Ciekawe pozycje sex: wprowadzić różnorodność życia intymnego

Zawartość:

Co masz na myśli seks? Przyjemność, błogość, ekstaza i przyjemność? Albo, że stało się powszechne, podwójny hołd, czasami chcesz wykonać? Niestety, większość par po kilku latach wspólnego życia robi wszystko na półautomatyczne. Po rozładowaniu potrzebę, choć nie chcą się wysilać.

load...

Ale, że seks nigdy nie zamienił się w rutynowych i przynoszą szczęścia, trzeba nieustannie wprowadzają coś nowego złoża. I niekoniecznie się spieszyć z jednej skrajności do zakupu bicze i kajdanki z kolcami. Na początek, można marzyć trochę i eksperymentować, odkrywać niezwykłą postawę.

An_0cji seksualnych i wzajemna przyjemność

W rzeczywistości, istnieje 5 podstawowych asan, a reszta – ich odmiany. Pomyśl o tym, jak wiele opcji i wiesz, które z nich korzystają seks częściej? W większości przypadków – misjonarza, gdy partner na górze? Następnie należy pilnie należy zróżnicować ich życia intymnego, zanim będzie za późno!

load...
  • Kłódka z pasem

Twój partner cały czas siedzi przy komputerze i po prostu nie można go odwrócić? Uprawiać seks na stole! Uwierz mi, nie chciał odmówić takiej przyjemności. Tak, usiąść na krawędzi stołu, przytrzymaj twoimi stopami hip młodego człowieka. Pasy skórzane (bez nitów i twardych elementów wystających) zapięciem na całym plecach lub ramionach partnera. Innych znaczących powinno być sposobem na wyciągnięcie penis wchodzi do pochwy. Podczas seksu stale podciągnąć na taśmie – wzmocni poczucie intymności.

Druga wersja tej postawy: umieścić swoje nogi na ramionach, nie splatają je wokół talii. Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy, że nie może się to podoba, bo będzie musiał wywierać dużego wysiłku. Ale potem, kiedy natreniruetes, może to będzie ulubiona an_0cja. Aby szybko dostać orgazmu, zamiast używania stołu roboczego pralkę. Jego wibracji daje nieopisaną przyjemność.

  • Doggy-style w nowy sposób

Jeśli jesteś na tyle elastyczny, dziewczyna, można spróbować to stanowisko. Tak, Twój partner powinien stanąć prosto, kolana lekko ugięte. Umieszczone tak, że reszta pośladki przed wzbudzonych penisa, pochylić się do przodu i oprzeć się na podłodze (lub łóżku, jeśli jest to wygodniejsze). W przypadku, w którym płeć piękna jest znacznie wyższa, może postawić stopę za nogi partnera. Podczas seksu, młody człowiek powinien obsługiwać za pośladki lub pasie, więc nie znudzi zbyt szybko.

  • „Evita” – niebiańską rozkoszą

Dzisiaj ci, którzy kochają dziką i namiętną i szalonego seksu, będziemy oferować przetestować nową an_0cję pod tytułem elegancki ze swoimi partnerami, „Evita”. To trochę przypomina już wspomniano powyżej, z tą tylko różnicą, że miejsce zmiany partnerów, posiada aktywną rolę należy do mężczyzny. To stwarza wielu woli panie, które są przyciągane przez niegrzeczne sex zabawy.

Gdy napięcie intymność partnerem w „Evita” jest zredukowana do minimum, a proces uzyskiwania przyjemność płynie najintensywniej. W tej an_0cji, między innymi, o wiele szybciej orgazm występuje, to znaczy, kobieta jest po prostu cieszyć się uczucia i emocje.

Człowiek musi dokonać pewnego wysiłku, ponieważ w trakcie stosunku płciowego, musi nie tylko sprawiają, tarć, ale również zachować równowagę pary. Nadmiar stresu mogą być usunięte, jeśli partner podczas seksu będzie leżeć na ławce pochyłej. W takim przypadku, prawdopodobieństwo uzyskania orgazm wzrasta znacząco.

Jak sprawić, by seks wielkim pasjonatem tej an_0cji? Technika „Evita” jest następująca: partnerem leży w poprzek łóżka lub na pokładzie skosach i skupia prostowane nogę. Człowiek jest na górze w taki sposób, że nogi kobiety zostały umieszczone między jego.

Przed rozpoczęciem pochwy partnera płciowy powinien być wystarczająco mokro do wprowadzenia prącia w czasie początku tarcia i zmniejszyć tarcie do minimum. Gdy młody człowiek przyszedł do owczarni, zaczyna dokonać ruchu posuwisto-zwrotnego. Do czasu wzajemnie partnerzy uzyskania tempa ruchu, członek penetracji musi być wrażliwy i nie bardzo ostre. Następnie można całkowicie oddać się swojej pasji.

W tym położeniu doskonale stymuluje przednią ściankę i przedsionek. Dodatkowy wpływ na łechtaczkę zostaną dostarczone, gdy człowiek leży na partnera, aby rozpocząć rytmiczne ruchy. W ramach tego szalonego seksu w an_0cji „Evita” może być osiągnięty, jeśli innych znaczących będzie stał na podłodze. Następnie do przodu promocja obudowy daje zarówno dodatkowy dreszczyk emocji, gdyż ze względu na zginanie penisa podczas tarcia zapewnia intensywny wpływ na przedsionku. Nawet taka mała zmiana w postawie da zarówno nowe doznania i będzie w pełni cieszyć się luksusowe sex gorące.

Kochać się w „Evita” będzie jeszcze bardziej namiętny i jasne, w przypadku gdy nie korzysta nachyloną ławki. Wtedy człowiek będzie w stanie utrzymać zamknąć na jego partner ręce nad pośladkami. W tej an_0cji, to jest łatwiejsze do kontrolowania głębokości penetracji kobieta. Alternatywny zaostrzenie pośladki może dać dodatkowy efekt stymulujący. W tej an_0cji, jest odpowiednia dla człowieka, aby być partnerem i ustnej płeć i pieścić jej ramionach, szyi i klatki piersiowej. Kobieta, która wie, jak to zrobić gorący seks, może z kolei ręce pieszcząc plecy mężczyzny lub pośladki.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że „Evita” jest konieczne, jak mówią, „rasprobovat”. To jest doskonała! Jeśli w pierwszym an_0cja ta może wydawać się nie tak łatwe, jak inni, po znalezieniu wspólnego rytmu partnerzy rozumieją jak to dobrze dla seksu. Po tym wszystkim, taka an_0cja pozwala uzyskać równoczesny orgazm. I co jeszcze jest potrzebne do gorących gier erotycznych?

Każdy, kto wie, czym jest prawdziwa przyjemność fizyczną, opcja ta będzie bardzo interesujące. Gra dziki seks – to fantazja i zdesperowany odwaga, która pozwala dotrzeć do niesamowitych orgazmów. Eksperymenty w dziedzinie intymności zawsze spełniał oczekiwań z nawiązką. Niech nas nie pozbawiać się przyjemności! Każdy, kto doświadczył tego, co jest namiętny stosunek seksualny, nigdy nie być zadowolonym ze świeżych tradycyjnych an_0cjach seksualnych i nieustannie szuka czegoś nowego i nieznanego.

  • Otwórz książkę

Mężczyźni kochają ich oczach – to fakt bezsporny. Aby szybko podekscytowany swoim partnerem, ale wielką satysfakcję, trzeba wybrać interesującą postawę, dzięki czemu podczas stosunku, to on ciągle widział swoich genitaliów. Jako opcja – „otwartej książki”. Tak, trzeba położyć się na plecach, unieś nogi i zegnij je w kolanach, tworząc kąt 90 stopni.

Partner powinien być na kolanach, pridvinuvshis blisko ciebie, i podnieść swoje ciało za kostki. Trzeba tylko całkowicie odpocząć, więc on może narazić Cię jak to będzie wygodne. Gdy penis wchodzi do pochwy, rozkroku jak najszerszy (idealnie – podziały).

Niestety, an_0cja ta ma kilka wad. Tak więc, podczas seksu niekompetentny partnerem może rozwinąć szyi lub pleców. Ponadto, nie wszyscy będą w stanie przezwyciężyć nieśmiałość i diffidence. W tym przypadku płeć piękna musiała pożegnać się z kompleksów.

  • Bezpieczne an_0 – kobieta na szczycie

Często zdarza się, płeć piękna doświadcza dyskomfortu lub silny ból podczas stosunku (gdy nie jest zbyt głęboka penetracja). A nawet jeśli dziewczyna zaczyna się kochać w najbardziej zwykłej an_0cji, nie mogła dość relaks. W takim przypadku należy wybrać postawę, w której kobieta może kontrolować sam ruch, głębokość i rytm. Większość ludzi, jak ich ulubione wybiera stanowią „jeźdźca”.

Opcja pierwsza: Partner leży na plecach, jedna noga lekko ugięte w kolanach. Dziewczyny siedzą plecami do mężczyzny. Stanowisko powinno być takie, że łechtaczka tarcie podczas ruchu skórze młodego mężczyzny. Raduj się, bo teraz on jest w twojej mocy. Aby ukochany był ładny ręka może pieścić jego moszny lub poniżej obszaru.

Druga opcja: mężczyzna pochyla się na poduszce lub na ścianie, kobieta siedzi na górze (twarzą do niego). Gdy penis wchodzi do pochwy, partner odchyla się do tyłu i opiera się na łokciach. Człowiek z jedną ręką trzyma pośladki, z drugiej – pobudzanie narządów płciowych. Trzeba także poruszania nogami. Mniej an_0 – dość zmęczenie.

Trzecia, nie mniej interesująca i przyjemna an_0cja, kiedy nie tylko od góry, ale nie dają człowiekowi przejąć inicjatywę. Więc związać ręce i przymocować do wezgłowia łóżka (użyć szalik, mankietów, krawat). Następnie poproś partnera, aby pociągnąć kolana do piersi. Twoje zadanie – aby usiąść tak, że czujesz się komfortowo. Zastosowanie jego jako podpora nóg.

Sporo kobiet ma orgazm w tej an_0cji. Problem polega na tym, że są one błędne posunięcie. Jaki jest podstawowy błąd? Płci pięknej po prostu usiąść na swojego partnera i rozpocząć „skoków” w górę iw dół. Prowadzi to czasem nawet członka urazów i rozrywania tkanek miękkich. Dlatego należy zachować ostrożność. Zwróć uwagę na ich ruchy: muszą być gładkie, jeśli trzeć na penisie i kroczu swojego partnera.

  • Man na szczycie

Kiedy para mieszka razem od ponad pięciu lat, a mąż i żona, być może, nie różnorodności. Jaki rodzaj postawy, jeśli dziecko może iść do sypialni, w każdej chwili. Ale nawet najbardziej zwyczajne an_0cja misjonarska może przynieść Ci wiele przyjemności podczas seksu. Trzeba tylko chcieć.

Co trzeba zrobić, aby dostać dziewczynę do orgazmu? Tak więc, po pierwsze, partner nie powinien mieć naciskać. Jeśli okaże się, że trudno oddychać, powiedz mi o tym. Nie jest konieczne, aby cierpieć i dusić, czekając, kiedy to się skończy. Nawiasem mówiąc, to samo dla ciebie, gdy jesteś na górze. Nie opieraj się na jego klatce piersiowej.

Należy pamiętać, że nie zawsze muszą leżeć płasko. Można zatrzymać się w poprzek łóżka, tak aby twoje biodra lekko zawieszony. Twój młody człowiek będzie musiał być na kolanach (można umieścić poduszkę, jeśli jest zbyt wysoka). W tym przypadku, człowiek uwalnia ręce, więc on będzie w stanie stymulować łechtaczkę.

Zaledwie kilka opcji, gdy partnerem powyżej: Dziewczyna rzuca kostki na ramionach mężczyzna obejmując jego nogami biodra lub partner podnosi płeć piękną, obejmując kolana do klatki piersiowej. Najważniejsze – nie leżą gładko i cicho, patrząc w sufit i pokazując cały swój wygląd, który chcesz szybko skończyć wszystko. Aby upewnić się, że młody człowiek nie skończył się szybko, poprosić go, aby usiąść na łokciach. W tym samym czasie będzie również zadowolony, ponieważ kąt wejścia penisa zmieni się nieznacznie.

I wreszcie, najprostszym sposobem, aby uzyskać wzajemną przyjemność: Połóż poduszkę pod biodra lub małym wałkiem paralonovym. W tej an_0cji, swoje genitalia będzie bardziej stymulowane, a także zmienić głębokość penetracji penisa. Jednocześnie ty i twój partner jest znacznie bardziej komfortowo podczas seksu.

Jak często zmieniać an_0cję

Nawet doświadczeni w warunkach intymnych ludzie są zainteresowani tym, jak często należy zmieniać an_0 podczas seksu. Zapamiętaj raz na zawsze: to wszystko zależy od cech fizjologicznych i pragnienia. Nie jest zbyt entuzjastycznie, ponieważ mogą partnerem nie podoba. Ale nie zatrzymują się na jednej rzeczy, skoro twój młody człowiek może się zmęczyć rąk, drętwienie mięśni.

Jeśli chcesz zmienić an_0cję, delikatnie szeptać mu o tym w uchu. Uwierz mi, ludzie silnie podniecony. Kiedy ukochany oferuje zrobić coś nowego, w celu uzyskania do niego. Tylko nie trzeba krzyczeć o tym, co się nie podoba i nazywają go zboczeńcem. Jeśli niektóre z tych postaw nie przynoszą przyjemności czy też boli, natychmiast informuje o tym młodego człowieka. W żadnym wypadku nie powinny być tolerowane.

Pamiętaj o najważniejszym: każda an_0cja powinna być bezpieczna. Patrząc na przykład Kama Sutra, można znaleźć wiele opcji, które wymagają pewnego przygotowania fizycznego obu partnerów. Nie ma ryzyka, w przeciwnym razie najbliższe dwa tygodnie można spędzić w traumatologii.

load...