Ciąża tydzień 35: objawy, objawy, USG

W tym okresie mury sali wody zaczynają krępować dziecko, wkrótce zacznie spadać. W międzyczasie, to w dalszym ciągu rozwijać i doskonalić wszystkie jego narządów wewnętrznych. Nadal kontynuuje odkładania tłuszczu, zwłaszcza w dziedzinie okoloplechevoy.

load...

Ciąża tydzień 35: Uzi. W tym tygodniu paznokcie dziecka wzrosła do końcówek. Jego ramiona są bardziej okrągłe i miękkie. W tym tygodniu Twoje dziecko zyska około 220 gramów tygodniowo. Lanugo likwidacji z nim.

Przez trzydzieści dziecko waży około 2550g piąty tydzień. Długość – około 33 cm.

Ciąża tydzień 35: objawy. W tym czasie nadszedł czas, aby myśleć o wyjeździe na urlopie macierzyńskim. Kobiety stają się ciężko oddychać i jeść. Powodem tego – naciśnięcie na brzuchu w klatce piersiowej. Dlatego zaleca się podzielić posiłki: powoli i z kilkoma przerwami.

Tak często jak to możliwe, odpoczynku, aby uniknąć obrzęków, stać lub siedzieć przez dłuższy czas w jednej pozycji. Teraz jest czas, aby uczestniczyć w kursach dla kobiet w połogu.

load...

Ciąża tydzień 35: znaki. Ten tydzień może być pewne trudności ze snem. Wiele kobiet w tym okresie zaczynają niepokoić jako częstego parcia na mocz oraz ból w plecach. To jest natura w taki sposób przygotowuje do przyszłości nieprzespanych nocy. Aby poradzić sobie z bezsennością, spróbuj pić mniej płynów przed snem iw ciągu dnia – nie przejmuj się do ciężkiej pracy.

load...