Ciekawe wskazówki: jak zrobić kolorowe włosy

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kolorowe włosy, następnie ulegli nowych trendów w modzie i chcą wyglądać jasny, soczysty, letni. Kolor włosów stał się popularny w 2016 roku, ale 2017 jeszcze nie oddać pozycji. Wiele gwiazd show-biznesu już wielokrotnie eksperymentowanie z ich wizerunku poprzez ekstrawaganckie zmian. Soczyste kolorowe loki przydzielić jej posiadacza z tłumu, dają obraz śmiałością. Są dobrze nadają się do wydarzeń specjalnych. Kolorowe włosy w klubach lub na imprezach będzie wyglądać na miejscu.

load...

Kolor może zmienić całą głowę włosy, podkreślają jasny odcień poszczególnych pasm wrobić barwny obraz wskazówek, aby płynne przejście od jednego koloru do drugiego. Moda pozwala nam dać fantazyjne darmo. Jeśli nie zdecydujesz się diametralnie zmienić, gdy wszystkie włosy, można wypróbować nowy kolor na marginesie.

Istnieje wiele różnych sposobów, aby produkować kolorowe włosy. Każdy z nich ma swoje wady i zalety nad drugim. Dlatego zanim do eksperymentowania na włosach, to lepiej rozważyć plusy i minusy, aby wybrać najlepszą opcję.

Kolorowe barwniki barwiące

Ta metoda produkcji farbowanych włosów wiąże się z wykorzystaniem kolorów. Barwniki do włosów mogą być trwałe, tonowanie, warzywo.

load...

Farby odporne na chemiczne dają bardzo trwały efekt farbowania, do 6 miesięcy. Są łatwe w użyciu w domu, mają niski koszt. Skład tych farb obejmują amoniak (barwniki zasadowe) lub kwasy, które umożliwiają pigmentu barwiącego przeniknąć głęboko do włosów i na stałe nie ustalone. Główną wadą dowodu maluje – psują włosy. Ponadto właściciele ciemne włosy przed nałożeniem farby powinny rozjaśnić, powodując dodatkowe obrażenia włosów.

Barwienie kolor może być wykonane i farby niestabilne. Aby to zrobić, barwniki nadające lekkie, tonery, szampony koloryzujące, balsamy. Efekt barwiących uzyskuje się ze względu na fakt, że wprowadza się pigment do barwienia włosów w głąb i otacza jego zewnątrz. Barwniki te nie posiadają blokady na szkodliwych skutków, takich jak kwasy i zasady, a także nie dają taką podstawową i trwały efekt zmiany kolorów. Posiada malowanie 2 spłukiwania do 2 miesięcy. Możemy osiągnąć zarówno krótkie i nieszkodliwy efekt barwienia przy użyciu kolorowego lakieru, żel, piankę do loków. Posiada plamę przed myciem głowy pierwszy (w deszczu lepiej nie spaść).

Barwniki roślinne, też może mieć zabarwienie kolorów. Pigmenty naturalne, nie tylko nie psuje włosy, ale również mają korzystny, terapeutyczne, tonik wpływ na nią. Wady: brak tak bogatej palety kolorów w farbach chemicznych; niezdolność do dramatycznie rozjaśnić włosy. Przez barwniki roślinne obejmują henna, Basma, rumianek, cebulę obrać i kory dębowej, kurkuma, szafran.

Henna jest bardzo dobra traktuje problem włosy i skórę głowy. Gdy henna pigment barwiący okresowość stopniowo gromadzi się we włosach. Dlatego nie należy stosować po barwników chemicznych i preparatów żelazka – włosy mogą uzyskać nieoczekiwany kolor. Henna jest łatwy w użyciu w domu, przepis na jego przygotowanie jest zawsze na opakowaniu.

Roślina ta daje kosmyki odcieniach miedzi. W celu uzyskania brązowego koloru, henna dodać mocnej herbaty lub kawy. Do uzyskania czarnego basmu dodany. Dodawanie henna wywar skórki cebuli i kory dębu nadaje czerwony odcień. Aby osiągnąć złoty odcień i słomy, w henny dodaje: kurkuma, rumianek, szafran. Korzystanie z kurkumy i szafranu pasm oddzielnie pozwala nam dać jasnożółty kolor (jasne włosy).

Laminowanie kolor włosów

Taki sposób przekazywania loki kolor doskonale nadaje się dla tych, którzy nie chcą zepsuć barwników chemicznych do włosów. W pewnym stopniu można zdezynfekować laminowanie włosów, aby nadać jej połysk, objętość, uległego, gładkie, zadbane wygląd. Zawarte w substancji laminowania naturalne składniki starannie otaczają każdy włos, paszy środka o przedłużonym działaniu wilgoci, tworząc górną jednobarwne folię ochronną.

Pozytywne aspekty tej metody barwienia są nieszkodliwe, poprawiając jakość i wygląd włosów. Laminowanie chroni włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Negatywna cecha jest dość wysoki koszt tej metody, podobnie jak wysokiej jakości laminowanie kolorów w domu jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, trzeba skorzystać z usług salonu. Innym laminowanie nie jest zalecany dla osób o słabych mieszków włosowych, ponieważ to sprawia, że ​​włosy cięższe i mogą spaść. Utrzymuje laminowanie kolorowych kompozycji na nici do 1,5 miesięcy.

Kredki do włosów

Jednym z najnowszych trendów w modzie i osiągnięć w branży pielęgnacji włosów są kredki włosy. Pozwalają one szybko i łatwo uzyskać kolor włosów w domu. Kredki są dostępne dla kilku rodzajów włosów: w postaci suchych i odcieniach pastelowych olej. Olej odcień bardziej przydatne do włosów niż suchej pastelowych, dzięki olej lniany, część składu. Ale są one droższe. Niektóre rzemieślnicy domyślić recepturą stosowane do barwienia kosmyki żadnych specjalnych kredki suchych, zwykły pastelową techniki, ale można go wysuszyć włosy, ponieważ nie ma opiekuńczego składnik.

Kredki do włosów są łatwe w użyciu, mają różnorodną paletę. Są one łatwo zmyć, więc głowa kolor włosów może być zmieniane co najmniej raz dziennie. Tani w porównaniu z innymi sposobami barwienia. Wadą korzystania z kredek jest, że mogą dostać w swoje ręce brudne, ubrania, poduszki. Dlatego zaleca się podczas korzystania z nich w coś owinięte po zastosowaniu naprawić kredą na głowie lakieru i przemyć przed pójściem do łóżka. Kolejny kolor pastel może vestsya w jasnych pasm i nie wycofać się po pierwszym praniu. I oczywiście, takie mokre włosy nie jest zalecane.

Istnieje szczególna sposób barwienia nici powłoka kolorowego tuszu. Ta metoda produkcji farbowanych włosów jest tani, ale bardzo niepraktyczne, ponieważ zjada tusz do podziału łupów włosy wszystkiego.

Jeśli naprawdę chcesz mieć kolorowe włosy i zepsuć je z różnymi barwnikami ochoty, można użyć zamków kolor krosowe. Zostały one stosowane jako zwykłe przedłużanie włosów, trzymać się za kilka miesięcy. Można nawet trzymać się swoich własnych klipów.

Warto pamiętać, że niezależnie od metody barwienia kolor włosów wybierzesz, te zamki wymagają specjalnej pielęgnacji i stylizacji.

Kolorowe nici wyglądają najlepiej w formie sprostowania. Kolory muszą być połączone ze sobą i w zgodzie z odcień skóry. Jeśli przed nałożeniem koloru nici pigmentu zostały wyjaśnione, konieczne jest, aby regularnie robić maski nawilżające do włosów.

Trzeba też cały czas utrzymać jasność wybranego koloru za pomocą specjalnych balsamów do kolorowych loków. A co najważniejsze – właściciel kolorowe włosy przyciąga wiele uwagi.

load...