Co Boys Like Girls? Pieniądze i wygląd – nie najważniejsze

Zawartość:

Tutaj mamy już przekroczył linię młodości, zdobyliśmy doświadczenie z płci męskiej. „I czy masz czas, aby myśleć o małżeństwie” – mówią rodzice i znajomi. A jak nawet nazwać rejestratorem Sergei Igor, Alex i nawet Alosza. Ale wszyscy zastanawiać, refleksji, porównania, porównania. I nie wahał się oddać swój los w ręce kogoś z nich. A oni są źli, bo pozornie każdy z tych młodych ludzi zasługują, by stać się towarzyszem życia cudzego. I mają dobry wygląd, a prawie nie ma złych nawyków, a nie zarabiają tak mało.

load...

Po tym wszystkim, z jakiegoś powodu inne dziewczyny chcą ich poślubić? I ty też trzeba zamykać zawsze był atrakcyjny mężczyzna, w stanie zapewnić dla swojej rodziny! Po tym wszystkim, prawda? Nie bardzo. Czyjeś ideały Igor mąż, Siergiej, Sasha i Alosza oczywiście są. Ktoś inny, ale nie nasz. Ponieważ mamy jakiegoś powodu nie chcą spędzać z nimi szereg życiu.

Jednak wiemy doskonale, że oni – nie nasz kolega. I sen o tym małżonka spełnić kilka innych kryteriów. Kompromis z samym sobą jest ryzykowne, aby przejść zgadzają. Prędzej czy później trzeba za nie zapłacić. Dlatego staramy się znaleźć kogoś, kto będzie najlepiej pasował naszą ideę idealnego męża. Ale niektórzy faceci lubią dziewczyny? Co zrobić, piękno kobiet, które zamierzają podjąć swoje żony?

Damski pozycji: pomatrosil i rzucił!

Muszę powiedzieć, że wszystkie dziewczęce falbanki o małżeństwie jest zwykle ze względu na fakt, że facet coś im nie odpowiada. Sądząc po sondażach, którego celem – aby dowiedzieć się, co chłopcy lubią dziewczyny, szuka ludzi do małżeństwa nie jest najważniejsze. Ponieważ nie prowadzi w przypadku zdolności młodego człowieka, aby zarobić dużo.

load...

Przedstawiciele silniejszej płci jest zwykle uważane za różne. Dlatego zastanawiam się, kiedy są one tak, jak, ładny wygląd, rzeczowy i uroczy, co pani nie odpowiada po propozycja ożenić się od razu, „Tak”. I nie dusić w tej rozkoszy, jak pokazano w filmach.

Nie, nie jest, oczywiście, młoda dama, która po prostu chce, aby uścisnąć jego nerwy młodego mężczyzny, zanim w końcu powiedzieć, że jest „Tak”. Ale nie zbyt wiele z nich to uparty. Po tym wszystkim, aby zachowywać się w ten sposób z facetem, który cię w ogóle, obojętnie, być głęboko przekonani w swych uczuciach. Nie dlatego, że traci cierpliwość, aby uniknąć jakichkolwiek mężów Hunter. I znikają jak kamfora. Jednak nawet facet, który naprawdę kocha, nie czekając na zgodę ulubionych, może zniknąć z jej życia. Następnie przejdź do niego wrócić i wyjaśnić, że tylko pauzę, bo moja mama powiedziała, że ​​powinien on być. A w rzeczywistości, można go lubić.

W skrócie, kobiety, którzy chcą poślubić swojego chłopaka, jej szef po ofercie, aby przejść do rejestratora nie oszukasz. A gdy są wątpliwości, zastanawiając się, czy nie skojarzyć z nim życie, panie po prostu staramy się opóźnić ten moment. Jest to często młodzi ludzie myślą wokół całkiem przyzwoity partii. I nie rozumiem, dlaczego ona nie chce budować relacje z nim.

W istocie, wszystko, co jest bardzo proste. Nie widzi on posiadające wszystkie cechy potrzebne, aby stać się dobrym mężem. O miłości nie będzie mówił. Silne małżeństw, niestety, oparte są nie tylko na uczuciach. A jeśli ona jest w stanie działać racjonalnie, nie miała poślubić, prowadzony tylko przez nich. Potrzeby większości panienek do przyszłego partnera w życiu są podobne. Teraz zobaczmy, czego potrzebuje i co chce dziewczynę z facetem, którego ona naprawdę poślubić?

Idealny Mąż: Co marzą dziewczynki

Należy najpierw zrozumieć, dlaczego ona jest tak chętny, aby wziąć ślub. Tak, bo była zmęczona niepewności i chce spokojny, szczęśliwego życia jak najwięcej. Płeć piękna ma zamiar ożenić się, aby zyskać szczęście rodzinne. A do tego potrzebne są następujące cechy, które powinny być posiadane swojego przyszłego partnera życiowego:

 • Ambicja

To daje nadzieję, że będzie starać się zrobić karierę. W przypadku, gdy facet przed małżeństwem i mają już znaczne dochody, ale, oczywiście, zachęcając kobiety więcej. Ale nawet jeśli on nie ma ochoty iść do przodu i rozwijać atrakcyjności młodzieńca jako potencjalnego męża, jest znacznie zmniejszona. I pozwolić na zewnątrz będzie wyglądał jak książę i ma rodowód konia i zablokować go nigdy nie będzie.

Wydawałoby się, co dziewczyna nie chce się poważny związek z zabezpieczonym facetem? W rzeczywistości, ta pani nie chce, jeśli nie od młody człowiek wieje zapach sukcesu w przyszłości. Dziś jego dobre samopoczucie, oczywiście zadowolony, ale po kilku latach do niego przyzwyczaić. I chce przynajmniej coś postępu. A potem nie próbują osiągnąć nowe szczyty mąż staje się nieciekawa.

 • Zdolność do cieszyć się z życia i cieszyć się nim

Dziewczyny nie chcą w relacji osobowej rodziny-podobne, jak pracownicy w biurze. Nadmiernie zaniepokojony sprawami męża nerwowy, ponieważ był zawsze zajęty i nie zwracając wystarczającej uwagi do swoich bliskich, pozbawiając siebie i swoich prostych radości człowieka.

Co facet chce dziewczynę, aby zobaczyć jej męża? Wolny, wesoły, niezależny, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Jeśli człowiek obsesję na punkcie pracy, nie może uczynić go pełnoprawnym istnienie. Jest to, że w pełni zaspokoić materialne i tylko. Jest mało prawdopodobne, że będzie to wystarczające dla normalnego życia rodzinnego.

 • Skromność

Nie, nie jest to rodzaj pokory, która sprawia, że ​​można być wybity w kąt z powodu wysiłków, aby być zauważonym. Zgodnie z domniemanych brakiem skromności zachowania Man fałszywą brawurą i realistycznej oceny własnej wagi i ich zalety. Napuszony paw pokazano swoje podboje seksualne, jak chyba że entuzjastyczny głupie, nie wiedząc, jak odróżnić prawdziwą istotę człowieka z jego fałszywego obrazu.

Inteligentne dziewczyny nie chcą poważny związek z kimś, kto bezwstydnie pokazuje innym, jak to dobrze. Nie wierzą, tych młodych ludzi i nie przywiązują się do nich. Po tym wszystkim, jak już powiedzieliśmy, w wynikach badań dotyczących tego, co chłopcy lubią dziewczyny, wygląd nie stoją na pierwszym miejscu.

 • Talent

Każdy młody człowiek marzy, że jej przyszły mąż, coś wyróżniało się wśród innych. Co dziewczyna chce usłyszeć od przyjaciół i znajomych o swoim wybrańcem? Nie, wiwaty, że wygląda jak Brad Pitt. Chce usłyszeć słowa podziwu dla jego umiejętności i osiągnięcia w jednej lub innej sfery życia.

Człowiek może być zdolny do doskonałych rzemieślników, wielką nartach, świetnie grać na gitarze wirtuozerię do prowadzenia samochodu, aby malować. Wszystko, tak długo, jak okazało się lepsze od innych. Takie talenty u mężczyzn i kobiet podbić prezentując je z szacunkiem, niezbędnej dla dobrego małżeństwa.

 • Czułość Obecność

Człowiek, którego ona odważy się ożenić, nie powinien być nieczuły i bezduszny. Co dziwne, ale kobiety są bardziej przyciąga do tych ludzi, którzy są nieco podatne niż nieprzenikniona do Supermana. Tak, że ci, którzy nie kryli żalu ani smutku. Po tym wszystkim, mogą powiedzieć, że ich jest czymś niepokojącym i poprosić o radę w trudnej sytuacji.

Każda dziewczyna chce okazywania uczuć i romantyczne pomocą wrażliwości. Oczywiście, dominacja tych cech u człowieka nie jest dozwolone. Będzie to wyglądać bezradny i infantylny. Jakby nie chciał romansu, jest mało prawdopodobne, aby zgodzić się połączyć swoje życie z kimś, zawsze trzeba jechać za uchwyt. Wszystko jest dobre z umiarem.

 • Zdolność do samokontroli

Jeśli człowiek nie wie, jak kontrolować swoje emocje, on boi się kobiety. Jakość życia rodzinnego nie jest dobre. Dom potrzebuje spokoju i stabilności, a nie wieczne pasje szaleje. Ponadto, każda kobieta obawia się, że w sytuacjach ekstremalnych, taki człowiek nie może zachować zimną krew i stracić głowę and’ll zrobić więcej szkody. A to nie jest dobre.

 • Takt seksualne

Insane mężczyźni nie reagują na słowa „nie”, wszelkie odpowiednie dziewczynka postrzega jako bezpośrednie zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa. Chcą usłyszeć dziewczynę, odmawiając seksu? Przynajmniej chcą mieć facet zatrzymał się go domagać. W ogóle, to dobry pomysł, aby mu powiedzieć. „Dobrze, kochanie będę czekać, a lepiej mieć spokój.”

Jeśli młody człowiek zachowuje się jak nieokrzesany prostaka, starając się ją szorstki i twardy, ona przestaje mu ufać i próbuje zatrzymać dalsze relacje. A małżeństwo z takim chłopakiem niepohamowanej seksualnie nawet mowy nie może iść. I wypluć w swoim uroczym zewnątrz.

 • Głównie zazdrość

Wszelkie miła dziewczyna, gdy jej towarzysz oburzony uwagę na młodej damy innych ludzi. Takie zachowanie potwierdza swoje przywiązanie do swojej dziewczyny i atrakcyjną dziewczynę. Jednak człowiek zazdrość nie powinny być nadmierne. Stały monitoring i skandale – jest to, że irytujące kobiety i daje im wątpliwości co do wiarygodności mężczyzny i jego pewności siebie.

 • Obecność poczuciem humoru

Człowiek bez poczucia humoru irytujące. Z takim niemiły powinien zawsze starać się wyglądać bardzo poważny i zebrano. I dziewczyny chcą się bawić od czasu do czasu i czujesz się zrelaksowany. Z dowcipny, zdolność do odnoszą się do całości (w tym sobie), bez nadmiernego nasilenia silniejszej płci jest o wiele bardziej przyjemny do komunikowania się. A w życiu z takimi mężami znacznie łatwiejsze. Są one w stanie znaleźć coś śmiesznego nawet w najbardziej trudnych sytuacjach.

Ale tu znów powinno być miarą. Nie zawsze możemy żartować z kobietą, w przeciwnym razie będzie to miało pytanie: „Czy naprawdę mnie lubi, jeśli trzyma drwi ze mnie?” A prawda, żyć z geja i jest obok klauna – dwie zupełnie różne rzeczy.

 • Niewielki, ale wiarygodność w niektórych kręgach

Jeśli facet jest przestrzegana, a nawet sąsiadów jest niezbędnym specjalistą w jakiejś dziedzinie, to schlebia nie tylko swoją dziewczynę, ale także nadaje jej zaufanie do jego żywotności i niezawodności. Zgadzam się, aby osiągnąć wiarygodność nie jest tak trudne. Byłoby życzymy.

 • Uwielbiam czystości i porządku

Tak, wygląd – nie najważniejsze w tym życiu. Ale nie jest człowiekiem, który nie czyścić zęby, oczywiście, także nie każdy może. Męski zapach, który jest wyraźnie odczuwalne po tygodniu abstynencji od zabiegów wodnych, wolą panie, które również zaniedbane higienę.

To samo dotyczy skarpety rozsianych po całym domu, sedes, który nie jest wszystko w dół, brudne kubki, etc. Ale w tym przypadku nie powinno być fanatyzm. Jeśli przyszły mąż rzuca jego złość, gdy widzi okruchy na stole, będzie musiał oh jak słodko do niego.

Jeśli człowiek, który posiada wszystkie cechy wymienione powyżej natury, oferując dziewczynę o rękę, to jest zazwyczaj długi czas nie wahaj się odpowiedzieć tak. Nie, oczywiście, i tak faceci kobiety czasami zawodzą, jeśli, na przykład, nie jak dzieci, nie wykazują wystarczającej opieki, zbyt zajęty sobą, praca im się nie podoba jego wygląd, i tak dalej.

Nic nie można zrobić, rodzina to rodzina. I zrozumieć powagę małżeństwa płci pięknej, a świadomie i podświadomie poszukuje partnera na życie, obok której będzie ciepły, spokojny i jej dzieci i przyszłość. Czasami robi do wybranych przez nich wyższych wymagań, kapryśny, nalegał.

Młody człowiek może dobrze wszyscy mają suchość w ustach, a pójdzie w poszukiwaniu bardziej kandydatek posłuszny żonie. Ale jeśli facet chce połączyć swój los z tą dziewczyną, będzie musiał pracować na siebie. Cóż, jak inaczej? Po tym wszystkim, co kobiety chcą, że chcą samą naturę!

load...