Ciekawość – nie imadło. Skąd wiesz, że płeć dziecka bez ultradźwięków?

Zawartość:

Płeć dziecka interesuje prawie wszystko z rodziców, z kilkoma wyjątkami. Dziś nie jest to szczególny problem – do diagnostyki USG jest dostępna dla wszystkich. Jednak nie wszyscy rodzice zgadzają się na przeprowadzenie tej procedury – ktoś ze względów zasadniczych, ktoś uważa, że ​​USG jest szkodliwe dla dziecka.

load...

Ale teraz to nie o to chodzi. Bierzemy za pewnik fakt, że USG nie jest przeprowadzana. Ale ciekawość coś nie tak łatwo uymesh. Że ustawić przyszłą mamę i tatę zastanawiasz się, jak dowiedzieć się płeć dziecka bez ultradźwięków. Oczywiście, niezawodny sposób, aby to zrobić, to po prostu niemożliwe. Ale starają się zrozumieć, aby dać trochę kolorów do zakupu, jest nadal możliwe. Z pomocą woli narodu.

Cechy fizyczne organizmu

Masę woli ludowej jest związany z fizycznymi cechami organizmu przyszłej matki. Najczęstsze z nich, proponujemy Państwu:

  • Kształt brzucha

Po brzuch będzie dość zauważalne, warto pamiętać, najstarszy i najbardziej powszechny Take – o kształcie brzucha. Idź do lustra i dokładnie sprawdzić swoje „bogactwo” – jeśli brzuszek znacznie wystające i kształcie ogórka, jest prawdopodobne, że mieszka potomka i następcy rodzaju. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli spojrzeć na kobietę w plecy, brzuch w ogóle zauważalne.

load...

Ale jeśli żołądek zwiększa rozmiary szerokości, leży gdzie była do niedawna talia jest prawdopodobne, aby wyodrębnić wstążkę trzeba różowo. Nawiasem mówiąc, ten brzuch jest wyraźnie widoczne, nawet gdy kobieta stoi z powrotem. Lekarze mówią, że teoria ta nie ma podstaw. Jednak faktem jest, że – w większości przypadków ten znak staje się prawdą.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na inną cechę kształtu brzucha. Brzuch nigdy nie jest symetryczny – jest zawsze bardziej na bok. Więc – jeśli wypukły brzuch po prawej stronie, może się urodzić chłopca. Ale jeśli po lewej – że w związku z moją córką.

I kolejny znak związany z paskiem na brzuchu – od kości łonowej do pępka. Prawie każda kobieta stoi z nim. Jednak pasy – że są różne! Więc – krajowy znak wskazuje, że pojawienie się paski włoskami zwiastuje narodziny chłopca, a paski pigmentacji – wygląd dziewcząt. A ten stary znak krajowy wyjaśnia teoria naukowa – wpływ hormonów. Chociaż, oczywiście, a ten znak nie daje żadnych gwarancji.

  • Pierś

Należy zwrócić uwagę na stan piersi. Gdy zaczęła rosnąć w pierwszej połowie ciąży – wysokie prawdopodobieństwo, że będzie miała syna. A jeśli tylko bliżej dostawy, jest prawdopodobne, że światło będzie Bunting-córka.

Nie powinno się pozbawiać uwagę i sutki – w większości przypadków otoczki matka chłopca pozostanie lekki, ale matki dziewczynek, ciemnieją bardzo szybko i bardzo mocno. I ten fakt zauważyć nawet lekarzy, ale to wytłumaczyć z naukowego punktu widzenia i nie może.

  • Zmiana wyglądu

Oczywiście, zmiany w wyglądzie nie rozumie przemiany zachodzące w organizmie przyszłej kobiety. Ale rysy twarzy może pomóc zrozumieć, którzy czekają – syna lub córkę. Stary, stary znak krajowy stwierdza, że ​​dziewczyna bierze matka całe piękno – rysy twarzy są na skórze pojawia się zamazany, wiele różni się wysypka i plamy starcze nie są rzadkością. Nie spieszę się bać – we wszystkich przypadkach, wszystko wróci do swoich pozycjach wkrótce po urodzeniu. Ale wygląd przyszłej matki chłopca prawie nigdy nie cierpieć – wręcz przeciwnie, wielu twierdzi, że kobieta w ciąży kwitnie tylko.

Preferencje smakowe

Wiele będzie odnosić się z upodobań przyszłych matek, które w czasie ciąży mogą być bardzo różne i niespodzianka nie tylko krewnych, ale także kobiety w ciąży bardzo:

  • Niechęć do niektórych pokarmów

Niektórzy ludzie uważają, że kobieta czeka na narodziny syna, nie może patrzeć na jabłka i gruszki, nie psuj uwagę nabiału i lubi prawie wszystkie słodycze, nawet jeśli wcześniej nie mogła wyobrazić sobie dnia bez czekolady. Ale przyszła matka córeczka odmawia produktów mięsnych, serów i wyklucza nienawidzi czarnej herbaty i kawy, nawet przed ciążą był zapalonym kofemankoy.

  • Preferencje smakowe

Kolejna próba odgadnięcia, którzy urodzą – analiza preferencje smakowe przyszłej matki. Na przykład, kobiety w oczekiwaniu na narodziny dziewczynki, nie może oprzeć się płytki czekoladowe, marshmallows, ciastka, czekoladki i inne słodycze. Matka chłopca traci samokontrolę na widok jakiegokolwiek mięsa lub ryby. Cóż, kolejny będzie – w końcu była jego mała feed muzhchinku!

Emocjonalne tło

Uważa się, że można próbować określić płeć przyszłego dziecka od tego, jak zachowuje się przyszła mama. Trudno powiedzieć, co leży u podstaw tych znaków, to jest możliwe do odgadnięcia przez długi czas, ale nasi przodkowie wierzyli, znaki te są bardzo wiarygodne.

  • Nadmierna emocjonalność

Ściśle mówiąc, trudno jest wyobrazić sobie emocjonalnie zrównoważony kobieta w ciąży – teraz ona się śmieje, a pięć minut później płakać gorzkimi łzami. I w ciągu pięciu minut, a ona nie pamięta, dlaczego była rzeczywiście płacze. Krótko mówiąc, zabawa jazda i wielki Sprawdź na ojca nerwów twierdzy. Ale jeśli jest to nadmierna emocjonalność wyrażone tak bardzo wyraźnie, że jest możliwe, aby czekać na narodziny córeczki. Nic dziwnego – przyszła mama niegrzeczny dla dwóch kobiet: dla siebie i dla mojej córki.

  • Nadmierny spokój

Być może bardzo fraza „nadmierny spokój” jest dość dziwne – dobrze, to może być przesada? Należy jednak pamiętać, że mówimy o oczekującej matki, która ze względu na zmiany hormonalne, fizycznego dyskomfortu i różnych doświadczeń priori nie może być całkowicie zrelaksowany. Chociaż, oczywiście, dla człowieka, tak spokojny – prawdziwy dar.

Ani połączeń na pracę z histerii na długiej nieobecności, ani wymagań świeżych arbuzów o trzeciej w nocy stycznia. Ale błądzić. Więc – krajowy znak wskazuje, że bardziej zrelaksowany kobieta w ciąży, tym większe prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. Cóż, prawdą jest również – przyszłość człowieka, jak w jakikolwiek sposób. Tak, należy kontrolować nie tylko siebie, ale również ich mama.

Zamiast epilogu

Oczywiście, nie należy przyjmować te znaki poważnie. W rzeczywistości nawet USG zawsze pozostawia aczkolwiek niewielki, ale nadal szansa błędu. I tu – wróżby ludowe. Ale jeśli przynajmniej uśmiechnęła się, czytając te słowa, to znaczy, że nie można spędzić czas. A pozytywne emocje potrzebuje przyszła mama, jak świeże powietrze i witamin.

A płeć dziecka … Oczywiście, to jest interesujące. Ale nie fundamentalnie ważne, prawda? Najważniejszą rzeczą – że dziecko jest poszukiwany, zdrowe i kochane. A wszystko to, w przeciwieństwie do podłogi, bułka tarta, tylko w twoich rękach! Zapal urodziła!

load...