Ciąża tydzień 37: objawy, objawy, USG

Chociaż w tym tygodniu dziecko jest całkowicie gotowa do porodu, jego układ nerwowy nadal jest zmiana – tworzy powłokę ochronną wokół nerwów. Jednak proces ten zakończy się wkrótce, że będzie nadal w pierwszym roku życia dziecka. Ciąża tydzień 37: Uzi. Na trzydziestym siódmym tygodniu światło niemowlęcym już trwają spożywczego surfaktantu. Tiny pełni rozwinięte i jest gotowa do porodu i oddychania powietrzem. Ale to nie oznacza, że ​​przestaje rosnąć i rozwijać się.

load...

Teraz Twoje dziecko waży około 2950g, długość – około 35 centymetrów. Z każdym dniem zyskuje 30 gramów tłuszczu.

Ciąża tydzień 37: objawy. W tym tygodniu w pierwiastek kobiet może powodować prekursorów urodzenia, ale można dotrzeć do końca swojej kadencji. Ale jeśli kobieta rodziła lub wylęgu bliźniąt, a następnie pracy może rozpocząć się już w tym okresie. Główka dziecka spada do miednicy. Presja na narządach wewnętrznych jest nieco osłabiona, powodując kobietę, aby poczuć ulgę. Od tego czasu oddychać, a nawet stało się znacznie łatwiejsze. Jednak w tym okresie macica zaczyna się z jeszcze większą siłą, aby wywrzeć nacisk na pęcherz.

Ciąża tydzień 37: znaki. U kobiet, w tym tygodniu nadal jest częste oddawanie moczu. Od tego momentu ciąża jest uważany za „pełne określenie”. A jeśli teraz zaczniesz dostawę, lekarze ich nie zatrzyma.

load...
load...