Ciąża tydzień 41: objawy, objawy, USG

Ciąża tydzień 41: Uzi. Twój miękisz jest już w pełni gotowy do porodu. W tym czasie miał już dobrze rozwinięte wszystkie narządy i układy, dziecko po prostu nadal gromadzić tłuszcz. Włosy i paznokcie nadal rosną. Syrovidnaya smar praktycznie zniknął, pozostawiając tylko na najbardziej delikatnych partii skóry – pod pachami iw pachwinach.

load...

Ciąża tydzień 41: objawy. W tym okresie kobieta może martwić, że dziecko zajmuje mniej niż wcześniej, aktywności ruchowej. Nie martw się o to, twoje okruchy po prostu nie mają wystarczająco dużo miejsca dla aktywnych ruchów. Aktywność płodu mogą być sprawdzane przez zliczanie liczby jego ruchów – 30 minut powinien wynosić 10 lub więcej perturbacje.

Ciąża tydzień 41: znaki. Pozostawił strachu przed przedwczesnym porodem. Teraz może się doczekać dnia narodzin ich dziecka. „Dower” dla noworodków i torbę do szpitala zebrane. Gdzie jest dziecko?
Nie martw się i martwić się, ciąża tydzień 41 nie jest uważany za post-termin. PDR – to tylko spodziewana data urodzenia. Przedłużona ciąża uważa się, że jeśli praca nie przyszedł do czterdziestu dwóch tygodni.

load...
load...