Cienkie wargi … Jak rozwiązać ten problem?

Zawartość:

Istnieje przekonanie (lub szczęście, jak chcesz), że posiadacze cienkich wargach – to złe, zawistne i skandaliczne kobiety. Ale to nie może być narodem równie złe i złe? Ale niektóre z ludów północy wszystkim mają wąskie usta – to taka cecha. Wręcz przeciwnie, przedstawiciele wielu ludzi zwłaszcza południowych pulchnych wargach. Czy to oznacza, że ​​w tych krajach nie ma przestępstwa w ogóle i zło? Mało ….

load...

Physiognomists tymczasem twierdzą, że posiadacze cienkich wargach – trzyma elokwencję, żywe ostry umysł i skrupulatne ludzi. Nawiasem mówiąc, w związku z mężczyzną, kobieta ta może wydawać się zimny i nieprzystępny, ale w rzeczywistości później będzie delikatny i wrażliwy charakter, zabawa i przygoda na zewnątrz.

Niektórzy właściciele Cechy wąskie usta

Jeśli kobieta ma wąskie wargi jasno wytyczony, wskazują one na kryształ uczciwości i przyzwoitości pani, nawiasem mówiąc, dość rzadkie jakości w dzisiejszym świecie. Ale jego wąskie wargi z małą ustach sugeruje, że takie kobiety są najbardziej nieśmiały i spokojny, miły, łatwy do reagowania na wezwania o pomoc. Zgadzam się, że te cechy charakteryzujące właścicielom cienkie wargi z dobrej strony. I physiognomists twierdzą, że oprócz szerokości wargi na charakter wpływów i pozycji kącikach ust – trochę przygnębiony, potem pani niezadowolony z czegoś i kapryśna, ale jeśli są podniesione do góry, tym bardziej wesoły człowiek będzie trudno znaleźć.

Ale oprócz tych stwierdzeń, istnieją cechy negatywne:

 • Wargi są cienkie i dolne kroki naprzód – człowiek samolubny i urażony, może nawet być mściwy;
 • Bardzo cienkie wargi – natura okrutny i bez skrupułów, które mogą dostarczyć w każdej chwili;
 • Usta z zaokrąglonymi narożnikami – pani uwielbia plotkować, a nawet inny „ostry język”;
 • Wargi jakby wciśnięty – istnieje tendencja do zazdrości, a może być najgorszy od jej przejawach i hipokryzji.

Ale tylko naprawdę poznać osobę blisko, można ocenić jego charakter i naturę. Więc nie rób pochopnych i prawdopodobnie błędne wnioski. Lepiej spojrzeć na tych ludzi starannie wszystkie możliwe uprzedzenia „nie są warte złamanego grosza.”

load...

Jak malować wąskie usta

Jeśli jesteś właścicielem cienkich wargach, nie martw się i nawet nie zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju głupich uprzedzeń! Po tym wszystkim, jak wielu znanych aktorów i polityków, artystów i piosenkarzy takie usta „kąpać” w podziw i uznanie! I proszę zwrócić uwagę – nikt nie może od razu zauważy tę lukę w swoim wyglądem – jest oczywiste, że nad nimi pracował stylistów i wizażystów, ale możliwe jest, aby nauczyć się być przekształcone i do usunięcia braków.

Nie jest konieczne, by smucić, prawo makijaż, aby przekształcić swoje usta, a na pewno będą czuć się pewnie w każdej sytuacji. Aby zrozumieć, jak malować usta, trzeba znać pewne reguły i zawsze staramy się ich przestrzegać:

 • Szminka powinna być bardzo lekki i perła i matowe ciemne odcienie dać znajomego lub rzucać w ogóle – po prostu wizualnie nawet obniżyć swoje usta. Lepiej jest wybrać pastele lub lekko różowy.
 • Jeśli kochasz soczyste i głębokie kolory, szminka powinna być błyszczące lub specjalne dodatki – opakowanie jest napisane, że jest wizualnie uwydatnia usta. Szminka, wykonane w kolorze matowej lub podwójnej, kategorycznie nie pasuje!
 • Wybrać prawidłową Planimetric ołówek – ciemny zrobić usta jeszcze cieńsze, lepiej wybrać dźwięk, blisko do koloru warg. Nawiasem mówiąc, ołówek powinien być kolor taki sam, jak szminka, dobrze, albo przynajmniej w tej samej kolorystyce.
 • Jeśli linia konturu jest zbyt przekraczają naturalną granicę warg, taki make-up może wydawać clownish Make-up – optymalny odstęp pomiędzy dwoma liniami powinna wynosić nie więcej niż dwa milimetry. I szminka też nie powinna przekraczać pętlę, co to może być – naturalne lub spowodowane przez ołówkiem.
 • Szminka koniecznie stosowane po rozmazywanie ołówka, zwłaszcza w środku ustach – gdzie powinien być dość zauważalne.
 • Styliści Metoda: biały kontur zasysane ołówka na krawędzi, a następnie stosuje się odcień szminki światła, korzystnie z połyskiem.
 • Jeśli nie podoba błyszczyk, skorzystaj z poniższych wskazówek: Po pierwsze szminki, a już spada umieścić brokat – cokolwiek odcień nie potrzebują dużo luster nie będzie, ale pożądany efekt tej techniki będzie.

Tatuaże warg i wstrzyknięciu żelu – starannie wybrać

Wiele kobiet decyduje się poprawić stałe tatuaż usta – bardzo praktyczne rozwiązanie. Po pierwsze, specjalista będzie umieścić wyraźny zarys, a po drugie, szminka nie może być używany – tylko lekki połysk, a po trzecie, nie jest konieczne, aby być codziennie „wyciągnąć” usta przez cały dzień ciągle spoglądając w lustro i właściwego makijażu. A jednak, jest to procedura dość nieszkodliwe, jeśli wykluczyć reakcje alergiczne. Jest jeszcze inna procedura – zastrzyki żelowe na zwiększenie wargi, którzy spędzają wiele klinik, a nawet salony kosmetyczne. Oto doradzić poważnie, decyzja powinna być zindywidualizowana i być starannie wyważony.

Jedno życzenie: proszę przeczytać klinikę i praktykujących lekarzy przed rozpoczęciem korzystania z ich usług, przechodzą niezbędne badania i tylko w pełni potwierdzone w swojej decyzji, przejdź do procedury. A potem, nie zapomnij zadbać o usta – aby usunąć resztki makijażu każdej nocy, Pomadki i balsam powinny być w każdym Portmonetka, unikać pękaniu i pękanie warg. Nie należy również używać cudzego szminki – można dostać paskudny „dar” – opryszczka, która nie tylko przynosi ból, ale również psują cały wygląd.

Każda kobieta powinna zbadać jej twarz, w celu ustalenia wszelkich niedociągnięć warto wojny i zabrać się do pracy – aby nauczyć się makijażu zasad należy przestrzegać subtelności pielęgnacji ust, a potem zawsze będziesz wyglądać jak król!

load...