drogie pióro znaną marką skórzany portfel lub wizytówki posiadacza. Jeśli pozwalają na to zasoby, można kupić eleganckie szpilki złoty krawat, spinki do mankietów, krawat. Przyjrzeć się bliżej do bohatera przy okazji, być może na swój sposób jest rodzajem „perła”, który mówi, że można kupić. Oczywiście takie prezenty nie byłby zachwycony, każdy człowiek, to osobiste; ale właściciele jasnym osobowości i metroseksualizm mogą przyjmować je z radością.

Idąc na rocznicę do głowy, można odebrać rzeczy, które są przydatne do niego w swojej pracy, lub udekorować pokój. Klasyczne rozwiązania są niezwykłe malowidła, oryginalny stojak na długopisy i inne materiały biurowe, wykonane w stylu miejskim, technologicznym lub tradycyjnej. Obecnie istnieje ogromna gama prezentów dla siebie, co może dać szefowi do niewielkimi daty (tak jest w przypadku, gdy absolutnie nie może decydować o dar). Jeśli szef miał ciepłe relacje i wiesz o swoim entuzjazmem, dał coś odpowiedniego do swojego hobby, takie jak dobre wędki, zestaw rakietek do tenisa lub tenisa stołowego, akcesoria rowerowe, dużego namiotu, i więcej. Należy pamiętać, że prezent powinien być wysokiej jakości, drogie, markowe i gwarantowaną. W przeciwnym razie będzie to powodować frustrację.

Gratulujemy swojego przyjaciela urodziny może być inny – jeśli mają ścisły związek, że będzie zadowolony, żadnych niespodzianek, więc nie bój się go obrazić. Oto kilka sposobów na prezenty:

  • Zrób baner z ciepłe słowa skierowane do znajomego.
  • Człowiek, który skrupulatnie wierny swoim wyglądem, na pewno będą zadowoleni subskrypcji spa, klubu fitness lub na masaż tajski.
  • Jeśli Twój znajomy zbiera noże, figurki, czy cokolwiek innego, kupić przedmiot, który będzie ozdobą jego kolekcji. Można nawet być wygrawerowany na chłopca urodziny zawsze będą pamiętać swój prezent.
  • Towarzyski człowiek, który lubi zapraszać gości, może dać zestaw do przygotowywania koktajli, shaker, „pijanego” szachy oryginalnych kieliszków ze światłem lub gry planszowej. Ze względu na te tematy stroną na swojego znajomego zajmie jeszcze więcej zabawy.

Oryginalny prezent dla bliskiej osoby

Jeśli uważasz, że człowiek ma wszystko, na pewno jesteś w błędzie. Więc nie poddawaj się zbyt szybko, biorąc pod uwagę, że nie można wybrać prezent na urodziny. „Włącz” wyobraźni i zacząć myśleć poza pole!

Tak więc, być może, pobożny niedawna zacząłem się interesować studiując życie wojowników, zainteresował się degustacja wyśmienitych win i zainteresował się kinem 1960 roku. W tym przypadku, masz szansę, aby rozpocząć nowe hobby swoich ludzi. Atlas prezentów, podręcznik lub encyklopedia – książka, która otworzy oczy na jego nowym hobby i poszerzyć wiedzę w tej dziedzinie. Na zapalonym kolekcjonerem znaczków, noże, niezwykłych figurek, starych wydań książek, napojów alkoholowych, broni lub długich rur zastanowić się nad wyborem prezentu nie jest konieczne. Tu i tak wszystko jest jasne – starał się znaleźć temat, który będzie uzupełniać swoją kolekcję.

Miłośnik gier intelektualnych można przedstawić jako dar szachy, backgammon, karty lub kości w wersji oryginalnej (kamienie inkrustowane rzadkich gatunków drewna, wyśmienite rzeźbione wzory). Dla miłośników sztuki będzie podejście takie rzeczy: album z dziełami znanych artystów lub książkowej autobiografii geniusza, CD kinowego lub muzycznego arcydzieła, starych wydań książek.

Najlepszy prezent dla urodzonego sybaryta to luksusowy alkohol, tytoń, albo rzadki rodzaj kawy. Można również zakupić fajki fajki, ustawić nóż sommelier lub cygara. Jeśli człowiek jest panem wszystkich transakcji, kup mu specjalną walizkę do przechowywania narzędzi i akcesoriów dla ogrodnictwa, budownictwa i tak dalej.

Człowiek uzależniony od gier komputerowych, dać im nowy dekoder, lub zestaw dysków supernavorochennogo joysticki. Torba podróżna, budzik podróże, dobra torba na laptop, iPod, mały laptop – że obiekty są zawsze przydatne dla osoby na służbie biznesu często udał się na misje.

Nie zapominaj, że mężczyźni są również lubi niespodzianek. Dlatego, jeśli to możliwe, zaskoczyć ukochaną osobę, zwracając bilet do ośrodka narciarskiego lub w ciepłych krajach. Można udać się do sanatorium, lub spędzić kilka dni w ośrodku rekreacyjnym, korzystających z natury i siebie nawzajem. Cokolwiek wybierzesz, najlepszy prezent to taki, który przedstawiony ze szczerością i miłością

load...