Co bardziej opłaca się połączyć miętową sukienkę w kolorze

Łagodny i przyjemny jasnozielony kolor, co w języku potocznym nazywa się moda-mięta, został na najlepszych wybiegach świata. Można nawet powiedzieć, że jest teraz w rodzaju boomu w kolorze mięty – to było wliczone w ich kolekcji Louis Vuitton, Chanel, Miu Miu, Ellie Saaba i innych znanych domów mody. Ponadto europejski rynek masowy również nie pozostają w tyle za trendami mody – idealne koszule, T-shirty i topy w różnych odcieniach koloru jasnozielonego pojawiać się w nowych kolekcji H & M, C & A, Mango, Zara, etc.

load...

stylowe połączenie

Projektanci są zgodni, że najbardziej korzystne wyglądają dokładnie miętową sukienkę w kolorze – dzięki lekkości, delikatności i lekkości. Ponadto, te sukienki wyglądają korzystne w połączeniu z wieloma innymi rodzajami ubrania w różnych kolorach i stylach. Na przykład, jeśli sukienka trzeba wybrać płaszcz lub kurtkę można bezpiecznie zatrzymać wybór na rzeczy białe lub beżowe – podkreślają delikatność i kruchość obrazu. Jeśli chcesz coś „harder”, idealny i Skóra „czarne skórzane kurtki” i dżinsową kurtkę. Dać taki elegancki sposób, aby pomóc złocone akcesoria – zamki, nity, guziki.

Bardzo ciekawe, słodycze pastelowy obraz może być stworzony przy pomocy kolorowych sukienek i mięta obuwia i akcesoriów lodowaty różowy, jasne kolory żółty, niebieski i koralowe. Ten delikatny i akwarela obraz idzie bardzo młode szczupłe dziewczyny o jasnej karnacji.

kolor miętowy idzie wszystko

Starsze panie, też nie powinien odmówić sobie przyjemności nosić suknię z jasnozielonym kolorze. Aby podkreślić swój status i elegancki, projektanci mają pochodzić z kombinacji mięty blado liliowy i szare i czekolada – szczególnie eleganckie i szlachetne, takie kompozycje kolorystyczne patrzy na kobietę „na 30”.

load...

Różnorodność odcieni

Oprócz sukienek, które jest tylko odcień mięty, należy zwrócić uwagę na rzeczy, które jasnozielonego dobrze komponuje się z innymi kolorami. Na przykład, kilka osób może sobie wyobrazić, że ten odcień okazuje, wygląda idealnie w kratkę rysunku, w połączeniu z róż, blady niebieski i pomarańczowy cienki pasek. Ponadto, dobre i sukienka z gradient kolorów – od ciemnych do jasnych odcieni. Nie zapomnieć o klasycznych kombinacji tego samego koloru w różnych odcieniach – tutaj miętowy wielki „działa” z trawą zielony, głębokiego turkusu, koloru mchu i ciemnej zieleni. Należy jednak unikać szmaragd i bagniste odcienie – będą kruszyć priglushat i jasnozielone, a on po prostu stracił w ich tle. I, oczywiście, mięta-kolorowy strój nie będzie „przyjaciół” z odzieży i akcesoriów innych odcieniach jasnych zieleni – kolorem zielonym jabłkiem, lekkiej mięty i innych – po prostu „bramkę” do siebie i nie dają otwarte.

Artykuł na podstawie Shopart.ua: http://shopart.ua/women/zhenskaya-odezhda/platja.html

load...