Cienkie włosy: co zrobić, aby wzmocnić włosy i nadać im objętości

Zawartość:

Głównym problemem jest ich cienkie loki niegrzeczny i miękkość. Będziesz mógł wzmocnić rzadkie, cienkie włosy i nadać im większą objętość. Z tego artykułu dowiesz się, co zrobić, aby twoje włosy stają się bujne i piękne.

load...

Właściwa pielęgnacja – podstawą sukcesu

Cienki rzadkie włosy są najbardziej narażone, dlatego wymagają szczególnej opieki. Jednak taka opieka nie jest zbyt trudne, najtrudniejsze – pokazać cierpliwość i być konsekwentny w realizacji naszych zaleceń.

Do pielęgnacji włosów cienkich nie zaleca się korzystania z klimatyzacji. „A co robisz, ponieważ płynne nici zwykle bardzo mylić?” – pytasz. Zaleca się, aby umyć je po każdym myciu niegazowanej wody mineralnej. Minerały zrobić włosy mocniejsze, nie obciążając go, jak zwykłego klimatyzatora.

load...

Ale jeśli nie masz pojęcia, jak to zrobić bez klimatyzacji, przy próbie zakupu, spróbuj wybrać przezroczystą lub przynajmniej białą narzędzie – będzie lżejszy w tekstury i mniej ciężaru nici. Zastosuj produkt tylko od połowy loki na ich końcach, unikając kontaktu z korzeniami lub głowy (włosy cienkie, co do zasady, są najczęściej narażone na tłuszczu, więc nie wywołują zwiększone sebum).

Pamiętaj, że jeśli masz cienkie włosy krótkie włosy, nie pomylić jak płynne długie warkocze, a zatem nie wymaga leczenia klimatyzacji. A jeśli skóra głowy jest zbyt suche i boisz się swędzeniem, wtedy nie będzie klimatyzacji, ale to dobry szampon nawilżający.

Przy zakupie narzędzi do sierści czytać skład, to nie powinna być gruba. Ale co najważniejsze – bardziej ekonomiczny! – przygotować własne opracowane specjalnie z keratyny, która pomaga wzmocnić włosy. Powinno to być realizowane w następujący sposób: wziąć tabletkę wapnia rozpuszcza się w ciepłej wodzie, dokładnie wymieszać. Nawiasem mówiąc, zamiast zwykłej wody, można użyć mineralnej. Za pomocą tego narzędzia można zrobić okłady na cienkich włosach – to pomoże wzmocnić włosy cieczy i rzadki i zatrzymać wypadanie włosów.

Jeśli lubisz często pakowania, nie zapomnij, że cienkie włosy są bardzo łatwe do podziału, więc staram się nie nadużywać gorących narzędzia: szczypce, lokówki, żelazka, suszarki do włosów zbyt gorące powietrze, gorące wałki i tym podobne. Korzystanie z produktów do stylizacji, upewnij się, że będą podnosić włosy, czyniąc je bardziej powietrze i nie obciążać im. Na przykład, aby mieć idealne narzędzie do stylizacji itp będzie, ale nie żel.

Wybierając żadnych środków na ich czele włosów: szampon, odżywka, Pianka do układania, wybrać te, które dadzą głośność warkocze. Zazwyczaj takie narzędzia zapewniają specjalną folię na siebie włókien, a tym samym pogrubienie i podając swoją objętość. W związku z tym, raz na tydzień lub dwa płukania głowy szamponem z regularną zmyć zgromadzone nici produktu kosmetycznego.

Po szamponu nie spiesz się rozczesują włosy, zwłaszcza drobnym grzebieniem lub grzebień. Jeśli masz włosy cieczy, a następnie grzebień z częstymi zębów można łatwo złamać swoje włosy, zwłaszcza jeśli są one nadal mokre, a końce podzielone staną się stałą „dekoracji”. Więc nigdy nie myć włosy, dopóki nie są całkowicie suche.

Niech twoje włosy po szamponu wyschnie przez siebie. Nie stosować na każdym suszarką okazję. Oczywiście, tak aby uporządkować jego włosy mogą być znacznie szybciej, a włosy po wysuszeniu lub rozdmuchiwanie curlingu wygląda o wiele bardziej atrakcyjne. Ale to tylko efekt krótkoterminowy. Ale w dłuższej perspektywie będzie się całkowicie zniszczony cienkie włosy, nie tylko cienki, ale również tępy, podzielone i całkowicie martwe. Jeśli też woleliby wysuszyć suszarką do włosów, lub przynajmniej uczynić powietrze chłodniejsze i używać specjalnych narzędzi do przeciążenia zamki, aby zapobiec poważne obrażenia.

Maska ujędrniający

Jeśli cienkie włosy są uszkodzone, na przykład, są cięte lub wypaść obficie, należy często maski. Jest to świetny sposób, aby utrzymać włosy lśniące, mocne i zdrowe. Tylko nie zapomnij wziąć pod uwagę rodzaj głowie włosów jeśli jest podatne na tłuszczu, użyć maski że bez blokad wadze, ponieważ nie jest bardzo dobrze wpływa na wygląd włosów.

Oto kilka przepisów na maskach, które są odpowiednie dla cienkich loki, zdrowe ciało i skutecznie je Wzmacniający:

  • Wody mineralnej i czarnego chleba

Pulpa z czarnego chleba zacieru w wodzie mineralnej, dobrze wymieszać. Przygotowane maski nanieść na włosy i pozostawić na dziesięć minut. Po wyznaczonym czasie, płukania głowicy odwiertu, suche, a po włosy aby pozbyć się wilgoci, starannie uczesać grzebień z kilka zębów. Po tym zabiegu włosy będą nie tylko wspaniałe, ale również zyskać wielką połysk na żywo.

  • Z płatków owsianych

Mielenia mąki owsianej w młynku do kawy, a następnie mieszać je z wodą, w temperaturze pokojowej z wytworzeniem zawiesiny. Zastosuj wynikowy maskę na włosy i moczyć go przez piętnaście minut, ubrany w zaślepkę na głowie i owinął top z grubym ręcznikiem. Po nici procedura płukania, aby usunąć wszelkie pozostałości środków. Maska owsianka jest bardzo dobre uzdrawia włosy i zredukować wypadanie włosów.

  • Apple olej maska

Żółtko jaja połączyć ze słonecznika (a jeszcze lepiej olej oliwkowy) w równych proporcjach. Zastosuj tę maskę na dwadzieścia minut, następnie spłukać ciepłą wodą.

Rozmawialiśmy o różnych metodach wzmacniania włosów i nadać jej głośność. Ale po prostu chcę cię ostrzec, jeśli starali się zrobić i maski, i płukania, i wiele innych rzeczy, ale żadne środki nie pomoże, to trzeba iść do kliniki. Lekarz ustali przyczynę, dlaczego cienkie włosy wypadają, i porozmawiać o możliwościach leczenia. Nie należy wyciągać z wizytą do specjalisty, nie czekaj, aby Twoje włosy stają się cieńsze, a nawet mniej!

load...