Ciekawostki: dlaczego ludzie mają kręcone włosy?

Pewnie wielu zastanawiało się: „Jaka powinna być właściwa troska o kręcone włosy?”. Dlaczego niektórzy są skręcone, inni kierują? I zawsze pojawia się pytanie: „Dlaczego ludzie mają kręcone włosy”. Naukowcy przeprowadzili wiele badań struktury i mieszków włosowych.

load...

Ciekawostki

Istnieją 3 formy struktury nici: wyraźnie wydłużony, nieco spłaszczone i idealnie okrągłe. Przy oglądaniu pod mikroskopem o okrągłym przekroju poprzecznym, można zauważyć, że jest gładka i napięta, zwykle mają kolor ciemny brąz, czarny, ale czasami natknąć się czerwieni. Owalny przekrój sprawia, że ​​są kręcone, a spłaszczone, więc curlier. Najczęściej dotyczy to osób z ciemną skórą. Łagodny odcinek włosy, a ich jasne kolory charakterystyczne dla mieszkańców Europy. Kolor głównie z ciemno-brązowego do blond. Ciekawostką jest fakt, że często zwija się w dzieciństwie.

Mieszki włosowe odgrywają ważną rolę w obecności loki.

Zawsze faliste włosy Jeżeli żarówka jest zakrzywiony kształt, jeśli nawet dalej prosto włosów. Kręcone najczęściej przekazywane z odziedziczonych rodziców. Ponadto, naukowcy ustalili, że stan włosów ma wpływ wiele czynników, jest to również zależne od stanu zdrowia człowieka. Jeśli zostały one od dzieciństwa falisty, ale mogą stać prosto z powodu tej choroby, narażenia chemicznego.

load...

Wiele osób, których charakter obdarzonych proste włosy, kręcone loki marzenie, a naprzeciwko są ludzie z kręcone i chcę ich prosto strizhechka. Ale to pozostaje tajemnicą, dlaczego loki curl.

Pierwszym faktem jest zasysane do dziedziczenia: jeśli masz krewnych z loków, co oznacza, że ​​można przekazać swoje geny.

Zdarza się w życiu i takie, które były proste, ale nagle zaczął się zwijać. Wszystko elementarny. Czy masz długie włosy i mogą być prostowane pod własnym ciężarem. Chcesz eksperymentować z krótkimi włosami, a oni mogą zmienić swój status i dokręcić. Czasami to było kręcone przy urodzeniu, ale w końcu wyprostował. Na ten stan może mieć wpływ na zabarwienie, to pogłębia je i struktura się zmienia. Również, poszukaj szamponów, które są teraz ogromna liczba sklepów, niektóre wydają się je wyprostować. Zmiany klimatyczne lub stres – i włosy już wyglądać inaczej.

Loki loki

Jak dbać o włosy kręcone jest znacznie trudniejsze niż proste. Loki tendencję psuć włosach niesforne kosmyki, ale nie każda fryzura będzie pasować do tego włosy. Dlatego konieczne jest, aby monitorować je bardziej niespokojny, więc są zawsze w doskonałym stanie. Kręcone włosy są bardzo kruche, ale charakter przyznał ci tę wyjątkowość.

Curly Hair Care

Aby struktura włosów jest uszkodzony, należy przemyć ciepłą, można nawet przegotowanej wody.

Starannie wybrać szampon, powinna ona być z naturalnych olejów i nawilżające.

Użyj duży grzebień z kilka zębów.

Nie zapomnij o odżywczy balsam lub odżywkę.

Nie nadużywaj suszarki.

Suche włosy, a następnie szczotkować je tak, aby nie uszkodzić ich strukturę.

Końcówki trzeba wyciąć cały czas.

Wspaniała opieka ma masaż głowy, najlepiej raz w tygodniu.

Ułożyć włosów naturalnych środków do stylizacji włosów.

Wosk do stylizacji włosów niesfornych jest wspaniałym narzędziem, z nim można łatwo nauczyć loki.

Długość włosów jest ustawiony

Długie kręcone włosy jest zawsze uważane za piękne. Choć mają one tendencję do rozkładania dużo, ponieważ jest bardzo cienka i łatwo narażony na uszkodzenia. Najważniejszą rzeczą w porządku, jak się nimi zająć – nakarmić ich naturalnych środków i nawilżające. Dziewczyny z styl kręcone włosy, zmierzyć się z problemem brzydkie formy loki.

W rzeczywistości prawie 65% kobiecej natury obdarzony loki falistych, ale oni nawet nie myśleć o tym i staraj się prostować włosy, dbać o nich prawidłowo. Należy pokroić kompetentny w kształcie litery S, fala była prawidłowa, ponieważ rozmiar fal są różne.

Aby długo kręcone włosy jesteś zadowolony z instalacji, mamy zdrowy blask, potrzebny jest właściwy i stałą opiekę nad nimi. Ostrożnie obchodzić się ze swoich loków.

Przy wyborze środków, aby dbać o swoje włosy konieczne jest, aby zrozumieć, co stopień sprężystości twoich loków. Główna fala różnicy: w naprężonej pozycji, ma taką samą długość i za darmo – do drugiego. Profesjonalny fryzjer powinien być w stanie łatwo to zrobić, musi wiedzieć, ile można wyciąć.

Można to zrobić samemu.

Weź linijkę i przeciągnąć całą długość nici, pozostaw palec na tym punkcie, to można zwolnić blokadę delikatnie.

W blokadę położenia zatrzymania, a stamtąd do palca do pomiaru odległości. Czy to z suchych zamków.

Wynikiem tej metody jest następujący:

  1. Strome loki jeśli okazało -12 9 cali (jeden cal na 2,5 cm).
  2. Botticelli loki z wynikiem 5-8 cali.
  3. Falowane włosy, gdy 2-4 cali.

Jeśli chodzi o opiekę nad loki, tym bardziej należy zwrócić uwagę na długie loki.

Pranie

Pamiętaj, aby umyć długie kręcone włosy, jeśli to konieczne. Przejdź do kompozycji szamponu, aby uniknąć niepotrzebnych składników. Lepiej jest używać szamponów na bazie śmietany. Kobiety często myć głowę, aby umieścić swoje zamki we właściwej formie, tworząc loki, ale można po prostu spłukać włosy wodą i balsamu. Na przykład, można nawilżyć włosy, nałóż odżywkę na kilka minut, spłukać go dobrze i spłukać włosy chłodną wodą.

Wysuszenie

Po wysuszeniu ręcznikiem nigdy nie pocierać lub toczyć włosy. Pochylić się do przodu, załóż ręcznik tak, że pochłania wilgoć. Z tyłu głowy i na całej długości Powoli, delikatnie dociśnij włosy ręcznikiem, co ważniejsze, nie uszkodzić ich kształt.

Tworzyć loki

Co jest punktem kulminacyjnym loki opieki, i jak to zrobić samemu?

Należy najpierw rozgrzać trochę wody na mokre włosy. Nie zaciskać ręce, niech woda działają niezależnie. Następnie zimnica niewielką ilość balsamu swojej loki na całej długości, nie dotykając korzeni. Będzie ona chronić je z szamponem, to gdzie włosy potrzebuje ochrony. Nie spłukiwać! Zapoznaj się z szamponu i delikatnie palcami w ruchu kołowego, stosuje się go tylko na samej głowy i korzeni. Należy uważać, aby nie uszkodzić paznokci głowy. Następnie dokładnie spłukać. Po tym wszystkim, należy ponownie klimatyzatora i pocierać opuszkami palców na tej samej stronie głowy. Teraz trzeba szybko zmyte.

Nie bądź leniwy, bo kręcone pielęgnacji włosów powinny przynieść ci przyjemność, że jesteś zadowolony z wyniku. Będziesz na pewno obserwować elastyczność, blask i piękno Twoich loków!

load...